PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امتحان عملی رشته تربیت بدنی

ghost_dog
‏۱۳۸۹-۰۴-۰۵‏, ۰۳:۱۸ بعد از ظهر
سلام من امسال هم دانشگاه پیام نور و هم دولتی برای پیام رشته تربیت بدنی شرکت کردم ولی این رشته یک گزینش عملی هم دارد میخواستم ببینم کسی میداند چه مواردی را در امتحان عملی میگریند و برای قبولی در این گزیبنش چه مقدار امادگی لازم هست اگر دوستان به خصوص دانشجوهای تربیت بدنی کمک کنن ممنون میشم بعدش من به خاطر نمره چشمم از سربازی معاف شدم ایا این مواردم تو گزینش تاثیر دارد در ضمن من پاور کار میکنم و وزنم خیلی بالاست الان دورو بر 115 کیلو هستم اینم گفتم تا دوستان از شرایط جسمانی من اگاهی داشته باشن در کل هر نکته ای راجب امتحان عملی گزینش رشته تربیت بدنی اگه میدونین بگین ممنون میشم

ironbaby_markazi
‏۱۳۸۹-۰۴-۰۶‏, ۱۲:۲۶ بعد از ظهر
سلام رضا هستم از اراك..من دانشجوي ترم اخر تر بيت بدني هسم دانشگاه ازاد اراك 09195039380

AGHA
‏۱۳۹۰-۰۵-۱۶‏, ۰۴:۴۸ بعد از ظهر
سلام من تازه عضو سایت شدم. و می خوام امسال (90) رشته تربیت بدنی ر و انتخاب کنم ولی در مورد ازمون عملی هیچی نمی دونم

میخواستم اگه اقا رضا یا هرکدوم از دوستان لطف کنند و در مورد این ازمون هر اطلاعات دارن در اختیارم بزارن ممنون می شم.

وسئوال دیگم اینکه ایا داشتن مقام کشوری و ... در ازمون عملی تاثیر میزاره؟

کاویانی
‏۱۳۹۰-۰۵-۱۷‏, ۱۲:۲۱ بعد از ظهر
ازمونش خیلی سادست فقط میخوان ببینن که مشکلی توی اندامهای بدنت وجود نداشته باشه ازمونش شامل موارد زیر هست اول بارفیکس خوابیده به مدت سی ثانیه بعد دریبل موانع با توپ فوتبال و بسکتبال بعد دراز و نشست با توپ مدیسن بال سه کیلویی بعد پرش از روی موانع که ۴ مانع هست باید از روشون بپری بعد باید یه غلط بزنی و ازروی یه تخته تعادل رد بشی بعد دو ۴*۹ بعدش پرتاب تو پ مدیسن بال و در اخر هم دو ۲۵۰ متر به صورت رفت و برگشت در کل اگر مشکلی از نظر جسمانی نداشته باشی قبولت میکنن منظورم مشکل از نظر زانو و کف پا اینجو چیزاست که باعث میشه تو دویدن مشکل داشته باشی در کل رشته خوبیه اگر بگی رتبت تو چه گروهی چند شده میتونم تو انتخاب دانشگاهم بهت کمک کنم

hajar91
‏۱۳۹۰-۰۶-۲۴‏, ۱۱:۵۵ قبل از ظهر
سلام
من رتبه حدود 6000 انساني منطقه 2 شدم
راجع به آزمون قدش چطوري ميگيرن خيلي حساسن يا نه با همون كفش و اينا ..
من فك كنم دقيق 158 هستم ...
براي كل اين آزمونا زمان خاصي هم داره يا نه .. يعني كلش رو بايد تو يه محدوده زماني خاص بريم؟
صمنا اين رو متوجه نشدم "دو ۴*۹" ..؟

کاویانی
‏۱۳۹۰-۰۶-۲۴‏, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
با رتبه 6000 منطقه 2 انسانی بعید میدونم بتونی روزانه یا حتی شبانه قبول شی بیشتر از رشته ریاضی میگرنو تجربی چون بیشتر درساشم از این د.وگرهه و بچه هایی که از انسانی میان معمولن ترمای بالا توی درسای فیزیک و بیومکانیکو فیزیولوژی ورزشی مشکل پیدا میکنن قدتونم بدون کفش اندازه میگیرن و کلا باید برای معاینه لباساتونو در بیارید . قد آقايان داوطلب رشته تربيت بدني بايد حداقل 165 سانتي متر و خانم ها 158 سانتي متر باشد (قهرمانان تيم ملي از شرط ياد شده مستثني هستند).خوب مطمینا هرچی زمانت پایین تر باشه نمره بالاتری میگیری و توی گزینش نهاییتون نمره ازمون عملی به عنوان یه درس با ضریب 2 منظور میشه دو 4*9 هم یه دو به صورت رفت و برگشته که یه مسافت نه متری رو باید چهار بار به صورت رفت برگشت برین و بیاید و برای اینکه چابکیتونو بسنجن مورد ازمون قرار میگیره .سوال دیگه ای هم بود در خدمتم

hajar91
‏۱۳۹۰-۰۶-۲۷‏, ۰۷:۴۶ قبل از ظهر
ممنون از توضیحاتتون
من دانشجو مهندسی پزشکی هستم در حال حاضر البته همش تو مرخصی:دی منظور اینکه ریاضی بودم ..
ولی قبل کنکور تحقیق میکردم راجع به میزان قبولیا و اینا .. رتبه زیر 6000 انسانی تربیت بدنی دانشگاه تهران میخوند کنار رتبه های 10000 ریاضی ...
چون وقت درس خوندن نداشتم از انسانی شرکت کردم و اونجوری ام که فهمیدم گزینش تربیت بدنی از رشتته های مختلف بر اساس میزان علاقه مندی گروه های مختلف سهمیه داده میشه بهشون .. یعنی تعدادی که تربیت بدنی انتخاب کردن از هر گزوه بیشتر باشه به اون گروه سهمیه بیشتری داده میشه ....
نمیدونم حالا شدیدا تعجب کردم ..
شما از کجا این آمار رو دارید اگه مطمئنید من این ترم دوباره شروع کنم رشته خودمو چون دارم انصراف میدم ...!! تو انتخاب رشتم فقط زدم تربیت بدنی تازه شبانه رو هم نمیخاستم بزنم عشقی زدم!!!

از نظر آزمون عملی هم به طور کل نگران نیستم چون آمادگی لازم رو دارم و تا الان تقریبا همه رشته های ورزشی رو کار کردم
ممنون میشم اگه با اطمینان 100% بهم جواب بدید من هنوز تو شوکم!!!!!!

کاویانی
‏۱۳۹۰-۰۶-۲۷‏, ۱۲:۳۸ بعد از ظهر
اون کسی که بهتون این امارو داده احتمالا هیچ شناختی از رشته تربیت بدنی نداشته البته اطلاعات منم مال سال 84 هست من خودم سال 84 با رتبه 14000 منطقه یک ریاضی دانشگاه تربیت معلم تهران روزانه قبول شدم قبل از دانشگاه تربیت معلمم دانشگاه تهران و زده بودم ولی رتبشو نیاورده بودم .البته سال 84 ظرفیتا خیلی کم بود شاید الان بیشتر شده باشه ولی بازم اگر نظر منو میخوای دانشگاتو ول نکن چون اگرم تربیت بدنی قبول شی از ترم بهمن کلاسات شروع میشه شما میتونی درسای عمومی رو توی دانشگاهی که هستین پاس کنین بعد که قبول شدین تطبیق واحد بزنین .به نظر من اگر از رشته ریاضی شرکت میکردین شانس قبولیتون بیشتر بود هرچند الانم باز شانس دارین ولی بعید میدونم بارتبه 6000 منطقه دو انسانی بتونید روزانه قبول شید اگر قصد دارید ادامه بدید من بهتون پیشنهاد میدم پیام نور برید .هرچند که امنیدوارم ظرفیتها به قدری باشه که با همین رتبتون بتونید روزانه قبول شید .هرچند گفتم که اطلاعات منم مال سال 84 هست ولی توی اون سال ما 30 نفر روزانه بودیم که فقط یه نفرمون از انسانی اومده بود .شما حتی هنوز این شانسو دارید که توی ازمون عملی خوب عمل کنید و بتونید شانستونو افزایش بدین در کل ازمون عملیم خیلی مهمه اگر بتونید زیر سه دقیقه ایتمها رو برید واقعا توی گزینشتون تاثیر گذاره

hajar91
‏۱۳۹۰-۰۶-۲۸‏, ۱۱:۲۹ قبل از ظهر
ممنونم ولی الان 6 سال گذشته و من فقط از یک نفر آمار نگرفتم از چند نفر پرسیدم همه دانشجو ورودی 89 یا فوقش 88 بودن احتمال میدم پس ظرفیتها بالا رفته زیادی یه انتخاب بیشترم ندارم روزانه تبریز که فک کنم از تهران خیلی راحت تر باشه
البته رتبه 14000 ریاضی تقریبا با همون 6000 انسانی مطابقت داره البته خوب تفاوت منطقه ها هست که البته اونم فک کنم چون گزینش تربیت بدنی کشوریه نباید خیلی منطقه توش تاثیر داشته باشه ...

بگذریم بازم ممنون از همه راهنماییاتون

Z-gh
‏۱۳۹۰-۰۸-۰۱‏, ۰۷:۲۰ بعد از ظهر
ببخشید یه سوال داشتم... حداقل دید چشم چقدر باید باشه...؟!
آخه من چشم راستم 4.75 ضعیفه چشم چپم هم 5...

kazemi
‏۱۳۹۱-۰۶-۲۵‏, ۰۳:۱۵ بعد از ظهر
سلام اگه میشه بگین با چ رتبه ای چ دانشگاهی میشه قبول شد(منطقه 1 _ ریاضی)؟
مخصوصا دانشگاه تهران و دانشگاه اصفهان و دانشگاه شهید بهشتی...

meisamm
‏۱۳۹۱-۰۸-۱۳‏, ۰۶:۴۳ بعد از ظهر
رتبه 22 هزار منطقه 3 دانشگاههای روزانه تهران میتونه قبول شه...رکورد عملیش هم خوب باشه

meisamm
‏۱۳۹۱-۰۸-۱۳‏, ۰۶:۴۵ بعد از ظهر
سلام.رتبه 23 هزار منطقه3 دانشگاههای روزانه تهران میتونه قبول بشه..رکورد عملیش هم خوب باشه