PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين مكمل ها و طريقه مصرف آنها جهت افزايش وزن و حجم

صفحه ها : [1] 2 3 4

---
‏۱۳۸۸-۰۷-۲۲‏, ۱۲:۴۰ قبل از ظهر
شايد بارها از خود و يا ديگران پرسيده باشيد كه چه مكملي براي افزايش حجم و وزن مناسب تر است .
خوب من در اين قسمت به طور اولويت به اين مي پردازم كه چه مكمل هايي براي شما بهتر است و چگونه پول خود را جهت افزايش حجم و وزن سرمايه گذاري كنيد .
اين به 2 چيز بستگي دارد :

1. مقدار پول شما
2. تيپ بدني شما

1: اگر پول شما 15000 تومان باشد به و يا كمي بيشتر به شما فقط ميشه گفت كه غير از درست كردن تغذيه مناسب يك كراتين ساده مونوهيدرات بخريد .
اگر پول شما در حد 60000 تومان و يا كمي بيشتر است به شما توصيه ميشود كه به جاي كراتين يك مكمل كربو پروتئين بخريد . چون اولين عامل جهت رشد عضلات پروتئين كافي ميباشد و اگر شما كربوهيدرات و پروتئين كافي نداشته باشيد هيچ چيزي نميتواند بدن شما را رشد دهد .
اگر پول شما بالاي 80000 تومان ميباشد ميتوانيد يك كراتين و يك پودر كربو پروتئين بخريد .
اما اگر پول شما بيش از 80000 تومان است ميتوانيد بر طبق اولويت مكمل هايي را كه ميگويم تهيه كنيد :
الف:پودر پروتئيني ب: كراتين ج: گلوتامين د: نيتروكسيد ها ه: آمينو ها
البته در نكات بالا بايد يك چيز مهم را يادآوري كنم كه مصرف ويتامين ها يك بايد در بدنسازي هست چه براي كسي كه ميخواد حجم بياره و چه براي اهداف ديگه . پس سعي كنيد روزانه حداقل يك عدد مولتي ويتامين را بخوريد .
بهترين مولتي ويتامين ها به ترتيب :
الف: سنتروم ب: مولتي فورت ج: فارماتون

2 : تيپ بدني شما :
شايد از خود بپرسيد كه تيپ بدني چه ربطي به انتخاب مكمل دارد .
جواب ساده است.
اگر شما يك آندومورف باشيد (كسي كه چربي زيادي در بدن خود دارد ) احتياجي به پودر كربوهيدرات دار نداريد و فقط بايد از پودر هاي پروتئيني 100% استفاده كنيد و چنانچه از مثلا ماسل جويس كه هم پروتئين دارد و هم كربو استفاده كنيد تبديل به يك آدم خپل ميشويد و كسي به شما نميگويد بدنساز .
اگر شما مزومورف باشيد ( يعني كسي كه چربي متعادل دارد ) ميتوانيد تا مقداري كه باعث تغيير تيپ بدني شما نشود ازمكمل هاي كربوهيدرات بالا هم استفاده كنيد .
اگر هم اكتومورف باشيد ( يعني كسي كه چربي بدنش خيلي كم است ) ميتوانيد با خيال راحت از كربوهيدرات هاي بالا استفاده كنيد . يعني بايد استفاده كنيد .

mahdij
‏۱۳۸۸-۰۷-۲۲‏, ۰۲:۲۲ قبل از ظهر
نظرت در مورد محصولات gain up برای بالا بردن وزن چیست ؟ این محصولات هم برای ورزشکاران و هم افرادی که دچار سوء تغدیه هستند کاربرد دارد( بدون اینکه بخواهند ورزش کنند وزنشان را بالا می برد)

راستی اگر یه اكتومورف ار پودر پروتئين 100 درصد چند ماه پشت سر هم مصرف کند ایا درست است که حجم بالا بدون اضافه کردن وزن می دهد؟

navid_a
‏۱۳۸۸-۰۷-۲۲‏, ۰۲:۵۷ بعد از ظهر
آيا كسي كه آندموروف هست مي تواند كراتين استفاده كند؟
اگه آره منوهيدرات بهتره براش يا سل مس؟

---
‏۱۳۸۸-۰۷-۲۲‏, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
نظرت در مورد محصولات gain up برای بالا بردن وزن چیست ؟ این محصولات هم برای ورزشکاران و هم افرادی که دچار سوء تغدیه هستند کاربرد دارد( بدون اینکه بخواهند ورزش کنند وزنشان را بالا می برد)

راستی اگر یه اكتومورف ار پودر پروتئين 100 درصد چند ماه پشت سر هم مصرف کند ایا درست است که حجم بالا بدون اضافه کردن وزن می دهد؟
نظر مثبتي ندارم . همون كارهايي كه ميگي گين آپ ميكنه پودر آمريكايي ماسل جويس و ترو مس شركت معتبرل bsn هم انجام ميده . پس بهتره آدم از بين خوب و برتر دومي را انتخاب كنه .
در مورد سوال دومت بايد بگم كه بله درسته شايد مقدار كمي هم وزن بده . البته توي كشور ما باب هست كه مكمل ها را يكي دو ماه استفاده ميكنيم و چند ماه استفاده نميكنيم . در اصل بايد پودر هاي پروتئيني براي يك بدنساز دائما مصرف شه .

آيا كسي كه آندموروف هست مي تواند كراتين استفاده كند؟
اگه آره منوهيدرات بهتره براش يا سل مس؟
بله ميتونه . اما بهتره كه نكنه .
اگر خواست مصرف كنه سل مس خيلي خيلي بهتره چون اندازه مونوهيدرات آب نميندازه و بيشتر عضله سازي داره تا آب انداختن.

halibehouli
‏۱۳۹۰-۰۲-۱۸‏, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان
من 21 سالمه و 2 ماه که بدن سازی رو شروع کردم . قدم 188 و وزنم 68 کیلو است(روز اول 65 بودم ) . میخوام بدونم اگه الان شروع کنم به مصرف مکمل ها (کربو ، پروتئین ، کراتین و ...) خوب جواب میده یا چند ماه دیگه ام کار کنم بعدش مصرف کنم؟ یا اصلا فرقی نمیکنه کی مکمل مصرف کنم؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۲-۱۹‏, ۰۸:۴۳ قبل از ظهر
بر اساس نیازتون مکمل رو مصرف کنید
کمبود وزن دارین؟ از گینرها بهره مند بشین
نیرو و انرژی کم دارین؟ از کراتین استفاده کنید
نیاز به پروتئین دارین ؟ از مکملهای پروتئینی خالص بهره مند بشید
خلاصه هر کس بسته به نیاز خودش مکمل تهیه میکنه
زمانش هم ربطی به این نداره که مثلا 2 ماه دیگه مصرف کنید بهتر جواب میده
نه هر وقت لازم بود مصرف کنید
موفق باشید

love4ever
‏۱۳۹۰-۰۲-۱۹‏, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
آقا افشین نظرم من چیز دیگه ای هست و البته نظر بیشتر آدما بر این پایه است که 1 ماه اولو خالی کار کنن بعد که بدن عادت کرد از مکمل های مختلف استفاده کنن

مثلا میتونن بعد از ماه اول تمرین از اصلی ترین مکمل یعنی کراتین استفاده کنن اونم از نوع مونوهیدراتش و همچنین از مکملهای چون پروتیئن بهره بگیرن
البته این رو به یاد داشته باشین که تو هر شرایطی که هستید سعی کنین از مولتی ویتامین که خیلی مهمه و یا حداقل ویتامین E استفاده ببرین

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۲-۱۹‏, ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
آقا افشین نظرم من چیز دیگه ای هست و البته نظر بیشتر آدما بر این پایه است که 1 ماه اولو خالی کار کنن بعد که بدن عادت کرد از مکمل های مختلف استفاده کنن

مثلا میتونن بعد از ماه اول تمرین از اصلی ترین مکمل یعنی کراتین استفاده کنن اونم از نوع مونوهیدراتش و همچنین از مکملهای چون پروتیئن بهره بگیرن
البته این رو به یاد داشته باشین که تو هر شرایطی که هستید سعی کنین از مولتی ویتامین که خیلی مهمه و یا حداقل ویتامین E استفاده ببرین

نیما جان پایه واساس این نظر شما و بیشتر آدما توجیه علمی نداره
عضلات . مفاصل . تاندون ها . رباط ها و ...باید به وزنه عادت کنن نه به مکمل غذایی!!!
مکمل های غذایی رو مردم عادی هم میتونن مصرف کنن
دانش آموزان . کارگران . کارمندان اونایی که تغذیه خوب ندارن..اونایی که وقت غذای کامل خوردن ندارن
اونایی که بخاطر شرایط محیطی غذا خوردن براشون مشکله. میتونن از مکملهای غذایی بهره مند بشن
مکملها فقط در قالب پودر و قرص نیستن . یه پروئین بار ( شکلات پروتئینی ) خودش یه میان وعده عالی بحساب میاد
فکر کنم نظرت عوض شده باشه :لبخند:

love4ever
‏۱۳۹۰-۰۲-۱۹‏, ۱۰:۲۰ بعد از ظهر
بله افشین جان من به این فکر نکرده بودم حالا متقاعد شدم
قبول دارم هر نوع افرادی میتونن مکمل مصرف کنن اما از نوع سادش . مثلا یه کارگر که غذای خوبی نداره میتونه از یه بار پروتئینی بهره ببره که پروتئین لازم به بدنش هم جذب بشه اما دیگه نمی تونه بیاد از کراتین استفاده کنه مگه این که در شرایط بسیار نادر و کمیاب
مثلا من خودم یکی از فامیلام که ووشو کاره و کمی ضعف داره دکتر براش یه نوع مکمل که اسمش دقیق یادم نیست تجویز کرده و داره مصرفش میکنه و هیچ گونه ضرری ندیده ازش بلکه تو ورزش خودش هم موفقه
در کل هر فردی از هر قشری میتونه مکمل مصرف کنه اما نه هر مکملی

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۰۶-۲۴‏, ۰۲:۳۴ بعد از ظهر
گینر ایزو مس واسه افزایش وزن خوبه من مصرف کردم تو یک هفته 2 کیلو زیاد کردم ولی طعم بدی داره بوی ماهی میده!:کف کرده:

rrvv
‏۱۳۹۰-۰۶-۲۴‏, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
سلام من الان 65 کیلو هستم

جز اون دسته سوم هستم که چربی کمی در بدن دارن

قدم 180 هست حالا میخواهم حودودا 10 تا 15 کیلو افزایش وزن داشته باشم توی 2 ماه اینده

اگه میشه 1 نفر بیاد بگه باید چیکار کنم دیگه هنگ کردم انقدر اینا رو خوندم 1 نفر میگه گینر 1 نفر میگه پروتئین

اگه میشه 1 نفر بیاد بگه با 60 یا 70 تومن بهترین گزینه چی هست در ضمن الان دارم 1 کراتین iss رو مصرف میکنم و فردا اخرین روز بارگیری هست ممنون میشم راهنمایی کنید فقط اگه میشه اسم و مارکشو بگید.به خدا گیج شدم

arya67
‏۱۳۹۰-۰۶-۲۶‏, ۱۰:۳۰ قبل از ظهر
میتونی یه گینر بخری برا افزایش وزن گینر عالیه و هیچی مثل اون بهت وزن نمیده .
مصرف همزمان کراتین و گینر برا افزایش وزن و حجم عالیه .

با این قیمت میتونی یه سریوس مس از حجت بگیری با کراتینت مصرف کنی .

dashe
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۷‏, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
با تشکر از سایت خوبتون 2تا سوال دارم ممنون میشم جوابم رو بدید.یکی اینکه کبد من کم کاره و چربی میگیره الان هم رزیم غذایی گرفتم البته زیر نظر پزشک و از داروهای هیپتا هیسیون و لیور گل استفاده میکنم میتونم کنار اینها ال کارنتین استفاده کنم.دوم اینکه 3سال هست بدنسازی کار میکنم تا حالا مکمل زیاد مصرف کردم اما خوب جواب نگرفتم الان میخوام یک دوره دکا دورابولین+مسترول+مس گینر+متانابول برم.میدونم به کبدم فشار میاره باز اگر امکان داره برای طریقه مصرف این مکملها راهنماییم کنید ایا دکا و مسترول رو با هم مصرف کنم خوب هست یا نه متشکرم. 31سال سن-78کیلو وزن-178قد

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۷‏, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
الان به نظر شما این موضوعی که مطرحش کردین به ( بهترین مکملها و طریقه مصرف انها جهت افزایش حجم و وزن ) ربطی داشت؟
چرا نظم انجمن رو بهم میریزین؟ اول جستجو کنید...بعد اقدام به ارسال پست کنید
.
.
متاسفانه در مورد استروئیدها نمیتونیم شما رو راهنمائی کنیم . فقط به همین بسنده کنید که باتوجه به اینکه کبد شما مشکل داره قید کبدت رو بزن با مصرفشون
برام جالبه که میگی کبدت مشکل داره اما بازم اصرار به مصرف استروئید و راهنمائی داری.....نزن پسر جان
از بین اینهمه داروهای ممنوعه و خطرناک که نام بردی فقط کارنیتین تقریبا بی خطر بود و مکمل غذایی!! همین

dashe
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۸‏, ۰۷:۵۵ بعد از ظهر
الان به نظر شما این موضوعی که مطرحش کردین به ( بهترین مکملها و طریقه مصرف انها جهت افزایش حجم و وزن ) ربطی داشت؟
چرا نظم انجمن رو بهم میریزین؟ اول جستجو کنید...بعد اقدام به ارسال پست کنید
.
.
متاسفانه در مورد استروئیدها نمیتونیم شما رو راهنمائی کنیم . فقط به همین بسنده کنید که باتوجه به اینکه کبد شما مشکل داره قید کبدت رو بزن با مصرفشون
برام جالبه که میگی کبدت مشکل داره اما بازم اصرار به مصرف استروئید و راهنمائی داری.....نزن پسر جان
از بین اینهمه داروهای ممنوعه و خطرناک که نام بردی فقط کارنیتین تقریبا بی خطر بود و مکمل غذایی!! همین سلام اول از راهنمایتون ممنون دوما من نخواستم نظم انجمن شما رو بهم بزنم درباره این چیزایی هم که گفتی خوندم اما خواستم از تجربه دیگران استفاده کنم سوما گفتم تحت درمان زیر نظر پزشک هستم با لاخره که انزیمهام پایین مییاد اون موقع چی میتونم مکملی مثل لیو52 کنارش مصرف کنم یا نه مرسی

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۱۰-۱۸‏, ۰۹:۰۴ بعد از ظهر
اگه هنگام ثبتنام قوانین انجمن رو مطالعه بفرمائید ناخواسته باعث بهم ریختن نظم انجمن نمیشین
از تجربه دیگران استفاده کردن که ایرادی نداره، منم نه جلوگیری کردم و نه نهی کردم
این چیزایی هم که برات نوشتم شاید تکراری و نخ نما باشه . اما تجربه 14 ساله من پشتش نهفته هستش
اما هر چیزی بجای خود....بازم شما داری سوالت رو مجدد همینجا تکرار میکنی...برادر خوب من
سوال شما مربوط میشه به قسمت استروئیدها
و اما باتوجه به اینکه زیرنظر پزشک هستین خب از خود اون پزشک محترم سوال بفرمائید مثلما بهتر از منو بقیه و امثالهم میتونه به شما کمک کنه
و این به نفع سلامت شما هستش
سوالی راجع به استروید و یا غیر از این مطلب ( مکمل جهت افزایش حجم و وزن ) داشتین در جای خودش مطرح کنید...مرسی
موفق و موید باشید

dashe
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۰‏, ۰۹:۱۷ قبل از ظهر
سلام ببخشید که ناراحتتون کردم از راهنماییتون متشکر

MAXII
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۳‏, ۰۷:۲۷ بعد از ظهر
ايا مصرف گينر در كنار bcaa براي حجم مناسبه؟

بنده چون با توجه به كارم نميتونم (كارم جوريه كه هر ماه شايد بتونم 15 روز رو برم باشگاه و نميشه مدام مصرف كراتين رو قطع و شروع كرد)كراتين مصرف كنم كه به گفته ي يكي از دوستان بايد از bcaa بجاي كراتين استفاده كنم
ايا اين درسته؟

uservahid
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۳‏, ۱۰:۱۳ بعد از ظهر
bcaa يه نوع آمينو اسيده و با كراتين فرق داره.
واسه حجم به نظر من شما يه گينير پروتئين بالا بگيريد و رو تغذيه و تمرينتون كنترل مناسب رو داشته باشين حجم قابل قبولي ميگيرين bcaa هم لازم نيست

MAXII
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۵‏, ۱۱:۳۰ قبل از ظهر
ميدونم عزيزدل كه بي سي اا با كراتين كاربردش فرق داره
اما سوال بنده جور ديگه اي هست
بزاريد اقاي كسايي يا ديگر دوستان باتجربه جواب بدهند

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۶‏, ۱۲:۴۳ قبل از ظهر
بال سلام من تازه عضو سايت شدم اينم اولين پسته كه تو اين سايت ميدم
واسه شما كه ميخواي حجم بگيري همون گينر يا كربو پروتئين خوبه
آمينو نميتونه جاي كراتين رو براي شما بگيره و اصلا هدفشون با هم فرق داره ولي اگه كنار گينر آمينو هم بخوري خوب بهتره به رشد بدن كمك ميكنه

abtin3
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۲‏, ۰۸:۲۳ قبل از ظهر
سلام
من خیلی لاغر هستم قد 180 وزن 53 می خوام کمی وزنم ریاد بشه ولی نمی شه . :ناراحت: ازمایش هم دادم هیچ مشکلی نداشتم فقط کم کاری ترویید نشون داد که الان قرص می خورم دیگه مشکلی ندارم ولی وزنم ثابته نه کم می شه نه زیاد روی 53 مونده . غذام هم خوبه هم ناهار هم شام برنح می خورم درکنارش خورشت کلا غذام خوبه . غذایی که می خورم از خیلی افراد که می بینم بیشتر ولی اونها چاق می شن .
من مکمل گین اپ هم خوردم باز هم تاثیری نداشت . می خوام بدونم که یک مکمل خوب که بشه بدون باشگاه مصرف کرد و وزن رو بالا برد چیه ؟

mil@d
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۷‏, ۰۹:۲۱ بعد از ظهر
دوست عزیز بدون ورزش کردن میشه گفت اصلا رشت نمیکنی چون برای رشد ماهیچه ها نیاز به تحرک دارند من بهت پیشنهاد میکنم که همراه با مکمل ورزش هم بکنی یه محصول خوبی که من خ.دم استفاده کردم ونتیجه گرفتم protein whey sixstarهمراه با کراتین مصرف کن

mohammad mansouri
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۷‏, ۰۹:۴۴ بعد از ظهر
سلام
من خیلی لاغر هستم قد 180 وزن 53 می خوام کمی وزنم ریاد بشه ولی نمی شه . :ناراحت: ازمایش هم دادم هیچ مشکلی نداشتم فقط کم کاری ترویید نشون داد که الان قرص می خورم دیگه مشکلی ندارم ولی وزنم ثابته نه کم می شه نه زیاد روی 53 مونده . غذام هم خوبه هم ناهار هم شام برنح می خورم درکنارش خورشت کلا غذام خوبه . غذایی که می خورم از خیلی افراد که می بینم بیشتر ولی اونها چاق می شن .
من مکمل گین اپ هم خوردم باز هم تاثیری نداشت . می خوام بدونم که یک مکمل خوب که بشه بدون باشگاه مصرف کرد و وزن رو بالا برد چیه ؟

عزیزم منم مثه تو تیروئید داشتم با دارو خوبش کردم ولی وزنم زیاد تغییری نکرد.وقتی که اومدم باشگاه 55 تا با 181 قد بودم ولی نزدیکه 1 ساله شروع کردم الان70کیلوام.ورزشتو خوب بکن وعده های غذاییتم بیشتر کن.ایشالا که نتیجه میگیری

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۱‏, ۰۶:۵۶ بعد از ظهر
سلام
میتونی با گینر های وزن بالا و قوی وزنتو ببری بالا این گینر ها میتونن بهت کمک کنن (سریوس مس - مس فیوژن - هارد مس - ریل گین - ...)
در کنارش کراتین و گلوتامین و مولتی ویتامینم مصرف کن

dunloop
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۱‏, ۰۷:۳۸ بعد از ظهر
سلام میخواستم بدونم مصرف مکمل حتمآ باید با کراتین همراه باشه و اینکه نقش اصلی کراتین دقیقآ چی هست.ممنون از راهنماییتون

NA3R
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۲‏, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر
سلام میخواستم بدونم مصرف مکمل حتمآ باید با کراتین همراه باشه و اینکه نقش اصلی کراتین دقیقآ چی هست.ممنون از راهنماییتون

نه دوست عزیز ! چرا باید اینطوری باشه. کراتین آب رو به داخل عضله هدایت میکنه و باعث افزایش استقامت و انرژی هم میشه . لزومیم نداره با هر مکملی مصرف بشه ولی یکی از مکمل های لازم هست و مصرفش توصیه میشه.

luky1
‏۱۳۹۱-۰۱-۱۴‏, ۰۷:۴۸ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز..این نظر بندست و تجربه بنده..گینر وزن شمارا به همراه حجم بالا میبره(حجم چرب) البته نه چربی زیاد چون به میزانه کربو داخل گینر بستگی داره..و bcaa که یک نوع آمینو اسیده و کاره آمینو اسید هم پروتئین سازی هستش و باعث افزایش حجم میشه...به نظر بنده باید بعد از تمام شدن دوره گینرتون bcaa رو شروع کنید که حجم عضلاتتون کاهش پیدا نکنه... و همراه گینرتون 1 کراتین و مولتی ویتامین بخورید.
موفق باشی دوست عزیز..

ali1234
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۳‏, ۱۲:۱۱ قبل از ظهر
عرض سلام به همه اساتید.
دوستان لطفا راهنمایی کنید. من قدم 175 وزنم 60 حدود 7 ماه به طور مرتب بدن سازی کار میکنم.زیاد از مکمل استفاده نکردم فقط یه دوره از وی آلبومین استفاده کردم که نمیدونم شاید به خاطر زمان استفاده ناصحیح تأثیر زیادی نداشت. از اونجایی که اصلاً به مکمل های خارجی اعتماد ندارم فقط از محصولات شرکتهای ایرانی استفاده میکنم. به توصیه دوستان که خودشون مربی هم هستن برای افزایش حجم و وزن در حال حاضر کراتین و کربوپروتئین مصرف میکنم که جفتش محصول شرکت صنایع غذایی ایلیا پارس با مارک دوبیس (doobis) هست. کربوپروتئین اون با مارک Gain bis با طمع قهوه با وزن 3 کیلو هست که رژیمیه. حالا لطفا یه راهنمایی کنید که برای نتیجه گرفتن چطوری مصرف کنم.چه زمانی و چه اندازه بخورم؟ آیا مصرفش رو کلیه و کبد هم تأثیر منفی میذاره؟

shinobi8888
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۳‏, ۰۹:۴۶ قبل از ظهر
سلام من ۵۴ کیلو بودم از وقتی شروع کردم ورزش را الان سه ماه هست تمرین میکنم و ۲ماه اخر را ۲تا کیسه سروس مس و ۱گلوتامین و کراتین مصرف کردم نتیجه کارم هم ۷کیلو وزن اوردم و شدم ۶۱ کیلو به نظر شما خوبه؟ حالا یه سوال دیگه من خانوادم از انگلیس ۲تا کیسه سروس مس و ۱کیسه پرو کمپلکس گینر اوردن حالا کدوم را اول مصرف کنم بهتره با توجه به اینکه ۲ماه ۲تا کیسه سریوس مصرف کردم?
Thanks

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۳‏, ۰۶:۴۵ بعد از ظهر
یه مدت به دستگاه گوارشت اجازه استراحت بده،چیزی حدود 20 روز مثلا
بعد با توجه به نیاز روزانت شروع کن به مصرف مکملهایی که داری. جفتشون هم گینر هستن. نظر شخصیم برمیگرده به طعمشون
اگه یجور هستن که خدا صبرت بده، اما اگه متفاوت هستن که بهتر. مابینش از طعم اون یکی مکمل استفاده کن . فرقی نداره

paydar
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۷‏, ۱۲:۰۸ قبل از ظهر
با سلام
قبلا یه کربو پروتیین به نام turbo mass gainer مصرف کردم که تو 100 گرم 73 گرم کربو داشت از شرکت performance
حالا یه کربوپروتیین گرفتم به نام perfect massکه تو 100 گرم 78گرم کربو داره از شرکت naturesbest ولی روش گینر ننوشته
برای حجم حتما باید گینر داشه باشه یا فقط کربو بالا کافیه ؟
گینر چی هست؟
merci

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۷‏, ۱۲:۴۰ قبل از ظهر
با سلام
قبلا یه کربو پروتیین به نام turbo mass gainer مصرف کردم که تو 100 گرم 73 گرم کربو داشت از شرکت performance
حالا یه کربوپروتیین گرفتم به نام perfect massکه تو 100 گرم 78گرم کربو داره از شرکت naturesbest ولی روش گینر ننوشته
برای حجم حتما باید گینر داشه باشه یا فقط کربو بالا کافیه ؟
گینر چی هست؟
merci

اینکه شما گرفتی کربو پروتئینه و برای افزایش وزنه

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۷‏, ۰۸:۱۰ قبل از ظهر
گینرها در دسته مکملهای افزایش وزن جای میگیرن
ماده یا چیز خاصی نیست که مثلا توش بنویسه: گینر 40 گرم یا!!
همینی که گرفتی گینره.کربوهیدرات. پروتئین. مواد معدنی و ویتامینهاو ....شاملش میشه

paydar
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۸‏, ۰۸:۰۷ بعد از ظهر
سلام
کربو پروتیین و کراتین مونوهیدرات مصرف میکنم برای افزایش حجم و عضله چه مکمل های دیگه ای در کنار اینا میتونم مصرف کنم؟
قیمتش مهم نیست
5ماهه تمرین میکنم .وزن 80 . قد 180 سن23
با تشکر از اینکه همیشه راهنمایی میکنید:گل رز:

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۸‏, ۰۸:۳۴ بعد از ظهر
سلام
کربو پروتیین و کراتین مونوهیدرات مصرف میکنم برای افزایش حجم و عضله چه مکمل های دیگه ای در کنار اینا میتونم مصرف کنم؟
قیمتش مهم نیست
5ماهه تمرین میکنم .وزن 80 . قد 180 سن23
با تشکر از اینکه همیشه راهنمایی میکنید:گل رز:

یه گلوتامین + مولتی ویتامین هم بگیری کافیه:چشمک:

IPsec88
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۹‏, ۱۱:۱۹ قبل از ظهر
سلام
من 55 کیلو هستم با 177 قد
تازه شروع کردم..
در حال حاضر گینر آلمکس کوییک مس لودد می خورم با گلوتامین 2 روزه شروع کردم.. کراتین هم سفارش دادم...
روی کوییک مس نوشته 2 بار در روز 4 اسکوپ بخورم من روز اول خورم دیگه شبش داشتم ببخشید بالا میاوردم..شام هم نتونستم بخورم ( بعنی در روز 8 اسکوپ) برای این هیکل من حس می کنم خیلیه.... میشه نظرتون روبدین؟؟؟؟
روش نوشته 8 هفته هر روز 2 تا 4 اسکوپ بخورم....میم رم اینجوری !!!

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۹‏, ۰۱:۲۰ بعد از ظهر
سلام
تازه شروع کردم..
در حال حاضر گینر آلمکس کوییک مس لودد می خورم با گلوتامین 2 روزه شروع کردم.. کراتین هم سفارش دادم...
روی کوییک مس نوشته 2 بار در روز 4 اسکوپ بخورم من روز اول خورم دیگه شبش داشتم ببخشید بالا میاوردم..شام هم نتونستم بخورم ( بعنی در روز 8 اسکوپ) برای این هیکل من حس می کنم خیلیه.... میشه نظرتون روبدین؟؟؟؟
دوست عزیز این مشکل رو همه دارن درست میشه
اندازه ی همونی که روش نوشته بخور
تغذیه هم جا نذار

Stateless Knight
‏۱۳۹۱-۰۱-۲۹‏, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
سلام
تازه شروع کردم..
دوست عزیز این که نوشته 8 اسکوپ واسه همه صدق نمیکنه.شما که 55 کیلویی با کسی که 65 کیلو وزن داره یا .... فرق داره.میزان پروتئین و کربو به میزان وزن بدن متغیره.به نظر من توی نوشته های پشت مکملها،مخصوصا گینر ها یه مقدار بزرگنمایی شده.
به نظر من شما روزی 4 اسکوپ یا نهایتا 5 اسکوپ بخوری کافیه.سعی هم کنید دفعات استفادتون 2 بار نباشه.مثلا روزی 4 بار باشه و برای روزهایی که تمرین ندارید این 4 بار رو قبل از وعدهای غذایی ویه وعده قبل از خواب استفاده کنید که ارزش وعده های غذاییتون بالا بره.وعده قبل از صبحانه خیلی مهمه میتونید توی اون وعده 2 اسکوپ و بقیه وعدها یک اسکوپ استفاده کنید.
روزهای تمرین هم صبح قبل و بعد تمرین و قبل خواب استفاده بشه بهتره.وعده بعد تمرین با شیر مصرف نشه بهتره چون جذبش رو به تاخیر میندازه در عوض مصرف با شیر برای وعده قبل خواب مناسبه.
:گل رز::گل رز::گل رز:

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۱۰:۴۶ قبل از ظهر
جالبه،اقا مصرف گينر قبل وعده غذايى؟!!جالبهقبل وعده ها مصرف كنى كه بايد غذا رو بيخيال شى

Stateless Knight
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۱۱:۱۴ قبل از ظهر
جالبه،اقا مصرف گينر قبل وعده غذايى؟!!جالبهقبل وعده ها مصرف كنى كه بايد غذا رو بيخيال شى
من هر دفعه که که از مربیم میپرسم میگه روزهای استراحت همراه صبحانه.همراه عصرانه/ وقبل خواب استفاده کن!!!!

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۱۲:۵۹ بعد از ظهر
منظورش بعد از وعده ها بوده،درضمن بعد وعده هم كه گفته نياى مثل نوشابه يا اب بلافاصله مصرف كنى يه فاصله اى بده تا معده غذا رو يه كم هضم كنه

abtin3
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۷‏, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
درباره قرص چاقی و تقویتی oramin-f نظرتون چیه ؟

needer
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۷‏, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر
خوب برای من که 77.5 وزن و 182 قدمه و شکمم هم اگه رعایت رژیم نکنم خیلی زود چاق میشه. میشه وی 100% مصرف کنم و کربو هم با تغذیه طبیعیم باشه مثل برنج ماکارونی و ... یعنی میتونم 5 کیلو وزن خوب وکم چربی بگیرم. یا باید کربو پروتئین مصرف کنم؟

این سوال رو هم دارم که وقتی که میشه از طریق برنج ماکارونی و نون و ... این همه کربوی ارزون قیمت مصرف کرد. چرا باید مکمل کربو پروتئین بخریم. میشه همون پروتئین خالص رو خرید و کربورو با غذا تامین کرد. چیزی که زیاده کربو هیدراته و ارزون هم هست. مشکل پروتئینه که گرونه و کمه.

چون من هدفم فیتنس و یک حجم ماندگاره(رشته اصلیم شنا هست) نمیخوام 10 کیلو زیاد کنم که بعدش مجبور شم باز رژیم بگیرم و 5 کیلوشو کم کنم. اما این رو هم شنیدم که از پروتئین خالص حجم و وزن زیادی نمیشه انتظار داشت یعنی ممکنه یک 2.5 کیلوییش حتی 1 کیلو هم وزن نده. آیا این موضوع درسته؟

ضمنان زیاد دوست ندارم کراتین مصرف کنم. با توجه به هدفم لازمه؟

reza8reza
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۰۴:۲۶ قبل از ظهر
سلام
منم دقیقا سوالات دوست بالایی رو دارم با این تفاوت که شنا کار نمیکنم.فقط فرق کربوپروتیین با کربو جدا و پروتیین جدا چیه؟
و بهترین مارک مواتی ویتامین با پروتیین چی پیشنهاد میکنید؟
البته باذکر قیمت؟این موارد پیشنهاد شده رو میتوانم از داروخونه ها تهیه کنم یا نه؟
ممنون:گل رز:

shahab-prd
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۰۱:۰۲ بعد از ظهر
سلام
رضا جان راجع به مولتي ويتامين ميتونم كمكت كنم....
1. فارماتون  دونه اي 520 تومن
2. سنتروم حدودا دونه اي 350

كيفيت سنتروم هم خوبه ولي فارماتون خيلي بهتره..:پوزخند:

HOMAYOUN
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۰۳:۰۲ بعد از ظهر
سلام.من 186 قد و 71کیلو وزنمه  حدود 2 ماه بدنسازی میرم یه مکمل خوب واسه رشد بدون چربی  میخوام.اگه جوابمو بدین ممنون میشم:منتظر::منتظر::منتظر:

MohamadTaker
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۰۴:۲۰ بعد از ظهر
سلام.من 186 قد و 71کیلو وزنمه حدود 2 ماه بدنسازی میرم یه مکمل خوب واسه رشد بدون چربی میخوام.اگه جوابمو بدین ممنون میشم:منتظر::منتظر::منتظر:
منم تقریبا" هم وزن تو هستم ولی یکی دو کیلو بیشتر!!
infinites mass بگیر خیلی خوبه قیمتشم حدود 125 تومنه
فقط اگه گرفتی وانیلی بگیر چون فوق العاده خوشمزست البته کراتینم باهاش بخور

amator
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۶‏, ۰۶:۱۴ بعد از ظهر
خوب برای من که 77.5 وزن و 182 قدمه و شکمم هم اگه رعایت رژیم نکنم خیلی زود چاق میشه. میشه وی 100% مصرف کنم و کربو هم با تغذیه طبیعیم باشه مثل برنج ماکارونی و ... یعنی میتونم 5 کیلو وزن خوب وکم چربی بگیرم. یا باید کربو پروتئین مصرف کنم؟

این سوال رو هم دارم که وقتی که میشه از طریق برنج ماکارونی و نون و ... این همه کربوی ارزون قیمت مصرف کرد. چرا باید مکمل کربو پروتئین بخریم. میشه همون پروتئین خالص رو خرید و کربورو با غذا تامین کرد. چیزی که زیاده کربو هیدراته و ارزون هم هست. مشکل پروتئینه که گرونه و کمه.

چون من هدفم فیتنس و یک حجم ماندگاره(رشته اصلیم شنا هست) نمیخوام 10 کیلو زیاد کنم که بعدش مجبور شم باز رژیم بگیرم و 5 کیلوشو کم کنم. اما این رو هم شنیدم که از پروتئین خالص حجم و وزن زیادی نمیشه انتظار داشت یعنی ممکنه یک 2.5 کیلوییش حتی 1 کیلو هم وزن نده. آیا این موضوع درسته؟

ضمنان زیاد دوست ندارم کراتین مصرف کنم. با توجه به هدفم لازمه؟
سلام
با این اوصافی که از بدنتون دادید، به احتمال زیاد شما از تیپ "اکتومورف" هستید.
اگه واقعا بتونید از طریق غذا، کربوهیدرات لازم رو دریافت کنید، نیازی به مکمل کربو دار نیستید(باید با یک متخصص تغذیه، جهت تنظیم یک برنامه، مشورت کنید). یه چیز رو همیشه یادتون باشه;اینکه همیشه همراه پروتئین(مکمل یا غذا) حتما کربوهیدرات مصرف کنید. چون هم جذب پروتئین رو زیاد میکنه و هم از استفاده پروتئین به عنوان سوخت برای هضم غذا، جلوگیری میکنه.

حجم ماندگار موقعی حاصل میشه که تمرینات بدنسازی قطع نشه! حالا با هرچی میخواید بدنتون رو بسازید! اگه تمریناتتون رو قطعکنید، یقینا حجم ماهیچه هاتون تحلیل خواهد رفت.

در مورد پروتئین خالص هم باید عرض کنم که بعله! البته بستگی به نوع تمریناتتون هم داره.
========================================================

سلام
منم دقیقا سوالات دوست بالایی رو دارم با این تفاوت که شنا کار نمیکنم.فقط فرق کربوپروتیین با کربو جدا و پروتیین جدا چیه؟
و بهترین مارک مواتی ویتامین با پروتیین چی پیشنهاد میکنید؟
البته باذکر قیمت؟این موارد پیشنهاد شده رو میتوانم از داروخونه ها تهیه کنم یا نه؟

کربوپروتئین=پروتئین جدا+کربوهیدرات جدا+املاح+ویتامین ها

در مورد مارک هم زیاد سخت گیر نباشید. چون تو این وضع بازار، چیزی که مهمه، اصل بودن مکمله. (یه سر هم به فروشگاه سایت بزنید!)

به نظر من، خریدن چیزی جز دارو، از داروخونه اشتباهه!!! چون حسابی آدمو تیغ میزنن!

hosein.legend
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۰۴:۳۰ بعد از ظهر
سلام دوستان به نظرتون کدوم گینر بهتره قیمتش مهم نیست
Iso Gainer ایزوگینر ۱۰ پندی
Serious Mass 6 Lbs
:: مس تک Mass Tech
:: آپ یور مس Up Your Mass
:: ریل مس Real Mass
؟؟؟

-HosSeiN-
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۰۴:۳۹ بعد از ظهر
سلام
با این اوصافی که از بدنتون دادید، به احتمال زیاد شما از تیپ "اکتومورف" هستید.

دوست عزیز میشه بگی چجوری و باچه استدلالی میگی که ایشون اکتومورفن؟:گل رز:

AHK95
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
آقا من بدنم از همون دسته سومیا که خیلی کم چربی داره وزنم رو 50 ثابته قدم هم 175
یه کربو از شرکت biogenix دارم یه آمینو و گلوتامین هم میخوام بگیریم حالا میخواستم ببینم همین چیزایی که گفتم برام لازمه یا چیزای دیگه باید استفاده کنم؟

alibati
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۱۱:۳۴ بعد از ظهر
من بدنم خیلی کم چربی میگیره وزنم 70 وقدم 177 هست یک هفته ای هست که بدنسازی رو شروع کردم
می خوام حجم بگیرم اما نمی خوام چربی باشه
الان موندم چه مکملی بگیرم
گینر + پروتئین
پروتئین وی
کراتین
پروتئین whey
ارژین
امینو

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۰‏, ۱۲:۰۴ قبل از ظهر
آقا من بدنم از همون دسته سومیا که خیلی کم چربی داره وزنم رو 50 ثابته قدم هم 175 یه کربو از شرکت biogenix دارم یه آمینو و گلوتامین هم میخوام بگیریم حالا میخواستم ببینم همین چیزایی که گفتم برام لازمه یا چیزای دیگه باید استفاده کنم؟این کربویی که میگید رو من ندیدم اما فکت روی قوطیش رو نگاه کنید اگر خاصیت کراتینی نداشت بهتره که کراتین هم اضافه کنید.
من بدنم خیلی کم چربی میگیره وزنم 70 وقدم 177 هست یک هفته ای هست که بدنسازی رو شروع کردم می خوام حجم بگیرم اما نمی خوام چربی باشه الان موندم چه مکملی بگیرم گینر + پروتئین پروتئین وی کراتین پروتئین whey ارژین امینوشما کمبود وزن داری پس وی به درد شما نمیخوره.بهترین چیزی که میتونید بگیرید ترکیب مکمل هایی هست که به دوست بالایی هم پیشنهاد شده.یک گینر خوب امینو در کنارش گلوتامین هم بد نیست کراتین هم باشه علی میشه.

AHK95
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۰‏, ۰۱:۵۸ قبل از ظهر
میخواستم بپرسم گلوتامین هم نیازم میشه؟؟؟

alibati
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۰‏, ۰۸:۴۹ قبل از ظهر
دوستان برای گینر گین بولیک 6000 الیپ خوبه ؟
امینو و کراتین چی بگیرم در کنارش ؟

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۰‏, ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
میخواستم بپرسم گلوتامین هم نیازم میشه؟؟؟
اجبار نیست که نباشه پس بدن استوپ میکنه اما یکی از فوایدش ثابت نگه داشتن وزنتونه پس بهتره که کنار بقیه مصرف شه

دوستان برای گینر گین بولیک 6000 الیپ خوبه ؟
امینو و کراتین چی بگیرم در کنارش ؟
نمیشه هیچوقت گفت که یک گینر بهترینه و بقیه به درد نمیخورن همشون خوبه اما کدوم بهتر از بقیه هست کار سختیه و بستگی به تجربه افراد داره من سریوس مس رو دیدم رو بدن خیلی ها جواب داده اماالان تقلبیش به وفور هست.ریل گین هم خوب بوده.آمینو هم به نظر من با وزن کم شما بد نیست 2222 اپتیمم بگیرید چون کربو داره تو تبلتاش کراتین هم بهتره مارک معروف بگیرید حالا یا اپتیمم یا ماسل تچ یا ماسل فارم کلا برند های معروف و تست شده

alibati
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۰‏, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر
اجبار نیست که نباشه پس بدن استوپ میکنه اما یکی از فوایدش ثابت نگه داشتن وزنتونه پس بهتره که کنار بقیه مصرف شه

نمیشه هیچوقت گفت که یک گینر بهترینه و بقیه به درد نمیخورن همشون خوبه اما کدوم بهتر از بقیه هست کار سختیه و بستگی به تجربه افراد داره من سریوس مس رو دیدم رو بدن خیلی ها جواب داده اماالان تقلبیش به وفور هست.ریل گین هم خوب بوده.آمینو هم به نظر من با وزن کم شما بد نیست 2222 اپتیمم بگیرید چون کربو داره تو تبلتاش کراتین هم بهتره مارک معروف بگیرید حالا یا اپتیمم یا ماسل تچ یا ماسل فارم کلا برند های معروف و تست شده

ممنون! الیپ رو از این نظر که دوستان گفتن تقلبی اشن هنوز تو بازار نیومده و شرکت خوبی هست گفتم
به هر چون دوستان اینجا تجربه استفاده رو دارن خواستم از تجربه شون استفاده کنم که مشکلی پیش نیاد
من خودم سریومس رو استفاده کردم زیاد جالب نبود

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۰‏, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
ممنون! الیپ رو از این نظر که دوستان گفتن تقلبی اشن هنوز تو بازار نیومده و شرکت خوبی هست گفتم به هر چون دوستان اینجا تجربه استفاده رو دارن خواستم از تجربه شون استفاده کنم که مشکلی پیش نیاد من خودم سریومس رو استفاده کردم زیاد جالب نبودوالا من الیمپ تا حالا مصرف نکردم و به نظر دوستان اعتماد دارم و احترام میذارم.اما در مورد سریوس مس امکان نداره چون به چشم خودم دیدم معجزش رو حتما یا اصل نبوده یا تغذیه تون رو درست نکردید.من دیدم اینقدر وزن میده که گاهی اوقات به چربی هم میرسه.

M@n$ouR
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۰‏, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
سلام
قبل از سوال در مورد مکمل میخواستم از مدیریت سوال کنم روی جوابهایی که داده میشه نظارت میشه؟
چون شخص خاصی اینجا مسئول جواب دادن به سوالات کاربران نیست و اینکه آیا واقعا روی راهنماییها نظارتی هست که خدایی نکرده به جای سلامتی باعث مشکل برای ورزشکارا مخصوصا تازه کارها بشه.ممنون
و سوال در مورد مکمل اینکه اکثر صفحات رو خوندم و اکثریت روی گینرها به همراه کراتین هم عقیده بودن.
الان توی بازار ایران بهترین مکمل برای حجم و وزن چی هست و مربوط به کدوم شرکتها میشه؟
و چون خود بنده گینر استفاده نکردم لطفا یک توضیحی در موردش بدید.
دوستان جسارت نشه فقط خواهشا اگر میشه فقط محصولات فروشگاه سایت رو تبلیغ نکنید.چون الان مربیای بدنسازی توی اکثر باشگاه ها مکملهایی که موجود دارند رو به ورزشکارا میدن و براشون زیاد اهمیت نداره بهترین گزینه رو به منه تازه کار معرفی کردن یا خیر و فقط سود خودشون مهم هست.
با عرض پوزش از اقا حجت بنده صحبتم کلی بود و اصلا منظورم ایشون نبود چون ازشون خرید نکردم تاحالا و فقط تعریفشون رو شنیدم:گل رز:

alibati
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۱‏, ۰۱:۳۷ بعد از ظهر
والا من الیمپ تا حالا مصرف نکردم و به نظر دوستان اعتماد دارم و احترام میذارم.اما در مورد سریوس مس امکان نداره چون به چشم خودم دیدم معجزش رو حتما یا اصل نبوده یا تغذیه تون رو درست نکردید.من دیدم اینقدر وزن میده که گاهی اوقات به چربی هم میرسه.

ممنون ! بله خودم هم فکر می کنم اون زمان تغذیه خوبی نداشتم و الان می دونم که مکمل در کنار تغذیه می تونه کمک کنه
البته قضیه برای 2-3 سال قبل هست

aria58
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۱‏, ۰۳:۱۰ بعد از ظهر
دوستان خواهشا یه پروتین به من معرفی کنین که قبلا جواب گرفتین ازش همچنین واسم مهمه که اوریجینال تهیه کنم 90 هزار میخوام هزینه کنم

hedayat
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۴‏, ۰۷:۲۸ بعد از ظهر
سلام.من مدتیه پروتیین وی با گلوتامین مصرف می کنم.قبل از تمرین قاطیشون می کنم با آب ولی داخل ماشین میذارم تا بعد از تمرین حدود دو ساعت. آیا قاطی کردنشون مشکلی داره و آیا بعد از دو ساعت محلول خراب نمیشه یا ضرری داشته باشه؟

Sen@toR
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۴‏, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
سلام.من مدتیه پروتیین وی با گلوتامین مصرف می کنم.قبل از تمرین قاطیشون می کنم با آب ولی داخل ماشین میذارم تا بعد از تمرین حدود دو ساعت. آیا قاطی کردنشون مشکلی داره و آیا بعد از دو ساعت محلول خراب نمیشه یا ضرری داشته باشه؟
نه مشکلی نداره

Itachi.UC
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۶‏, ۰۷:۴۵ بعد از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
من امروز با این انجمن آشنا شدم ، کلی از راهنمایی هاتون استفاده کردم ، واقعاً ممنون
فقط یه سوال داشتم
من الان 1 ماهه که بدنسازی رو شروع کردم ، 170 قد و 52 کیلوگرم وزن دارم
واقعاً من با مصرف این مکمل هایی که توضیح دادین میتونم امیدی به افزایش وزن داشته باشم؟
چون الان 3 ساله که رو همین وزن گیر کردم :ناراحت:

lejeuner
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۶‏, ۰۷:۵۲ بعد از ظهر
سلام خدمت همه دوستان
من امروز با این انجمن آشنا شدم ، کلی از راهنمایی هاتون استفاده کردم ، واقعاً ممنون
فقط یه سوال داشتم
من الان 1 ماهه که بدنسازی رو شروع کردم ، 170 قد و 52 کیلوگرم وزن دارم
واقعاً من با مصرف این مکمل هایی که توضیح دادین میتونم امیدی به افزایش وزن داشته باشم؟
چون الان 3 ساله که رو همین وزن گیر کردم :ناراحت:
خوش اومدید.
با مصرف یک گینر خوب و افزایش مقدار پروتیین چرا نشه.
خیلی ها بدتر از وزن شما بودند که الان بدن ایده آل دارند.سعی کنید یک برنامه غذایی خوب با تعداد 6 وعده در روز از یک دکتر بگیرید در کنارش ورزش و مکمل استراحت هم که کاملا مهم.مطمعنا اگر همه موارد رعایت شه کمتر از 3 ماه تغییرات رو احساس میکنید و بین یک سال تا دو سال به بدن ایده آلتون میرسید.

Itachi.UC
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۶‏, ۰۸:۴۱ بعد از ظهر
خوش اومدید.
خیلی ها بدتر از وزن شما بودند که الان بدن ایده آل دارند.سعی کنید یک برنامه غذایی خوب با تعداد 6 وعده در روز از یک دکتر بگیرید در کنارش ورزش و مکمل استراحت هم که کاملا مهم.مطمعنا اگر همه موارد رعایت شه کمتر از 3 ماه تغییرات رو احساس میکنید و بین یک سال تا دو سال به بدن ایده آلتون میرسید.

آقا ممنونم بسیار زیاااااااااااااااد
امیدوار شدم واقعاً
پس با انرژی بریم برای تمرین و برنامه غذایی توووپ
بازم مرسی

amoohamed24
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۰‏, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
سلام
یه مکمل برای خودم میخام.
قد 178....وزن 64...3 ماه که بدنسازی رو شروع کردم.
حالا موندم کراتین بگیرم یا پروتئین کربوهیدرات دار چون خیلی لاغرم...
ولی من موقعی که کراتین میخورم صورتم بدجور جوش میزنه به خاطر همین اولویت اولم پروتئینه.
قیمت هم تا 50 تومن.
ممنون

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۰‏, ۰۹:۵۹ بعد از ظهر
جفتشو بتونی تهیه کنی خوبه
بطور حتم تو این آشفته بازار کراتین تقلبی خوردی که جوش میزده بدنت یا صورتت
با 5 تومن هم فقط میشه یه کراتین خوب خرید:لبخند:

nasser7
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۱‏, ۰۲:۰۶ قبل از ظهر
خوش اومدید.
نگاه کن عزیز من افزایش وزن به اون راحتی که بعضیها میگن نیست اونم با یک گینر و کراتین یک بدنساز اولویتش تغذیه هست و باید همیشه احساس پر بودن در عضلاتش احساس کنه یک مثال میزنم خودم را میگم سه سیخ جوجه میخورم اینگار بدنم پرحجم تر هست و لباسام تنگتر اما بجای ان یک پودر مکمل بخور اون احساس را نداری فقط به نظر من کسی که میخاد بدنسازی رو الان شروع کنه تا 1 سال نباید حتی مکمل بخوره ضمنا این اسمش مکمل هست نه غذا .پس همونطور دوستم گفت 6 وعده غذا بخور تمریناتت را شروع کن اونم با مدت کم و زوم کن به حرکات پایه بدن چون عادت نداره در 1 سال اول زود رو میاد .اگر هم خواستی مکمل بگیرید مکملی بگیر کربو هیدراتش بیشتر باشه چون هدفت افزایش وزن هست .موفق باشی

patteerr
‏۱۳۹۱-۰۵-۳۰‏, ۰۶:۲۸ بعد از ظهر
سلام . تو رو خدا جون هرکی دوست دارید منم راهنمایی کنید . خسته شدم از بس هر کی یک چیز متفاوت میگه و هدف اول و اخر همشون هم سووده مخصوصا مربیم که اصلا و ابدا راهنمایی نمیکنه .

من قدم 187 هست و وزنم حدود 71 کیلو و تقریبا 4 ماهه که بدنسازی کار می کنم . هیچ تغییر محسوسی بدنم نداشته فقط یکم سفت شدم و قفسه سینه ام یکم گود رفته و لا غیر و من لاغر هستم و تصمیم گرفتم که مکمل مصرف کنم ولی از وقتی این تصمیم رو گرفتم هر کسی یک چیزی گفته . یکی گفت پروتئین یکی گفت کربوهیدرات و یکی گفت پروتئین و کربوهیدرات باهم و تازه مربیمون هم میگه که باید ماهی 250 بدی تا برات پروتئین و کربوهیدرات و کراتین بدم و باید حداقل 6 دوره مصرف کنی و هورمون هم پیشنهاد میده . یکی میگه غذاتو درست کن و مکمل نخور .

یکی به من بگه چیکار کنم ؟ من فکر می کنم ماهی 80 تومن بتونم سرمایه بذارم و شاید کمتر ... (از هر کسی پرسیدم بالای 150 میره ) و البته نمی تونم هر ماه 80 بذارم خب بالاخره من دانشجو هستم ! . میخواستم بدونم چند دوره باید مصرف کنم ؟ تا ابد باید مصرف کنم ؟ چه مکملی بخرم ؟ چیا بخرم ؟ همه ادم رو ناامید میکنن از بس که قیمت نجومی میدن و میگن فلان چیز تنهایی نمیشه و باید همه اینارم رووش بخوری ... دستم به دامنتون کمکم کنید

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۵-۳۰‏, ۰۶:۴۴ بعد از ظهر
شما بهتره از الان پولتو ماه به ماه نگه داری وقتی به 400 تومن رسید بیا همینجا دوباره سئوالتو مطرح کن . ضمنا چند ماه اول رو نیازی نیست مکمل مصرف کنی تا شما پولت رو به حدی میرسونی که بتونی یه استک خوب بپیچی بدنتم به وضعیتی میرسه که مکمل لازم داشته باشی .
احیانا اگه مشکل رشد هم داری مطمئن باش یه جای کار میلنگه یا تغذیه ات بده یا استراحت نداری یا تمرینت الکیه ... اینا رو اول ردیف کن بعد برو دنبال مکمل ! نمیخوای که پولتو هدر بدی ؟!

MahDi051
‏۱۳۹۱-۰۵-۳۰‏, ۰۶:۵۳ بعد از ظهر
سلام . تو رو خدا جون هرکی دوست دارید منم راهنمایی کنید . خسته شدم از بس هر کی یک چیز متفاوت میگه و هدف اول و اخر همشون هم سووده مخصوصا مربیم که اصلا و ابدا راهنمایی نمیکنه .

من قدم 187 هست و وزنم حدود 71 کیلو و تقریبا 4 ماهه که بدنسازی کار می کنم . هیچ تغییر محسوسی بدنم نداشته فقط یکم سفت شدم و قفسه سینه ام یکم گود رفته و لا غیر و من لاغر هستم و تصمیم گرفتم که مکمل مصرف کنم ولی از وقتی این تصمیم رو گرفتم هر کسی یک چیزی گفته . یکی گفت پروتئین یکی گفت کربوهیدرات و یکی گفت پروتئین و کربوهیدرات باهم و تازه مربیمون هم میگه که باید ماهی 250 بدی تا برات پروتئین و کربوهیدرات و کراتین بدم و باید حداقل 6 دوره مصرف کنی و هورمون هم پیشنهاد میده . یکی میگه غذاتو درست کن و مکمل نخور .

یکی به من بگه چیکار کنم ؟ من فکر می کنم ماهی 80 تومن بتونم سرمایه بذارم و شاید کمتر ... (از هر کسی پرسیدم بالای 150 میره ) و البته نمی تونم هر ماه 80 بذارم خب بالاخره من دانشجو هستم ! . میخواستم بدونم چند دوره باید مصرف کنم ؟ تا ابد باید مصرف کنم ؟ چه مکملی بخرم ؟ چیا بخرم ؟ همه ادم رو ناامید میکنن از بس که قیمت نجومی میدن و میگن فلان چیز تنهایی نمیشه و باید همه اینارم رووش بخوری ... دستم به دامنتون کمکم کنید
سلام دوست عزیز
ببینید من چند مورد رو کلی میگم(تا جایی که اطلاع دارم) تا مطلب دستتون بیاد،مطالب تخصصی تر باشه برای دوستان که علم بیشتری دارند.
یکی از مهمترین بخشهای بدنسازی میشه تغذیه و استراحت که مجموعا ریکاوری رو حاصل میکنه،حالا شما موردتون تغذیه هست...
در اول شما باید تغذیه تون درست و منظم باشه،وعده های غذایی که میخورین نیاز بدنتون رو تاجایی که ممکنه برآورده کنه...حالا وقتی تغذیه مناسب شد برای بدست آوردن نتیجه بهتر و کامل تر کردن تغذیه از مکمل استفاده میکنیم.
باتوجه به شرایطی که گفتین کربوپروتئین به همراه یه کراتین میتونه بهتون کمک کنه در حال حاضر.

patteerr
‏۱۳۹۱-۰۵-۳۰‏, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
ببینید من چند مورد رو کلی میگم(تا جایی که اطلاع دارم) تا مطلب دستتون بیاد،مطالب تخصصی تر باشه برای دوستان که علم بیشتری دارند.
یکی از مهمترین بخشهای بدنسازی میشه تغذیه و استراحت که مجموعا ریکاوری رو حاصل میکنه،حالا شما موردتون تغذیه هست...
در اول شما باید تغذیه تون درست و منظم باشه،وعده های غذایی که میخورین نیاز بدنتون رو تاجایی که ممکنه برآورده کنه...حالا وقتی تغذیه مناسب شد برای بدست آوردن نتیجه بهتر و کامل تر کردن تغذیه از مکمل استفاده میکنیم.
باتوجه به شرایطی که گفتین کربوپروتئین به همراه یه کراتین میتونه بهتون کمک کنه در حال حاضر.

من غذام خوبه . حدودا ساعت 10 صبحونه میخورم . 2 یکمی ناهار میخورم و 3 میرم باشگاه و 5 میام و باز میخورم و بعدش سه تا سیب زمینی آب پز میکنم و 9 میخورم و بعد ساعت 11 شام و وقت خوابم چون حدود 2 نصفه شب هست سعی میکنم اون موقع هم بخورم و البته چند روز در میان هم تخم مرغ میخورم و عدس و برنامه مشخصی نداره این .

صبحونه من مربا و کره و کلا چیزای شیرین دوست دارم و میخورم ناهار شاممون اغلب برنج هست با خورشت یا گوشت و مرغ و از اینا .

اگر تخم مرغ خیلی مفیده بفرمائید روزانه چندتا بخورم ؟ میخواستم گینر با کراتین مصرف کنم . ایا صلاح می دونید ؟

peptid
‏۱۳۹۱-۰۵-۳۰‏, ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
سفید تخم مرغ رو میتونید تا روزی 12 تا هم استفاده کنید
شما تغذیتون خوبه پس باید زود وزن بگیرید
احتمالا تیروئیدتون مشکل داره
یه آزمایش بدید بد نیست

patteerr
‏۱۳۹۱-۰۵-۳۰‏, ۰۸:۲۹ بعد از ظهر
سفید تخم مرغ رو میتونید تا روزی 12 تا هم استفاده کنید
شما تغذیتون خوبه پس باید زود وزن بگیرید
احتمالا تیروئیدتون مشکل داره
یه آزمایش بدید بد نیست

نه من احساس میکنم تیروئیدم هیچ مشکلی نداره.تیروئید علائمی داره که هیچ کدومش در من نیست . وزنم هم از 60 یهو رفت رو 71 .

حالا گینر و کراتین مصرف کنم ؟ صلاح می دونید ؟

کلا برای افزایش حجم و وزن کینر مصرف کنم با کراتین یا کربوپروتئین بخورم ؟ تو این انجمن همه گفتن کینر بخووور . منم میخوام کینر با کروپروتئین بخورم

omnia.2008
‏۱۳۹۱-۰۵-۳۱‏, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
دوست عزیز من که شاگرد همه ی افراد این سایت هستم اما گینر همون کربو پروتئین هستش وصرفا جهت اطلاع.
وزن گیریتونم عالی بوده منم توی یک ما و نیم تقریبا وزن گیری مثل شما داشتم البته کمی کمتر...موفق باشید در ضمن استفاده از کراتین همراه با یک گینر خوب میتونه خیلی موثرتر باشه و همچنین اگه اولین بارتونه که میخواید از کراتین استفاده کنید برای بار اول وزن خیلی خوبی میده :).
و در مورد میزان هزینه که صحبت کردیدبهتر اول حدود 350 تا 400 جمع کنیدبعد شروع کنید چون 2 ماه اول خیلی مهمه ماه اول که باید یک گینر خوب همراه یه کراتین مصرف کنید و ماه دوم هم همین روال جهت تثبیت وزن گیری ماه اول و اضافه شدن مقداری وزن،سعی کنید گینری که تهیه میکنید کربوی بالایی داشته باشه نسبت به پروتئینش و همچنین بهتره ابتدا با کراتین منوهیدرات کارتونو شروع کنید . سوالی بود در خدمتم :)
موفق باشید.

patteerr
‏۱۳۹۱-۰۵-۳۱‏, ۰۱:۱۱ بعد از ظهر
دوست عزیز من که شاگرد همه ی افراد این سایت هستم اما گینر همون کربو پروتئین هستش وصرفا جهت اطلاع.
وزن گیریتونم عالی بوده منم توی یک ما و نیم تقریبا وزن گیری مثل شما داشتم البته کمی کمتر...موفق باشید در ضمن استفاده از کراتین همراه با یک گینر خوب میتونه خیلی موثرتر باشه و همچنین اگه اولین بارتونه که میخواید از کراتین استفاده کنید برای بار اول وزن خیلی خوبی میده :).
و در مورد میزان هزینه که صحبت کردیدبهتر اول حدود 350 تا 400 جمع کنیدبعد شروع کنید چون 2 ماه اول خیلی مهمه ماه اول که باید یک گینر خوب همراه یه کراتین مصرف کنید و ماه دوم هم همین روال جهت تثبیت وزن گیری ماه اول و اضافه شدن مقداری وزن،سعی کنید گینری که تهیه میکنید کربوی بالایی داشته باشه نسبت به پروتئینش و همچنین بهتره ابتدا با کراتین منوهیدرات کارتونو شروع کنید . سوالی بود در خدمتم :)
موفق باشید.

بسیار بسیار سپاسگزارم از پاسخ شما . بنده قصد دارم یک گینر 5.5 کیلویی ریل مس از همین دوستمون که اینجا میفروشند تهیه کنم با یک کراتین منوهیدراته که فکر میکنم برای دو دوره ای شما گفتین کافی باشه چون خودشون فرمودند که 2.7 کیلویی برای 40 روزه و بنابراین 5.5 کیلویی ها راحت دو دوره را جواب میده ! پس مشکلی در این دو دوره نیست . حتی میتونم بعد این دو دوره دوباره یک گینر 5.5 کیلویی بخرم و جمعا بشه 4 دوره .

فقط میشه بفرمائید در هر دوره تقریبا چند کیلو میتونم اضافه کنم ؟

omnia.2008
‏۱۳۹۱-۰۵-۳۱‏, ۰۳:۱۹ بعد از ظهر
بسیار بسیار سپاسگزارم از پاسخ شما . بنده قصد دارم یک گینر 5.5 کیلویی ریل مس از همین دوستمون که اینجا میفروشند تهیه کنم با یک کراتین منوهیدراته که فکر میکنم برای دو دوره ای شما گفتین کافی باشه چون خودشون فرمودند که 2.7 کیلویی برای 40 روزه و بنابراین 5.5 کیلویی ها راحت دو دوره را جواب میده ! پس مشکلی در این دو دوره نیست . حتی میتونم بعد این دو دوره دوباره یک گینر 5.5 کیلویی بخرم و جمعا بشه 4 دوره .

فقط میشه بفرمائید در هر دوره تقریبا چند کیلو میتونم اضافه کنم ؟

نه دوست عزیز اینطوری نیست ... البته من قصد نا امید کردن یا هر چیزه دیگرو ندارم اما فقط میخوام کامل بدونی.
اصلا امکان نداره شما بتونی 5.5 کیلورو بیشتر از 30 روز نگه داری البته چرا امکان داره اونم اینکه روزی یه پیمونه مصرف کنی که انطوری اصلا هیچ فایده ای نداره !!!
شما اکتومورف هستید و باید میزان زیادی کالری دریافت کنید برای افزایش وزن مقداریو از تغزیه میگیری و این مکمل هم میاد مقداری اضافه تر میده تا باعث افزایش وزن بشه....حالا ببین شما برای گرفتن تاثیر باید حدودن روزی 3 پیمانه باید ازش مصرف کنی که اون ریل مس 5.5 کیلویی حداکثر میتونه 1 ماه نیازتو بر طرف کنه. من خودم مکملی که مصرف کدم تقریبا یک ماهو نیم نیازمو برطرف کرد ابته من روزی 4 پیمانه میخوردم یه مکمل 7 کیلویی بود.! مس فیوژن
و اینکه چقد بهت وزن میده یه سوالی هستکه نمیشه جواب داد علاوه بر مصرف مکمل به غذا خوردنت به نداشتن استرس و خواب و استراحت مناسب خیلی بستگی داری و همچنین ژنتیکت.... منم اکتومورفم اما در طول یک دوره با مس فیژن و یک کراتین که البته کراتین نصفشم مصرف نشده .... حدود 7 کیلو وزن گرفتم! بازم میگم هر بدنی حالت خودشو داره شاید یکی 10 کیلو بگیره شاید یکی 1 کیلو!

hgfgfghf
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۴‏, ۰۹:۱۵ بعد از ظهر
Muscle Nitro من این مکمل و خریدم برای افزایش وزن می خواستم بدونم ایا کمکی به افزایش وزنم میکنه

reza bigman
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۴‏, ۱۱:۵۸ بعد از ظهر
بهترین گزینه ها جهت افزایش وزن وحجم با مکملها گینر+کراتین(ترجیحا ترکیبی)+پمپ+مولتی ویتامین

hgfgfghf
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۱۰:۴۰ قبل از ظهر
لطفا بگین کار این مکمل چیه Muscle Nitro

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۱۱:۲۹ قبل از ظهر
لطفا بگین کار این مکمل چیه Muscle Nitro

http://www.bodybuilding.com/store/cn/nitro.html
یه مکمل با پایه ی گلوتامین و لوسین، مواد معدنی هم داره!
جهت تغذیه ی مناسب عضلات قبل از تمرین!

hgfgfghf
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
http://www.bodybuilding.com/store/cn/nitro.html
یه مکمل با پایه ی گلوتامین و لوسین، مواد معدنی هم داره!
جهت تغذیه ی مناسب عضلات قبل از تمرین!

پس برای افزایش وزن کارایی نداره

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۴:۱۱ بعد از ظهر
پس برای افزایش وزن کارایی نداره

در کنار تغذیه ی خوب باعث عضله سازی میشه! و عضله سازی هم باعث افزایش وزن میشه دیگه! ولی اینکه مثل گینر بهش نگاه کنی به هیچ وجه اینطوری نیست!

hgfgfghf
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۵‏, ۰۵:۴۷ بعد از ظهر
ببخشید اگه دوباره میپرسم اسم کامل این مکمل میگین ورنج قیمتشو
بازم ممنون

taoist.eagle
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
ببخشید اگه دوباره میپرسم اسم کامل این مکمل میگین ورنج قیمتشو
بازم ممنون

لینک سایت بهت دادم دیگه!
قیمت هم به دلار تو سایت هست! تو ایران ندیدم....

ehsanwas
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
سلام دوستان میخواستم ببینم با این مشخصات : قد180 ، وزن 60 کیلو
کدوم مکمل ها برام بهتر هست؟
یکی از دوستان گفت یه گینر+ کراتین بگیرم، نظر دوستان باتجربه را خواستم بدونم. ممنون

mobarez
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۱:۵۸ بعد از ظهر
سلام دوستان میخواستم ببینم با این مشخصات : قد180 ، وزن 60 کیلو
کدوم مکمل ها برام بهتر هست؟
یکی از دوستان گفت یه گینر+ کراتین بگیرم، نظر دوستان باتجربه را خواستم بدونم. ممنون

گینر+ کراتین+تغذیه خیلی خوب

ehsanwas
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۲:۰۱ بعد از ظهر
ممنون از پاسخت، فقط دوتا سوال دیگه برام پیش اومد
1- گینر و کراتین انواع مختلفش الان خیلی زیاده تو بازار بنظرت چی بگیرم بهتره؟
2- تغذیه خیلی خوبو منظورتو نگرفتم دقیق؟

سرباز صفر
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۴:۱۹ بعد از ظهر
من برای افزایش وزن دیگه گینر جوابمو نمیده 60 کیلو بودم 10 کیلو با گینر وزن گرفتم اما دیگه جا نداره احساس میکنم چی کار کنم به نظر شما ؟ چی مصرف کنم :گل رز:

mobarez
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۶‏, ۰۴:۲۷ بعد از ظهر
ممنون از پاسخت، فقط دوتا سوال دیگه برام پیش اومد
1- گینر و کراتین انواع مختلفش الان خیلی زیاده تو بازار بنظرت چی بگیرم بهتره؟
2- تغذیه خیلی خوبو منظورتو نگرفتم دقیق؟

کراتن خوب=آلتیمیت، المکس. یونیورسال و سل تک................
کربوپروتئین=ترومس،ریل مس،مس پیک،جامبو و خیلی برندهای دیگه
تغذیه خوب یعنی تعداد وعده های غذایی رو افزایش بده..... غذا های سرشار از پروتئین و ویتامین مصرف کن و ................

bibak
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۷‏, ۰۳:۵۴ بعد از ظهر
من برای افزایش وزن دیگه گینر جوابمو نمیده 60 کیلو بودم 10 کیلو با گینر وزن گرفتم اما دیگه جا نداره احساس میکنم چی کار کنم به نظر شما ؟ چی مصرف کنم :گل رز:

شما طی مدت این مقدار وزن رو اضافه کردین؟
10 کیلو وزن زیادی هست که شما اضافه کردین و بدن شما نیاز به استراحت داره و شما باید وزنه بدست اورده رو ثابت و حفظ کنید

سرباز صفر
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۸‏, ۰۳:۲۷ بعد از ظهر
مرسی از پاسخ شما . بله تقریبا میشه گفت توی 3 ماه 10 کیلو وزن گرفتم و الان 70 موندم و تکون نخوردم الان بعد از 1 سال و نیم که تمرین میکنم وزنه های خیلی خوبی میزنم اما مشکل من حجم هست مثلا بالا سینه 60 کیلو میزنم اما حجم نمیگیره برعکس مثلا دستام خیلی زود حجم میگیره . من به امید اینکه با مصرف مکمل بتونم حداقل بشم 71 اما انگاری روی 70 قفل شده . نمیدونم باید چی مصرف دیگه کنم .

Lorens
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۴‏, ۰۵:۱۸ بعد از ظهر
ایا برای وزن گرفتن به غیر از گینر و کراتین چیز دیگهای مثل گلوتامین پمپ بی سی آآ لازم که استفاده بشه
گلوتامین پمپ بی سی آآ هر کدام کارش چیه و برای چه منظوری استفاده میشه
ممنون:خجالت:

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۴‏, ۱۰:۲۰ بعد از ظهر
ایا برای وزن گرفتن به غیر از گینر و کراتین چیز دیگهای مثل گلوتامین پمپ بی سی آآ لازم که استفاده بشه
گلوتامین پمپ بی سی آآ هر کدام کارش چیه و برای چه منظوری استفاده میشه
ممنون:خجالت:

برای وزن مثل گینر نه ولی حجم میدند که خب حجم هم بیاری وزنت بالا میره

گلوتامین سپر پولادی بدن هست و واقعا موثر هست
پمپ باعث میشه انرژی لازم برای تمرین داشته باشی و خون بیشتری به عضلاتت پمپاژ شه
bcaa هم تمام اسید امینه های مورد نیاز بدنت هستند که واقعا تو رشته بدن سازی موثر هست
البته همه این ها کنار تغذیه خوب جواب میده

YA30N
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۵‏, ۰۹:۵۱ قبل از ظهر
نظرتون راجبه گينر monster muscle russian bear (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?p=93433#post93433) چيه دوستان؟

Lorens
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۵‏, ۰۴:۱۵ بعد از ظهر
برای وزن مثل گینر نه ولی حجم میدند که خب حجم هم بیاری وزنت بالا میره

گلوتامین سپر پولادی بدن هست و واقعا موثر هست
پمپ باعث میشه انرژی لازم برای تمرین داشته باشی و خون بیشتری به عضلاتت پمپاژ شه
bcaa هم تمام اسید امینه های مورد نیاز بدنت هستند که واقعا تو رشته بدن سازی موثر هست
البته همه این ها کنار تغذیه خوب جواب میده

از جوابتون ممنون
ولی در یک دوره ایا میشه همه رو باهم استفاده کرد

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۵‏, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
از جوابتون ممنون
ولی در یک دوره ایا میشه همه رو باهم استفاده کرد

بله میشه
مثلا پمپ رو باید قبل تمرین 30-45 دقیقه قبلش بخوری
و بقیه هم همینطور هرکدوم زمان بندی خاص خودشون رو دارند

M@J!D
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۶‏, ۰۱:۱۳ قبل از ظهر
طرز مصرف سل مس رو ميخواستم بدونم,مربي باشگاه بهم گفت صبح ناشتا با معده خالي,وعده بعدي هم در حين تمرين...
به نظر شما بلافاصله بعد تمرين درسته يا در حين تمرين؟ كدومش بهتره؟

بعد تمرين منظور بعد حركات اصليه يا بعد حركات شكم و در اخر كه لباس ميپوشيم؟؟
اينجوري كه با پروتئين هم زمان ميشه!!!!!!!!!! اينو چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۶‏, ۰۱:۲۵ قبل از ظهر
طرز مصرف سل مس رو ميخواستم بدونم,مربي باشگاه بهم گفت صبح ناشتا با معده خالي,وعده بعدي هم در حين تمرين...
به نظر شما بلافاصله بعد تمرين درسته يا در حين تمرين؟ كدومش بهتره؟

بعد تمرين منظور بعد حركات اصليه يا بعد حركات شكم و در اخر كه لباس ميپوشيم؟؟
اينجوري كه با پروتئين هم زمان ميشه!!!!!!!!!! اينو چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Take one scoop of powder within 30 minutes of finishing your workout on training days. A second dose may be taken either six to eight hours before or after you workout.
اسكوپ اولو نوشته با معده خالي وقتي از خواب بيدار شدي ولي اسكوپ دوم رو متوجه نشدم:متفکر:
اين كراتينو حتماً بايد با آب سرد بخوري.حين تمرين نبايد اينو مصرف كني

bergani
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۶‏, ۰۱:۲۵ قبل از ظهر
بلافاصله بعد تمرین و 7ساعت بعد یا قبل تمرین هربار 1 پیمانه.با معده خیلی خالیم خوب نیست

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۶‏, ۰۱:۴۵ قبل از ظهر
بلافاصله بعد تمرین و 7ساعت بعد یا قبل تمرین هربار 1 پیمانه.با معده خیلی خالیم خوب نیست

اتفاقاً بايد با معده خالي مصرف بشه.اين متن ادامه متن قبلي كه گذاشتمه:
Take a serving in the morning on an empty stomach

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۶‏, ۰۸:۰۸ قبل از ظهر
دستور مصرفش رو روي خودش نوشته. من نميدونم چرا سوال ميكنيد!!!
يكي صبح ناشتا و يكي هم 8 ساعت بعدش

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۶‏, ۱۰:۵۸ قبل از ظهر
Take one scoop of powder within 30 minutes of finishing your workout on training days. A second dose may be taken either six to eight hours before or after you workout.
اسكوپ اولو نوشته با معده خالي وقتي از خواب بيدار شدي ولي اسكوپ دوم رو متوجه نشدم:متفکر:

حسین جان کجا همچین چیزی نوشته ؟ ترجمه ات از بیخ غلطه ! :نمیبینم: ببینم سل مس رو تاحالا اینطوری مصرف میکردی ؟!
نوشته : در روزهای تمرین یک اسکوپ از پودر تا 30 دقیقه بعد از اتمام تمرین مصرف بشه . اسکوپ دوم هم شش تا هشت ساعت بعد یا قبل از تمرین

bergani
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۶‏, ۱۱:۰۳ قبل از ظهر
بابا روش ک نوشته ی اسکوپ بلا فاصله بعد تمرین اسکوپ بعدم 7 ساعت بعد یا قبل تمرین که معده باید تا حدودی خالی باشه ن خالی خالی که سوراخ بشه

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۶‏, ۱۱:۴۰ قبل از ظهر
خالی خالی سل مس بخوری سوراخ میشه ؟ :سوت: ازون حرف ها بود ... اسید که نمیخوری کراتینه !
دوستان یک سری از مکمل ها باید با معده خالی مصرف بشن تا در جذبشون اختلال ایجاد نشه معمولا رو لیبل این نکته اشاره میشه بهش .

M@J!D
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۶‏, ۱۲:۴۰ بعد از ظهر

اصلا اين نوشته مال سل مس نيست :متعجب::متعجب::متعجب::متعجب:

serving 1 : as dietary supplement mix 1 scoop with 4.6 oz of cold water or any ....immediately following your workout ( on an empty stomach)

روش نوشته بعد تمرين يه اسكوپ,6-8 ساعت بعد يا قبل تمرين هم يه اسكوپ

من زبانم خوبه طرز مصرفشو خوندم اما مربي باشگاه گفت در حين تمرين بخور خواستم ببينم ميشه اينكارو كرد؟

با معده خالي ميخورم اما اگه ديدم اذيت شدم ديگه نميخورم

دستور مصرفش رو روي خودش نوشته. من نميدونم چرا سوال ميكنيد!!!
يكي صبح ناشتا و يكي هم 8 ساعت بعدش

گفتم كه روش نوشته بعد تمرين يه اسكوپ,6-8 ساعت بعد يا قبل تمرين هم يه اسكوپ
مربي باشگاه گفت در حين تمرين بخور خواستم ببينم ميشه اينكارو كرد؟
بعد توي متن بالا منظور از immediately following your workout ( on an empty stomach ميتونه در حين تمرين هم باشه به خاطر اينكه گفته following نگفته after واسه اين سوال كردم.....!!! اين تايپيك مگه واسه اين نيست:منتظر:

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۷‏, ۰۱:۰۹ بعد از ظهر
روزای تمرین:یه اسکوپ بلافاصله پس از تمرین و اسکوپ بعدی 6-8 قبل یا بعد از تمرین با معده خالی

روزای غیر تمرین:یه اسکوپ صبح ناشتاـیه اسکوپ هم 6-8 بعد با معده خالی

حساسیت زیاد به خرج ندید...همون چیزی که نوشته روش رو اجرا کنید

javati322
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۰‏, ۰۴:۰۴ بعد از ظهر
تيپ بدن من اندومورف هستش .يه پمپ QNT گرفتم به نظر شما براي سفت شدن عضلاتم چه مكمل ديگه اي بگيرم؟ به خاطر مصرف چربي سوز عضلاتم ريزش كردن و خيلي شل شدن.

-Behnam-
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۲‏, ۰۳:۵۴ قبل از ظهر
سلام دوستان :گل رز:

8سال پیش واسه معافی (قانون قد و وزن) وزنم به زور قرص و غذا نخوردن کم کردم و تا الان دیگه بالا نیومد
دیگه از لاغری خسته شدم تا حدی که از خودم بدم میاد ، خجالت میکشم واقعاً ، احساس خیلی بدیه !
میخوام وزن بگیرم ... ولی باشگاه نمی تونم برم تصمیم گرفتم وزنه و یک دستگاه چند کاره بخرم داخل خونه ورزش کنم .
شرایط فیزیکی : قد 180 وزن 50 سن 32 ، دوقلو هستم و استخوان بندی سبک ، چند سال قبلا سنگ کلیه دفع کردم (کلسیمی) فعلا سالمن ،
چند وقته اشتها ندارم غذا کم میخورم ( واسه همین میخوام با مکمل سوء تغذیه جبران بشه ! ) اما زمانیکه با اشتهای کامل غذا میخوردم هم وزنم بالا نمیرفت
آزمایش خون و کشت ادرار دادم گفتن مشکلی نداری حساس شدی استرس داری (متخصص تغذیه روانکاویم میکرد!) :پوزخند:

با مطالعه همه صفحات دیدم بهتره گینر+کراتین+مولتی ویتامین بخرم پولش مهم نیست ، اما

1- چه برندی از اینها بهتره و اصل ؟

2- با توجه به شرایط فیزیکی من پیشنهاد شما برای افزایش وزن چیه ؟

3- بدون ورزش هم میشه اگه نه چه دستگاهی واسه خونه پیشنهاد میدید ؟

و سوال آخر : 4- چه آزمایشی باید بدم تا دلیل لاغریم بفهمم ؟

( اوه .. ببخشید طومار نوشتم ، خواهشمندم لطفاً فقط دوستانی که تجربه دارن جواب کامل دقیق بدن .. خیلی واسم مهمه ، جبران میشه ) :قلب:

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۲‏, ۰۶:۲۱ بعد از ظهر
همین سه مورد واسه اول کار خوبه البته اگر تغذیه گوشتیت زیاد باشه اون کراتینم لازم نیست

میتونی پولشو صرف خرید یه گینر سنگین تر کنی...البته اگر روزانه حدود 300 200 گرم گوشت بخوری

1.برندی که اصل باشه...برند خوب زیاده از فروشگاه های همین سایت میتونی تهیه کنی

2.وعده های غذاییتو به 7 وعده برسون تو طول روز...ترکیبی از غذا و مکمل و دیگر مواد غذایی مفید

3.بدون ورزش هم میشه مکمل مصرف کرد ولی حیفه کنارش ورزش کن بدنت فرم میگیره خودتم حال میکنی

چرا نمیتونی باشگاه بری؟...دستگاه های چند کاره هست با چند تا دمبل یه بارفیکس کارتو راه میندازه

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۲‏, ۰۶:۳۸ بعد از ظهر
سلام دوستان :گل رز:

8سال پیش واسه معافی (قانون قد و وزن) وزنم به زور قرص و غذا نخوردن کم کردم و تا الان دیگه بالا نیومد
دیگه از لاغری خسته شدم تا حدی که از خودم بدم میاد ، خجالت میکشم واقعاً ، احساس خیلی بدیه !
میخوام وزن بگیرم ... ولی باشگاه نمی تونم برم تصمیم گرفتم وزنه و یک دستگاه چند کاره بخرم داخل خونه ورزش کنم .
شرایط فیزیکی : قد 180 وزن 50 سن 32 ، دوقلو هستم و استخوان بندی سبک ، چند سال قبلا سنگ کلیه دفع کردم (کلسیمی) فعلا سالمن ،
چند وقته اشتها ندارم غذا کم میخورم ( واسه همین میخوام با مکمل سوء تغذیه جبران بشه ! ) اما زمانیکه با اشتهای کامل غذا میخوردم هم وزنم بالا نمیرفت
آزمایش خون و کشت ادرار دادم گفتن مشکلی نداری حساس شدی استرس داری (متخصص تغذیه روانکاویم میکرد!) :پوزخند:

با مطالعه همه صفحات دیدم بهتره گینر+کراتین+مولتی ویتامین بخرم پولش مهم نیست ، اما

1- چه برندی از اینها بهتره و اصل ؟

2- با توجه به شرایط فیزیکی من پیشنهاد شما برای افزایش وزن چیه ؟

3- بدون ورزش هم میشه اگه نه چه دستگاهی واسه خونه پیشنهاد میدید ؟

و سوال آخر : 4- چه آزمایشی باید بدم تا دلیل لاغریم بفهمم ؟

( اوه .. ببخشید طومار نوشتم ، خواهشمندم لطفاً فقط دوستانی که تجربه دارن جواب کامل دقیق بدن .. خیلی واسم مهمه ، جبران میشه ) :قلب:
میشه بپرسم چه قرصی مصرف میکردید تا لاغر بشید ؟ اینطور که شرح حال میدید باید محرک تیروئیدی مصرف کرده باشی و احتمالا زدی تیروئیدت رو ناکار کردی !!! یکی از دلائل وزن نگرفتن یا حتی چاقی مفرط پرکاری یا کم کاری تیروئید هست . به هر حال اگه برات مقدوره سلامت تیروئیدت رو چک کن
1 . بهتره نپرسید چه برندی اصله ! برند اصل داریم تقلبیشم زدن در حقیقت هر برندی که کارش خوب باشه و شناخته شده باشه هدف اول تقلبی زن هاست ! از فروشنده معتبر مکملت رو تهیه کن .
کراتین گزینه زیاده اما من باشم جا شما منوهیدرات برمیدارم که بخاطر احتباس آب یه مقدار رو ترازو وزنم بره بالا !
2 . اول تغذیه درست ، دوم تمرین اصولی ، سوم استراحت کافی ، چهارم مکملهایی مثل گینر ، آنزیم هضم ، مولتی ویتامین و ویتامین های مورد نیاز مثل ای و سی و اومگا 3 و ... کراتین مونوهیدرات ، کربوهیدرات ... یه چیزی هم بگم شما بهتره آروم آروم وزن اضافه کنی وگرنه اساسی به بدنت ضرر میزنی در معرض دیدترین ضرری که میزنی ترک خوردن پوستت هست دیگه بماند مابقی ماجرا ...
3 . بدون ورزش که میشه هرکاری کرد . میشه لاغر کرد در حد اسکلت میشه چاق کرد در حد بادکنک اما فایده اش چیه وقتی بی قواره و نافرم باشه ؟ شما اگه میتونی هفته ای 5 6 ساعت وقت بزار برا تمرین ضرر نمیکنی .
4 . آزمایششم گفتم من فعلا اولین حدسم اینه !

-Behnam-
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۳‏, ۰۲:۱۴ قبل از ظهر
مرسی دوستان بابت راهنمایی
والا بدلیل کمبود وقت و یک سری مسائل خونه و کار تایم باشگاه منظم نمیتونم بذارم یروز برم فردا نرم که نمیشه
مجبورم توی خونه کار کنم که از روی برنامه پیش برم حالا شاید کنارش یروزهایی بشه باشگاه هم برم
...
در مورد قرص یه بامرامی قرص رو واسم با کلی منت آورد ، از عوارضش چیزی نگفت شایدم نمی دونست
فکر کنم لازیکس یا یه چیزی تو همین مایه ها بود ولی تاثیرش این بود که آب بدن رو میکشید و با ادرار دفع میشد

بگذریم خلاصه با ندونم کاری زدیم خودمون رو صاف و صوف کردیم حالا دنبال راهیم که وزنم برگردونم !

-Behnam-
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۳‏, ۰۲:۴۷ قبل از ظهر
چند روز پیش یکی از آشناها 1/4 قوطی Carbo Bis DOOBIS از صنایع غذایی ایلیا پارس تو خونه داشت داد گفت اینو بخور ... به نظر شما خوبه واسم ؟ (در ضمن تا آبان 91 تاریخش تموم بوده)

من چندین ساله که کارم صنایع سنگ هستش ، الان اگه کسی بپرسه چه سنگی بهتره واسه ساختمان کار کنم ، با کلی دلیل و مدرک میگم چی کار کنه چون تخصص دارم .
حالا شما که چندین سال بدن سازی کار کردین با توضیحاتی که دادم توقع دارم بگید فلان برند گینر الان عالیه ، کراتین فلان خوبه یا اینها رو بخر ... راهنمایی کلی کردین ! ممنون ، ولی من میخوام با راهنمایی شما مستقیم برم اون مکملها یا نسخه ای که نوشتین واسم به طرف بگم بیاره نه اینکه برم اونجا هرچی که موجود دارن رو بیارن واسم و آخرش بی نتیجه ...
امیدوارم درخواست زیادی نباشه و منظورم گرفته باشید .

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۳‏, ۰۲:۵۳ قبل از ظهر
به به ! عوارضشو بخون ببین چه کردی

کاهش سدیم خون، هیپوکالمی و هیپومنیزیمی، آلکالوز ناشی از کمی کلرور خون، افزایش دفع کلسیم، کاهش فشارخون، تهوع، اختلالات گوارشی، افزایش اوره خون و نقرس، افزایش موقت غلظت کلسترول و تری ‏گلیسرید پلاسما با مصرف این دارو گزارش شده است.

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۳‏, ۰۹:۵۴ قبل از ظهر
در کنار فرمایشات خوب امیر، یه مکمل دیگه هم هست که من جدیدا بهش برخوردم مخصوص hardgainer هاست.کاری که می کنه به شدت گرسنه می کنه یجوری که 24/7 باید غذا بخوری،بدن رو تو حالت آنابولیکی می بره از طرفی بالانس نیتروژن رو هم تغییر می ده و سنتز پروتئین رو بالا می بره و باعث می شه پروتئینی که می خورید صرف عضله سازی بشه و دفع نشه، کربوهیدراتی که می خورید صرف ذخیره گلیکوژنی عضلاتت بشه نه چربی، اینکه سوء اثر واسه کسی مثل شما داره یا نه رو بهتر موادش رو با دکترتون چک کنید(بخاطر سابقه ای که فرمودید).دوستان اگه کسی استفاده کرده بهتر می تونه نظر بده
Animal M-stak (http://www.bodybuilding.com/store/univ/animalmethoxy.html)

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۳‏, ۰۱:۳۷ بعد از ظهر
يه لينك از اين هارد گينر رو ميدى؟

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۳‏, ۰۱:۵۸ بعد از ظهر
:خنده: هارد گینر یعنی کسائی که سخت وزن میگیرن . مکمل که نیست !

cenam
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۳‏, ۰۲:۳۵ بعد از ظهر
عزیز گینر های خوب زیاد هستن مس گینر ماسل تک ترومس بی اس ان و سریوس مس on اینهای که گفتم از برند های عالی و با کیفیت هستن البته برند های دیگری هم هستن ولی برای افزایش وزن با کیفیت من اینارو پیشنهاد میدم کراتین هر محصولی که بگیری در صورت اصل بودن عالیه مثلا ماسل فارم بی اس ان mhp عالیه و همچنین گاسپاری و خیلی های دیگه گلوتامین هم همین برندها که گفتم خوب هستن کلا اگه خواستی هر مکملی تهیه کنی بهتر است از فروشنده ای که قابل اطمینان است بگیری مثلا همین فرشنده های خود سایت ما عالی هستن و بهترین مشاوره هم به شما که در این ضمینه تجربه ای ندارید میدهند موفق باشی

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۳‏, ۰۲:۵۸ بعد از ظهر
چند روز پیش یکی از آشناها 1/4 قوطی Carbo Bis DOOBIS از صنایع غذایی ایلیا پارس تو خونه داشت داد گفت اینو بخور ... به نظر شما خوبه واسم ؟ (در ضمن تا آبان 91 تاریخش تموم بوده)

من چندین ساله که کارم صنایع سنگ هستش ، الان اگه کسی بپرسه چه سنگی بهتره واسه ساختمان کار کنم ، با کلی دلیل و مدرک میگم چی کار کنه چون تخصص دارم .
حالا شما که چندین سال بدن سازی کار کردین با توضیحاتی که دادم توقع دارم بگید فلان برند گینر الان عالیه ، کراتین فلان خوبه یا اینها رو بخر ... راهنمایی کلی کردین ! ممنون ، ولی من میخوام با راهنمایی شما مستقیم برم اون مکملها یا نسخه ای که نوشتین واسم به طرف بگم بیاره نه اینکه برم اونجا هرچی که موجود دارن رو بیارن واسم و آخرش بی نتیجه ...
امیدوارم درخواست زیادی نباشه و منظورم گرفته باشید .

عزیزم شما که میگی پولش برات مطرح نیست دیگه چرا مکمل انقضا گذشته میخوری ؟ یه مقدار نسبت به سلامت بدنت کم لطفی شما !
والا من خیلی گشتم دنبال اینکه چه گینری بهتر جواب میده مثل اینکه همین گینرهایی که چند ساله مطرحن از همه بهترن مثل serious mass و true mass
گینر طرح جدید ماسل تک ( مس تک ) ترکیباتش خوبه 10 گرمم کراتین مونوهیدرات داره به تستش میارزه
درضمن الان محمد عزیز به یه چیزی اشاره کرد که رو عضله سازی تاثیر زیادی داره بد نیست بدونی تست بوسترها هم میتونن کمکت کنن . ***ینگ ، تریبولوس ، دی آسپارتیک اسید ... همه اینا علاوه بر بالا بردن تست و در نتیجه عضله سازی بیشتر ، مقدار قابل ملاحظه ای اشتها زا هم هستن ...

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۳‏, ۰۴:۱۷ بعد از ظهر
يه لينك از اين هارد گينر رو ميدى؟

لینکش تو سایت BB رو همونجا گذاشتم، این مکمل می تونه با Animal stak هم استک بشه، چیز جالبیه، البته من تستش نکردم ولی محصولات انیمال رو قبول دارم و به نظرم به تستش می ارزه.واسه افرادی که به سختی وزن می گیرن خوبه

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۳‏, ۰۵:۲۳ بعد از ظهر
:خنده: هارد گینر یعنی کسائی که سخت وزن میگیرن . مکمل که نیست !ميدونم اميرجان اشتباه نوشتم ميخواستم بگم لينكى كه بدرد هاردگين ها ميخوره رو بزار

-Behnam-
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۴‏, ۱۲:۳۶ قبل از ظهر
عزیزم شما که میگی پولش برات مطرح نیست دیگه چرا مکمل انقضا گذشته میخوری ؟ یه مقدار نسبت به سلامت بدنت کم لطفی شما !
والا من خیلی گشتم دنبال اینکه چه گینری بهتر جواب میده مثل اینکه همین گینرهایی که چند ساله مطرحن از همه بهترن مثل serious mass و true mass
گینر طرح جدید ماسل تک ( مس تک ) ترکیباتش خوبه 10 گرمم کراتین مونوهیدرات داره به تستش میارزه
درضمن الان محمد عزیز به یه چیزی اشاره کرد که رو عضله سازی تاثیر زیادی داره بد نیست بدونی تست بوسترها هم میتونن کمکت کنن . ***ینگ ، تریبولوس ، دی آسپارتیک اسید ... همه اینا علاوه بر بالا بردن تست و در نتیجه عضله سازی بیشتر ، مقدار قابل ملاحظه ای اشتها زا هم هستن ...

سلام
من نگفتم میخورم ! بنده خدا لطف کرد داد بهم گفته بخور .. منم گرفتم ولی دیدم تاریخ انقضاش نزدیکه نخوردم هنوز .

گینر serious mass زیاد تعریفش خوندم و شنیدم و این گینر طرح جدید ماسل تک ( مس تک ) چون گفتین 10 گرمم کراتین مونوهیدرات داره ، به نظرتون کدومش بگیرم ؟! فعلا با گینر میخوام شروع کنم اون که کراتین هم داره بگیرم بهتر نیست ؟!
محمد چی رو معرفی کرده ؟ نفهمیدم پست محمد کدومه ، منظورتون Animal M-stak (http://www.bodybuilding.com/store/univ/animalmethoxy.html) بود ؟!

حالا شد 3 تا : serious mass یا طرح جدید ماسل تک یا Animal M-stak (http://www.bodybuilding.com/store/univ/animalmethoxy.html) ؟ شما باشید کدوم میخرید ؟!

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۴‏, ۰۱:۲۶ قبل از ظهر
زیاد پیچیده اش نکن همه اینا به شرط اصل بودن خوبن . بین انیمال استک و اون دوتا گینر هم نمیشه مقایسه زد چون اونا گینرن این یه چیز دیگه . من باشم یه استک تمیز میپیچم اگه بودجه اش رو داری بنا به هدفت یعنی وزن گرفتن استکت رو تنظیم کن .

mohammad0147
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۷‏, ۰۱:۰۰ بعد از ظهر
با سلام
اگه ممکنه یکی از اساتید منو راهنمایی کنه چه مکملی بگیرمو چطور مصرفش کنم قدم ۱۸۷ و وزنم ۹۷ کیلو مدت چهارماه بدنسازی کارمیکنم البته هشت ماهی کار نکردم به دلیل مشکلات کاری الان دوباره شروع کردم چهار روز در هفته تمرین میکنم نظر خودم اینه که وی ۱۰۰٪ و کراتین و گلوتامین ، مولتی ویتامین ، یه کازیین و نیتراکساید یه چربی سوز بگیرم میخوام حجم خشک بیارم اینهارو برای یه دوره میخوام اگه ممکنه راهنماییم کنین دورمچند ماهه باشه با چه مکملهایی و چطور مصرفش کنم.ممنون.امیدوارم جای درستی مطرح ش کرده باشم.

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۷‏, ۰۱:۰۶ بعد از ظهر
استاد كه نيستم اما بر حسب تجربه اي كه دارم خدمتت عرض ميكنم كه شما ابتدا تمرينت رو به 6 روز در هفته افزايش بده
ضمن اينكه مكملهايي مثل پروتئين وي + امينو اسيد + گلوتامين + مولتي ويتامين و مكمل پمپ هم ضروري نيست اما اگه باشه هم ضرري نداره
علي الحساب به چربي سوز نيازي نداري، باتوجه به وزني كه داري بايد هوازي رو در هفته حداقل 3 جلسه كار كني و مكملها رو هم مصرف كني، ضمن اينكه حداقل 4 روز رو در هفته ر‍ژيمي غذا ميل كنيد تا بعد 8 هفته ببينيم بدنت چه پاسخي به اين روش ميده

djdehati
‏۱۳۹۱-۰۹-۰۷‏, ۱۰:۴۷ بعد از ظهر
سلام بر اساتید
آقا من ده روز دیگه میخوام دوره رو شروع کنم
قد 182 وزن 56
به نظر شما گینر و کراتین چی بگیرم
نظر خودم رو گینر ترومس bsn یا ماسل جویس هستش
به نظر شماکدوم بهتره
من ترومس رو میپسندم اما یه فروشنده گفت چین تولید میکنه این مکمل رو
حقیقت دارههههههههههه ؟؟؟

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۹-۰۷‏, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
ترومس رو چین تولید میکنه یعنی چی ؟
ترومس امریکائی داریم ، دوبی داریم ، تقلبی هم داریم . شاید تو ایران برند bsn و مکمل ترومس تقلبیش بیداد کنه اما معنیش این نیست این مکمل از بیخ تقلبیه !!! شما از فروشنده مطمئن بگیر راحت مصرف کن . دوبیش رو حجت عزیز تاجائی خاطرمه داشت امریکائیشم بخوای من برات میارم به راحتی آب خوردن ! به احتمال زیاد فروشنده یا کارشو بلد نبوده و خواسته مرام هم به خرج بده میدونسته تقلبی زیاد داره فکر کرده کلا از بیخ تقلبیه و آمار غلط بهت داده یا ترومس موجود نداشته خواسته بزنه تو سرش یه چیز دیگه بهت بندازه !

mohsen.ar
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۵‏, ۰۸:۱۴ بعد از ظهر
من از گروه اكتومورف هستم و تازه یک هفته اس از مکمل کربوکمپلکس+پروتئین whey 100% استفاده میکنم

کربوکمپلکس
قبل از صبحانه ناشتا-قبل از تمرین-بعد از تمرین

پروتئین whey 100%
قبل از صبحانه ناشتا- بعد از تمرین

به نظر شما این رژیم مناسب هست؟
میخوام کراتین رو هم به این رژیم استفاده کنم
چه نوع کراتینی بخرم خوبه؟
روش مصرف هم لطفا بگید؟
به نظرتون کراتین میکرونایزد بگیرم خوبه؟
http://prpmokamelshop.com/brands.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=65&category_id=9
به نظر شما با اضافه کردن کراتین میزان مصرف مکمل زیاد نمیشه مثلا باید بعد از تمرین 3 نوع مکمل استفاده کنم؟

kurdox
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۵‏, ۰۹:۳۵ بعد از ظهر
بنظرم این برند از کراتین رو نگیر ...
4 روز اول 4 وعده 5 گرمی ( صبح ، قبل تمرین ، بعد تمرین ، شب ) بعد از 4 روز دو وعده 5 گرمی ( قبل و بعد تمرین ) روزهائی هم که تمرین نداری بازم طبق همین فرمول

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۵‏, ۱۰:۰۱ بعد از ظهر
من از گروه اكتومورف هستم و تازه یک هفته اس از مکمل کربوکمپلکس+پروتئین whey 100% استفاده میکنم کربوکمپلکس قبل از صبحانه ناشتا-قبل از تمرین-بعد از تمرین پروتئین whey 100% قبل از صبحانه ناشتا- بعد از تمرین به نظر شما این رژیم مناسب هست؟ میخوام کراتین رو هم به این رژیم استفاده کنم چه نوع کراتینی بخرم خوبه؟ روش مصرف هم لطفا بگید؟ به نظرتون کراتین میکرونایزد بگیرم خوبه؟ http://prpmokamelshop.com/brands.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=65&category_id=9 به نظر شما با اضافه کردن کراتین میزان مصرف مکمل زیاد نمیشه مثلا باید بعد از تمرین 3 نوع مکمل استفاده کنم؟

کربوتو میتونی میان وعده صبح بخوری...پروتئینت زمانش خوبه البته کاش گینرتو یه کربوی درصد بالا بر میداشتی

چون تیپ بدنای شما سخت وزن میگیره...عوضش کربوی دریافتی تو غذاتو یه مقدار افزایش بده

کراتینی که الان از همه محبوبتره تو مارکت جهانی,کنستانتره هست...کراتین معمولی هم میشه 4 روز بارگیری

کرد و هم میشه روزی دو وعده مصرف کرد تا 27 روز بعدش روزی 5 گرم کافیه

mohsen.ar
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۶‏, ۰۸:۲۶ بعد از ظهر
کربوتو میتونی میان وعده صبح بخوری...پروتئینت زمانش خوبه البته کاش گینرتو یه کربوی درصد بالا بر میداشتی

چون تیپ بدنای شما سخت وزن میگیره...عوضش کربوی دریافتی تو غذاتو یه مقدار افزایش بده

کراتینی که الان از همه محبوبتره تو مارکت جهانی,کنستانتره هست...کراتین معمولی هم میشه 4 روز بارگیری

کرد و هم میشه روزی دو وعده مصرف کرد تا 27 روز بعدش روزی 5 گرم کافیه

نگفتین این همه مکمل به صورت همزمان استفاده بکنم مشکلی نداره؟
منظورتون از گینر همون کربو کمپلکس هست؟چی میگرفتم خوب بود؟
کراتین از یه داروخونه پرسیدم گفت اینا را داریم کودومو بگیرم خوبه؟
CREATINE MICRONIZED - CREATINE METREX -CREATINE ATP

mohsen.ar
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۶‏, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
بنظرم این برند از کراتین رو نگیر ...
4 روز اول 4 وعده 5 گرمی ( صبح ، قبل تمرین ، بعد تمرین ، شب ) بعد از 4 روز دو وعده 5 گرمی ( قبل و بعد تمرین ) روزهائی هم که تمرین نداری بازم طبق همین فرمول

از بین اینها کدوم کراتین رو بگیرم
CREATINE MICRONIZED - CREATINE METREX -CREATINE ATP
روزهایی هم که تمرین ندارم تفاوتی نداره قبل از غذا یا بعد از غذا یا اصلا هر دو وعده رو یک جا مصرف کنم؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۶‏, ۰۹:۰۴ بعد از ظهر
نگفتین این همه مکمل به صورت همزمان استفاده بکنم مشکلی نداره؟ منظورتون از گینر همون کربو کمپلکس هست؟چی میگرفتم خوب بود؟ کراتین از یه داروخونه پرسیدم گفت اینا را داریم کودومو بگیرم خوبه؟ CREATINE MICRONIZED - CREATINE METREX -CREATINE ATP

نه محسن جان زیاد نیست تازه کمم هم هستن...یه چیز حیاتی مثلا مولتی ویتامین نداری الان

بدنساز هست میبینی طرف 10 تا مکمل جور وا جور میگیره...

کربو کامپلکس رو یه لحظه اشتباه گرفتم با پرو کامپلکس ببخشید...داروخونه ای نگیر اکثرا بی کیفیت هستن

mohsen.ar
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۶‏, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
نه محسن جان زیاد نیست تازه کمم هم هستن...یه چیز حیاتی مثلا مولتی ویتامین نداری الان

بدنساز هست میبینی طرف 10 تا مکمل جور وا جور میگیره...

کربو کامپلکس رو یه لحظه اشتباه گرفتم با پرو کامپلکس ببخشید...داروخونه ای نگیر اکثرا بی کیفیت هستن

پس این رژیم از تظر کربوهیدرات مشکلی نداره؟

mohsen.ar
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۶‏, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر
از این مولتی ویتامین های داروخونه ای که به صورت قرص هستن؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۷‏, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
پس این رژیم از تظر کربوهیدرات مشکلی نداره؟

من نمیدونم کیفیت پودرت چجوریه چون تا حالا اسمشو نشنیدم حالا مصرف کن شاید خوب بود

برنامه غذایی رو هیچ وقت فراموش نکن...اول اونو خوب کن بعد مکمل بخور

مولتی ویتامین های داروخونه ای نمیدونم اصل هستن یا نه...

مولتی دیلی هست...ول من,اورامین اف,فارماتکس,سنتروم...برند های معروفتر هم هستن

از فروشگاه سایت بگیر یا یه ادم مطمئن...

mohsen.ar
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۸‏, ۱۱:۰۹ قبل از ظهر
من لینک توضیحات سه نوع کراتین رو میذارم به نظر شما کدامیک رو مصرف کنم
http://prpmokamelshop.com/brands.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=65&category_id=9

http://prpmokamelshop.com/brands.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=66&category_id=9

http://prpmokamelshop.com/brands.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=67&category_id=9

لطفا فقط یکی از این سه مورد رو بگین

peptid
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۸‏, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
عتیقه تر از این سایت پیدا نکردی که لینکشا رو بزاری؟؟؟؟
واسه زمان خیارشورشاه هستش مکملاش

hamed11531
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۸‏, ۰۳:۰۱ بعد از ظهر
میخواستم نظرتون رو در مورد این کراتین بدونم

http://www.bclub.ir/product_info.php?cPath=2&products_id=2

و اینکه سایتش از نظر اعتبار برای خرید مکمل خوبه؟؟؟

و اگه کراتین خوبیه همراه با استفاده از این نوع کراتین چه نوع مکمل هایی رو پیشنهاد میکنین؟!

renger
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۸‏, ۰۳:۴۵ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز ، شاید معتبر باشه شایدم نباشه ، بچه های اینجا از فروشگاه سایت یا آشناهاشون خرید میکنن، که من بهت پیشنهاد میکنم از فروشگاه سایت بگیری *** هاشم اصله ولی اون سایت معلوم نیست که اصل باشه یا نه ،
برای پیشنهاد مکمل ، هدفت ، قدو وزن و تیپ بدنییت (چاقی ، لاغری ، عظلانی ) هم بگو اگه میتونی عکس هم بذار از بدنت تا بهتر بشه راهنماییت کنن اساتید .

hamed11531
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۸‏, ۰۴:۳۱ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز ، شاید معتبر باشه شایدم نباشه ، بچه های اینجا از فروشگاه سایت یا آشناهاشون خرید میکنن، که من بهت پیشنهاد میکنم از فروشگاه سایت بگیری *** هاشم اصله ولی اون سایت معلوم نیست که اصل باشه یا نه ،
برای پیشنهاد مکمل ، هدفت ، قدو وزن و تیپ بدنییت (چاقی ، لاغری ، عظلانی ) هم بگو اگه میتونی عکس هم بذار از بدنت تا بهتر بشه راهنماییت کنن اساتید .

ممنون از راهنماییتون

آقا من یک ماه هست که باشگاه میرم

به دلیل مشغله کاری حداکثر 6 ماه دیگه میتونم برم,شایدم بیشتر

اطلاعاتم هم در زمینه مکمل تقریبا صفر هست

میخوام بهترین مکمل هایی که میتونم استفاده کنم, که توی این زمان کم بهترین نتیجه رو بگیرم رو بهم معرفی کنین

البته همراه با روش استفاده

قد 185 وزن72

تیپ بدنی متوسط رو به لاغری

هدفم فقط عضله سازی و خوش هیکلی هست اما جوری که بعد از 6 ماه که ول کردم بدنم برنگرده!
و مکمل هایی که بایداستفاده کنم فقط یه دفه میتونم بخرم تو این مدت 6 ماه (به دلیل نداشتن تواناییمالی بالا)

عکس : http://upload.tehran98.com/img1/hts774vgq4uj29s5xxwz.jpg (http://upload.tehran98.com/)

niracas
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۹‏, ۱۱:۵۵ قبل از ظهر
من لینک توضیحات سه نوع کراتین رو میذارم به نظر شما کدامیک رو مصرف کنم

http://prpmokamelshop.com/brands.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=66&category_id=9

http://prpmokamelshop.com/brands.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=67&category_id=9

لطفا فقط یکی از این سه مورد رو بگین
داداش کسی دیگه از اینا نمی خره...!!
ماسل فارم بخر خیلی هم جواب عالی می ده.. ترکیب 2 مدل کراتین باشه فکر کنم.

niracas
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۹‏, ۱۲:۰۰ بعد از ظهر
ممنون از راهنماییتون

میخوام بهترین مکمل هایی که میتونم استفاده کنم, که توی این زمان کم بهترین نتیجه رو بگیرم رو بهم معرفی کنین

قد 185 وزن72

هدفم فقط عضله سازی و خوش هیکلی هست اما جوری که بعد از 6 ماه که ول کردم بدنم برنگرده!
و مکمل هایی که بایداستفاده کنم فقط یه دفه میتونم بخرم تو این مدت 6 ماه (به دلیل نداشتن تواناییمالی بالا)

عکس : http://upload.tehran98.com/img1/hts774vgq4uj29s5xxwz.jpg (http://upload.tehran98.com/)
دااش این *** هایی که می گم همشون ماله فروشگاه سایت ...
نظر من رو می خوای
1- پروتیین ( ماسل فارم )
2- کراتین ( ماسل فارم )
3- گلوتامین _(لابرادا)
4 -امینو اسید _ (سایتک )
فکر کنم با اینا 8-7 کیلویی بالا بیایی که بعد تمام شدنش 5 کیلو وزنی برات بمونه.

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۹‏, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
ممنون از راهنماییتون

قد 185 وزن72

سلام
ببين عزيز يه چي ميگم نميخوام نااميدت كنم ولي اينو بدون بدنسازي ورزش نامرديه چه به صورت طبيعي چه غير طبيعي وقتي بدنسازي رو ول كني بدنت افت خواهد كرد چرا چون وقتي ورزش ميكني خون رو تو عضله پمپ ميكني ولي وقتي ورزش رو كنار ميذاري خوني ام در عضله پمپ نميشه و اين يعني افت
يه نگاه به ارنولد بنداز با اون همه حجم و زيبايي الان كه ورزش رو ول كرده ببين به چه روزي افتاده
يا پول الكي خرج نكن دور نريز يا خرج ميكني و وقت ميذاري كامل ورزشت رو ادامه بده
وگرنه جر هدر دادن وقت و پولت هيچي برات نميمونه
توشش ماهم اميدوار نباش در كنار خوش اندامي عضله سازي ام بكني

hamed11531
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۹‏, ۰۲:۵۱ بعد از ظهر
دااش این *** هایی که می گم همشون ماله فروشگاه سایت ...
نظر من رو می خوای
1- پروتیین ( ماسل فارم )
2- کراتین ( ماسل فارم )
3- گلوتامین _(لابرادا)
4 -امینو اسید _ (سایتک )
فکر کنم با اینا 8-7 کیلویی بالا بیایی که بعد تمام شدنش 5 کیلو وزنی برات بمونه.

داداش مرسی از راهنماییت
فقط این روش استفاده هر کدوم از مکملها رو جدا جدا نسبت به مشخصات بدنی که گفتم رو بهم بگو که دیگه برم تو کار تهیه اش

hamed11531
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۹‏, ۰۲:۵۷ بعد از ظهر
سلام
ببين عزيز يه چي ميگم نميخوام نااميدت كنم ولي اينو بدون بدنسازي ورزش نامرديه چه به صورت طبيعي چه غير طبيعي وقتي بدنسازي رو ول كني بدنت افت خواهد كرد چرا چون وقتي ورزش ميكني خون رو تو عضله پمپ ميكني ولي وقتي ورزش رو كنار ميذاري خوني ام در عضله پمپ نميشه و اين يعني افت
يه نگاه به ارنولد بنداز با اون همه حجم و زيبايي الان كه ورزش رو ول كرده ببين به چه روزي افتاده
يا پول الكي خرج نكن دور نريز يا خرج ميكني و وقت ميذاري كامل ورزشت رو ادامه بده
وگرنه جر هدر دادن وقت و پولت هيچي برات نميمونه
توشش ماهم اميدوار نباش در كنار خوش اندامي عضله سازي ام بكني

حرفات رو قبول دارم دوست عزیز
ولی اگه به گفته اون دوستمون که گفت 7-8 کیلو اضافه میکنی بعد که دیگه کار نکردی 4-5 کیلو برات میمونه, این مقدار هم برام راضی کننده هست!!

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۹‏, ۰۴:۵۵ بعد از ظهر
حرفات رو قبول دارم دوست عزیز
ولی اگه به گفته اون دوستمون که گفت 7-8 کیلو اضافه میکنی بعد که دیگه کار نکردی 4-5 کیلو برات میمونه, این مقدار هم برام راضی کننده هست!!

باشه اگه فكر ميكنيد اين 4 5 كيلو دوام داره بسم الله

nasser7
‏۱۳۹۱-۰۹-۲۹‏, ۰۹:۵۱ بعد از ظهر
ممنون از راهنماییتون

قد 185 وزن72

E]
ول کنی بر نگرده حسابی خنده ام گرفت عزیزم عضله سوخت و سازش زیاده چربی نیست بمانه اصلا یک بدنساز اونم حرفه ای باشد مثل اب خوردن بدنش افت میکنه چرا جای دوری بریم 7 سال بهترین بدنو میسازی 1 ماه باشگاه نرو و به تغذیه ات نرس از قبل از بدنسازی بدتر میشی چه برسه کلا ولش کنی .عضله همین هست همیشه شلاق میخاد و دهنش باز هست بهترین خوراکها را میخاد موفق باشی

hamed11531
‏۱۳۹۱-۰۹-۳۰‏, ۱۲:۰۷ قبل از ظهر
اوکی ممنون از راهنماییتون خیلی بهم کمک کرد
تصمیم گرفتم تا جایی که میتونم ادامه بدم
بعدش هم اگه نتونستم هفته ای 3 بار حتما باشگاه برم

بعد یه سوال دیگه این مکمل ها تا 2 ماه میره...ولی بعد که تموم شد دوباره باید خریداری کرد؟؟ یا نه بدون مکمل باید ادامه بدیم؟؟؟

فقط دستور استفاده این مکمل ها رو هم بهم بدین ممنون میشم

1- پروتیین ( ماسل فارم )
2- کراتین ( ماسل فارم )
3- گلوتامین _(لابرادا)

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۰۹-۳۰‏, ۰۶:۵۶ قبل از ظهر
1.کامبت رو میتونی صبح و بعد از تمرین بخوری...ولی بیشتر روی یک مکمل قبل از خواب روش حساب میکنن

میتونی یه وعدتو بندازی قبل از خواب.

2.روزی 5 گرم بعد از تمرین

3.روزی 4 وعده:صبح قبل تمرین بعد از تمرین قبل از خواب یا اگر کمبود بودجه داری

صبح و بعد از تمرین

hamed11531
‏۱۳۹۱-۱۰-۱۲‏, ۰۲:۳۰ بعد از ظهر
1.کامبت رو میتونی صبح و بعد از تمرین بخوری...ولی بیشتر روی یک مکمل قبل از خواب روش حساب میکنن

میتونی یه وعدتو بندازی قبل از خواب.

2.روزی 5 گرم بعد از تمرین

3.روزی 4 وعده:صبح قبل تمرین بعد از تمرین قبل از خواب یا اگر کمبود بودجه داری

صبح و بعد از تمرین

اقا ممنون از راهنماییت

سفارشم را یه چند روزی هست که دریافت کردم
میخواستم بدونم کامبت رو که صبح و بعد از تمرین باید مصرف کرد, اول این که قبل از صبحانه باشه یا بعد از صبحانه؟ و این که مقدارش چقدر باشه؟؟(که دو ماه بره)
با چی باید مصرف بشه(مثلا باید بریزیم توی اب و مصرف کنیم,یا نه؟)

و گلوتامین هم بعد از صبحانه یا قبل از صبحانه؟ مقدارش چقدر باشه و با چی باید مصرف بشه(مثلا باید بریزیم توی اب و مصرف کنیم,یا نه؟)

و کراتین رو هم خیلی ها میگن چون انرژی زا هست باید نیم ساعت قبل از تمرین مصرف بشه
و حتی میگن نیم ساعت قبل از تمرین و بلافاصله بعداز تمرین
من روزی 5 گرم بیشتر نمیتونم مصرف کنم(چون مدت بی
شتری بره) حالا این 5 گرم رو قبل از تمرین مصرف کنم بهتره یا بعد از تمرین؟؟؟

من که گیج شدم خواهشا یه نفر منو یک راهنمایی کامل بکنه, الان 3-4 روزه که مکمل هام اومده ولی نمیدونم چجوری مصرف کنم!!!
ممنون

AbbAssoul
‏۱۳۹۱-۱۰-۲۷‏, ۱۰:۲۰ قبل از ظهر
دوستان سلام من یه آمینو 12000ویدر با یه گلوتامین گاسپاری خریدم
آمینو کپسولیه و گلوتامین پودر
لطفا طریقه مصرفش رو بهم میگید
چه روز تعطیل چه روز عادی
قدم 175
وزن 82
ممنون

mohamad7
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۵‏, ۰۷:۲۹ قبل از ظهر
سلام .
من تا حد زیادی مطالب رو خوندم ویه چیز های دست گیرم شد .
من قدم 175 و وزنم 61 کیلو هست لاغر هستم و از این لاغری هم خیلی ناراحتم بدنسازی کار کردم ولی بدون مکمل که پیشرفت خیلی کمی داشتم الا میخوام بعد از سه ماه بازم برم باشگاه این بار دیگه میخوام وزنم رو اضافه کنم .باید چند نوع مکمل استفاده کنم پولش مهم نیس فقط اصل باشه و بتونه به افزایش وزنم کمک کنه.
پیشاپیش ممنون از کمکتون.

just_german
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۵‏, ۱۱:۱۵ قبل از ظهر
سلام .
من تا حد زیادی مطالب رو خوندم ویه چیز های دست گیرم شد .
من قدم 175 و وزنم 61 کیلو هست لاغر هستم و از این لاغری هم خیلی ناراحتم بدنسازی کار کردم ولی بدون مکمل که پیشرفت خیلی کمی داشتم الا میخوام بعد از سه ماه بازم برم باشگاه این بار دیگه میخوام وزنم رو اضافه کنم .باید چند نوع مکمل استفاده کنم پولش مهم نیس فقط اصل باشه و بتونه به افزایش وزنم کمک کنه.
پیشاپیش ممنون از کمکتون.

یک گینر و یک کراتین تهیه کنید ! فروشگاه سایت داره مطمئنا نتیجه میگیرید! پیشنهاد میکنم البته یک ماه اول رو بدون مکمل کار کنید و از ماه دوم کراتین و گینر رو مصرف کنید

Lorens
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۵‏, ۰۴:۴۱ بعد از ظهر
سلام
من یه گینر و کراتین و گلوتامین گرفتم راهنمایی کنید که چطوری استفاده کنم
ممنون

raminnn
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۵‏, ۰۵:۳۰ بعد از ظهر
این نوع مصرف چطوره به نظرتون؟

پروتئین MusclePharm Combat Powder یک اسکوپ صبح و یک اسکوپ قبل خواب
پروتئین ایزوله Cellucor SuperSport یک اسکوپ بعد تمرین
MusclePharm BCAA 3:1:2 قبل تمرین 4 قرص و بعد تمرین 4 قرص
گلوتامین AST GL3 نیم ساعت قبل تمرین و نیم ساعت بعد تمرین
کراتین Gaspari QUALITINE یک اسکوپ با گلوتامین قبل تمرین
پمپ Cellucor C4 Extreme یک ربع قبل تمرین
مولتی ویتامین Wellman روزی 2 قرص
امگا 3 Allmax روزی 2 قرص

raminnn
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۶‏, ۰۳:۵۲ بعد از ظهر

امگا 3 Allmax روزی 2 قرص

یادم رفت بگم سن 22، قد 185، وزن 78

the blizzard
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۶‏, ۰۴:۲۷ بعد از ظهر

امگا 3 Allmax روزی 2 قرص
کمبت پروتیین نسبتا دیر جذب کمبت درواقع bland ترکیبی از انواع پروتین که برای صبح که بدن ساعتها گرسنگی کشیده خوب نیست.صبح ایزو بخور و بعد تمرین ایزو و کمبت هر دو بسته به وزنت از 30 گرم پروتین تا 50 .قبل خوابم کمبت بقیه هم خوبه bcaa هم حین تمرین سنگین خوبه که بخوری گلوتامین حتما قبل خواب بخور بعد تمرین هم برای ساینتز پروتتین درجا با ویت بخور نه 30 دیقه بعد

_Amin_
‏۱۳۹۱-۱۱-۱۱‏, ۰۸:۱۹ بعد از ظهر
سلام دوستان خواهش میکنم اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنید...
من 18 سالمه 1 سالو نیم سابقه ی تمرین دارم
قدم 181 و وزنم 79 کیلو هست
الان زیر شکم و پهلوم خیلی بد شده چون تو چند ماه اخیر فقط به فکر حجم بودم و هوازی خیلی کم کار کردم...
دوستان من میخوام تا عید که حدودا 1 ماهو نیم دیگه مونده یه حجم خوب بیارم و در عین حال شکم و پهلوم رو از بین ببرم و کات کنم...

با مربیم صحبت کردم گفت سوما بزن و کنارش مکمل مصرف کن... اما هزینش رو براورد نکرد بهم بگه...نمیخوام خیلی زیاد بشه...

حالا میخوام ببینم این راه درستیه؟
من بیشتر مد نظرمه حجم خوب بگیرم و در عین حال کات کنم... خیلی هم عجله دارم... ممنون میشم هرچه زودتر پاسخ بدید...
اگر مکمل و روشی در نظر دارید که بتونه با توجه به شرایطی که گفتم کمکم کنه ممنون میشم بگید
پیشاپیش سپاس برای جوابهاتون

Persian-King
‏۱۳۹۱-۱۱-۱۱‏, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
سلام دوستان خواهش میکنم اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنید...
من 18 سالمه 1 سالو نیم سابقه ی تمرین دارم
قدم 181 و وزنم 79 کیلو هست
الان زیر شکم و پهلوم خیلی بد شده چون تو چند ماه اخیر فقط به فکر حجم بودم و هوازی خیلی کم کار کردم...
دوستان من میخوام تا عید که حدودا 1 ماهو نیم دیگه مونده یه حجم خوب بیارم و در عین حال شکم و پهلوم رو از بین ببرم و کات کنم...

با مربیم صحبت کردم گفت سوما بزن و کنارش مکمل مصرف کن... اما هزینش رو براورد نکرد بهم بگه...نمیخوام خیلی زیاد بشه...

حالا میخوام ببینم این راه درستیه؟
من بیشتر مد نظرمه حجم خوب بگیرم و در عین حال کات کنم... خیلی هم عجله دارم... ممنون میشم هرچه زودتر پاسخ بدید...
اگر مکمل و روشی در نظر دارید که بتونه با توجه به شرایطی که گفتم کمکم کنه ممنون میشم بگید
پیشاپیش سپاس برای جوابهاتون

ب نظر من شما اولین کاری که باید بکنی مربیت رو عوض کنی......
شما آمینو بگیر با BCCA ، یه رژیم خوب از یه مربی یا پزشک تغذیه بگیر، 4 روز در هفته وزنه بزن 2 روز در هفته هوازی کار کن

_Amin_
‏۱۳۹۱-۱۱-۱۱‏, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
ممنون از نظرت
عزیزم عرض کردم میخوام حجم هم بگیرم! اینطوری کار کنم حجمم از دست میدم!

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۱۱-۱۱‏, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
من بیشتر مد نظرمه حجم خوب بگیرم و در عین حال کات کنم... خیلی هم عجله دارم.
چرا فکر میکنی با 4 روز تمرین و 2 روز هوازی حجم نمیگیری؟
اگه بلدی که خب بسم الله...
ولیکن اگر مشاوره و راهنمائی میخواید بنده افشین کسایی. تمرین دهنده حرفه ای پروش اندام گفته کاربر
Persian-King رو تائید میکنم
ضمن اینکه با عجله نمیشه کاری کرد. مگر اینکه برای مدتی بخوای بدنت خوب باشه که همون مربی بهترین گزینه هستش
اما اگه بدن ایده آل و ریشه دار میخوای راهش دارو وسوما و ... نیست

_Amin_
‏۱۳۹۱-۱۱-۱۱‏, ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
خیلی ممنون
مکمل هم فقط چیزایی که دوست عزیزمون گفتن رو بگیرم؟
لطف میکنید برند و مدلی که خوب باشه رو هم معرفی کنید؟
راستی مشکلی پیش نمیاد یهو وسط برنامه شروع کنم به استفاده از مکمل؟ چون برنامم تا 1 اسفند عوض نمیشه این برنامه رو هم 1 بهمن گرفتم...

Hadi HitcheR
‏۱۳۹۱-۱۱-۱۲‏, ۱۱:۱۳ قبل از ظهر
دوستان راجع به Animal Stak میخواستم بپرسممن بخوام حجمی کار کنم Animal Stak واسم بهتره یا پروتیین؟ کدومش واسم بیشتر حجم میاره؟درضمن الان قیمت Animal Stak چقدری میشه؟ کسی خبر داره؟ کدوم یکی ضررش کمتره؟ ماندگاریش بیشتره؟
قد ۱۸۷
وزن ۷۶
یک ساله دارم کار میکنم

p@rsa
‏۱۳۹۱-۱۱-۲۲‏, ۱۲:۱۳ بعد از ظهر
بین مس تچ و سیروس مس و ترومس بدون درنظر گرفتن اصل یا تقلبی بودن کدوم برای افزایش وزن بهتره؟:متفکر::متفکر::متفکر:

mamad matrix
‏۱۳۹۱-۱۱-۲۲‏, ۰۲:۱۹ بعد از ظهر
بین مس تچ و سیروس مس و ترومس بدون درنظر گرفتن اصل یا تقلبی بودن کدوم برای افزایش وزن بهتره؟:متفکر::متفکر::متفکر:

من خودم چون جواب گرفتم از مس تچ میگم مس تچ . واسه وزدن سل تچ هم عالیییییییییییییه

p@rsa
‏۱۳۹۱-۱۱-۲۲‏, ۰۵:۲۴ بعد از ظهر
Ultra Mass چطور؟

rahpak
‏۱۳۹۱-۱۱-۲۲‏, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
سلام
من یه ترومس از آقا حجت گرفتم طریقه مصرفش رو دقیق نمیدونم تو سایت دیگه خوندم روزی باید 9 پیمانه بخوری هر وعده 3 پیمانه!:بیفایده: طریقه مصرفش رو هم از سایتش برداشته بود! درسته؟

MASOUD_ARCHITECT
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۲‏, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
سلام دوستان .
من دو سال پیش با قد 183 و وزن 64 شروع به کار کردم و بعد از 3 ماه کار کردن با یه ذوره کربو هیدرات و کراتین و تغدیه رسیدم به 78 کیلو و در همون موقغ که کار میکردم بعد از یک ماه برگشتم به 74 کیلو . الان بعد از 2 سال ورزش نکردن (سربازی) یه ماهی میشه شروع کردم . از 67 کیلو بدون مکمل رسیدم به 72 ولی چربی های جمع شده تو پهلوها و شکمم که مال همون 2 سال پیشه ذهنمو درگیر کرده و میخوام آبشون کنم .
حالا سوال اصلی : میشه همراه با بالا بردن وزن و حتی توی دوره چربی ها رو آب کنم یا اول آبشون کنم( که طبیعتا وزن کم میشه ) بعد برم سراغ دوره حجم؟ اگه پیشنهاد دیگه ای دارید ممنون میشم. متشکرم

renger
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۲‏, ۰۶:۴۸ بعد از ظهر
سلام دوست عزیز شما میتونی در حین حجم گرفتن چربی شکمت هم با ورزش هوازی ( تردمیل و دوچرخه ) آب کنی ، چربی پهلو رو هم با حرکاتی مثل مسگری میتونی از بین ببری .

rez_web
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۴‏, ۱۱:۱۵ بعد از ظهر
سلام من یه کربو پروتئین و گلوتامین گرفتم و 100 تا قرص دیانابول 5 دهم . طریقه مصرفشم به این صورته پروتئین روزی دو وعده یک وعده بعد از صبحانه یک وعده هم بعد از تمرین . گلوتامین هم قبل و بعد از تمرین . قرص هم یه دونه بعد از صبحانه دو تا هم بعد از نهار خواستم بدونم ایرادی تو این روش مصرف هست یا نه؟ من تازه میخوام دوره شروع کنم حالا از دید شما اگه این روش مناسبه میخواستم بدونم که مصرف پروتیئن و گلوتامین بعد از تمرین باید فاصله زمانی داشته باشه یا نه بلا فاصله پشت سر هم بخورم ؟ در ضمن پروتیئن اگه با آب آره با شیر نه بخورم مشکلی پیش نمیاد ؟ قدم 174 وزنم 62 خواهشن کمک کنید ممنون میشم

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۵‏, ۰۷:۲۱ قبل از ظهر
گلوتامین رو بعد تمرین و قبل خواب مصرف کن. بعد تمرینت با پروتئینت یکی شد ایراد نداره
شیر و آب هم مصرفش سلیقه ای هستش.

Mr . MASOUD
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۵‏, ۰۷:۰۵ بعد از ظهر
گلوتامین رو بعد تمرین و قبل خواب مصرف کن. بعد تمرینت با پروتئینت یکی شد ایراد نداره
شیر و آب هم مصرفش سلیقه ای هستش.

آقا مگه گلوتامین و شیر ضدیّت ندارند ؟
اگه پروتئین بعد تمرین رو با شیر بخوره ، با گلوتامین بعد تمرین مشکل پیدا نمیکنه ؟
بهتر نیست هر دو رو با آب مصرف کنه ؟

mohammadchoobdari
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۵‏, ۰۷:۳۲ بعد از ظهر
آقا مگه گلوتامین و شیر ضدیّت ندارند ؟
اگه پروتئین بعد تمرین رو با شیر بخوره ، با گلوتامین بعد تمرین مشکل پیدا نمیکنه ؟
بهتر نیست هر دو رو با آب مصرف کنه ؟

فقط کراتین رو نمیشه با شیر خورد

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۵‏, ۰۸:۴۲ بعد از ظهر
فقط کراتین رو نمیشه با شیر خورد اتفاقا به راحتی میشه خورد...دیگه این بحثا منسوخ شدست که نمیشه با هم خورد چندین بار هم تو فروم گفته شده که هییییچ تداخلی ندارن با هم...همچنین مصرف همزمان کراتین+گلوتامین+پروتئین

OLIVER KAHN
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۵‏, ۱۱:۰۵ بعد از ظهر
اساتید
بعد از اتمام تمرین سریع باید پروتین رو بزنی ؟
مثلا اگه تا خونه یه نیم ساعتی طول بکشه چی ؟
اگه خیلی مهمه که با خودم ببرم باشگاه بعد از تمرین بخورم

Bbehnam
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۶‏, ۱۲:۴۵ قبل از ظهر
اساتید
بعد از اتمام تمرین سریع باید پروتین رو بزنی ؟
مثلا اگه تا خونه یه نیم ساعتی طول بکشه چی ؟
اگه خیلی مهمه که با خودم ببرم باشگاه بعد از تمرین بخورم

بله هرچه سریعتر پروتئین رو به بدنت برسونی بهتره . چون باید سریع جذب بشه و تو عضله سازی بدن شرکت کنه .
میتونی مقدار پروتئینی رو که لازم داری بریزی تو شیکرت و بلافاصله بعد تمرین با آب قاطیش کنی و نوش جان کنی

poyakhodapanah
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۸‏, ۰۸:۲۳ بعد از ظهر
با سلام.
دوستان 186 قدمه و وزنم 83. در حال حاضر وزنم رو میخوام بررم بالا( مثلا تا 92-93) تا بعداً بتونم فیتنس کار کنم.
به نظر شما برای وزن بالا بردن کدوم مکمل های کربوهیدرات را مصرف کنم بهتره؟ قرص امینو هم باید مصرف کنم؟ لطفاً راهنماییم کنید. به خدا خسته شدم انقدر نت رو گشتم و جواب نگرفتم.
با تشکر

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۸‏, ۰۸:۳۶ بعد از ظهر
با سلام.
دوستان 186 قدمه و وزنم 83. در حال حاضر وزنم رو میخوام بررم بالا( مثلا تا 92-93) تا بعداً بتونم فیتنس کار کنم.
به نظر شما برای وزن بالا بردن کدوم مکمل های کربوهیدرات را مصرف کنم بهتره؟ قرص امینو هم باید مصرف کنم؟ لطفاً راهنماییم کنید. به خدا خسته شدم انقدر نت رو گشتم و جواب نگرفتم.
با تشکر

برای بالا بردن وزن از گینر استفاده کن (کربو پروتیین) میتونی از شرکت های گاسپاری- ماسل تک- اپتیمم-یونیورسال و... به شرط اصل بودن استفاده کنی

امینو هم موردی نداره مصرفش

poyakhodapanah
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۸‏, ۱۱:۲۶ بعد از ظهر
برای بالا بردن وزن از گینر استفاده کن (کربو پروتیین) میتونی از شرکت های گاسپاری- ماسل تک- اپتیمم-یونیورسال و... به شرط اصل بودن استفاده کنی

امینو هم موردی نداره مصرفش
با تشکر بسیار از شما.
میشه بگید از چه نوع قرص آمینویی استفاده کنم با قد 186 و وزن 83.
سوال بعدی اینه که مکمل کربوهیدرات بخورم بهتره یا کربوپروتئین؟
با تشکر

Dr.Sina
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۹‏, ۱۲:۰۸ بعد از ظهر
با تشکر بسیار از شما.
میشه بگید از چه نوع قرص آمینویی استفاده کنم با قد 186 و وزن 83.
سوال بعدی اینه که مکمل کربوهیدرات بخورم بهتره یا کربوپروتئین؟
با تشکر

به نظر من BCAA مصرف کن، کربو هم نخور چون وزنت زیاد کم نیست، پروتئین بخور و کربو هم با غذا بگیر....

poyakhodapanah
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۹‏, ۰۳:۵۶ بعد از ظهر
به نظر من BCAA مصرف کن، کربو هم نخور چون وزنت زیاد کم نیست، پروتئین بخور و کربو هم با غذا بگیر....
با تشکر .گینر چند کیلویی و چه نوعی استفاده کنم و سوال دیگه اینکه در طول سال چند بار باید مکمل استفاده کرد؟

NA3R
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۹‏, ۰۵:۳۸ بعد از ظهر
با تشکر .گینر چند کیلویی و چه نوعی استفاده کنم و سوال دیگه اینکه در طول سال چند بار باید مکمل استفاده کرد؟

میشه 12 ماه سال استفاده کرد ! دوره استروئید که نیست. گینر هم بسته به هدف و نوع گینر میشه روزی حدودا 500 گرم هم استفاده کرد !

poyakhodapanah
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۹‏, ۰۶:۱۲ بعد از ظهر
میشه 12 ماه سال استفاده کرد ! دوره استروئید که نیست. گینر هم بسته به هدف و نوع گینر میشه روزی حدودا 500 گرم هم استفاده کرد !

با تشکر فراوان
هدفم کار کردن فیتنس هست و رسیدن به وزن 91 کیلو با قد 186. وزنم فعلیم هم 83
به نظر شما هر چند ماه یکبار باید مکمل استفاده کنم.
با تشکر

NA3R
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۹‏, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
با تشکر فراوان
هدفم کار کردن فیتنس هست و رسیدن به وزن 91 کیلو با قد 186. وزنم فعلیم هم 83
به نظر شما هر چند ماه یکبار باید مکمل استفاده کنم.
با تشکر

یکی از باورهای غلط همین مصرف مکمل به صورت دوره ای هست. مکمل رو میشه همیشه مصرف کرد. مخصوصا گینر. روزانه 200-300 گرم مصرف کنید. صبح و نیم ساعت قبل تمرین. یا بلافاصله بعد از تمرین.

poyakhodapanah
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۹‏, ۰۶:۴۴ بعد از ظهر
یکی از باورهای غلط همین مصرف مکمل به صورت دوره ای هست. مکمل رو میشه همیشه مصرف کرد. مخصوصا گینر. روزانه 200-300 گرم مصرف کنید. صبح و نیم ساعت قبل تمرین. یا بلافاصله بعد از تمرین.بسیار متشکرم از این که انقدر زیبا راهنمایی میکنید.
به نظر شما استفاده از گینر برای فیتنس و رساندن
وزن از 83 به 91 با قد 186 مناسبه؟ نظرتون درباره whey 100% چیه؟
متشکرم

NA3R
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۹‏, ۰۷:۱۱ بعد از ظهر
بسیار متشکرم از این که انقدر زیبا راهنمایی میکنید.
به نظر شما استفاده از گینر برای فیتنس و رساندن
وزن از 83 به 91 با قد 186 مناسبه؟ نظرتون درباره whey 100% چیه؟
متشکرم

برای افزایش وزن گینر گزینه خوبیه. پروتئین وی 100% هم کنارش مصرف کنید که چه بهتر. منتها ماورای همه اینها ، اگر تغذیه نداشته باشید اضافه کردن وزن با 200-300 گرم گینیر محال هست.

ehsaniran
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۹‏, ۰۷:۴۵ بعد از ظهر
با سلام
طریفه مصرف الترامس میخواستم

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۹‏, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
با تشکر .گینر چند کیلویی و چه نوعی استفاده کنم و سوال دیگه اینکه در طول سال چند بار باید مکمل استفاده کرد؟ کمبود وزنت اونقدر نیست که الکی پول گینر بدی...راحت میتونی تو عرض دو ماه بدون اینکه فشار بیاری به خودت 5 6 کیلو اضافه کنی...پروتئین بگیر بجاش که هم حجمت خوب نمایان بشه هم بدن پرچگالی تری داشته باشی به هر حال اگر خواستی گینر بگیری یه 4 کیلیویش فکر کنم برات مناسب باشه...

mahan.ice
‏۱۳۹۱-۱۲-۰۹‏, ۰۹:۲۷ بعد از ظهر
کسی تا حالا جمبو مصرف کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شرکت اسکایتک... خوبه؟چجوری باید مصرف کرد

poyakhodapanah
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۰‏, ۰۹:۲۴ قبل از ظهر
کمبود وزنت اونقدر نیست که الکی پول گینر بدی...راحت میتونی تو عرض دو ماه بدون اینکه فشار بیاری به خودت 5 6 کیلو اضافه کنی...پروتئین بگیر بجاش که هم حجمت خوب نمایان بشه هم بدن پرچگالی تری داشته باشی به هر حال اگر خواستی گینر بگیری یه 4 کیلیویش فکر کنم برات مناسب باشه...
مرسی
آیا وی 100% پروتئینه؟ پیشنهاد میکنید که استفاده کنم و اگر اره چند کیلویی باشه؟
یه سوال دیگه چون می خوام فیتنس کار کنم(قد 186 و وزنم 83) و وزنمو به 91 برسونم ایا وی 100% خوبه. مکمل دیگه ای هست که مخصوص تفکیک عضلات باشه؟
متشکرم

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۰‏, ۱۲:۱۲ بعد از ظهر
مرسی آیا وی 100% پروتئینه؟ پیشنهاد میکنید که استفاده کنم و اگر اره چند کیلویی باشه؟ یه سوال دیگه چون می خوام فیتنس کار کنم(قد 186 و وزنم 83) و وزنمو به 91 برسونم ایا وی 100% خوبه. مکمل دیگه ای هست که مخصوص تفکیک عضلات باشه؟ متشکرم

مکمل زیاده برای شما که میخوای فیتنس کار کنی ولی در اولویت پروتئین هست.بله وی پروتئین زود جذبه که چند نوع هم داره از معمولی بگیر تا ایزوله و هیدرولیز و...وزنشم بستگی به بودجت داره.

میتونی کنارش از bcaa و مکمل های پمپ و نیتریک اکساید و تست بوستر و گابا و... هم استفاده کنی که هر کدومشون به نوعی روی حجم عضلانی و رگی شدن بدن تاثیر میذارن.

poyakhodapanah
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۰‏, ۰۱:۳۸ بعد از ظهر
مکمل زیاده برای شما که میخوای فیتنس کار کنی ولی در اولویت پروتئین هست.بله وی پروتئین زود جذبه که چند نوع هم داره از معمولی بگیر تا ایزوله و هیدرولیز و...وزنشم بستگی به بودجت داره.

میتونی کنارش از bcaa و مکمل های پمپ و نیتریک اکساید و تست بوستر و گابا و... هم استفاده کنی که هر کدومشون به نوعی روی حجم عضلانی و رگی شدن بدن تاثیر میذارن.

با تشکر فراوان از شما هموطن عزیز.
با 140 هزار تومان پودر وی چند کیلویی و با 100 هزار تومان قرص آمینو چه مدلی میتونم بگیرم و هر کدام از این دو نوع تا چند هفته تموم میشه؟

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۱‏, ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
الان یه پروتئین خوب باید بالای 200 پول بدی...کل پولو برو یه پروتئین بردار....یا پروتئین غذاتو خوب کن برو جاش یه کراتین بگیر با یه بی سی ای ای و یه مولتی ویتامین

poyakhodapanah
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۱‏, ۰۲:۵۸ قبل از ظهر
Optimum 100% Whey قیمت 4.5 کیلویی و 2 کیلوییش چنده؟
با تشکر

mohammadchoobdari
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۱‏, ۰۷:۰۹ قبل از ظهر
گینر شرکت ماسل مدز رو چجوری باید مصرف کرد

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۱‏, ۰۱:۲۳ بعد از ظهر
گینر شرکت ماسل مدز رو چجوری باید مصرف کرد

دقیقا رو بسته بندی محصول نوشته شده که بهترین نوع مصرف همون هست که رو خود محصول زده
ولی در حالت کلی تو سه وعده از روز میشه گینر و استفاده کرد صبح ها -یک ساعت قبل تمرین و بلافاصله بعد تمرین

Optimum 100% Whey قیمت 4.5 کیلویی و 2 کیلوییش چنده؟
با تشکر
اینی که شرکت اریا وارد میکنه فک کنم الان حدود 300000 تومن 2کیلویش باشه

poyakhodapanah
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۱‏, ۰۲:۳۷ بعد از ظهر
پودر وی 100% خوب با قیمت 200000 چیزی هست؟
به نظر شما احتمالش هست که قیمتها بیاد پایین؟

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۱‏, ۰۲:۴۱ بعد از ظهر
پودر وی 100% خوب با قیمت 200000 چیزی هست؟

به نظر شما احتمالش هست که قیمتها بیاد پایین؟

تو این مملکت کدوم *** رفت بالا قیمتش 2باره اومد پایین که مکمل بیاد پایین!!!!!!!!!

فروشگاه سایت (بنر سمت راست اون بالای سایت)
پروتیین مای فیوژن گاسپاری 2.5 کیلو 200 تومن
کیفیتشم معرکه

chazzy
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۱۰:۲۴ قبل از ظهر
خسته نباشید به همه
من تازه کارم و 20 سالمه ، قد 173 وزن 52 ، خیلی لاغرم ، چی پیشنهاد میکنید که وزن و حجم اضافه کنم
1- خیلی نمیخوام خرج کنم
2-یه جوری باشه که بدنم هر جوری شد ثابت بمونه نه اینکه بعد از 1 ماه شل کردن دوباره بشه همون آش وهمون کاسه
ممنون میشم یه جواب کامل بدید ، از هر کس یه چیزی شنیدم گیج شدم

马吉德
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۱۱:۰۱ قبل از ظهر
براي شروع گينر با يه آمينو بدك نيست

m6788
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۱۱:۳۹ قبل از ظهر
من با گینر و کراتین بیشتر موافقم

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۱۲:۰۵ بعد از ظهر
خسته نباشید به همه
من تازه کارم و 20 سالمه ، قد 173 وزن 52 ، خیلی لاغرم ، چی پیشنهاد میکنید که وزن و حجم اضافه کنم
1- خیلی نمیخوام خرج کنم
2-یه جوری باشه که بدنم هر جوری شد ثابت بمونه نه اینکه بعد از 1 ماه شل کردن دوباره بشه همون آش وهمون کاسه
ممنون میشم یه جواب کامل بدید ، از هر کس یه چیزی شنیدم گیج شدم

برای شروع اول از همه تغذیه خودت رو خوب کن بعدش اگه میخوای مکمل بگیری با این شرایط بدنی گینر و کراتین خوبه برات
همه اینا زمانی جواب میده که تمرین خوبی هم داشته باشی
در ضمن اگز ورزش رو ول کنی و درست تغذیه نکنی بازم میای پایین پس تغذیه مناسب فراموشت نشه

chazzy
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۳:۲۸ بعد از ظهر
برای شروع اول از همه تغذیه خودت رو خوب کن بعدش اگه میخوای مکمل بگیری با این شرایط بدنی گینر و کراتین خوبه برات
همه اینا زمانی جواب میده که تمرین خوبی هم داشته باشی
در ضمن اگز ورزش رو ول کنی و درست تغذیه نکنی بازم میای پایین پس تغذیه مناسب فراموشت نشه
مصرف کراتین ضرر نداره ؟؟؟ میگن نخورید خوب نیس:چشمک: گینر تا چه مدت مصرف کنم تقریبا ؟؟؟

براي شروع گينر با يه آمينو بدك نيست
کار آمینو چی هست؟؟؟ فایدش چیه ؟؟؟

Flex70
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۳:۳۶ بعد از ظهر
کار آمینو چی هست؟؟؟ فایدش چیه ؟؟؟امینو یه سری مکمل که از
امینو اسید ها واحدهای ساختاری سازنده پروتین ها ساخته شده,شما با مصرف اونا چه از رژیم غذایی یا مکمل ها امینو اسید رو در اختیار بدن قرار می دید تا پروتین مورد نیاز تو بدن سنتز کنید:گل رز:

1164
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۴:۴۹ بعد از ظهر
به نظرتون jumbo گینر شرکت سایتک همراه با کوالیتاین گاسپاری 300گرم بهتره یا کراتین ماسل مدز 300 گرمی؟؟
اصلا گاسپاری اصلش پیدا میشه؟

DOMENEG
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
به نظرتون jumbo گینر شرکت سایتک همراه با کوالیتاین گاسپاری 300گرم بهتره یا کراتین ماسل مدز 300 گرمی؟؟
اصلا گاسپاری اصلش پیدا میشه؟

دوست عزیز هر کردومش در حد خودش کار میکنه، کوالیتاین روزانه باید 10 گرم مصرف کنی در صورتی که ماسل میدز روزانه 5 گرم مصرف میکنی

هردوتای اینارو آقا حجت داره توی فروشگاه سایت و اصل بودنشم که دیگه مشخصه یه دوری بزنی توی تاپیک میفهمی همه کسایی که از آقا حجت خریدن راضی بودن

1164
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۵:۵۲ بعد از ظهر
دوست عزیز هر کردومش در حد خودش کار میکنه، کوالیتاین روزانه باید 10 گرم مصرف کنی در صورتی که ماسل میدز روزانه 5 گرم مصرف میکنی

هردوتای اینارو آقا حجت داره توی فروشگاه سایت و اصل بودنشم که دیگه مشخصه یه دوری بزنی توی تاپیک میفهمی همه کسایی که از آقا حجت خریدن راضی بودن

اخه شنیدم کوالیتاین نمونه چینیش تو بازار هست و اصلش پیدا نمیشه.نظر شما چیه؟؟؟

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
دوست عزیز هر کردومش در حد خودش کار میکنه، کوالیتاین روزانه باید 10 گرم مصرف کنی در صورتی که ماسل میدز روزانه 5 گرم مصرف میکنیهردوتای اینارو آقا حجت داره توی فروشگاه سایت و اصل بودنشم که دیگه مشخصه یه دوری بزنی توی تاپیک میفهمی همه کسایی که از آقا حجت خریدن راضی بودنشما انگار کراتین گاسپاری رو ندیدی که میگی روزی 10 گرم در حالی که خود گاسپاری رو بسته بندی تاکید کرده روزی 5گرم فقط و با حالت هشدار بیان کرده اتفاقا یکی از بهترین کراتین هاست از نظر من

اخه شنیدم کوالیتاین نمونه چینیش تو بازار هست و اصلش پیدا نمیشه.نظر شما چیه؟؟؟چینیش زیاده ولی اصلشم هم هست خودم دارم کراتینش رو خیلی خوب هست خدایی

ماسل مدز هم کراتین خوبی هست بسته به بودجت میتونی تهیه کنی هرکدوم که میخوای رو .

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
مصرف کراتین ضرر نداره ؟؟؟ میگن نخورید خوب نیس:چشمک: گینر تا چه مدت مصرف کنم تقریبا ؟؟؟

درست مصرف بشه و مشکل کلیوی نداشته باشی خیر مضر نیست هیچ خیلی هم خوبه
گینر رو تا وقتی پولشو داری و به اون چیزی که میخواستی رسیدی میتونی مصرف کنی محدودیتی نداره مصرفش

DOMENEG
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۸:۵۳ بعد از ظهر
[QUOTE=Mr.LEO;118850]شما انگار کراتین گاسپاری رو ندیدی که میگی روزی 10 گرم در حالی که خود گاسپاری رو بسته بندی تاکید کرده روزی 5گرم فقط و با حالت هشدار بیان کرده اتفاقا یکی از بهترین کراتین هاست از نظر من

دوست عزیزمون فرمایشش درسته
من هم mhp مصرف کردم که باید 10 گرم مصرف بشه و هم کوالیتاین گاسپاری واسه همین اشتباه کردم
درست میگه دوستمون روی جلدش تاکید کرده one(1) level teaspoon (5)g
من عذر خواهی میکنم بابت اشتباهی که کردم:لبخند::گل رز:
در مورد کاراییش هم باید بگم من بعد یک ماه تمرین 70 کیلو پرس میزدم! خیلی خوبه

1164
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۶‏, ۰۴:۱۸ بعد از ظهر
سلام.من دارم یه jumbo گینر شرکت سایتک از اقا حجت میگیرم میخاستم بدونم چجوری باید مصرف کنم؟
1 ماه هست تمرین میکنم 22 سالمه
170 قد
60 وزن

mobarez
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۶‏, ۰۴:۵۶ بعد از ظهر
سلام.من دارم یه jumbo گینر شرکت سایتک از اقا حجت میگیرم میخاستم بدونم چجوری باید مصرف کنم؟
1 ماه هست تمرین میکنم 22 سالمه
170 قد
60 وزن
روش مصرف روی خود محصول درج شده........
ولی عموما روش مصرف گینر اینطوریه::صبح...بعد از تمرین...قبل از خواب((میتونی قبل از تمرین هم مصرف کنی))

DOMENEG
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۶‏, ۰۵:۰۰ بعد از ظهر
روی گینر جامبو نوشته 4 پیمانه

1164
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۶‏, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
روش مصرف روی خود محصول درج شده........
ولی عموما روش مصرف گینر اینطوریه::صبح...بعد از تمرین...قبل از خواب((میتونی قبل از تمرین هم مصرف کنی))

پس این محصول رو میشه چند روزه مصرف کرد؟؟

mohammadchoobdari
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۶‏, ۰۵:۴۶ بعد از ظهر
پس این محصول رو میشه چند روزه مصرف کرد؟؟

ببین پشتش چی نوشته چند اسکوپ باید در روز مصرف بشه و چند سروینگی هست بهترین وعده ها قبل صبحانه و بعد تمرین هست 2ساعت قبل تمرین حدود100تا150گرم ماکارونی و1سیب زمینی آبپز بخوری بهتر از اینه که گینر بخوری

1164
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۶‏, ۰۶:۰۳ بعد از ظهر
ببین پشتش چی نوشته چند اسکوپ باید در روز مصرف بشه و چند سروینگی هست بهترین وعده ها قبل صبحانه و بعد تمرین هست 2ساعت قبل تمرین حدود100تا150گرم ماکارونی و1سیب زمینی آبپز بخوری بهتر از اینه که گینر بخوری
اقا حجت گفته 14 سروینگ و هر سرو 4 پیمانه

mohammadchoobdari
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۶‏, ۰۶:۰۵ بعد از ظهر
اقا حجت گفته 14 سروینگ و هر سرو 4 پیمانه

دو پیمانه قبل صبحانه بخور و دو پیمانه بعد تمرین تغذیه قبل باشگاه رو فراموش نکنی

1164
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۶‏, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
من دارم یه کراتین گاسپاری میگیرم با این گینر که ظاهرا فقط 2 هفته یشه مصرف کرد دوستان به جای این گینر تو این رنج قیمت چیزی پیشنهاد نمیکنند که بشه 1 ماه مصرف کرد؟؟

1164
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۶‏, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
دو پیمانه قبل صبحانه بخور و دو پیمانه بعد تمرین تغذیه قبل باشگاه رو فراموش نکنی

پس میشه چند روز؟؟

DOMENEG
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۶‏, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر
پس میشه چند روز؟؟

بازم همون 14 روز میشه
بهترین نحوه ی مصرف اینه که تقسیم کنی بین روز
من خودم اینجوری مصرف میکنم ونتیجه هم گرفتم(یه پیمانه صبح همراه صبحانه-یک پیمانه قبل تمرین- یک پیمانه بعد تمرین-یک پیمانه قبل خواب)

برای شما که وزنت خیلی کمه باید یه گینر وزن بالا بخری مثل مس قیوژن - با اون میتونی یک ماه سر کنی آقا حجت داره 225 تومن میده

chazzy
‏۱۳۹۱-۱۲-۳۰‏, ۰۷:۴۱ بعد از ظهر
دوستان این شرکت pnc محصولاتش خوب هست ؟ بدرد میخوره بخرم ؟؟؟

Flex70
‏۱۳۹۱-۱۲-۳۰‏, ۰۷:۴۶ بعد از ظهر
دوستان این شرکت pnc محصولاتش خوب هست ؟ بدرد میخوره بخرم ؟؟؟کیفیت چندانی ندارن,اگه مرتبه اول استفاده می کنید از هیچی بهتره,در کل اگه پولشو دارین گزینه های بهتری هم وجود دارن...

马吉德
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۵‏, ۱۲:۲۸ بعد از ظهر
با سلام
دوستان يه ماهي هست كه كراتين مي خورم الان يه وي صد در صد خريدم البته كراتين رو بدون بارگيري مصرف كردم
الان مي خوام بدون، كراتين رو در كنار وي چه طور بايد مصرف كنم؟

Radin
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۵‏, ۱۲:۵۹ بعد از ظهر
من قبلا این دوره رو رفتم وزنت خیلی تغییری نمیکنه ولی حجمت بیشتر میشه یک حجم خشک بهت میده ولی برگشت داره یعنی برای من که داشت . کراتین رو بلافاصله قبل و بعد تمرین و وی رو هم 30الی60 دقیقه قبل و بعد تمرین مصرف میکردم. روزهایی هم که تمرین نداشتم یک وعده صبح و یک وعده بعدظهر. وعده قبل تمرین رو هم گاهی تغییر میدادم و صبح بعد تمرین استفاده میکردم.

马吉德
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۵‏, ۰۱:۱۰ بعد از ظهر
دوست من اين كه هر روز وي مصرف بكنم ضرري نداره؟كبد ناجور نميشه؟

Bbehnam
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۵‏, ۰۴:۱۵ بعد از ظهر
دوست من اين كه هر روز وي مصرف بكنم ضرري نداره؟كبد ناجور نميشه؟

پروتئین رو با توجه به نیاز بدنت میتونی تا سه وعده صبح ، یعد تمرین و قبل خواب مصرف کنی و مشکلی واسه کبدت پیش نمیاد .
ولی همراه با کراتینت و در طول روز آب زیاد مصرف کن تا فشار کمتری به کلیه هات وارد بشه

Radin
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۵‏, ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
هر ورزشکاری به ازای هر کیلو وزنی که داره 2.2 گرم پروتیین نیاز داره.وی رو که تهیه کردی ببین در هر سروینگش چند گرم پروتیین وجود داره یک حساب سرانگشتی بکنی حساب کار دست میاد.روزای غیر تمرینت هم اگر با 2وعده مشکل داری میتونی یک وعده مصرف کنی.در کل جای هیچ نگرانی نیست چون حجم زیادی از مکمل ها رو وارد بدنت نکردی فقط یک کراتین و یک وی...وی رو موقع مصرف اول با شیر اگر نبود با اب نسبتا زیاد مخلوط کن و استفاده کن کراتین هم با اب سرد و فراوان.من وقتی این دوره رو میرفتم یک روز در میان یا هر موقعی که میتونستم یک لیوان اب هندوانه مصرف میکردم برای همون موردی که خودت گفتی کلیه ها و کبد.

mr.4lir3z4
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۵‏, ۰۸:۴۵ بعد از ظهر
نظرتون در باره ی serios mass چیه دوستان؟

واقعیتش من از وقتی دوره تست رفتم یکم غریزه ***ی زیاد شده و خود ارضایی دارم روزی یه بار

آیا اینجوری بدنم بزرگ میشه دوستان؟

mohammadchoobdari
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۵‏, ۰۹:۰۱ بعد از ظهر
نظرتون در باره ی serios mass چیه دوستان؟

واقعیتش من از وقتی دوره تست رفتم یکم غریزه ***ی زیاد شده و خود ارضایی دارم روزی یه بار

آیا اینجوری بدنم بزرگ میشه دوستان؟

سریوس مس جزو بهترین هاست
روزی یه بار؟؟؟؟؟؟
داداش خیلی زیاده جدا از گناهش که بزرگترین گناهه .چجوری میتونی تمرین کنی؟

mr.4lir3z4
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۵‏, ۱۰:۱۱ بعد از ظهر
:نمیبینم::پوزخند: والله چی بگم گناه که داره میدونم اما نمیتونم جلو خودم رو بگیرم.....

حالا نگفتین اگه اینجوری پیش بره روزی یه بار ...... حجم میگیرم به نظرتون؟

سریوس مس کمکم میکنه؟ فعلا سینتا 6 دارم که تاثیر نداشته .....

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۶‏, ۰۸:۳۵ قبل از ظهر
فعالیت ج×نس×ی و پروسه ارضا شدن کلا کالری زیادی میسوزونه که با وزن و حجم گرفتن در تضاده (حالا کاری به عوارض و فواید ندارم ولی اینجوری خیلی از خودت داری کار میکشی) سریوس مس و سینتا و ... به تنهایی برات هیچ کاری نمیکنن...مکمل وقتی با غذا تکمیل بشه جواب خوبی بهت میده...بعدشم باید ببینیم اینایی که تهیه کردی *** پدر مادر دار هست یا نه؟! برنامه غذاییت چطوره؟

mr.4lir3z4
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۶‏, ۱۲:۰۷ بعد از ظهر
والله فعلا رجیم گرفتم یکم چربی دارم

بیشتر غذاهایی که میخورم منبع پروتعینه و درصد چربیشم کمه مثه ماست تخم مرغ گوشت آب پز و امسال این

مکمل هم اصلی هست چون من ایران نیستم اینجا هم تقلبی خیلی کمه

در کل میخوام بفهمم که خودارضایی حجم بدن رو میاره پایین؟

مثلا بازو پشت بازو ..... رو کوچیک میکنه؟

Mr.LEO
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۶‏, ۱۲:۱۱ بعد از ظهر
والله فعلا رجیم گرفتم یکم چربی دارم

بیشتر غذاهایی که میخورم منبع پروتعینه و درصد چربیشم کمه مثه ماست تخم مرغ گوشت آب پز و امسال این

مکمل هم اصلی هست چون من ایران نیستم اینجا هم تقلبی خیلی کمه

در کل میخوام بفهمم که خودارضایی حجم بدن رو میاره پایین؟

مثلا بازو پشت بازو ..... رو کوچیک میکنه؟

هرچیزی زیادیش بعده حتی این عمل
شما حتی ازدواج هم کرده باشی هروز رابطه داشته باشی باعث میشه بدنت تحلیل بره به مرور
تو هرچیزی حد تعادل رو رعایت کن

mr.4lir3z4
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۶‏, ۱۲:۴۰ بعد از ظهر
راهی نیست که حسه ج.ن.سی کم بشه و آدم سراغ این کار نره؟

من هر پروتعینی میخورم جواب نمیگیرم فکر میکنم دلیلش همینه

Bbehnam
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۶‏, ۱۲:۵۱ بعد از ظهر
*** ارتباطی با حجم عضله نداره !!
فقط میزان تست خونتون پائین میاد و کاهش قدرت و بیحالی رو دارید موقع تمرین

mr.4lir3z4
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۶‏, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
امکان حجم گرفتن هم هست ؟ یا افرادی که خودارضایی میکنن نمیتونن حجم بگیرن؟

mobarez
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۶‏, ۰۱:۳۷ بعد از ظهر
امکان حجم گرفتن هم هست ؟ یا افرادی که خودارضایی میکنن نمیتونن حجم بگیرن؟
بله میتونن حجم بگیرن ولی برای نتیجه بهتر کمتر انجام بده:پوزخند: ((2هفته یکبار اشکالی نداره تازه خوب هم هست)):چشمک:

DOMENEG
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۶‏, ۰۲:۵۶ بعد از ظهر
عزیزم با روزی یبار که اصن کمر واست نمیمونه!

Radin
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۶‏, ۰۶:۴۲ بعد از ظهر

شما به این کار اعتیاد پیدا کردی برای اینکه این کارو رو نکنی 2راه وجود داره اول اراده.... دوم اینکه گیاهانی که طبیعت سرد دارند رو استفاده کن..تخم سداب یا تخم یا میوه پنج انگشت بگیر بکوب دم کردش رو روزی 3بار استفاده کن یا اگر این گیاهان رو پیدا نکردی روزی 2بار اب انار ترش مصرف کن.قرص هایی هم هست که مخصوص کاهش دادن این مورده بگیر استفاده کن.

T!rDaD
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۶‏, ۰۷:۴۳ بعد از ظهر

دکترهای خیلی خوبی هست که به صورت تخصصی در ضمینه روانشناسی ج.ن.س.ی فعالیت میکنن
در کل این رشته اخیرا خیلی خوب تو ایران فعال شده و کلاس های عالی و به درد بخوری برگزار میکنن
تو اکثر شهر ها هم میدونم که هست
این موضوعیه که خیلی از جوونها ازش رنج میبرن و به نظر منم با توجه به وضعیت الان ایران کاملا عادیه
پس کسی نباید به خاطرش احساس شرم و خجالت بکنه و بهتره که خیلی جدی پیگیر درمان باشه.

Hooper
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۶‏, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
تحقیقات دانشمندان نشون داده که حدود 92% مردها و 85% زنها حداقل تو یک دوره از عمرشون گرفتار این قضیه شدن یا حتی یکبار اونو تجربه کردن پس نباید خودتون رو سرزنش کنید چون این ذات انسان هست درست مثل حیوانات یک آیه تو قرآن هست که میگه:الانسان حیوان ناطق. یعنی انسان حیوانیه که قدرت تفکر و بیان داره پس این قضیه چیز غیر طبیعی نیست.اما اسلام خودا**ایی رو متهم میکنه چون تمایل افراد به *** مخالف و یا ازدواج رو از بین میبره و بعضی مشکلات روحی و روانی ایجاد میکنه که عوارضش نظیر ان**ل زودرس حتی تا سال ها بعد از ازدواج هم گریبان انسان رو میگیره.حالا از اینها بگذریم همه میدونیم که همه ی ما نمیتونیم مثل یوسف پیامبر و... جلوی نفسمون رو بگیریم و توانایی مبارزه نداریم اما دیگه نه روزی یکبار چون خیلی زیاده حتی س*س هم روزی یکبار یه هیچ وجه توصیه نمیشه.برای هفته ای یکبار یا هر دوهفته یکبار مشکل آنچنانی واست ایجاد نمیشه اما خواهشا هر روز اینکارو نکن که به خودت ظلم میکنی.اما برای جلوگیری از اون باید توجه داشته باشی که نباید بیکار باشی بیکاری بدترین عامل هست که انسان رو به منجلاب میندازه.پس در طول روز تا میتونی کارای روزمرتو انجام بده و به افکار وسوسه کننده هم اصلا فکر نکن.باید در طول روز جوری مشغول و خسته بشی که شبها وقتی میری تو رختخواب از فرط خستگی سریع خوابت ببره.امیدوارم موفق بشی.به امید روزی که مردم ایران هم مانند کشورهای توسعه یافته جهان اول به این مساله به صورت علمی نگاه کنن و روش های مناسب ار** شدن (دانش س*سولوgی) به افراد آموزش داده بشه:گل رز:

aziz_hashemian
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۷‏, ۰۱:۲۸ قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان من قدم 174 و وزنم 60 هست 7 ماه هم هست کار می کنم روز اول که شورو کردم وزنم 46 بود
میخواهم یه گینر مس فیوژن نوترابولیک با یک کراتین کوالیتاین گاسپاری از فروشگاه بگیرم واسه حجم و وزن میخواهم
3 ماهی هم هست داخله وزن 60 هستم نظر شما چیه؟
در ضمن گروه بدنیم اکتومرف هستش

aziz_hashemian
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۷‏, ۰۱:۳۳ قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان من قدم 174 و وزنم 60 هست 7 ماه هم هست کار می کنم روز اول که شورو کردم وزنم 46 بود
میخواهم یه گینر مس فیوژن نوترابولیک با یک کراتین کوالیتاین گاسپاری از فروشگاه بگیرم واسه هجم و وزن میخواهم
3 ماهی هم هست داخله وزن 60 هستم اکتومرف هم هست گروه بدنیم

hamedrif
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۷‏, ۱۲:۱۳ بعد از ظهر
قد 175 وزن 48 میخوام سریع بیام بالا 5ماه کارکردم یک ماهه نرفتم پیشنهادتون کدوم یکی از گینر های تو بازاه؟

Mr.LEO
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۷‏, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
میخواهم یه گینر مس فیوژن نوترابولیک با یک کراتین کوالیتاین گاسپاری از فروشگاه بگیرم واسه حجم و وزن میخواهم
3 ماهی هم هست داخله وزن 60 هستم نظر شما چیه؟
در ضمن گروه بدنیم اکتومرف هستش

خوب هست تغذیه خوب کنار مصرف مکمل یادت نره

قد 175 وزن 48 میخوام سریع بیام بالا 5ماه کارکردم یک ماهه نرفتم پیشنهادتون کدوم یکی از گینر های تو بازاه؟

پیشنهاد من واسه شما تغذیه مناسب و گرفتن یه گینر وزن بالا هست که میتونی از فروشگاه سایت تهیه کنی

MOHSEN_PS
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۸‏, ۰۴:۲۳ بعد از ظهر
سلام دوستان , عضو جدیدم :پوزخند:

یه بیگ مکس 50 گرفتم
و مولتی ویتامین فاراماتون , روش استفاده رو روشون نوشته ولی میخواستم مطمئن بشم ممنون میشم راهنماییم کنید

180 قد و وزن 55 :سوت:

mr.4lir3z4
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۹‏, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
سلام دوستان

نظرتون دربارهی پروتعین gain bolic 6000 چیه؟

کسی مشخصاتش رو میدونه چند گرم پروتعین داره چند گرم کربو و ....؟