PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوره پاكسازي چيست؟

exploit
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۰‏, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
پاکسازی در دوره های علمی بدنسازی نقش به سزایی دارد چون پس از مصرف استروئیدها فشار زیادی به کبد و گاهی کلیه ها میاید و سطح تستسترون بدن از حد نرمال پایینتر میاید بنابر این حتما در دوره خود ودر پایان دوره از دوره پاک کننده استفاده کنید تا حداقل عوارض گریبانگیر شما باشد به امید روزی که این ورزش زیبا کاملا علمی شود.

این عمل عموما بعد از دوره انجام میگیرد و برای دورهای هورمونی استفاده میشود که این کار باعث از بین رفتن عوارض ناشی از مصرف ان میشود که حداقل 50 درصد از عوارض ان را میکاهد. یک بدنساز باید بداند برای نتیجه گیری دوره بعدی خود حتما باید دوره پاکسازی را انجام دهد.

انواع دوره های پاکسازی:

1-عرق خارشتر برای تصفیه کبد
2-اب زرشک3 _لیو52
4-هاش سی جی 5_کلومیفن سیترات
که بر حسب هر دوره ای متفاوت است .

یو 52_روزی 3عدد یکی بعد از صبحانه یکی بعد از نهار یکی بعد از شام
هاش سی جی:بصورت امپول میباشد وگران است ولی پس از دوره سطح تستسترون را به حالت نرمال باز میگرداند
کلومیفن سیترات:بصورت قرص میباشد همان کار هاش سیجی را میکند.

بطور مثال : بعد از پايان دوره استروئيد براي به حداقل رساندن عوارض و كاهش حجم و قدرت ميتوانيد بصورت زير عمل كنيد:

پس از دوره چنانجه با عارضه نوک سینه مواجه شدید تاموکسیفن را آغاز کنید
بعد از 15 روز از اتمام دوره یک عدد hcg5000 و دوباره پس از 5 روز یکی دیگر
برای بهبود سطح آنزیم‌های کبدی نیز قرص لیو 52
همچنین برای بهبود سطح تستوسترون می‌توانید از قرص‌های آفرودیت هم استفاده کنید .

نكته : (بنده دوره پاكسازي را بصورت كلي بيان كردم و براي آگاهي بيشتر از دوره پاكسازي ميباشد. اما بايد توجه داشت كه بهترين روش مشاوره با مربي دلسوز و مجرب است)

navid3
‏۱۳۸۸-۰۶-۰۱‏, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
واسه همه جیز ممنون:صلح:

hosein_Sh
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۲‏, ۱۱:۴۵ بعد از ظهر
سلام
از سایت خوبتون ممنون
من یک دوره استرویید SUstalone 250رفتم وبرای پاک سازی چی استفاده کنم؟

hosein_Sh
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۲‏, ۱۱:۵۰ بعد از ظهر
Oh oh pas ba in osaf fek Konam man alan kabed nadaram:))
man yek sale tamrin mikonam shyad 3 ta dore raftam
ghad 180 vazn 81
dore aval : testolik-gainer-metan-keratin
dore dovom metan+perponat+golotamin+gainer
dore 3vomama bala neveshtam sustalone250%
haji chi bezanim OK she?vase pak sazi!!!

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۳‏, ۱۲:۰۸ قبل از ظهر
چیزی به اسم پاکسازی معنا نداره. چون فی الواقع کثیف کاری انجام نشده.
اما بالانس هورمونی و بکار انداختن طبیعی تست و برگردوندن سایز بیضه ها رو تراپی بهش میگن
که میتونید از این قسمت (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2291-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%A6%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%AD%D9%81%D8%B8-%D8%AD%D8%AC%D9%85) اصولی ترین نوع تراپی رو مشاهده بفرمائید

hosein_Sh
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۴‏, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
ممنونم
این دارو هارو از داروخانه هم میشه تهیه کرد؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۲۴‏, ۱۱:۰۴ بعد از ظهر
بله قابل تهیه از داروخانه هستن

solmaz
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۴‏, ۰۴:۰۴ بعد از ظهر
پاکسازی کبد با لیو۵۲

لیو ۵۲ – Liv.52
...
تقریباً معروفترین مکمل این دسته با نام لیو۵۲ شناخته می شود . محصولی که با قیمت کم اما تاثیرات شگفت انگیز شما را شگفت زده می کند .
ورزشکاران بدنساز به دلیل شرایط خواصی که در آن قرار می گیرند ممکن است که مجبور به استفاده از استروئید ها بشوند که البته از نظر ما اصلاً قابل قبول نیست و توصیه نمی شود اما در رده بدنسازان حرفه ای این مواد بسیار طبیعی است .

توضیح مختصر :
استروئید ها که به دارو در بین بدنسازان معروفتر هستند در بدن تنظیمات اصلی را تغییر می دهند و با تحریک کبد مهمترین عضو بدن در ترشح و تنظیم ترشح هورمون ها در بدن اختلال ایجاد می کنند . مثلاً یک انسان با شرایط طبیعی و با بدن سالم نیازی به تزریق انسولین که ماده تنظیم قند خون در بدن است ، ندارد و بدن به صورت طبیعی مقدار مناسب آن را در بدن ترشح می کند . اما در بعضی از دوره های بدنسازی تزریق انسولین متاسفانه تجویز شده و اینکه از محرک های انسولین در بدن استفاده می شود .

بعد از اولین تزریق غدد بدن از حالت استاندار خارج شده و به ترشح بیشتر انسولین می پردازند ، این عمل تا پایان دوره مصرف انسولین ادامه پیدا می کند که شاید ۱ ماه طول بکشد . در طول مدت این یک ماه بدن به کل میزان دقیق ترشح هورمون انسولین را فراموش کرده و میزان جدید از ترشح را ادامه می دهد که اگر جلوی این عمل گرفته نشود همچنان ادامه پیدا کرده و عوارض جبران نشدنی به بار می آورد . اینجا است که مصرف مکمل های پاک کننده کبد یا برگردان میزان ترشح هورمون ها در بدن امری حیاطی می شود .

از عوارض بسیار مشاهده شده این فرآیند ظاهر شده جوشهای بسیار روی پوست است . کمر ، پشت ، اطراف کبد ، صورت می تواند محل مشاهده این جوش ها باشد که منشاً درونی دارد و بعضی از افراد به اشتباه سعی به درمان آن از روی پوست می کنند .

لیپو ۵۲ با قدرت بسیار بالا و با ترکیب فوق العاده خود در مدت ۳۰ روز ترشح هورمون ها را به حالت اول برمی گرداند .

در بسته بندی ۹۰ کپسولی با کیفیت اورجینال و هولوگرام دار محصول هندوستان

DOMENEG
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۴‏, ۰۵:۵۸ بعد از ظهر
لطفا اسم انگلیسیشو بنویسید

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۴‏, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
شما اگه خط دوم رو میخوندی نوشته شده بود:چشمک:

Hooper
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۴‏, ۱۱:۴۷ بعد از ظهر
برای پاکسازی کبد و کلیه میتونین عرقیات خارشتر - کاسنی - شاتره - خارخاسک استفاده کنید.که عرق کاسنی پوستتون رو شفافتر و درخشان تر میکنه.در ضمن هم ارزونتر واستون میفته و هم طبیعی تر.:صلح:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۴‏, ۱۱:۵۳ بعد از ظهر
خب در نظر داشته باشین یه عرق گیاهی که نصفش هم آبه همچین خاصیتی در برابر یه دارو نمیتونه داشته باشه
چرا که شما دارو مصرف کردی و در برابرش هم بایستی دارو باید مصرف کرد
مصرفش در طول دوره و بعد دوره خوبه. اما نه بعنوان داروی اصلی

DOMENEG
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۴‏, ۱۱:۵۷ بعد از ظهر
شما اگه خط دوم رو میخوندی نوشته شده بود:چشمک:

همون خط دوم قسمت فارسیشو خوندم حوصله نداشتم قسمت انگلیسیو بخونم گفتم مهم نیست :خنده::خنده::خنده:

Hooper
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۲:۳۴ بعد از ظهر
شما باید این رو هم بدونید که لیورگل گیاهیه و در اصل از گیاهی بنام مریم گلی یا خارمریم تولید میشه نه شیمیایی و البته شاید کمی هم مواد شیمیایی چاشنیش باشه اما اصالتا گیاهیه همونطور که از اسم و هولوگرامش میشه فهمید.اگه به عرقیات شک دارید میتونید از عطاری خود گیاه خارمریم یا کاسنی یا هر چی دیگه رو بگیرین که دراینصورت معجزه میکنه.باور کنید خود بنده در سختترین دوره های حجم مانند اکسی متولون و سوستانون و پارابولان حتی یک جوش هم رو بدنم دیده نمیشد.بله عزیزان طبیعت رو باید در اختیار گرفت:صلح:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۵:۳۴ بعد از ظهر
بحث عرقیات بود نه لیورگل...اطلاعات کافی درموردش دارم. :لبخند:
اینکه شما جوش نزدی دلیلش نمیتونه معجزه عرقیات یا داروهای گیاهی باشه. چرا که منم بدنم جوش نمیزنه و بدون مصرف داروی گیاهی هم هست
پس بدن با بدن فرق میکنه. شما باید ممنون بدنت باشی
خاصیت دارن،منکر نمیشم. اما نه در مقابل عوارض داروها با دوزهای مصرفی یک بدنساز

mahyarhx
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۴‏, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
حالا لیورگل رو جناب سنیور چجور میبینید ؟

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۴‏, ۰۷:۵۱ بعد از ظهر
خیلی عالی. شخص خودمم استفاده میکنم بعد از دوره و حتی حین دوره

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۴‏, ۰۸:۱۴ بعد از ظهر
حالا لیو 52 بهتره یا لیور گل...مثل اینکه اولی قویتره...اینارو میشه همینطوری هم مصرف کرد؟

عوارض خاصی که فکر نکنم داشته باشن...

Hooper
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۶‏, ۰۹:۵۸ بعد از ظهر
حالا لیو 52 بهتره یا لیور گل...مثل اینکه اولی قویتره...اینارو میشه همینطوری هم مصرف کرد؟

عوارض خاصی که فکر نکنم داشته باشن...

لیو52 محصول کشور هند هست که اونایی که استفاده کردن راضی بودن منتها از لحاظ قیمت کمی گرونتر از لیورگل هست.بله اینجور نشون میده که اولی قویتره.نه مشکلی نداره حتی اگه دارو مصرف نمیکنید و فقط مکمل مصرف میکنید هر چند وقت بخورید برای سلامت کبد و پوستتون خوبه چون در طول روز بسیاری از فرآیندهای بدن تو کبد انجام میشه و حفاظت از این عضو حیاتی حفاظت از سلامت بدن هست.

pars30
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۱‏, ۰۳:۳۷ بعد از ظهر
با سلام به همه hcg دیگه اصلا گیر نمیاد به جایی hcg برای پاکسازی از چی استفاده کنیم

saeid_fitness
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۲‏, ۰۳:۴۷ بعد از ظهر
1-عرق خارشتر برای تصفیه کبد
2)

تا جایی که ما خوندیم فکر کنم عرق خارشتر واسه تصفیه کلیه و عرق کاسنی واسه کبد بود اگه اشتباه نکنم

saeid_fitness
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۲‏, ۰۳:۴۹ بعد از ظهر
با سلام به همه hcg دیگه اصلا گیر نمیاد به جایی hcg برای پاکسازی از چی استفاده کنیم

گیر میاد ولی به زور
میتونی از کسایی که استروئید میفروشن بگیری ولی طرفت معتبر باشه چون هاش سی جی یه نوع پپتایده مثل سوما، انسولین و آی جی اف یعنی یه کوچولو گرما ببینه فاسد میشه

aidin.2014
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۲‏, ۰۵:۰۷ بعد از ظهر
پروتیین وامینو و یا کربو پروتیین هم نیاز به پاکسازی نداره ؟اخه شنیدم اونام انزیم کبدو بالا میبره و چرب میکنه کبد رو.صحت داره؟

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۲‏, ۰۵:۳۶ بعد از ظهر
نه! طرف میبینی اهل فست فود و مشروبه، چند سالی همین روال رو طی کرده
بعد این مابین ورزش میکنه و یه مکملم خورده. کبدش مورد دار شده. میزنه پا حساب مکمل!:چشمک:

leo.king
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۳‏, ۰۲:۳۹ بعد از ظهر
سلام من قصد دارم یه دوره قرص دیانابول برم آیا نیازه همراه با دوره از آنتی استروژن استفادی کنم قرصی که گرفتم meditech germany هستش ممنون

mestersat
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۴‏, ۰۱:۵۱ قبل از ظهر

میتونید از یه آمپول به اسم Gonal F یا فارسیش گونال اف هستش استفاده کنی. تاثیرش همانند هاش سی جی هستش منتها این قویتره . مثلا اگر از 3 تا HCG قراره استفاده کنی باید گونال اف رو دوتا بعد از دوره استفاده کنی . منتها قیمتش دو سه برابر HCG هستش . خیلی گرونه.من نمونه ایتالیایی این آمپور رو گرفتم دوتاش 102000 تومن دراومد.از داروخونه.

saeid_fitness
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۹‏, ۱۲:۴۹ قبل از ظهر
میگم این هاش شی جی رو ک با محلولش قاطی کردیم میشه نصفش رو استفاده کرد و نصفش رو گذاشت واسه هفته بعد؟ یجا خوندم داروهایی ک واسه تزریق نیاز به حلال داره بعد از آماده شدن محلول تو یخچال تا یکی دو ماه میشه نگهداری کرد مثل پنیسیلین،هاش سی جی، سوماتروپین

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۹‏, ۰۷:۰۰ بعد از ظهر
شدن كه ميشه فقط بايد بهداشت رو رعيت كني پسره خوب:پوزخند:
بعدشم چرا hcg رو واحد پايين تر نميگيري مثلا 5هزار-3 هزار

saeid_fitness
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۹‏, ۰۷:۰۶ بعد از ظهر
آخه هاش سی جی داروخونه ای فقط 5000 داره قیمت 11000 تومن مفته
1500 هستش ولی خیلی گرونه فکر کنم 25000 تومنه :خنده:

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۹‏, ۰۷:۰۸ بعد از ظهر
جدي:پوزخند: اينجا از 1000 داره به بالا 20000 هم اوردن:متفکر:

saeid_fitness
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۹‏, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر
شهر شما همه چی داره کاش بیام اونجا زندگی کنم:خنده:
تازه این هاش سی جی هم شهر ما نداره باید برم شهر اونوری 15 کیلومتر فاصلس با موتور میرم میام 3 سوت :خنده:
خداییش یه لیور گل نسخه داشتم بهم نمی دادن آبجیمو فرستادم داروخونه بیمارستان ( تو بیمارستان کار می کنه ) به زور بهش دادن اونم 30 تا . 60 تا تو نسخم بود:ناراحت:

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۹‏, ۰۷:۱۹ بعد از ظهر
خيلي شرايط بحراني شده خدا فرج امام زمون رو نزديك كنه:پوزخند:
اين ليورگل هايي كه الان هست ماله قبله چون ديگه توليد نميشه
سعيد ميتوني ليور هلث استفاده كني
هرچي خواستي بگو خودم برات بفرستم بدون يه ذره سود:نمیبینم:

viyan
‏۱۳۹۲-۰۶-۳۰‏, ۱۲:۰۸ قبل از ظهر
به نظرم عرق کاسنی هم خیلی خوبه . کبدو پاک می کنه

saeid_fitness
‏۱۳۹۲-۰۶-۳۰‏, ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
عرق کاسنی خوبه ولی نمیتونه جوابگوی دارو باشه

T!rDaD
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۶‏, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
دوستانی که تجربه مصرف لیو52 رو دارن احیانا حین مصرف بدنشون خصوصا تو ناحیه کمر و شانه دچار جوش و آکنه نشده؟
به یه مورد عجیبی برخوردم

behnamsss
‏۱۳۹۳-۰۲-۳۰‏, ۰۲:۲۰ بعد از ظهر
اقا ما یه دیانابول داد بهمون مربی مون. اولین باری هست که توی استک مکملام دارم یه استرویید رو میارم چجوریا مصرفش کنم و چه کارایی رو انجام بدم که بتونم عوارض رو به حد اقل برسونم کلا راهنماییم کنین ..10 میل هم هست 100 تایی ...دز؟ کی ؟ بعد کله سینه چی ؟ خونمم b + هست ..عرق کاسنی و شاتره رو طول دوره بخورم یا بعد اون 5 هفته ... چه انتی استرورنی بزنم ؟ کی بزنم ؟ قیمتشو دارین الان ؟ خستتون کردم شرمندم ......

Capitan Black
‏۱۳۹۳-۰۲-۳۱‏, ۰۹:۵۴ بعد از ظهر
دوستانی که تجربه مصرف لیو52 رو دارن احیانا حین مصرف بدنشون خصوصا تو ناحیه کمر و شانه دچار جوش و آکنه نشده؟
به یه مورد عجیبی برخوردم

من اين مورد رو تو بچه هاي باشگاه ديدم جالب اينجاست با ليورگل و ليورهلث هم اينجوري شدن:متفکر:

bosslost
‏۱۳۹۳-۰۲-۳۱‏, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
اقا ما یه دیانابول داد بهمون مربی مون. اولین باری هست که توی استک مکملام دارم یه استرویید رو میارم چجوریا مصرفش کنم و چه کارایی رو انجام بدم که بتونم عوارض رو به حد اقل برسونم کلا راهنماییم کنین ..10 میل هم هست 100 تایی ...دز؟ کی ؟ بعد کله سینه چی ؟ خونمم b + هست ..عرق کاسنی و شاتره رو طول دوره بخورم یا بعد اون 5 هفته ... چه انتی استرورنی بزنم ؟ کی بزنم ؟ قیمتشو دارین الان ؟ خستتون کردم شرمندم ......

دوست عزیز به دیانابول کاری ندارم و پیشنهاد خاصی بت نمیدم ولی درمورد ماسترون یه سرچی میزدی ........

sina_3d
‏۱۳۹۳-۰۲-۳۱‏, ۱۱:۵۵ بعد از ظهر
دوست عزیز به دیانابول کاری ندارم و پیشنهاد خاصی بت نمیدم ولی درمورد ماسترون یه سرچی میزدی ........

ماسترون؟ چه ربطی به سوال ایشون داشت ؟:متفکر:

bosslost
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۱‏, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
ماسترون؟ چه ربطی به سوال ایشون داشت ؟:متفکر:

ربطش به اینه کلا برا مصرفش بیشتر فک کنه قبل از طریقه مصرفش ........

جایگزین دیانابوله...