PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی مکمل های روز دنیاHojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۴‏, ۰۳:۱۱ بعد از ظهر
در این تاپیک به معرفی مکمل های روز دنیا می پردازیم
------------------------------------------------------------------------------
نیترتچ 1.8 کیلو گرمی ماسل تچ (nitro tech )
http://loheketab.com/products_pictures/large_9e5a0456d51d8dd613b5e7d820112f4a.jpg


معرفی و شرح مکمل نیتروتچ شرکت ماسل تچ nitro tech


با نيترو تچ افزايش قدرت فوق العاده عضلات و حجم را تجربه خواهيد کرد بار ديگر محققين ماسل تچ موفق شده اند مکمل پروتئيني را توليد کنند و توليدات خود را به سطح جديدي ارتقا دهند . در واقع آن‌ها با توليد مکمل پيشرفته نيتروتچ نوعي پروتئين تهيه کرده اند که داخل قوطي عرضه مي‌شود در واقع نيترو تک به راحتي مي‌تواند نياز پروتئيني شما را برطرف کند.
زماني که اين مکمل را با رژيم غذايي و برنامه تمرينات خود ترکيب مي‌کنيد به راحتي مي‌توانيد عضلات را تقويت کرده و ابعاد جديدي در آن‌ها به وجود آوريد . نيتروتچ که حاوي پروتئين مخصوص تقويت عضلات مي‌باشد فقط حاوي کربوهيدرات و چربي مختصري مي‌باشد به کمک اين مکمل مي‌توانيد تمام نيازهاي پروتئيني روزمره خود را برطرف کنيد.


اين محصول به علت داشتن انرژي بالا ، ترکيب مناسب پروتئين و کربوهيدرات و مجموعه ويتامين ها و مواد معدني براي افزايش وزن و تامين پروتئين در افراد لاغر ، افراد مبتلا به سوء تغذيه و ورزشکاران و افراد عادي استفاده ميشود.
پس از مصرف این مکمل میزان اسیدها ی آمینه در خون جهت انتقال به عضلات به صورت محسوسی افزایش و تشدید می‌شود تکنولوژی بکار رفته در ساخت آن سبب افزایش نفوذپذیری غشای سلول‌های عضلانی نسبت به اسیدهای آمینه و دیگر ترکیبات شده و در نتیجه جریان انتقال ترکیبات آنابولیک را به این سلول‌ها افزایش می‌دهد .در ساخت این محصول از تکنولوژی NANOMOLECULAR HYPERDISPERSION استفاده شده است که سبب تقویت اثر آن و به حداکثر رسیدن مواد آنابولیکی در عضلات می‌شود.


به طور کلی :
اشباع عضلات از اسیدهای آمینه
ایجاد محیط ضد کاتابولیکی و آنابولیک جهت رشد پایدار
بالانس مثبت نیتروژنی
افزایش 4 کیلوگرمی حجم خشک عضلانی در مدت 2 هفته
24 بار قوی‌تر از سایر مکمل‌های مشابه این دسته
وجود کلسترول جهت تحریک ترشح تستوسترون
طیف وسیع ویتامین‌ها
لیست گسترده اسیدهای آمینه در ترکیب مکمل
ترکیب جن سینگ ریشه مقدس چینیان باستان و دوای هزاران بیماری و هزار خواص شگفت انگیزمصرف :
یک الی 2 سروینگ از مکمل فوق را همراه آب مخلوط کرده و سه وعده در روز میل کنید حداقل به مدت 6 هفته مداوم ازاین محصول استفاده نمایید .

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۴‏, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
cell tech


http://www.irupload.ir/images/8ou1x2yeaqqyihp46k.jpg

Cell-Tech به طرز ويژه‌اي با تركيبات اصلي مثل Crea-Edge، Osmodrol، Insulodrive، Lipoic-Tech شكل مي‌گيرد تا اينكه شما را در فرآيند رشد سريعي قرار دهد . ضمن پاشش شدگي با 4 نوع كراتين ويژه ، به طرز ويژه‌اي‌ همواره طوري طراحي شده است كه اشباع كراتين ماهيچه را براي اندازه‌هاي خالص از جمله قدرت ماهيچه‌اي فراهم آورد . حجم دهنده ويژه سلول ماهيچه‌اي ، Osmodrol، جهت ازدياد هيدراسيون و جذب ماده‌ غذايي سلول ماهيچه‌اي ، قوي كردن ماهيچه‌ها با ابزارهاي ساخت ماهيچه‌اي قوي طراحي مي‌شود . انسولودرايو ، يك تركيب ويژه‌اي كه جهت افزايش خطاء انسولين جهت جذب كراتين نهايي طراحي مي‌شود ، همواره هر مصرف Cell-Tech را قدرتمند مي‌سازد .

با بكارگيري انسولين با واحد 75 گرم آزمايشگاهي ، HPLCهمواره دكستروز را تأييد كرده و Cell-Tech نيز به سفت و سخت كردن قدرت ماهيچه‌سازي انسولين مي‌پردازد . با Lipoic-Tech، يك مطلوب كننده اشباع ماهيچه‌اي ، Cell-Tech با اسيد ليپوئيك آلفا ( نوعي كو آنزيم ) شارژ مي‌شود كه جهت افزايش حساسيت انسولين ، مقدار مصرف گلوكز ، و جذب كراتين جهت كمك به افزايش حجم ماهيچه‌اي طراحي مي‌شود . همراه با جذب سريع ، شكوائيه‌هاي نانومولكولي ، اين گونه تركيبات باعث مي‌شوند كه Cell-Tech بعنوان يك سلاح مُهلك بنظر آيد . با چنين قدرت فوق‌العاده‌اي وراي Cell-Tech ، افزايش حجم ماهيچه‌اي در اين ميان غيرقابل توقف است.
Cell-Tech قوي‌ترين مكمل سرتين بدن‌سازي است كه تاكنون توسط علم شناخته شده است. Cell-Tech به تكنولوژي افتراق هيپرنانومولكولي مجهز است كه قدرت و توان نانوپارتيكيولاسيون را قوي مي‌كند و جهت تسريع رشد و قدرت ماهيچه‌اي طراحي مي‌شود. فرآيند نانوپارتيكيولاسيون cutting-edge همانا يك بخش قوي از سرتين را تا به اندازه‌اي كاهش مي‌دهد كه تا 400/7 درصد كوچكتر از ذرات معين سرتين باشد. اين ابداع تحولي طوري طراحي شده كه به ذرات سرتين امكان جذب سريع بدني را فراهم آورده و اشباع سريع ماهيچه‌اي را براي رشد بيش از حد از نظر قدرت و اندازه موجب مي‌شود.

شما چگونه Cell-tech را به مصرف مي‌رسانيد؟شما بايستي با خواندن كل برچسب قبل از استفاده، شروع بكار كنيد.1 ـ مرحله بارگيري: (براي پنج روز اول): روزانه دو واحد مصرف كنيد، يكي صبح هنگامي كه از خواب برمي‌خيزيد و ديگري بلافاصله بعد از تمرين. اگر آن روز تمرين نداشته باشيد، اولين واحد را صبح بعد از بيدار شدن و دومي را 12 ساعت بعد مصرف كنيد.2 ـ مرحله نگهداري: يك واحد را بلافاصله بعد از تمرين مصرف كنيد. اگر آن روز تمرين نداشته باشيد، اين واحد را صبح بعد از برخواستن از خواب بخوريد.آماده‌سازي: يك واحد (2 قاشق) از Cell-tech را با O 212 از آب سرد مخلوط كنيد. بعد از انيكه واحد اوليه Cell-tech را به پايان برديد، O 28 آب را جهت افزايش جذب بخوريد. جهت نتيجه‌گيري بهتر، حداقل به مدت 8 هفته از آن استفاده كنيد.

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۴‏, ۰۴:۰۱ بعد از ظهر
mass techhttp://www.intrasavezi.ro/web_continut/fisiere/MASS%20TECH%20CIOCOLATA.jpg


در مدت 8 هفته عضلات خود را 2برابر کنید! شاید در نگاه اول این جمله اغراق آمیز به نظر برسد اما توجه داشته باشید این جمله ازقول بنده نیست! کمپانی معروف ماسل تچ این قول را به شما داده است.
و حتما میدانید اسپانسر بیشتر غولهای بدنسازی دنیا همین شرکت ماسل تچ میباشد. در هر سروینگ این محصول 870 کالری نهفته است که شامل 70 گرم کربو بعلاوه 40گرم پروتئین و ویتامینهای آ و س و دی و ای و همچنین مقادیری از انواع اسیدهای
آمینه و گلوتامین و... میباشد.

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۴‏, ۱۰:۴۴ بعد از ظهر
hydroxycut muscletech

http://www.kharidenab.com/products_pictures/large_hydroxycut.jpg


اين مکمل را کمپاني مکمل سازي «MuscleTech» تهيه و عرضه کرده است. کمپاني سازنده اين مکمل نيز بر عدم وجود ماده افدرين در ترکيب اين مکمل تاکيد مي کند. ماده افدرين ماده اي محرک مي باشد که خواص چربي سوزي بسيار قدرتمندي نير دارد اما به دليل عوارض جانبي ناگواري که بر جاي مي گذارد از سالها قبل ممنوع اعلا م شده است.


مکملي که در اين قسمت معرفي مي شود بدون اينکه از ماده شيميايي افدرين بهره بگيرد، با افزايش متابوليسم و تشديد سوخت و ساز در بدن، از ميزان چربي موجود در بدن مي کاهد. اين مکمل همچنين از ذخيره شدن چربي در بدن نيز جلوگيري مي کند. اين خاصيت و ويژگي مخصوصا براي کساني که نمي توانند رژيم غذايي کم چرب را رعايت کنند، از اهميت ويژه اي برخوردار است. اين مکمل همچنين با تشديد فرايند چربي سوزي و تشديد فرايند تبديل چربي به انرژي، بر ميزان انرژي موجود در بدن نيز مي افزايد.
طريق مصرف: روزانه 3 وعده و در هر وعده نيز 3 کپسول از اين مکمل را به همرا 1 ليوان آب مصرف کنيد. کپسولها را ترجيحا بين 30 الي 60 دقيقه قبل از هر وعده غذايي مصرف کنيد. بيش از 9 کپسول در روز مصرف نکنيد و 6 ساعت فاصله زماني بين مصرف اين مکمل و خواب شبانه را رعايت کنيد. براي در امان ماندن از عوارض گذرا و سطحي که ممکن است با مصرف اين مکمل ايجاد شود ، هفته اول مصرف را با 1 کپسول در هر وعده آغاز کنيد و در هفته دوم، دز مصرف هر وعده را به 2 کپسول و در هفته سوم نيز آن را به 3 کپسول در هر وعده افزايش دهيد.


براي کسب نتيجه مطلوب از اين مکمل، رژيم غذايي کم قند و کم چربي و برنامه تمريني هوازي مناسب را فراموش نکنيد. در دوره مصرف اين مکمل از خواب بعد از ظهر پرهيز کنيد و آب مصرفي روزانه را نيز افزايش دهيد.
هشدار:مصرف اين مکمل در دوره بارداري و شيردهي براي زنان باردار ممنوع است. مصرف اين مکمل براي سنين زير 18 سال نيز ممنوع است. قبل از مصرف اين مکمل با پزشک خود مشورت کنيد. در صورتي که از بيماري و يا عاضه خاص از قبيل: فشار خون بالا، قند خون، بيماريهاي قلبي، نارسايي کليه، بيماري کبدي و يا بيماريهاي رواني نظير: افسردگي رواني، اضطراب و .. رنج مي بريد، قبل از مصرف اين مکمل از پزشک خود کسب تکليف نماييد. اين مکمل باعث افزايش نسبي دماي بدن مي شود بنابراين از مصرف آن در محيطهاي بسيار گرم خودداري کنيد. در حين فعاليت و کار شديد و يا قبل از آن از مصرف اين مکمل خودداري کنيد.


نویسنده :bodyshop

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۴‏, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
لیپو 6 - Lipo 6 Liqui-Cap Delivery

http://gsncanada.com/store/images/lipo6.jpg (http://gsncanada.com/store/images/lipo6.jpg)

این محصول با افزایش انرژی حاصل از چربی-ها در کاهش اشتها نیز موثر واقع شده و از این جهت در سرکوب پرخوری نیز مفید خواهد بود . در حین مصرف این مکمل احساس نشاط بیشتر و پرانرژی بودن خواهید داشت .
برخی افراد در پی مصرف آن با افزایش اشتها روبرو می-شوند که در جهت بهبود آن می-توانند این محصول را همراه با مکمل هودیا شرکت پرفکت مصرف نمایند و اثراتی فزاینده را در چربی سوزی و کاهش وزن برای خود رقم زنند .
ترکیبات هر سروینگ :


Synephrine HCL 20mg


Synthetic 99% Guggulsterones Z&E 1:1 20mg


Yohimbe HCL 3mg


Caffeine Anhydrous USP 200mg


Bioperine 5mgسایر ترکیبات :Sesame oil, oleic acid, gelatinتوضیحات :
برای چربی سوزی : 2 عدد 30 دقیقه قبل از صبحانه یا تمرین صبحگاهی و 2 کپسول نیز بعد از ظهر یا قبل از تمرین در بعد از ظهر .
برای چربی سوزی بیشتر : 2 کپسول 30 دقیقه قبل از هر وعده ( 3 وعده اصلی ) غذایی .
هرگز بیش از 6 کپوسل در روز مصرف ننمایید .
تا 6 ساعت قبل از خواب مصرف نکنید ( وعده آخر را چنانچه 3 وعده در روز از محصول فوق مصرف می کنید می توانید قبل از عصرانه مصرف نموده و یا شام خود را زودتر مصرف کنید )
برای افزایش انرژی : 2 کپسول 30 دقیقه قبل از تمرین
چنانچه با رعشع ، تپش قلب ، درد قفسه سینه ، سردرد ، عصبانیت ، بی خوابی ، اضطراب شدید روبرو شدید از مصرف خودداری کنید .
نویسنده :bodyshop

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۴‏, ۱۰:۵۳ بعد از ظهر
SuperPump250

http://www.spartansportsupplements.com/93-123-large/superpump-250.jpg

تمام پمپ های برای ورزشکاران تقریباً یک نوع کار را انجام می دهند و تفاوت بین این محصولات فقط در کیفیت و فرمول ارائه شده توسط کمپانی مورد نظر است .
این محصول یکی از انواع محصولات شرکت معروف و معتبر گاسپاری است که همواره در مقام های بالای جدول پمپ ها بوده در در جهان طرفداران زیادی دارد . لازم بذکر است تمام تیپ های بدنی مختلف می توانند از پمپ ها مصرف کرده و آن را در زنجیره غذایی دوره زمان خود قرار دهند .
پمپ ها در دوره زمانی حجمی ماهیچه (بدون استروئید) باعث افزایش حداکثری پمپ ماهیچه ها که در پی افزایش ضربان قلب و فشار خون است در حد مجاز می باشد.
اما پمپ ها در دوران چربی سوزی هم به شما کمک می کند با بالا بردن حداکثری توان شما و افزایش ضربان قلب و در نتیجه سوخت و ساز بدن هم در روند چربی سوزی به شما کمک کند هم در افزایش توان جسمی برای استمرار در برنامه تمرینی .
مزیت های این پمپ :
• کاملاً بدون چربی
• کاملاً بدون کلسترول
• کمترین میزان کربوهیدرات 2% در هر وعده
• بدون شکر
• استفاده از بهترین نوع آرژنین ماده اصلی پمپ
• مناسب برای تمام تبپ ها بدنی
• بهترین کراتین مونوهیدرات استفاده شده
• دارای بهترین نوع از Taurine, L-Leucine, L-Glutamine, L-Valine, L-Isoleucine, L-Citruline AKG
منبع :bodyshop

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۴‏, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
SizeOn

http://wellmax.fi/catalog/images/sizeon.jpg


بعد از چند سال شرکت معتبر گاسپاری اقدام به تهیه مکمل جدید به نام سایز آن برای جلب حداکثری مشتریان به سوی مصرف این تیپ محصولات کرد اما با ارئه فرمولی جدیدی جایگاه جدید از مکمل ها را ارائه داد که برای به صرفه بودن مصرف مکمل های مواد فوق العاده مفیدی را با ترکیب های دقیق برای بازده بالا ارائه داد .
سایز آن از تعداد محدودی از محصولات است که توانسه هم جایگاه پمپ ها هم کراتین ها هم مکمل های افزایش وزن را یکجا جمع کند .
این محصول برای تیپ بدنی مزومورف و اکتومورف تهیه شده و برای تیپ های بدنی اندومورف توصه نمی شود .


مزایای این مکمل :
• دارای 180 کالری
• بدون چربی
• 5% کلسترول
• 13% کربوهیدرات
• 7% پروتئین وی ایزوله شده
• 37 گرم شکر با کیفیت و مخصوص
• زنجیره کاملی از ویتامین های ضروری برای افزایش وزن
• دارای بهترین نوع کراتین فسفات و کراتین مونوهیدرات
منبع :bodyshop

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۴‏, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
MyoFusion

http://www.bestpricenutrition.com/blog/wp-content/uploads/2009/07/gn_myofusion-02.jpg

بدون شک این محصول شرکت معتبر گاسپاری یکی از بهترین مکمل های پروتئین حال حاضر است که استقبال بی نظیری در سراسر دنیا داشته است . این مکمل پروتئینی از سه مدل پروتئین وی کنستانتره که از لبنیات گرفته شده ، پروتئین سفیده تخم مرغ که بسیار عالی عمل می کند و پروتئین شیر .
از نظر من بهترین پروتئین حال حاضر دربازار ایران این مکمل است و مصرف همزمان این مکمل بهمراه با یک محصول پمپی مثل پمپ 250 این شرکت بهترین نتیجه را برای افراد که به رشد ماهیچه فکر می کنند دربردارد .
یکی از ویژگی های منحصربفرد این مکمل استفاده از بهترین نوع آمینو اسید های پایدار است که مدت زمان زیادی در خون می ماند و باعث بهترین حجم عضله میشود . این مکمل برای تیپ های بدنی اکتومورف و اندومورف بسیار توصیه می شود .
منبع :bodyshop

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۵‏, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
Gaspari MITOTROPIN

http://www.kostexperten.se/prod_images/ProductLargeImages/GaspariMitotropin_xl.jpg

اول از همه یکی از شعارهایی که روی باکس این محصول نوشته شده را بگم
FAT BURNER is DEAD
جالبه نه ؟
چربی سوز قوی و خوبی هستش
یا بهتره که بگم قوی ترین و بيضرر ترین چربی سوز حال حاضر هستش و اما چرا نوشته
"چربی سوزمرد" به خاطر اینکه این نوع چربی سوز در حين چربی سوزی عضله سازی هم ميکنه


یعنی شما نه تنها مثل دیگر چربی سوزها عضلاتتون رو از دست نميدین بلکه عضله سازی هم ميکنيد


من حتی شنيدم افرادی که دارای فشار خون بوده اند ازین چربی سوز استفاده کردن و کوچکترین آسيبی ندیدن


قسمت جالبترش اینجاست که ٨ عدد قرص آبی رنگ داخل جعبه هستش که در آخر و پس از تمام شدن قرصها باید


آنها رو مصرف کرد.


---------------------------------------------------------------------------------------و اما این محصول چه کاری انجام ميدهد؟*افزایش متابوليسم و سوختو ساز بدن* افزایش توليد شدن پروتئين در بدن*افزایش قدرت سيستم ایمنی بدن*از بين بردن اختلالات عصبی به هنگام رژیم*بالا بردن حرارت بدن برای سوزاندن چربی*تميز کردن رادیکالهای آزاد*کشتن اشتها به هنگام رژیمموقع خرید این محصول حتما به یاد داشته باشيد که هولوگرام ٧ رنگ و برآمده (مانند عکس) بر روی باکس وجودداشته باشد ؛ در باکس آن پلمپ باشد و حتی آنرا باز کنيد و داخل آن را یه نگاهی بندازید که در قوطی داخل باکسپلمپ باشد - یک ورقه ٨ تایی قرص آبی رنگ - و دفترچه راهنما داخل آن باشد.

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۶‏, ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
(ریل‌مس) Real Mass

http://www.massnutrition.com/Product_Images/gaspari-real-mass-gainer.jpg


مکملی برای افزایش بی نهایت ساختار عضلانی شما!


همیشه در ذهن ورزشکارانی که با ناامیدی به دنبال حجم با کیفیت هستند، بی تردید این سوال به وجود می آید: آیا من به اندازه کافی کالری دریافت می کنم ؟


اگر شما نیز علیرغم یک برنامه تمرینی سنگین، به پک عضلانی با کیفیت خود نمی رسید، خواه ناخواه این نکته مهم به میان می آید که شما برای دستیابی به هدف خود، به کالری بیشتری نیاز دارید.


راه حل کلیدی جهت افزایش توده عضلانی باکیفیت، مصرف مداوم و متعادل غذاهای مغذی و پر کالری در طول روز است. با انجام این کار، یک جریان پیوسته از موادغذایی ارزشمند همچون پروتئین و کربوهیدراتها در رگهای بدن خود جاری ساخته و این موجب می شود تا عضلات شما رشد کنند. با این وجود، مصرف زیاد کربوهیدرات نیز در رژیم غذایی روزانه این ریسک را به دنبال دارد که بدن شما مقدار اضافی آن را به صورت چربی های ناخوشایند موضعی ذخیره نماید. اما تیم گاسپاری با آگاهی از این مشکل توانسته است، این نقطه ضعف اصلی مکملهای غذایی را با فرمولاسیون ویژه خود برطرف نماید!


هم اکنون گروه پژوهش و توسعه مواد غذایی شرکت گاسپاری مفتخر است که یک گینر کامل و واقعی یعنی "ریل مس" را به شما عرضه نماید!ویژگی های ریل مس:


- افزایش حداکثری توده عضلانی و وزن


- تنظیم شده توسط فرمول پیشرفته پروتئین مایوفیوژن


- دارای آنزیم قدرتمند پروتئولیتیک جهت دسترسی حداکثری بدن به مواد غذایی


- افزایش سرعت جذب گلیکوژن برای یک رشد بی نهایت


- کمک به نگهداری مقدار مورد نیاز گلوکز در خون جهت افزایش حجم عضلانی.


وزن: 5.95Lb~2699g


سایز هر پیمانه ‍‍‍~ 50 گرم
هر ظرف ~ 54 پیمانه معادل 18 وعده


جدول ارزش غذایی بر مبنای هر وعده‌ی سه پیمانه‌ای (150 گرم)
توجه: مقادیر ذکر شده با توجه به طعم محصول مقداری تغییر میکند.


کالری 620 چربی12 گرم کلسترل100 میلی‌گرم سدیم260 میلی‌گرم
پتاسیم460میلی‌گرم کربوهیدرات78 گرم پروتئین50 گرم ویتامین B.1 یک و نیم میلی‌گرم
ویتامین C شصت میلی‌گرم کلسیم250 میلی‌گرم
منبع :ایران تغذیه

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۶‏, ۱۲:۵۸ بعد از ظهر
(سریوس مس) Serious Mass

http://www.suplementogigante.pt/loja/images/optimum-nutrition-serious-mass-5_45kg.jpg


یک گینر باکیفیت، حاوی 50 گرم پروتئین، بدون شکر اضافی!


با سریوس مس شما هیچ چیز کم ندارید و همه چیز برای بدست آوردن وزن دارید! سریوس مس قادر است 1250 کالری، 50 گرم پروتئین، بیش از 250 گرم کربوهیدرات، به اضافه 25 نوع ویتامین و املاح معدنی به همراه گلوتامین و کراتین بری شما در هر سروینگ فراهم آورد.


اکنون، زمان افکار حقیر به پایان رسیده است! دستیابی به وزن کامل، نیاز به دریافت کالری کامل دارد! سریوس مس تنها گزینه شماست!ویژگی های مکمل غذایی سریوس مس:


- دریافت کالری اضافی راحت تر و خوش طعم تر از هر زمان


- دارای 1250 کالری باکیفیت در هر وعده


- حاوی 50 گرم پروتئین ترکیبی


- بیش از 250 گرم کربوهیدرات بدون شکر اضافی


- مجهز به کراتین، گلوتامین و گلوتامین پپتاید


- دارای 25 نوع ویتامین و ماده معدنی


وزن: 12Lb~5455g


سایز هر پیمانه ‍‍‍~ 167 گرم
هر ظرف ~ 32 پیمانه معادل 16 وعده


جدول ارزش غذایی بر مبنای هر وعده‌ی دو پیمانه‌ای (334 گرم)
توجه: مقادیر ذکر شده با توجه به طعم محصول مقداری تغییر میکند.کالری1250 چربی4.5 گرم کلسترل80 میلی‌گرم کربوهیدرات252 گرم پروتئین50 گرم
ویتامین C60 میلی‌گرم ویتامین B14.8 میلی‌گرم ویتامین B24 میلی‌گرم
نیاسین (اسید نیکوتینیک)50 میلی‌گرم ویتامین B65 میلی‌گرم کلسیم590 میلی‌گرم
آهن8 میلی‌گرم فسفر430 میلی‌گرم منیزیم140 میلی‌گرم روی15 میلی‌گرم
مس1.6 میلی‌گرم منگنز2 میلی‌گرم سدیم410 میلی‌گرم پتاسیم1560 میلی‌گرم


منبع :ایران تغذیه

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۶‏, ۰۱:۰۶ بعد از ظهر
Syntha-6


http://hpnutrition.net/store/images/Syntha6%205lb.jpg


سینتا6 یک پروتئین برتر و فوق العاده همراه با طعمی برتر و فوق العاده است! ترکیب چندمنظوره این مکمل از همه پروتئین های مستقل موجود در خود بهره می برد؛ همچنین هر یک از این پروتئین ها دارای سرعت های گوناگون در هضم بوده و حاوی گروه آمینواسیدهای متفاوتی می باشند. این ترکیب قادر است عضلات فعال بدن شما را برای ساعتهای متوالی توسط کامل ترین ترکیب پروتئینی خود تغذیه نماید!


برای پیشبرد این ترکیب برتر و فوق العاده، سینتا6 مجهز به آمینواسیدهای زنجیره ای (BCAAs)، گلوتامین پپتاید، ترکیب ویژه AZORB جهت هضم بهتر و حاوی اسیدهای چرب ضروری جهت سلامت قلبی می‌باشد. سرانجام آنکه هر سروینگ از این مکمل غذایی، مقدار 5 گرم "فیبر" به منظور هضم آرام تر و جذب بیشتر مواد غذایی برای شما فراهم آورده است!


سینتا6 یک مکمل به شدت خوش طعم و نیز یک غذای کامل برای تمرینات سخت و زندگی پر مشغله شماست.ویژگی های پروتئین سینتا6:


- دارای طعمی به شدت لذیذ که یک رژیم متداوم پر پروتئین راحت و لذت بخش را برای شما به ارمغان می‌آورد.


- هرگز شما را با یک معده پر و باد کرده تنها نمی گذارد و برای استفاده چندین باره در طول روز نیز بسیار مناسب می‌باشد.


- دارای یک پروتئین ویژه چند منظوره به منظور تغذیه بدن از بامداد تا شامگاه؛ پروتئینی با یک کیفیت فوق العاده و بی نهایت، همراه با آنزیمهای هضم کننده غذا.


- غنی شده با آمینواسیدهای زنجیره ای(تعادل نیتروژنی بدن)، گلوتامین پپتاید( ریکاوری و حمایت از سیستم دفاعی بدن)، ترکیب MCTs(انرژی سریع) و فیبر.
وزن: 5.04Lb~2286g


سایز هر پیمانه ‍‍‍~ 44 گرم
هر ظرف ~ 52 پیمانه


جدول ارزش غذایی بر مبنای هر وعده‌ی یک پیمانه‌ای
توجه: مقادیر ذکر شده با توجه به طعم محصول مقداری تغییر میکند.


کالری 200 چربی6 گرم کلسترل55 میلی‌گرم سدیم220 میلی‌گرم
پتاسیم170 میلی‌گرم کربوهیدرات15 گرم پروتئین22 گرم
منبع :ایران تغذیه

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۶‏, ۰۱:۲۵ بعد از ظهر
True-Mass

http://www.workout-planet.com/wp-content/uploads/2008/11/true-mass.jpg


ترومس یک مکمل فراغذایی ارزشمند و افزایش دهنده حجم و وزن است.


این مکمل برای اشخاصی که به دنبال دریافت کالری اضافی و افزایش حداکثری حجم عضلانی هستند مفید بوده و نیز برای افرادی که به مواد غذایی افزایش دهنده متابولیسم بدن نیازمندند، بسیار مناسب می باشد.


ترومس دارای یک پروتئین چند ترکیبی ست که تمام نیازهای عضلات شما را به مدت 8 ساعت تأمین می کند؛ این فرآیند توسط کربوهیدارتهای پیچیده ای که تأمین کننده انرژی مورد نیاز ساختار عضلانی شما هستند و نیز به وسیله گلیسیریدهای زنجیره ای و اسیدهای چرب ضروری که برای سلامت قلب و پشتیبان هورمونی بدن مفید اند، انجام می شود.


دیگر مواد تقویتی این مکمل، شامل "آمینو اسیدهای زنجیره ای" (BCAA) به منظور تعادل نیتروژنی در بدن، ماده "فیبر" جهت هضم آسان مواد غذایی، "گلوتامین پپتاید" جهت ریکاوری و نهایتا شامل گلوتامین Alpha Ketoglutarate جهت به حداکثر رساندن تأثیرات آنتی-کاتابولیکی در بدن می باشد
وزن: 5.75Lb~2610g


سایز هر پیمانه ‍‍‍~ 48 گرم
هر ظرف ~ 54 پیمانه معادل 18 وعده


جدول ارزش غذایی بر مبنای هر وعده‌ی سه پیمانه‌ای (145 گرم)
توجه: مقادیر ذکر شده با توجه به طعم محصول مقداری تغییر میکند.


کالری 630
چربی16 گرم
کلسترل110 میلی‌گرم
کربوهیدرات76 گرم
پروتئین46 گرم
ویتامین C60 میلی‌گرم
ویتامین B1 یک و نیم میلی‌گرم
ویتامین B2 یک و هفت دهم میلی‌گرم
نياسين(اسيد نيکوتينيک)20 میلی‌گرم
ویتامین B6 دو میلی‌گرم
ویتامین B5 ده میلی‌گرم
کلسیم250 میلی‌گرم
آهن18 میلی‌گرم
فسفر180 میلی‌گرم
منیزیم400 میلی‌گرم
روی15 میلی‌گرم
مس2 میلی‌گرم
منگنز2 میلی‌گرم
سدیم260 میلی‌گرم
پتاسیم410 میلی‌گرم
منبع :ایران تغذیه

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۷‏, ۰۴:۵۴ بعد از ظهر
amino2222

http://bartarkala.com/Pic/img3_634000000361.jpg

بافت موها ، بسیاری از آنزیم‌های شرکت کننده در واکنش‌های حیاتی بدن ، پوست و چشم و ....... همه و همه تحت تاثیر آمینو اسیدها هستند و به هیچ عنوان نمی‌توان نقش موثر آمینو اسیدها در سلامتی و ورزش و زیبایی و تناسب اندام را منکر شد .

قرص‌های آمینواسید از پروتئین شیر استخراج شده است .مصرف بلافاصله‌ی آمینو اسید پس از تمرین از پدیده کاتابولیسم ( تخریب ) عضلات جلوگیری می‌کند .در مرحله رشد تامین سریع آمینو اسیدها پس از تمرین بسیار حساس می‌باشد .با وجود اسیدهای آمینه در خون بدن می‌تواند از آنها برای سنتز پروتئین در عضلات استفاده کند و رشدی بی مثال را نصیب عضلات بدن شما نماید .
مقدار مصرف پیشنهادی :
50 کیلوگرم تا 100 کیلوگرم : 6-12 قرص
بیش از 100 کیلوگرم : 15 قرص

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۵-۲۸‏, ۰۲:۵۶ بعد از ظهر
Creatine mhp

http://www.sporting-supplements.co.uk/images/monohydrate.jpg

حداقل 99.9% کراتین خالص!

هر سروینگ از این مکمل شامل 5 گرم(5000 میلیگرم) از کراتین خالص مونوهیدرات می باشد. روش اختصاصی به کار گرفته شده در تولید این کراتین موجب گشته است تا یک پودر بدون مزه و بو برای شما فرهم آمده، به راحتی در آب و آبمیوه حل شده و در لیوان ته نشین نشود! همچنین شکل شن گونه ای را که با مصرف اکثر کراتین ها تجربه نموده اید را با مصرف این کراتین هرگز حس نمی کنید.


ویژگی های کراتین :

- تولید شده از کراتین خالص

- میکرونایز شده به منظور معلق ماندن در آب

- بدون مزه

- بدون افزودنی

- کمک به قدرت و استقامت

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۶-۱۴‏, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
(سل‌مس) Cellmass

http://www.whey-protein.co.uk/images/thumbs/cellmass.jpg

سل مس برنده بهترین کراتین در سالهای 2005 تا 2009 بوده است.


این محصول، یکی از مشهورترین مکملهای ورزشی در صنعت مکمل سازی جهان در سالهای گذشته به شمار می رود. CellMass محصولی ست از شرکت BSN که جهت بدست آوردن حجم پس از تمرین و شبانه، و نیز ریکاوری و عملکرد بالقوه در بدن طراحی شده است.


پیشبرد این سه فرآیند توسط ترکیب واحدی از آمینو اسیدها، مواد معدنی و الکترولیت های مهمی انجام می شود که به سرعت جذب سلولهای ماهیچه ای، جهت سوخت گیری مجدد شده، ذخایر ATP را به حداکثر رسانده و عضلات در حال رشد شما را از خود اشباع می کند. به همین دلیل اگر این مکمل را امروز مصرف کنید، روز بعد اثر آن را در بدن خود حس خواهید کرد.


سل‌مس به منظور اطمینان از ترمیم کامل سلولهای تخریب شده عضلات شما، ترکیب خود را مجهز به ماده گلوتامین AKG نموده است تا بدین وسیله حداکثر اثرات آنتی کاتابولیکی به ارمغان آورده و از تخریب هرگونه بافت عضلانی جلوگیری کند!
وزن: 1.76Lb~800g


سایز هر پیمانه ‍‍‍~ 16 گرم
هر ظرف ~ 50 پیمانه


جدول ارزش غذایی بر مبنای هر وعده‌ی یک پیمانه‌ای
توجه: مقادیر ذکر شده با توجه به طعم محصول مقداری تغییر میکند.


کالری 30
کربوهیدرات7 گرم
کلسیم250 میلی‌گرم
فسفر430 میلی‌گرم
سدیم250 میلی‌گرم
پتاسیم140 میلی‌گرم
افزودنی‌های افزایش حجم AVPT4250 میلی‌گرم
گلوتامین AKG 2000 میلی‌گرم
فرمول اختصاصی BSN 950 میلی‌گرم
منبع :ایران تغذیه

Hojjat.Zare
‏۱۳۸۹-۰۶-۱۴‏, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
N.O.-Xplode

http://www.joethepeacock.com/uploaded_images/bsn-no-xplode-781842.jpg

ان.اُ _اکسپلود نخستین محصول پر فروش شرکت BSN می باشد که پر انرژی ترین مکمل پیش از تمرین و افزایش دهنده قدرت و استقامت است. تنها با مصرف نخستین سروینگ از این مکمل، شاهد افزایش چشمگیر انرژی فیزیکی و ذهنی، پمپاژ وسیع عضلانی و قدرت و استقامتی بی نظیر خواهید بود!


بدیهی ست که با یک تمرکز همه جانبه ذهنی، شما قادر خواهید بود که بر روی حرکات تمرینی خود تمرکز بیشتری نموده و بهترین جلسه تمرینی ممکن را تجربه کنید.


تیم BSN با ترکیب همه اینها تنها در یک فرمول پیشرفته شما را قادر می سازد تا سخت ترین و سنگین ترین جلسات تمرینی که تاکنون برای شما غیرقابل تصور بوده است را تجربه نموده و از نظر فیزیکی و ذهنی شما در وضعیتی ایده آل برای یک جلسه تمرینی سنگین قرار دهد!


با استفاده از این مکمل، با همه جلسات تمرینی بی رمق خود در گذشته خداحافظی خواهید کرد...!


تنها اگر یک بار ازاین مکمل استفاده نمایید، دیگر هرگز بدون آن به تمرین نمی پردازید!مواردی که با ان.اُ-اکسپلود به آن دست می یابید:


- تمرین سخت، انرژی بالا، تحرک زیاد، شدت فراوان


- فیزیک بدنی سرشار از عضله، حجم و پمپاژ عضلانی


- قدرت، نیرو، استقامت


- تمرکز و آمادگی ذهنی
.
وزن: 2.25Lb~1025g


سایز هر پیمانه ‍‍‍~ 20.5 گرم
هر ظرف ~ 50 پیمانه


جدول ارزش غذایی بر مبنای هر وعده‌ی یک پیمانه‌ای
توجه: مقادیر ذکر شده با توجه به طعم محصول مقداری تغییر میکند.


کالری25
کربوهیدرات6 گرم
ویتامین B625 میلی‌گرم
کلسیم75 میلی‌گرم
فسفر535 میلی‌گرم
منیزیم360 میلی‌گرم
سدیم235 میلی‌گرم
پتاسیم75 میلی‌گرم
فرمول اختصاصی اکسپلود18000 میلی‌گرم
منبع :ایران تغذیه

amir_ifbb
‏۱۳۸۹-۰۸-۲۲‏, ۰۱:۰۳ قبل از ظهر
Nitro Isolate 65 Pro Series

http://images.netrition.com/images/id_watermark_jpg/71-0358.jpg
یکی از محصولات ویژه شرکت ماسل تچ که همواره هم در میادین مسابقات بین المللی و تهیه مکمل های ورزشی سابقه درخشان و حضور پر شور داشته است محصولی به نام Nitro Isolate 65 رو ارائه داده که میتوانند با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها در ساخت و تولید مواد باکیفیت اولیه راهی آسان برای رهایی از استاپ بدن باشد .
ویزگی ها :
• 65 گرم پروتئین الترا وی 100% در هر سروینگ
• 11 گرم leucine برای تقویت آنابولیک بدن
• 20 گرم امینو های گروه BCAA
• 12 گرم گلوتامین ماده بسیار مفید برای رشد عضله
• بهترین کیفیت مواد اولیه و بهترین کیفیت عضله
• سریعترین راه برای ریکاوری بدن
• سریعترین سرعت جذب مواد با تکنولوژی میکرو
• ذنجیره خوب ویتامین ها و مواد معدنی
• و ...

این مکمل در بسته بندی های 2 کیلویی روانه بازار شده که قیمت زیادی نداشته باشد و همه بتوانند از آن استفاده کنند
منبع بادی شاپ BODYSHOP

amir_ifbb
‏۱۳۸۹-۰۸-۲۲‏, ۰۱:۰۸ قبل از ظهر
Elite Fusion 7

http://dymatize.com/clientuploads/directory/products/EliteFusion7-2lb.jpg

جدیدترین محصول حال حاضر شرکت دایماتیز که شاید غوغایی در بین مکمل های پروتئینی راه بیاندازد به دلیل اینکه ساخته شده از تمام پروتئین های موجود در حال حاضر است و دیگر جایی برای تنوع نمی گذارد .
دارا بودن درصد بالای پروتئین نسبت به کربوهیدرات این مکمل را برای تمام تیپ های بدنی محیا می سازد و سکویی رو به رشد برای آنان که بدنبال افزایش توده عضلات با کمترین میزان چربی و آب اشباح شده می باشد .
همچنین سعی شده با در نظر گرفتن تمام آمینو های ضروری و غیر ضروری برای تامین تمام نیاز های ماهیچه ها برای رشد محصولی فوق العاده به بازار ارائه شود .
ویژگی ها :
• دارای زنجیره کامل ویتامین ها : A .C. D .E .B2 .B3 .B6
• دارای بهترین میزان اسید فولیک ، Pantothenic Acid ، کلسیم ، آهن ، روی ، فسفر ، کرمیم
• دارای 100 گرم اسید های ضروری و نیمه ضروری از جمله : Isoleucine (BCAA)6,053mgLeucine (BCAA)10,221mgLysine9,911mgMethionine2,082mgPhenylalanine3,150mgThreonine6,312mgTryptophan#1,643mgValine (BCAA)5,734mg
• دارای زنجیره کامل اسید آمینو های غیر ضروری Alanine4,875mgArginine2,431mgAspartic Acid10,251mgCystine2,610mgGlutamine & Precursors17,169mgGlycine1,691mgHistidine1,732mgProline6,121mgSerine5,011mgTyrosine3,241mg
• دارای 46% پروتئین در هر سروینگ
• دارای 4% کربوهیدرات در هر سروینگ
این مکمل در دو نوع 5 کیلویی . 2.5 کیلویی عرضه شده .
لازم بذکر است این مکمل در حال حاضر در کشورمان موجود نمی باشد و امیدواریم بزودی وارد کنندگان عزیز ما را از استفاده از فواید این مکمل بی بهره نگذارند .

amir_ifbb
‏۱۳۸۹-۰۸-۲۲‏, ۰۱:۱۱ قبل از ظهر
Elite 12 Hour Protein


http://www.fitness-impact.co.uk/images/dymatize/dymatize-elite-12-hour-protein-2000g.jpg
پروتئین 12 ساعته آلایت دایماتیز
آرام جواب محصول درجه 1 شرکت دایماتیز
الايت 12 ساعته محصولي است غني از پروتئين آب پنير و پروتئين هاي گرفته شده از تخم مرغ فرمول آن به گونه ايي طراحي شده است كه تا 12 ساعت به عضلات بدن شما مواد لازم را رسانده و قدرت عضلات را به حداكثر مي رساند . تركيبات ليپو سرب MCT ها ، روغن هاي CLA و مواد فيبري كمك مي كند تا ماهيچه هاي بدن شما در طول 12 ساعت رشد و ترميم يابد . اين محصول بهترين سوخت براي ماهيچه ها بوده و چه در هنگام صبح ، قبل يا بعد از تمرين و چه قبل از خواب در هنگام شب مقاومت ماهيچه ها را افزايش مي دهد .
تركيبات گلوتامين BCAA و شبكه آنريمي پيشرفته در آن كمك مي كند تا قدرت جذب اين محصول رابه بالاترين ميزان برساند .
كارايي :
طرز مصرف : 1 پيمانه از اين محصول رابا 300 ميلي ليتر آب ،ا شير و يا آبميوه مخلوط كرده و براي مدت 20 ثانيه خوب تكان دهيد تا پودر كاملا حل شود و سپس به سرعت بنوشيد.
موارد احتياطي :در صورت باردار بودن يا شير دهي از مصرف هر نوع مكملي خودداري كنيد .

منبع:اهوراشاپ

amir_ifbb
‏۱۳۸۹-۰۸-۲۵‏, ۰۲:۱۶ بعد از ظهر
با سلام
من امروز پیش یکی از دوستانم که تو کار مکمله بودم
یه پودر پروتئین جدید به من نشون داد و گفت این پودر خیلی خوب داره جواب میده و خلاصه ترکونده.
مال شرکت nutrabolics
اسمش hyper whey عکسشم گذاشتم
لطفا اگر کسی اطلاعات جامعی در مورد محصولات این شرکت داره ارائه بده تا همه استفاده کنن.
http://www.njuskalo.hr/image-w450/fitness-oprema/nutrabolics-hyper-whey-2.27-kg-cokolada-slika-3787524.jpg

افشین کسایی
‏۱۳۸۹-۰۸-۲۶‏, ۰۵:۲۷ بعد از ظهر
با سلام
من امروز پیش یکی از دوستانم که تو کار مکمله بودم
یه پودر پروتئین جدید به من نشون داد و گفت این پودر خیلی خوب داره جواب میده و خلاصه ترکونده.
مال شرکت nutrabolics
اسمش hyper whey عکسشم گذاشتم
لطفا اگر کسی اطلاعات جامعی در مورد محصولات این شرکت داره ارائه بده تا همه استفاده کنن.

با سلام
به تازگی محصولات فوق حرفه ای ناتروبولیک وارد بازار شدند
خدارو شکر....خداروشکر.....خداروشکر هنوز تقلبیش رو تولید نکردند
محصولات بینظیری داره این شرکت
همونطور هم که توی این موضوع به محصول پمپاژ خونش اشاره کردم HEMORUSH (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?3390-محصولات-جدید-کمپانی-های-مختلف-سراسر-جهان/page4)
من جای شما باشم توی خریدش تردید نمیکنم....حتی 2 تا میخرم
الان هم این وی و هم چنتا محصول دیگش رو سفارش دادم برام بیاره
تا وقتی به گند کشیده نشه هرچی پول داشته باشم میدم میخرم

Ejdaha
‏۱۳۸۹-۰۸-۲۷‏, ۱۱:۲۵ قبل از ظهر
من هایپر وی رو دوماه پیش گرفتم. بسیار عالی جواب داد. حدود 1 سال بود چنین پودری نخورده بودم.

در ضمن ار محصولات جدید ایزو نوتریشن تولید انگلیس غافل نشین معرکه ست الان دارم گینرش رو میخورم رو دست هایپر وی رو آورده برام.

starmohsen
‏۱۳۸۹-۰۸-۲۹‏, ۰۸:۲۸ بعد از ظهر
دوستان شما این مارک ها رو چطور میبینید واسه افزایش حجم عضله و مفید بودنش کدوم یکی بیشتر جواب میده یا مارک دیگه ای تو این رنج بهتره؟

http://www.09355020208.com/products_pictures/large_100-whey-gold.jpg


یا

http://www.09355020208.com/products_pictures/whey_protein.jpg

یا

http://www.09355020208.com/products_pictures/large_gaspari-myofusion-226kg.jpg

افشین کسایی
‏۱۳۸۹-۰۸-۲۹‏, ۰۹:۲۴ بعد از ظهر
وسطیه که حرفشو نزن
اولی هم اگه اصلش رو گیر بیاری که بینظیره
اخری هم محصول خوبیه
اما تو همین صفحه اولین پست رو بخون
اگه بتونی اون رو گیر بیاری برد کردی

starmohsen
‏۱۳۸۹-۰۸-۳۰‏, ۱۰:۱۶ قبل از ظهر
یعنی اون پستی که خودت زدی مکمل وحشی... اون بهتره یا وی 100 درصد؟

Mohsen
‏۱۳۸۹-۰۸-۳۰‏, ۱۱:۱۷ قبل از ظهر
دوست عزیز این تاپیک فقط برای معرفی هست

قانون شماره 12: در هنگام ایجاد تاپیک یا مطرح کردن سوالات خود در تاپیک ها ، انجمن یا تاپیک مناسب را انتخاب کنید.

amir_ifbb
‏۱۳۸۹-۰۸-۳۰‏, ۰۳:۵۶ بعد از ظهر
IsoGainer 10lbhttp://www.powerfulline.com/ProductsImages/s2010926154417265.jpg (http://www.powerfulline.com/ProductsImages/s2010926154417265.jpg)
ايزوگينر
كارايي:
1. 60 گرم پروتئين چند شاخه اي آزاد شده
2. 88 گرم كربوهيدرات كمپلكس
3. افزايش ميزان بازپروري ماهيچه ها در هنگام تمارين ورزشي
4. بالا بردن قدرت جذب ماهيچه ها

طرز مصرف:
براي تهيه يك محصول خامه اي غليظ سه پيمانه از اين محصول برابر (179 گرم) را با 450 الي 510 ميلي ليتر آب يخ يا شير مخلوط كنيد.براي رسيدن به نتيجه بهتر دو وعده در روز مصرف شود. يك وعده آن به عنوان صبحانه و يك وعده ديگر قبل انجام فعاليت روزانه.
در روزهايي كه تمرين نداريد يك وعده به عنوان صبحانه و يك وعده ديگر را قبل خواب مصرف كنيد.

موارد احتياطي:
بيشتر از ميزان توصيه شده مصرف نكنيد.

ايده ايزوگينر: فرمول تسريع توليد تودۀ عضلاني با قدرت كامل
كسب توده عضلاني با كيفيت نوعي چالش است. راهحل آن اصلاح تغذيه در دو حوزۀ اساسي است: 1- افزايش نسبت كالري جذبي به كالري مصرفي و 2- افزودن كالري با نسبت صحيح پروتئين به هيدروكربن به چربي. نوترابوليك ايزوگينر را در مقابله با اين چالش توليد كرد. اين يك فرآورده غذايي با هضم آسان و كالري زياد است كه يك مخلوط ممتاز چند مرحلهاي پروتئين، هيدروكربن طراحي شده و اسيد چرب ضروري براي سلامتي را ارائه ميكند. ايزوگينر همراه با تمرين سخت و رژيم غذايي، پشتوانه لازم براي تجربۀ افزودن سريع به تودۀ عضلاني را فراهم ميكند.
تاكتيك عملكرد ايزوگينر
افزايش منابع نيرو براي بكارگيري پروتئين جهت بازسازي و ترميم و بهبود بافت عضلاني. ايجاد مازاد انرژي كليد كسب عضله است. اگر كالريهاي مصرفي نياز انرژي را تأمين نكنند بدن به دنبال چربيهاي ذخيره ميرود تا به تقاضاي اضافي پاسخ گويد. اين كمبود انرژي براي كاهش چربي اضافي خوب است ولي افرادي كه عضلات اضافي را با سختي ايجاد كردهاند بيشتر از آمينو اسيدهاي عضلات موجود براي جوابگويي به تقاضاي انرژي استفاده ميكنند. بنابراين عضلات ضرر ميكنند چون از نظر زيستي تقاضاي انرژي مهمتر از كسب عضله است.
راه حل در ارائه مخلوطي از سوخت بدن براي پاسخگويي به الزامات انرژي است لذا پروتئين براي حفظ، ترميم، و بهبود عضلات بكار ميرود. تيم تحقيق و توسعه نوترابوليك راهحل را ارائه ميكند: ايزوگينز، كه اثرات حفاظت از مواد مغذي را در خود دارد. اين فرآورده چربي ضروري را ارائه ميكند و در نتيجه از مصرف هيدروكربن جلوگيري مينمايد و متعاقب آن پروتئينها را حفاظت ميكند كه خود موجب رشد ورزشكار ميشود.
عملكرد ايزوگينر با رهاسازي متعالي كالري، حفاظت فوري از مواد مغذي و تحريك دسترسيپذيري و ارائه پروتئين همراه است.
كمپلكس اسيد چرب ضروري
ايزوگينر 14% كالري خود را از يك مخلوط مهندسي شده علمي اسيد چرب تأمين ميكند. اين مخلوط شامل روغن تخم گل گاوزبان، پودر تخم برزك، و كمپلكس اومگا-3 داراي مقادير زياد EPA و DHA ميباشد. اين مخلوط قوي، عملكردهاي زيستي از جمله بهبود توليد تستروسترون و پروستا گلاندينهاي مفيد كه عملكرد انسولين را بهتر ميكنند را تقويت مينمايد. در ضمن، چربيهاي طراحي شده داراي اثر قوي حفاظت از هيدروكربن هستند كه فوايد توده سازي زيادي دارد.
كمپلكس چند مرحلهاي انرژي هيدروكربن و بازيافت
از آنجا كه پاسخگويي به تقاضاي كنوني انرژي كليد كسب بافت عضلاني اضافي است ايزوگينر 50% كالري خود را از منابع برگزيده هيدروكربن تأمين ميكند. ايزوگينر با استفاده از منابع متعدد هيدروركربن يك منبع درازمدت انرژي را عرضه كرده كه براي ارتقاي ذخاير گليكوژن (هيدروكربن ذخيره شده سلول عضلاني) و بازيافت پس از تمرين سخت مناسب است. هر چند دسترسي پذيري هيدروكربن در افرادي كه دنبال افزايش توده عضلاني هستند ميتواند هورمون تلف كننده عضله كورتيزول را كاهش دهد و در ادامه عملكرد اندوكرين را كه براي رشد حياتي است بهبود بخشد.

كمپلكس توزيع حالت پايدار پروتئين و آمينو اسيد
ايزوگينر با حفاظت از مصرف كالري، در را به سوي كاربرد پروتئين جهت تجمع بافت عضلاني (يا آنابوليزم) ميگشايد. ايزوگينر براي بهرهبرداري بيشتر از اين وضعيت سوخت و سازي 34% كل كالري خود (60 گرم) را از آرايۀ اجزاء خاص فيزيولوژيك جهت تأمين پايدار آمينو اسيد بدست ميآورد. اين اجزاء عبارتند از:
1- عصارۀ پروتئين وي از جريان متقاطع تصفيه شده بالاترين مقادير پپتيدهاي دو و سه و چند وي را همراه با 10% ايمونو گلوبين تأمين ميكند (يعني يك پادتن حياتي كه يك پاسخ ايمني سالم و متوازن ايجاد مينمايد).
2- هيدروليزات پروتئين وي نوعي عصاره پروتئين وي است كه طي يك فرآيند آنزيمي از قبل گوارش شده و نسبت به انواع غير هيدروليز سريعتر جذب بدن ميشود. اين فرآيند پروتئين را به آمينو اسيدهاي كوچكتر تجزيه كرده و مدت ماندگاري آن در معده را كاهش داده و مانع از هضم و تجزيه آنها شده و براي رساندن آنها به عضلات كمك ميكند.
اين خاصيت هيدروليزات پروتئين وي را براي مصارف پس از تمرين مناسب ساخته چون پروتئين از پيش هضم شده را در دسترس بدن قرار ميدهد.
3- كازئين محلي micelar اساس اين فرمول است. اين ماده طبق تحقيقات ابقاي ازت را بيشينه كرده و كارآئي جذب آن و سنتز پروتئين را ميافزايد. اين ماده مانند پروتئين بافتي (از قبيل جوجه، گوشت گاو و غيره) عمل ميكند زيرا در معده منعقد گشته و فرآيند تجزيه آن موجب نوعي اثر زمانبندي شده سنتز پروتئين ميگردد. از اين نظر ايزوگينر شبيه غذاي كامل است و نوعي رهاسازي آرام آمينو اسيد در جريان خون را موجب ميگردد. اين دوره آرام شش ساعته كل سنتز پروتئين را افزوده و ميتواند يك افزودني با ارزش در كنار رژيم صحيح و برنامۀ كسب وزن دقيق محسوب شود.

amir_ifbb
‏۱۳۸۹-۰۸-۳۰‏, ۰۴:۰۱ بعد از ظهر
• HemoTesthttp://www.powerfulline.com/ProductsImages/s2010913155613593.jpg (http://www.powerfulline.com/ProductsImages/s2010913155613593.jpg)
شبكه اختصاصي هموتست

كارايي:
1. سطح وسيعي از ويتامين ها و املاح معدني
2. سرشار از راديكال هاي آزاد براي جذب آنتي اكسيدانت
3. عصاره گياهي موجود سبب افزايش استقامت بدن شده و با انواع سرطان ها مبارزه ميكند.
4. ارتقاء سلول اسيد هاي چرب اصلي

دستور مصرف:

به عنوان يك مكمل غذايي براي ورزشكاران و بدن سازان 1 عدد قرص 30 دقيقه بعد از وعده صبحانه و يك عدد قرص بعد از وعده غذايي نهار مصرف شود.
اين شبكه تركيب اجزاي طبيعي است كه قدرت افزايش توليد تستوسترون را دارند. مواد اوليه آن شامل موارد زير است:
1- فنوگريك (50% فنوسيد) داراي مزاياي زيادي جهت سلامتي است مثل افزايش نيروي ***ي و افزايش توليد تستوسترون و انسولين. اين علف داراي مقدار زيادي فروستونالوليك ساپونين است و با افزايش هورمون لوتينيزه (LH) و دهيدرو پياندروسترون (DHEA) كه خود بدن توليد ميكند تستوسترون را ارتقاء ميدهد. LH و DHEA محرك رهاسازي تستوسترون در بدن هستند. بدنسازان علاوه بر اين مزاياي تستوسترون اظهار ميكنند كه حين مصرف عصاره فنوگريك اشتهاي بيشتري يافتهاند كه اين خود به مصرف غذا كمك ميكند.
2- فادوجيا اگرستيس نيز به افزودن سطح تستوسترون كمك ميكند. اين علف طبيعي افزايش غيرطبيعي در سطح تستوسترون كه منجر به رقابت با توليد تستوسترون شما شود ايجاد نميكند بلكه با افزايش LH اين كار را انجام ميدهد.
3- سيسوس كودرانگولاريس داراي خواص آنابوليك و آندروژنيك است. تحقيق نشان ميدهد اين ماده افزايش قدرت را تسريع ميكند و با اثرات آنابوليك آنتي گلوكورتي كوئيد به حفظ بافت عضلاني طي تنش ورزشي و تمرين كمك ميكند.
4- اپي مديوم ساجي تاتوم (يا علف بز ****) فعاليت ***ي را افزوده، توليد اسپرم را زياد كرده و اثرات آندروژنيك متوسطي روي بيضه و غده پروستات دارد و در نتيجه به تمايل ***ي كمك ميكند.
5- LI (عصاره يوروكوما سونگي فوليا كه از نظر پپتيد يوري 22% استاندارد شده است) ظاهراً مستقيماً روي توليد تستوسترون مؤثر است و به رهاسازي آن از سوي ساير هورمونها كمك كرده تا بتواند به سهلوت وارد سلول عضلاني شده و رشد را تحريك نمايد.
6- تري بولوس ترستريس علفي است كه تمايل ***ي و رشد عضله را ميافزايد و براي اين اهداف، به توليد تستوسترون در بدن كمك ميكند. مطالعات باليني نشان ميدهد اين علف روي بدن مؤثر است و توليد چند هورمون را موجب ميشود كه با يكديگر سطوح بالاي تستوسترون را تحريك ميكنند. بنابراين شما داراي عضلات متناسب، عملكرد ورزشي بهتر و افزايش دور از تصور قدرت ***ي ميشويد.
7- عصاره شيلاجيت موميو يك محرك قوي طبيعي ديگر تستوسترون است. آن را آنابوليك روسي سياه هم مينامند و يك كمپلكس گياهي پر قدرت است. اين ماده توسط ارتش و تشكيلات ورزشي روسيه تا چهار دهه افزايش قدرت و توده عضلاني و نيز توان شفا يافتن بهتر مصرف ميشد. تحقيق نشان داد اين ماده كاركرد تمريني (يعني وزن x تكرار) را تا 15-27% افزوده و مدت بازيافت را بهتر ميكند. اين ماده همراه اجزاء وزنه برداري و ساير اجزاي شبكه هموتست با بهبود ريشهاي فعاليت غدد هورموني رشد سريع عضلاني را موجب ميشود. در نتيجه بازيافت سريع و ساده است و سازگاري با تمرين و كسب عضلات بيشتري حاصل ميشود.
8- تخم دودر علفي است قدرتمند براي ارتقاء توان ***ي مردان. اجزاء فعال اين ماده گروهي از فلاونوئيدها هستند كه از نظر كورستين، كاسكوتين، آستراگالين، ويتامين آ، هيپروسيد و استرول غني ميباشند. در مطالعات ديده شد، علف سطح تستوسترون در خون و جريان خون را افزوده و نوعي متسع كننده عروقي و محرك ***ي ميباشد.
9- رودوليا روزا يك فرآوردۀ قدرتمند براي بهبود عملكرد ذهني و جسمي بوده و در تركيب با تمرين، خستگي را كاهش ميدهد. اين ماده با افزايش ATP سلولي و سطح فسفات كراتين موجب طاقت عضلاني و ايجاد قدرت عضله ميشود.
10- عصاره قارچ دكمهاي سفيد حاوي فيتوشيميهاي اساسي است كه نقش منع كننده طبيعي آروماتاز را دارد و با دستكاري در عملكرد آروماتاز، غدۀ هيپوتالاموس به بيضهها علامت ميدهد تا تستوسترون بيشتري توليد كنند.

شبكه هموفلو
اگر شبكه اختصاصي هموتست براي افزودن سطح طبيعي تستوسترون و افزايش توده عضله كافي نبوده و قدرت ***ي را زياد نكرده باشد با افزودن يك شبكۀ ديگر قدرتمند جاي بحثي باقي نميماند. شبكه هموفلو براي افزودن جريان خون به سلولهاي عضلاني طراحي شده كه به شدت روي طاقت تمرين و بازيابي بعدي اثر ميگذارد.
با وجود اين دو فرمول مؤثر در هموتست رقيبي به جاي نميماند. هموتست طوري مهندسي شده كه به سادگي پر توانترين و مؤثرترين تقويت تستوسترون در جهان باشد و در عين حال شدت تمرين، كاهش مدت بازيافت، و بهبود قدرت ***ي را دربردارد. هرگاه در برابر آينه بايستيد و آرزو كنيد عضلات مواج، تنۀ قوي و پاهاي تنومند را مشاهده كنيد به فكر هموتست باشيد چون اين آرزو را به واقعيت مبدل ميكند!

مراجع
كوچارد آ.، گيلرمه ر.ف بونو م.، اثرات آرژنين، هورمون رهاسازي هورمون رشد (GHRH) و نئواستيگ مين كه به شكل منفرد يا ترويجي با هورمون رشد (GH) تجويز شده در خوك، Repord-Nutr-Dev، سپتامبر و اكتبر 1997، 37 (5) : 9-589.
تورسلو آ.، پانزري جي.، سرامناتي پي، كاروليو ام. سي.، گلگو ئي.، كاماني اف.، مولر ئي. ئي.، لوكاتلي وي. دخالت سيستمهاي سوماتواستاتين و كولينرژيك در سازوكار تنظيم بازخوردي هورمون رشد در موش صحرايي. نشريه اندوكرينال، مه 1988، 117(2) : 273-81.

amir_ifbb
‏۱۳۸۹-۰۹-۰۵‏, ۰۷:۵۳ بعد از ظهر
نیتریک اکسید PUMP (javascript:__doPostBack('ctl00$ContentPlaceHolder1$ProductViewDetail1$lbtnCate2','')) • NOZ I.Vhttp://www.powerfulline.com/ProductsImages/s2010925141655859.jpg (http://www.powerfulline.com/ProductsImages/s2010925141655859.jpg)
نوز آي وي
كارايي:
1.فرمولي طراحي شده براي افزايش انرژي،بالا بردن استقامت بدن و سرعت عمل با توجه به شدت تمارين ورزشي.
2.پشتيباني از فعاليت هاي ATP
3.طراحي شده براي پشتيباني از سنتز پروتئين
4.فاكتور هاي انابوليك را شامل ميشود.
5.افزايش قدرت ماهيچه هاي بدنو بالا بردن سرعت ريكاوري بدن بعد از تمارين سخت ورزشي

دستور مصرف:
به عنوان يك مكمل غذايي، يك پيمانه از محصول NOZ را با 180 الي 300 ميلي ليتر آب سرد مخلوط كرده و ميل نماييد.
يك وعده از اين محصول را 20 دقيقه قبل از تمرين مصرف كنيد.
بعد از اين كه از مقاومت بدنتان در مورد اين محصول مطمئن شديد شروع كنيد اين محصول را با شكم خالي مصرف كنيد.
در هر وعده بيشتر از يك 1.5 پيمانه مصرف نشود.
ايده نوز آي وي: سيستم كامل فعال سازي و انرژي بخشي عضلاني قبل از تمرين
نقطه استارت اصلي براي عملكرد خوب ورزشي ايجاد محيط مناسب براي افراط در تمرين است. به زبان ساده، هر چه تمرين شما شديدتر شود، آمادهتر هستيد تا از اهداف خويش فراتر رويد. نوترابوليك با باور قطعي به «نتايج متكي به عملكرد» نوز آي وي را توليد كرد كه يك مكمل ذهني – جسمي در سطح جهاني و قادر به فعالتر كردن تمرينات و تجربه تمريني تقويت شده است.
نتايج
1- حالت پمپ شدگي و پوست تركاندن را در تمام روز تقويت ميكند.
2- رشد عضلاني بيسابقه ايجاد ميكند.
3- افزايش زياد قدرت ايجاد ميكند.
4- چربي بدن را ميسوزاند و توليد الياف جديد را تشديد ميكند.
5- داراي امكان شارژ مجدد بافت عضلاني، بازيابي مؤثر پس از تمرين و نوسازي سريع عضلاتي است كه با زحمت به دست آمدهاند.
پرسشهاي رايج - چگونه فرآورده پوست تركاندن را به نحو احسن به كار برم؟
بايد در روزهاي تمرين و غير تمرين از آن استفاده كنيد. يك نمونه دوز با حداكثر فايده چنين است:
روز تمريني:
4 فنجان AE2 و 4 كپسول CEO 20 دقيقه قبل از تمرين
4 فنجان AE2 و 4 كپسول CEO 20 دقيقه درست پس از تمرين
روز غير تمريني:
4 فنجان AE2 و 4 كپسول CEO در صبح
4 فنجان AE2 و 4 كپسول CEO در شب
- با چه سرعتي نتايج مشاهده ميشوند؟
فرمول انقلابي اين فرآورده براي نتايج فوري تهيه شده است. چند دقيقه پس از مصرف محصول، حالت پمپ شدگي و انرژي زياد احساس ميشود، بنابراين تمرين شما شديد و قدرتي خواهد بود. پس از تمرين عضلات شما با سرعت بازيافت شده و در طول روز بازسازي ادامه ميدهند به شكلي كه شاهد نتايج سريع در اندازه عضله، قدرت و توان آن خواهيد بود.


تاكتيك عملكرد نوز آي وي: روشن كردن موتور عضلات و اشباع مواد مغذي در عضلات تمريني
اهداف اصلي تمرين مؤثر عبارتند از: 1- انجام تمرين كافي براي صدمه زدن «موقت» به سلولهاي عضلاني هدف كه به مغز علامت ميدهد دورۀ رشد و ترميم را آغاز كند، 2- ارائه مواد مغذي به عضلات تمريني براي ايجاد فشار زياد (پمپي) درون سلول بيشتر ورزشكاران ايده اول را درك ولي ايده دوم را ناديده ميگيرند. حداكثر فشار درون سلولي موجب فرآيند توسعۀ ديواره سلولي ميشود تا فشار وارد شدن مشابه را در جلسات تمرين بعدي تحمل كند. با گذر زمان عضلات نوعي انعطاف ديواره سلولي مييابند كه موجب ميشود زير ساختهاي غني از انرژي را بيشتر حفظ كنند و در عوض كار بيشتري انجام دهند. براي تقويت اين سلولهاي عضلاني «برتر»، سيستم چند جانبه نوز آي وي يك تركيب تقويت كنندههاي اكسيد ازت، عوامل تمركز عصبي، پروتكلهاي پيشرفته تحويل مواد مغذي و تركيبات بازيافت انرژي درون سلولي را ارائه ميدهد كه ميتواند يك رژيم خوب و تمرين وزني سخت را ارتقاء بخشد.
نوز آي وي داراي امكان فعال سازي عصبي – عضلاني و ارائه تركيبات توسعه و تحول سلولي است.
كمپلكس تقويت اكسيد ازت
نوز آي وي يك تشكيلات مورد تأئيد صاحبنظران را كه براي تقويت اكسيد ازت طراحي شده ارائه ميدهد تا كنترل جريان خون، انتقال پيام بين سلولهاي عصبي و تسهيل تحويل بهتر مواد مغذي كه مورد علاقه ورزشكاران نخبه و بدنسازان است را ارائه كند. تقويت كنندههاي سه گانه و توانمند اكسيد ازت شامل اژرنين – آلفا – كتو – گلوتارات دارويي، ال – سيترولين مالات، و الوتروكوكوس سنتيكوزوس ميباشند. مزاياي اين تركيب در عين حال در منع سازوكار درون بدن كه ميتواند توليد اكسيد ازت را در گذر زمان به سمت حداقل تنظيم كند مؤثر است.
كمپلكس جبران درون سلولي
عضلات تمريني براي حفظ حداكثر عملكرد بايد چند عامل محدود ساز سوخت و ساز را كه در اثر تمرين شديد توليد ميشود به تأخير اندازند. اين موارد شامل اتلاف «وجه رايج» انرژي سلولي يا ATP، تجمع آمونياك، و طولاني شدن تنفس سلولي است. نوز آي وي پنج تركيب مشخص را در خود گنجانده است (بتا – آلانين، آنزرين، هموكارنوزين و (2 اس) – 2 – آمينو 4 – كرابامويل – بوتانئويك اسيد) كه با همديگر به حذف عوامل محدودساز كمك ميكنند. نوزآيوي از اين لحاظ جهش بزرگي در علم عملكرد عضلاني ايجاد نموده است.
كمپلكس تسهيل عصبي پيشرفته
امكان حداكثر انقباض به «سيمكشي عصبي – عضلاني» بستگي دارد. به زبان ساده، توان تحريك الياف زيادتر عضلاني حين نياز به قدرت زيادتري احتياج دارد و طاقت بيشتري ميطلبد. نوزآيوي آرايهاي از 6 تركيب براي افزايش حداكثر كارگر گروهي عضلات فراهم كرده كه در درازمدت منجر به تجربه تمريني در اوج قدرت ميشود.
سيستم انرژي سلولي و تحويل مواد مغذي
نوزآيوي زير ساختهاي اصلي انرژي مانند زنجيرههاي هيدروكربن كوتاه، متوسط و بلند را به عضلات تمريني ارائه ميدهد و مواد مغذي مناسب را جهت ذخيره در مكانهاي مفيد تحويل ميدهد. اين عملكرد دوگانه راه را براي عملكرد عضلاني بهتر همواره كرده و حجم عضلات را ميافزايد و به ورزشكار امكان بهرهبرداري عالي از رژيم غذايي و برنامۀ تمريني خود را ميدهد.
فرآورده پوست تركاندن چيست؟ قدرتمندترين فرآورده اكسيد ازت و كراتين در جهان چطور عمل ميكند؟
اين فرآورده تركيبي از دو محصول انقلابي بوترابوليك AE2 و CEO است و از نظر علمي طوري فرمول بندي شده كه عضلات را هميشه در حالت پمپ شده نگاه دارد. اين فرآورده عضله ساز يك بطري تحريك كننده اكسيد ازت AE2 و يك بطري شبكه استر كراتين عالي CEO را شامل ميشود. نتيجۀ مصرف آن مشاهده فوري پمپ شدگي عضله و انرژي زياد همراه با بازيافت عالي عضلاني، رشد پيشرفت عضله، و دستاوردهاي بيرقيب در قدرت و توان ميباشد.
مباني علمي اين محصول
فرآورده پوست تركاندن تركيب AE2 و CEO است كه هر دو داراي موادي هستند كه از نظر باليني تأئيد شده و به سرعت و مؤثر عمل ميكنند. AE2 محرك اكسيد ازت است و دو نوع انقلابي آمينو اسيد آژرنين، آرژنين اتيل استر، و دي آرژنين اوروتات را دربردارد. آرژنين يك آمينو اسيد مهم براي توليد اكسيد ازت است كه براي اتساع رگ و افزايش جريان خون به سلول عضلاني مناسب است. به علاوه آرژنين موجود در AE2 به يك اتيل استر و كتوايزوكاپورات متصل ميباشد كه از نظر باليني به شدت اثربخشي آرژنين در بدن را افزايش ميدهد، بنابراين به پمپ شدن ديوانهوار و درازمدت عضلات و افزايش در اندازه و قوت عضله خواهيد رسيد. فرآورده پوست تركاندن در عين حال شامل CEO يا كراتين استر اوروتات است. برخلاف كراتين عادي كه به سرعت در معده تجزيه ميشود، CEO پايدار است زيرا به اسيد اوروتيك متصل ميباشد و كاملاً از نظر زيستي در دسترس بوده و سريع جذب ميشود. شبكه پيشرفته استر كراتين CEO شامل كراتين استر اوروتات و چيلات منيزيم كراتين (MC2) است كه از نظر باليني ثابت گرديده تا 400% مؤثرتر از كراتين ميباشد.
اين ماده به سرعت مقدار مناسب كراتين را وارد خون و عضله شما ميكند و آنها را متورم كرده و طي چند دقيقه نتايج قابل مشاهده و بيسابقه را ملاحظه ميكنيد. بنابراين با بهبود آبگيري سلولي و بهبود سنتز پروتئين در بازيافت، عضله قادر است باز توليد شود و در نتيجه اندازه آن افزايش يافته و مقدار كاري كه براي تمرينهاي بعدي ميتواند انجام دهد بهبود مييابد.

amir_ifbb
‏۱۳۸۹-۰۹-۰۷‏, ۱۲:۳۴ بعد از ظهر
• همو راشhttp://www.powerfulline.com/ProductsImages/s2010913145559578.jpg (http://www.powerfulline.com/ProductsImages/s2010913145559578.jpg)
هموراش: نخستين حجم دهنده خون و شبكه قدرتي پيش از تمرين

كارايي:
1. افزايش قدرت ماهيچه ها
2. پمپاژ شديد خون
3. رفع خستگي ماهيچه هاي بدن
4. بالا بردن تمركز و افزايش تيز هوشي
5.بدني سازمان يافته همگام با چربي سوزي بيشتر

دستور مصرف:
به عنوان يك مكمل غذايي يك پيمانه از محصول هموراش را با 180 الي 300 ميلي ليتر آب سرد مخلوط و ميل كنيد.يك وعده از اين محصول را 20 دقيقه قبل از تمرين مصرف كنيد.

موارد احتياطي:
در يك تك وعده بيشتر از 5/1 پيمانه مصرف نشود.

ايدۀ هموارش: بهترين دفاع، حمله است
وزنه برداري يك نبرد است! اگر ميخواهيد برنده شويد بايد با جديت به وزنه حمله كنيد. موفقيت در سالن تمرين قبل از نخستين تمرينات جدي آغاز ميشود. تحقيقات نشان ميدهد وقتي سيستم عضلاني – عصبي قبل از تمرين با مواد مغذي محرك عملكرد تغذيه شود، اندازه و قدرت عضله سريعتر زياد ميشود.
بايد قبل از شروع تمرين حجم خون را توسط اجزاء ارگوژنيك بالا بريد تا هنگام تمرين در اوج آمادگي ذهني و جسمي باشيد. بايد مرزها را درنورديد تا بهترين حالت شخصي خود را بيابيد. اين كار هميشه لازم است!
تاكتيك عملكرد هموراش: يك فرمول به ثبت رسيده كه توليد قدرت و سوخت و ساز انرژي را اوج ميدهد. از نظر باليني، تجمع سريع خستگي عصبي، متابوليك و عضلاني اوج خروجي قدرت را كاهش ميدهد و ميزان رشد و نيرو و قدرت مطلق را ميكاهد. هر يك از اين ويژگيها نقش مهمي در ميزان توان يافتن اندازه، قدرت و عملكرد زيادتر دارد. هموراش عملكرد عضلاني را در سه جبهه مورد حمله قرار ميدهد: سوخت و ساز انرژي، حجم خون، و انتقال عصبي. در نتيجه توان بالا بردن وزنه، رشد و بازيافت بيشتر ميشود.
شبكه قدرتي پيش از تمرين هموراش براي ايجاد هماهنگي ميان اجزاء مواد طراحي شده است. در نتيجه يك فرمول بدست آمد كه ساير فرآوردههاي بازار قادر به رقابت با آن نيستند:
- افزايش اكسيد ازت پلاسما براي وزنه زدن افراطي و پوست تركاندن
- افزايش انرژي
- افزايش تمركز و وضوح ذهني
- تأخير در ايجاد خستگي عضلاني
- افزايش قدرت خروجي توسط فعال سازي عصبي – عضلاني
- ترغيب تركيب بندي بهتر بدني و سوزاندن چربي
هموراش يك هيولاي پيش از تمرين است كه براي ارائه نتايجي قابل لمس طراحي شده است.
هموراش داراي اين مواد است: 7 شبكه تقويت نيرو كه در هماهنگي با يكديگر قدرت تمرين را ميافزايند.

شبكه فعال سازي اكسيد ازت هموپمپ
اكسيد ازت پلاسما از علل افزايش تحويل خون به عضلات است كه حاوي اكسيژن، مواد مغذي و هورمون و غيره ميباشد. در نتيجه، كيفيت تمرين بالا رفته، توليد نيرو افزايش يافته و بازيافت تسريع ميشود. شبكه هموپمپ داراي AE2 ميباشد (اژرنين اتيل استر، ارژنين اوروتات، ارژنين AKG).

شبكه حمل كراتين هموسل
اين فرمول شامل سه كراتين طراحي شده است كه مانند استاندارد طلا براي مكملهاي افزايش عملكرد ميباشد: تري كراتين اوروتات – چيلات منيزيم كراتين – و كراتين اتيل استر. تحقيقات نشان ميدهد كراتين عملكرد را افزوده و تودۀ بدن را اضافه ميكند. در سطح سلولي اين كار با افزايش پروتئين زنجيره سنگين ميوزين كه جزء اصلي عضلههاي انقبضاي اسكلتي ميباشد و تأكيد روي عوامل تنظيم ميوژن انجام ميشود. به زبان ساده، اين به معني بلند كردن وزنه بيشتر در مدت كمتر است و نتايج سريع براي شما به ارمغان ميآورد. تري كراتين اوروتات مولكول كراتين را به اسيد اوروتيك متصل ميكند كه خود يك واسطه مهم در فرآيند تشكيل كارنوزين در سلول عضله است. معلوم شده كه بهبود تراكم كارنوزين درون عضله، اثرات اسيد لاكتيك حاصل از فعاليت شديد را خفه ميكند. اسيد اوروتيك ميتواند سنتز زيستي فسفات كراتين را به سمت بيشينه تنظيم كند كه براي بازيافت سريع آدرنوزين تري فسفات (ATP) بين فعاليتهاي ضروري است.

شبكه خون ساز EPO
اين شبكه مقولۀ تازهاي در بهبود عملكرد طبيعي محسوب ميشود. علفهاي سنتي چيني و غربي را مخلوط كردهايم تا با ايمني و اثربخشي حجم خون را افزايش داده و مقاومت در قبال خستگي را بيشتر كنيم. اكنون به شكل قانوني و ايمن ميتوانيد بر رقيب غلبه كنيد. اچينلسيا پورپورا يك علف هندي است كه داراي مزاياي حمايت از دستگاه ايمني و كاهش التهاب است. اين علف بيشتر براي جلوگيري از سرماخوردگي به كار ميرود ولي اجزاء آن ميتواند به ورزشكاران و بدنسازان كمك كند تا سريع بازيابي كرده و مقاومت در برابر خستگي را بيشتر كنند.

شبكه ATP درون سلولي
ATP مولكول انرژي بدن است و بدون مقدار كافي آن فقط تا وزن بدن خود را ميتوانيد بلند كنيد. خوشبختانه اجزاء شبكه حمايت از باز توليد ATP درون سلول داراي منافع ديگري مانند ارتقاء سوخت و ساز آيروبيك و توليد انرژي در عضله در حال تمرين ميباشد.
بتا آلانين
اين ماده داغترين مكمل بازار در حال حاضر است چون توان تأخير در خستگي و افزودن قدرت انقباضي الياف عضلاني II b را داراست. اين ماده ساير اثرات شبكههاي هموراش را تقويت ميكند.

شبكه بهينه سازي عملكرد نوروژنيك
تمرين شديد مستلزم تمركز زياد ذهني است. شبكه نوروژنيك هموراش داراي علفها و اسيدهاي آمينهاي است كه به شكل طبيعي تمركز ذهن و انتقال عصبي را افزوده، و احساس شادابي را ايجاد ميكنند. در ضمن اشتها را كم كرده، سوختن چربي بهتر شده و تنش كاهش مييابد.
يكي از اجزاء، عصاره جرانيوم است كه بسيار سمپاتيك بوده و اثرات آدرنالين را تقليد ميكند. مزاياي اين ماده زياد است و شامل ارتقاء فعاليت سوخت و ساز عضلاني، بسيج كردن چربي و تمركز ذهن عالي ميباشد. به علاوه، جريان خون به عضله بيشتر ميشود. اين كار شدت تمرين، قدرت بازيافت و رشد متعاقب را بهبود ميدهد.

شبكه پشتيباني انرژي TM و كاهش چربي اينفرنو
ظاهر شما منعكس كننده دورۀ تلاش شماست! بدين دليل، ما شبكه قوي كاهش چربي اينفرنو را اضافه كرديم زيرا مصرف كالري را زياد كرده و رها سازي و سوخت و ساز چربي بدن را به عنوان منبع انرژي تحريك ميكند.
شبكه اينفرنو داراي يك ماده قليايي چربي سوز به نام اوديامين است كه داراي اثرات تحريكي متوسط ميباشد ولي روي وزن بدن بسيار مؤثر است. به نظر ميرسد اين ماده جذب چربي غذا را كاسته و همزمان دماي بدن را افزايش ميدهد و گرمازايي را تسكين ميبخشد.

افشین کسایی
‏۱۳۹۰-۰۱-۱۲‏, ۱۲:۱۸ بعد از ظهر
PLATINUM HYDROBUILDER


http://img.bodybuilder.ir/images/29150900289704326234.jpg


بهترین پروتئین ها در بهترین کارخانه ها در بسته بندی شرکت اپتیمم موجود می باشند .
یکی از یکی بهتر و پیشرفته تر .


با این مکمل توده خالص عضله بسازید .این مکمل یک مکمل معمولی نیست .
شروع دوره ریکاوری و بازسازی بلافاصله بعد از تمرین .


گرفته شده از آب پنیر و سفیده تخم مرغ با روش هیدرولیزه که بهترین و خالصترین پروتئین را به همراه دارد .
بیش از 13 گرم آمینو ها شاخه ای به همراه 30 گرم پروتئین در هر وعده و تنها با 180 کالری
که بهترین وضعیت را برای تیپ های بدنی اندومورف محیا میسازد.


دسته آمینو های موجود :


http://img.bodybuilder.ir/images/65369048582748356904.jpgجدول ارزش غذایی :
http://img.bodybuilder.ir/images/45563460922942163684.jpg

منبع: بادی شاپ . نوشته مصطفی خانی

hamidbarca
‏۱۳۹۰-۰۴-۰۶‏, ۱۱:۳۸ بعد از ظهر
کسی اینجا محصولات scitec nutrition رو مصرف کرده؟راستش تو شیراز من تو مغازه ها ندیدم,اینجا فقط مربی باشگاه ما وارد میکنه کاری به کیفیتش ندارم ولی میخوام بهش لقب سلطان مزه بدم:پوزخند:محصولاتی که من مصرف کردم وی-آمینو-چربی سوز-احیای کبد بعد دوره-کپسول میزان کننده تستسرون بعد دوره-پمپاژ خون و چندتای دیگه که یادم نیست ولی لامصب هر مزه ای که روش نوشته انگار داری خود واقعیش رو میخوری مثلا آمینو مجیک سیب گرفتم انگار آب سیب خالص:پوزخند:امروز هم یه بسته 30 تایی وی پاکتی گرفتم که حدود 8-9 تا طعم فقط تو این بسته هست از قبیل موز-عسل وانیل-شکلات سفید-کاپوچیونو-شکلات نارگیل-شکلات تمشک-کارامل و دو سه تای دیگه که یادم نیست.خلاصه خواستم بگم اگه گیرتون اومد بخورید که روحتون شاد میشه از بس که محصولات این شرکت خوشمزه هست:خنده:
http://up.iranblog.com/images/k66zx8v33bltz85wqnx3.jpg

farzadviva
‏۱۳۹۰-۰۸-۱۷‏, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
منم خوردم توپهءامینو مجیکش عالیه امینوشو به چه مقدار میخورید؟

ماسل
‏۱۳۹۰-۰۸-۱۸‏, ۰۶:۴۴ بعد از ظهر
از محصولات اسکای تک sci tec، من وی پروتئین سویا ۶ کیلویی (تو شیکر وقتی‌ خوب همش میزنی مثل خامه می‌شه،به‌‌ به‌‌)،اچ‌ ‌ام بی‌،تری بلوس استفاده کردم ،امروز هم یک وی میکس ۷ کیلویشو گرفتم که از هفته دیگه استفاده کنم،برند بینظیریه و فعلا تقلبیش نیومده،
درسته قیمتش بالاست ولی‌ ارزش منده.:تشویق:

افشین کسایی
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۱۱:۰۱ قبل از ظهر
کراتین کپسولی SIX STAR

http://img.bodybuilder.ir/images/19393150830445735732.png

طراحی شده برای بدنسازان و مردان و زنانی که بدنبال تناسب و زیبائی عضلات هستند

پس از مصرف این کراتین شاهد نتایج ذیل باشید


افزایش حجم عضلات

مقاومت عضلات

افزایش قدرت در طی10 روز

http://img.bodybuilder.ir/images/61080644828858339863.gif

http://img.bodybuilder.ir/images/95358363538428760073.gif

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.sixstarpronutrition.com/products/creatinex3_pill/index.shtml

http://img.bodybuilder.ir/images/10049688101707816468.jpg

Sen@toR
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
روزی 2 سرویس سه عدد قبل تمرین و سه تا بعد تمرین خودشم در روز باید 10 لیوان آب مصرف کنی درسته ؟:متفکر:
خودت مصرفش کردی؟

افشین کسایی
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۴‏, ۰۲:۳۱ بعد از ظهر
رزوای تمرین 6 تا ( 2 سروینگ ) بعد تمرین
روزای غیر تمرین هم 6 تا صبح
بله خریدمش...عکس اخری رو خودم انداختم

افشین کسایی
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۵‏, ۰۶:۱۳ بعد از ظهر
http://www.optimumnutrition.com/images/performance-whey-header.jpg

وی پروتئین جدید شرکت معتبر و معروف ON که به تازگی به سبد محصولات این شرکت پیوسته

http://www.optimumnutrition.com/products/images/performace-whey-facts.jpg

طبق گفته های شرکت
طعم بینظیری داره و براحتی حتی در آب سرد ( استفاده در لیوان ) هم حل میشه
و فوق العاده زود جذب هستش

M ................. S
‏۱۳۹۰-۱۰-۲۵‏, ۰۶:۱۸ بعد از ظهر
نمیدونم چرا وقتی این پروتئین کاکاویی ها رو میبینم دهنم آب میوفته :پوزخند:

aliarya
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۰۱:۵۰ قبل از ظهر
میخواستم نظرتون در مورد مکمل های sixstar بدونم. این طور تعریف میدن کیفیت دارن و ارزش خرید دارن نسبت به قیمت؟

افشین کسایی
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۱۲:۳۰ بعد از ظهر
بله مکملهای خوبی هستن و البته کمیاب
تقلبیش هم نیست فعلا تو بازار

FitnessClub
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۰۱:۱۶ بعد از ظهر
سلام
نظرتون در مورد مکملهای شرگت apex که جدیدا تو ایران امده چی هست
من یه سرچی تو نت زدم به یه سایت ایرانی منجر میشه
4 تا محصول هم کلا نداره ولی سایتهای اونطرف محصولات دیگه ای داره که اینور آبی ها ندارند و همچنین بالعکس محصولات وطنی رو اونا ندارند؟
تو ایران پر میشه؟

mehrann_radd
‏۱۳۹۰-۱۱-۱۷‏, ۰۱:۳۴ بعد از ظهر
سلام
نظرتون در مورد مکملهای شرگت apex که جدیدا تو ایران امده چی هست
من یه سرچی تو نت زدم به یه سایت ایرانی منجر میشه
4 تا محصول هم کلا نداره ولی سایتهای اونطرف محصولات دیگه ای داره که اینور آبی ها ندارند و همچنین بالعکس محصولات وطنی رو اونا ندارند؟
تو ایران پر میشه؟
والا اينكه تو ايران پر ميشه يا نه رو اطلاعي ندارم ولي من تا حالا از دو تا مكملش استفاده كردم يعني كربو پروتئين super size و و گلوتامينش
ازشون راضي بودم تقريبا يه سال پيشم تو يه باشگاهي بودم مربي به خيليا واسه حجم تو دوره همين كربوپروتئينشو ميداد و رو بچه ها هم خوب جواب داده بود
كربوپروتئينش واقعا خوبه گلوتامينشم خوبه و دو تا مزيت هم داره
يكي اين كه قيمتاش نسبتا خوبه كربو 4 و نيم كيلويي 75 تومن...
دوم اين كه مجوز داره ديگه ميدوني حداقل ميگيري تقلبيش نيست خيالت راحته

افشین کسایی
‏۱۳۹۰-۱۱-۲۷‏, ۱۲:۴۷ بعد از ظهر
این هم یه ام آر پی
محصول شرکت یونیورسال که مسافر اورده و به دست بنده رسید

http://img.bodybuilder.ir/images/22614396367072315792.jpghttp://img.bodybuilder.ir/images/52254424893300564371.jpg

این محصول حاوی 20 بسته هستش که هر کدومش 75 گرم وزن داره
که مقادیر موجود در هر بسته رو میتونید در تصویر زیر مشاهده کنید
http://img.bodybuilder.ir/images/68704033286509173499.gif

mil@d
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۳‏, ۰۳:۲۲ بعد از ظهر
دوستان من میخوام یه محصول حجم خشک بیارم به نظر شما why sixstarبهتره یا gaspari notration myofionو این که ایا اشکالی داره با یکی از این محصولا ت همزمان amino2222 onو چربی سوز هیدروکسی کات هم استفاده کنم کلا میخوام کات کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

MAXII
‏۱۳۹۰-۱۲-۱۳‏, ۰۶:۳۹ بعد از ظهر
دوستان من میخوام یه محصول حجم خشک بیارم به نظر شما why sixstarبهتره یا gaspari notration myofionو این که ایا اشکالی داره با یکی از این محصولا ت همزمان amino2222 onو چربی سوز هیدروکسی کات هم استفاده کنم کلا میخوام کات کنم ممنون میشم راهنماییم کنین

دوست عزيز بهتره سوالتو تو يه تاپيك بپرسي نه اينكه واسه يه سوال سه چهارتا پست تو تاپيك ها زديد:قلب:

amirmax
‏۱۳۹۱-۰۱-۰۶‏, ۱۰:۳۴ بعد از ظهر
اتفاقا با اینهمه مارک تو بازار مربی من که چند سال قهرمان استان شده ، عضو تیم ملی هم هست برند SCITEC را تو برنامه ام گذاشته .
پس باید چیز خوبی باشه.

محمد تهرون
‏۱۳۹۱-۰۱-۰۸‏, ۰۲:۱۱ قبل از ظهر
اتفاقا با اینهمه مارک تو بازار مربی من که چند سال قهرمان استان شده ، عضو تیم ملی هم هست برند SCITEC را تو برنامه ام گذاشته .
پس باید چیز خوبی باشه.
چون مربی تو گذاشته باید خوب باشه ؟؟؟؟؟؟؟
دلیلی نمیشه چون مربیم تو تیم ملیه پس هر برندی که اون میگه باید مصرف کنم
دوست عزیز با دیگران مشورت کن

saud
‏۱۳۹۱-۰۱-۰۸‏, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
نظرتون درمورد کراتین phosphagen شرکت EASچیه؟

mp3marefat
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
سلام
تو نت داشتم تحقیق میکردم متوجه شدم اکثر شرکتهای تولید کننده مکمل های روز ، تو جزیره کیش یا شعبه دارن یا نمایندگی یا واردکنندهایی هستن که پخش زیر نظر و کنترل بهداشت دارن حالا چندتا سوال داشتم من هفته آینده با خانواده میرم کیش به نظر شما از کیش مکمل دو سال آینده ام رو تهیه کنم و آیا اجازه میدن با خودم به تهران بیارم منظور ممنوعیت تعداد و مقدار داره یا نداره ؟

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۶:۲۱ بعد از ظهر
سلامتو نت داشتم تحقیق میکردم متوجه شدم اکثر شرکتهای تولید کننده مکمل های روز ، تو جزیره کیش یا شعبه دارن یا نمایندگی یا واردکنندهایی هستن که پخش زیر نظر و کنترل بهداشت دارن حالا چندتا سوال داشتم من هفته آینده با خانواده میرم کیش به نظر شما از کیش مکمل دو سال آینده ام رو تهیه کنم و آیا اجازه میدن با خودم به تهران بیارم منظور ممنوعیت تعداد و مقدار داره یا نداره ؟:متفکر:ميتونيد مثال بزنيد‎؟

mp3marefat
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۸:۱۱ بعد از ظهر
چی رو مثال بزنم خودت یه سرچ بکن بزن مکمل جزیره کیش اینقدر نشونت میده که میمونی چی انتخاب کنی چند تا خبرم داشت که نوشته بود 95% مکمل فروشهای کیش رو سروسامان دادن و روشون کنترل دارن و رندومی از مکملها آزمایش میگیرن من سوال چیزه دیگه ای بود:سوت:

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
چی رو مثال بزنم خودت یه سرچ بکن بزن مکمل جزیره کیش اینقدر نشونت میده که میمونی چی انتخاب کنی چند تا خبرم داشت که نوشته بود 95% مکمل فروشهای کیش رو سروسامان دادن و روشون کنترل دارن و رندومی از مکملها آزمایش میگیرن من سوال چیزه دیگه ای بود:سوت:اگه ميخواستم سرچ كنم كه از شما سوال نميكردم،ميخوام از شما بشنوم،نشون دادن مكمل كه دليل نميشه،بايد ببينى كه از چپه برندهايى و با چه كيفيتى هست،با اينكه مكملهاى بى كيفيت كه زير نظر بهداشت همس همينجا هم به وفور يافت ميشه،شما حرفات رو با دليل بيان ميكرديد بهتر بود تا اينكه نسنجيده نظر بدى،ممكنه تو نت نوشته باشه اما اين دليل نميشه كه حتمان درسته

mp3marefat
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۹:۱۰ بعد از ظهر
من 3 ساله به صورت جدی تمرین میکنم و مکمل و دارو هم خیلی مصرف کردم اخیرا یکی از دوستان اسم شرکت یا توزیع کننده محصولات اپتیموم رو در تهران بهم داد حالا اسم نمیبرم منم رفتم و وی 85000 تومانی رو 155000 تومان خریدم همچنین امینو هم از همون شرکت خریدم دیگه کم کم داشت فراموشم میشد مکمل اصلی چه کیفیت و قابلیتی داره ولی دوباره یادم افتاد ولی تنها راه که یه مکمل اصل یا فرعه فقط از روی اثری که روی بدن داره میشه نتیجه گرفت کافی بدونید مکمل انتخابی چه کاری باید براتون انجام بده اگر اون کار رو کرد یعنی اصل هستش بعضی ها فکر میکنن چاق شدن و کپل شدن نشون دهنده اصل بودن مکمل هستش نه اینجوری نیست سرلاک بخور کلی چاق و چله میشید حالا اگر تو این آشفته بازار یه نهادی پیدا بشه کنترلی روی مکمل و دارو داشته باشه هزارتا انگ بهش میچسبونیم خوبه همتون هم این نظر رو قبول دارید که دارویی که 15دلار در امریکا فروخته میشه چطور در ایران با این قیمت ارز و دلال بازی به 8 تا 10 هزارتومان معامله میشه !! مکملی که روی سایت قیمت 85$ خورده چطور داخل کشور داره 85000 تومان فروخته میشه !! ما خودمون به دلال ها هم میدون میدیم نه که خیلی از ما نمیخوایم هزینه بالایی بکنیم و وقتی میبینیم قیمت نصفه قلقلکمون میاد که یه جوری خودمون رو قانع کنیم که نه این ارزونه هم اصلی هستش !! بعد میخریم بهترین حالتش اینه که بیماری پوستی و کلیوی و معده نگیریم و فقط کپل شیم و کلی ذوق میکنیم که جانمی جان مکملم اصل بوده از اونور هم استروئید تزریق میکنیم غذای مامان رو هم میخوریم استروئید کمک میکنه ماهیچه ساخته شه فکر میکنیم کار کاره مکمل هستش !! نه بخدا مکملی که زیر قیمت کارخانه سازنده بدستت برسه یا 100% اونی نیست که باید باشه یا کلا تقلبی هستش در آخر من شخصا کنترل و نظارت روی مکمل و دارو موافقم و باید چنین چیزی باشه تا یک عده سودجو از من و شما برای بالا کشیدن خودشون استفاده نکنن:گل رز:

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۹:۲۵ بعد از ظهر
مکملی که روی سایت قیمت 85$ خورده چطور داخل کشور داره 85000 تومان فروخته میشه !!
10هزار بار راجع به این مسئله صحبت شده ، بازم شما میگی چطور !!!!!!! مطالب سایت رو بخون متوجه میشی که "چطور" !!!!!!

افشین کسایی
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
آقا اگه مکمل روز دنیا سراغ داری و بلدی معرفی کن
نداری پست اضافی و بی ربط ممنوع
نظم سایت رو کم کم دارین بهم میریزید
بسه دیگه

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۱۰:۵۹ بعد از ظهر
با امتیاز بسیار بالا در BB

http://img4up.com/up2/02631524492024750771.jpg

http://img4up.com/up2/77371433868076896627.jpg

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
دايماتيز محصولات خوبى داره اما بدليل تقلبى بودن اين برند در اين منطقه كسى ميل و رغبتى، نه براى فروش و نه براى مصرف انجام نميده

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
دايماتيز محصولات خوبى داره اما بدليل تقلبى بودن اين برند در اين منطقه كسى ميل و رغبتى، نه براى فروش و نه براى مصرف انجام نميده

اتفاقا ميل و رغبتي واسه فروشش نشون ميدن اين فروشنده هاي كلاه بردار و چنان تبليغاتي ام بابتش ميدن كه ادم ميگه طرف خودش رفته از در شركت گرفته يه راست اورده ميده دست من و شما

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۱۱:۳۷ بعد از ظهر
منظور بنده مكمل فروش مطمىن بود وگرنه مكمل فروش متقلب كه هرچى دستش برسه ميفروشه

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۷‏, ۱۱:۴۱ بعد از ظهر
منظور بنده مكمل فروش مطمىن بود وگرنه مكمل فروش متقلب كه هرچى دستش برسه ميفروشه

اها من فكر كردم مكمل فروش اصل رو ميگم احسنت حق باشماست

Alirezarahi
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۸‏, ۱۲:۰۲ قبل از ظهر
گلوتامین مگنوم به صرفه هم هست امتیازشم تو BB
9.7
http://img4up.com/up2/29727468892214534629.jpg

http://img4up.com/up2/20710890869354383117.jpg

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۸‏, ۰۹:۵۵ قبل از ظهر
Myoplex (New Formula)


http://img.bodybuilder.ir/images/96430530791025937159.jpg
20 Packets
Chocolate Cream
Serving Size1Packet(78g)


Servings Per Container20

Amount Per Serving
% DV*

Calories
300Calories From Fat
50Total Fat
6g
6%


Saturated Fat
1.5g
8%


Trans Fat
0gCholesterol
50mg
17%


Sodium
250mg
10%


Potassium
875mg
25%


Total Carbohydrate
22g
7%


Dietary Fiber
3g
12%


Sugars
1gProtein
42g
84%

Vitamin A

50%


Vitamin E

100%


Vitamin B6

45%


Pantothenic Acid

50%


Zinc

50%


Chromium

80%


Vitamin C

40%


Thiamin

40%


Folate

50%


Phosphorus

45%


Selenium

50%


Molybdenum

90%


Calcium

60%


Riboflavin

50%


Cyanocobalamin

60%


Iodine

50%


Copper

50%


Chloride

10%


Iron

40%


Niacin

45%


Biotin

45%


Magnesium

50%


Manganese

80%

* Percent Daily Values (%DV) are based on a 2,000 calorie diet.Myoplex® Original Ingredients:


MyoPro® Protein Blend (Whey Protein Concentrate, Calcium Caseinate, Milk Protein Isolate, Whey Protein Isolate, Egg Albumin, Taurine And L-Glutamine), Corn Maltodextrin, Cocoa Powder (Processed With Alkali), Dairy Creamer (Sunflower Oil, Calcium Caseinate, Soy Lecithin, Mono- And Diglycerides, Potassium Phosphate), Natural And Artificial Flavors, Oat Fiber, Medium Chain Triglycerides, Calcium Phosphate, Vitamin And Mineral Blend (Magnesium Oxide, DL-Alpha Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Niacinamide, Ferrous Fumarate, Di-Potassium Phosphate, Zinc Oxide, Calcium Pantothenate, Magnesium Gluconate, Pyridoxine Hydrochloride, Copper Sulfate, Boron Proteinate, Riboflavin, Thiamin Hydrochloride, Vitamin A Palmitate, Folic Acid, Biotin, Chromium Citrate, Potassium Iodide, Molybdenum Amino Acid Chelate, Selenium Amino Acid Chelate, Cyanocobalamin), Potassium Phosphate, Potassium Chloride, Salt (Sodium Chloride), Xanthan Gum, Carrageenan, Acesulfame Potassium, Sodium Phosphate, Sucralose, Potassium Citrate And Beta-Carotene.


Contains Milk, Egg And Soy Ingredients.

felaver
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۹‏, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
مرسييييييييييييييي داداش دقيق همينجوره

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۱‏, ۰۵:۲۱ بعد از ظهر
بهترین پروتئین ها
http://img.bodybuilder.ir/images/74456902646008201214.jpg


http://img.bodybuilder.ir/images/83491387479465437279.jpg

Saman-Sh
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۱‏, ۰۸:۲۱ بعد از ظهر
این وی scivation امتیازش میشه گفت بالاترین ها رو داره تو لیست وی های بی بی..

kingofblack2010
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۲‏, ۱۲:۳۹ قبل از ظهر
یه پمپ خیلی عالی که انگار تو ایران زیاد طرفدار نداره http://www.myup.ir/images/10115503025943734889.jpg

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۰۷:۱۸ بعد از ظهر
برخی ازمحصولات کمپانی pharmafreak که شاید برای بعضی از دوستان نا آشناباشه

http://img.bodybuilder.ir/images/02887387670767935106.png
http://img.bodybuilder.ir/images/67414584216185045918.jpg
http://img.bodybuilder.ir/images/48706769791258711428.png
---------------------------------------------
http://img.bodybuilder.ir/images/42686828025810015168.png
http://img.bodybuilder.ir/images/14997574072083369654.jpg
--------------------------------------------------
http://img.bodybuilder.ir/images/71311265801976618816.jpg
http://img.bodybuilder.ir/images/42139208617355977625.jpg

----------------------------------------------------
http://img.bodybuilder.ir/images/82257400498268288191.jpg
http://img.bodybuilder.ir/images/33985585804239138683.jpg
-----------------------------------------------------
http://img.bodybuilder.ir/images/67923731283963951235.jpg
http://img.bodybuilder.ir/images/25767571087192583189.jpg
..................................................................................
سایت کمپانی http://www.pharmafreak.com/

Manuel Neuer
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۳‏, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
این مکمل Xtend scivation هم خیلی خیلی خوبه

Saman-Sh
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۴‏, ۰۹:۵۲ قبل از ظهر
تست فراک کمپانی فارما رو من استفاده کردم..خیلی هم گرون بود اما اصلا چیزی ازش ندیدم..حیف پولم!

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۴‏, ۱۱:۴۲ قبل از ظهر
برخی از محصولات کمپانی infinitelabs


http://img.bodybuilder.ir/images/87134599093066124463.png
http://img.bodybuilder.ir/images/49804666091334915730.jpg
------------------------------------------------------------------
http://img.bodybuilder.ir/images/53667086256335027876.png
http://img.bodybuilder.ir/images/48148011954107984474.jpg
---------------------------------------------------------------------
http://img.bodybuilder.ir/images/93716401616307066525.png
http://img.bodybuilder.ir/images/70173935072175686336.jpg

-------------------------------------------------------------------

http://img.bodybuilder.ir/images/50484212749906135839.png
http://img.bodybuilder.ir/images/49352143932215177260.jpg
----------------------------------------------------------------------
http://img.bodybuilder.ir/images/72211172895374850870.png
http://img.bodybuilder.ir/images/65399727967758968432.jpg
----------------------------------------------------------------------
http://img.bodybuilder.ir/images/85046059728066802800.png
http://img.bodybuilder.ir/images/48964958336968856293.jpg
-------------------------------------------------------------------------
http://img.bodybuilder.ir/images/31143688479671278049.png
http://img.bodybuilder.ir/images/19648441005804045281.jpg
..........................................................................
سایت کمپانی:http://www.infinitelabs.com

reza bigman
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۴‏, ۰۱:۴۷ بعد از ظهر
http://www.biogenix.com.pl/images/products/1305290413.pnghttp://www.biogenix.com.pl/images/products/1305290413.png

افشین کسایی
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۴‏, ۰۲:۰۹ بعد از ظهر
دوستان یه زحمت بکشید این محصولاتی که معرفی میفرمائید
یه توضیح هرچند مختصر هم براش بذارین

Manuel Neuer
‏۱۳۹۱-۰۲-۱۴‏, ۰۲:۱۰ بعد از ظهر
http://www.up.vatandownload.com/images/9jtndd2qarl4regek6vh.jpg

http://www.up.vatandownload.com/images/9jtndd2qarl4regek6vh.jpg

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۲‏, ۱۲:۱۷ قبل از ظهر
مکمل انرژی زا BSN Hyper fx
http://www.bsnonline.net/templates/default/en/images/products/supplement/hyperfx.png

شرکت بزرگ بی اس ان بعد از موفقیت چندین و چند ساله ی انو اکسپلود این بار مکملی جدید و قوی خود را به نام Hyper fx معرفی کرده.

از نقاط قوت این مکمل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. تمرین پر انرژی و با شدت حیرت آور
2. آمادگی ذهنی و تمرکز قوی
3. هوشیاری روحی و فکری
4. قدرت و استقامت چشمگیر
5. آزاد کننده تستسترون و رشد عضلات
6. مقاومت در برابر خستگی عضلات
7. کمک به چربی سوزی

http://www.allsupplementreviews.com/wp-content/uploads/2011/12/bsnhyperfxsupplementfacts.png?9d7bd4

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۲‏, ۱۲:۲۴ قبل از ظهر
http://www.bsnonline.net/templates/default/en/images/products/supplement/hyperfx.png

شرکت بزرگ بی اس ان بعد از موفقیت چندین و چند ساله ی انو اکسپلود این بار مکملی جدید و قوی خود را به نام Hyper fx معرفی کرده.

از نقاط قوت این مکمل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. تمرین پر انرژی و با شدت حیرت آور
2. آمادگی ذهنی و تمرکز قوی
3. هوشیاری روحی و فکری
4. قدرت و استقامت چشمگیر
5. آزاد کننده تستسترون و رشد عضلات
6. مقاومت در برابر خستگی عضلات
7. کمک به چربی سوزی

http://www.allsupplementreviews.com/wp-content/uploads/2011/12/bsnhyperfxsupplementfacts.png?9d7bd4

حداقل بگو اين چيه پمپه كراتينه پروتئينه گينره استروئيده امينو اسيده

فهميدم پمپه

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۲‏, ۱۲:۴۴ قبل از ظهر
چربی سوز BSN Hyper Shred


http://www.bsnonline.net/templates/default/en/images/products/supplement/hypershred.png

[*=right]افزایش سوخت و ساز بدن
[*=right]کنترل وزن
[*=right]کاهش چربی
[*=right]افزایش انرژی
[*=right]افزایش تمرکز
http://active8canada.com/assets/nfacts/bsn-hyper-shred-supplement-facts.png

Persian-King
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۲‏, ۰۱:۰۶ بعد از ظهر
چربی سوز Muscle tech - Hydroxycut Hardcore Elitehttp://assets.bodybuilding.com/store/prodimage/prod_prod760032/image_prodprod760032_white450px.jpg

کاهش وزن + چربی سوزی + انرژی فوق العاده + افزایش تمرکز همگی از مزیت های ورژن جدید چربی سوز شرکت ماسل تک به نام Hydroxycut Hardcore Elite می باشد.

http://assets.bodybuilding.com/store/deploy/images/brands/muscletech/hydroxycut-hardcore-elite/hydroxycut-hc-elite-facts.jpg
تحقیقات بر روی فردی که رژیم کم کالری داشته نشان داده که این فرد با استفاده از این چربی سوز در 60 روز حدود 5 کیلو گرم از وزنش کاسته شده.
و همچنین با رعایت رژیمی با کالری کمتر از رژیم عادی در طی 8 هفته به همراه ورزش مناسب 1.5 کیلو گرم از چربی بدن کاسته شده.
نتایج به عمل آمده باعث رضایت مصرف کنندگان بوده و تا کنون عوارض خاصی گزارش نشده


http://www.muscletech.com/products/hydroxycut_hardcore/images/prd_hydroxycut_hc_elite_suppfacts.gif

kingofblack2010
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۲‏, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
یه گینر خیلی خوب خودم دارم استفاده می کنم فکر نکنم اصلا تقلبیش هم موجود باشهhttp://www.myup.ir/images/41931595425327503774.jpg

farassoo
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۳‏, ۰۲:۱۶ بعد از ظهر
فداتون شم لطف کنید قیمت این مکمل ها رم بگید ممنون میشم:متفکر:

افشین کسایی
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۱‏, ۰۹:۵۰ بعد از ظهر
ال کارنیتین مایع شرکت الیمپ
L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT

http://img.bodybuilder.ir/images/64115634585582122632.jpg

همونطور که در تصویر بالا ملاحضه میفرمائید این مکمل در فرم مایع برای مصرف قبل از تمرین بصورت یک پک 20 عددی عرضه می شود .
این قوطی حاوی 3000 میلی گرم ال کارنیتین است که بصورت عادی باید ( یک سوم ) آن را 30 دقیقه قبل از تمرین استفاده کنید . مصرف بیش از اندازه ال کارنیتین باعث اختلال در سیستم گوارشی می شود .
مقدار ال کارنیتین موجود در هر قوطی دلیل نامگذاری L-CARNITINE 3000 EXTREME SHOT است .


بیشترین مقدار ال- کارنتین در قالب آمپول خوراکی
کاهش دهنده وزن و بافت ها چربی
تامین کننده ال-کارنتین برای گیاهخواران
با مقدار دوز اضافی ویتامین ب 6
افزایش دهنده مقاومت سیستم دفاعی بدن

تهیه شده توسط تیم مدیریتی سایت بدنسازhttp://img.bodybuilder.ir/images/12937348975083778170.jpg

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۱‏, ۱۰:۲۹ بعد از ظهر
افشين،تو و حجت زديد تو كاره اليمپ:متفکر:احتمال ميدم پايه شراكت در ميونه:چشمک:

AHMAD REZA
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۲‏, ۰۷:۵۷ بعد از ظهر
چربی سوز THERMO DETONATOR
http://img.bodybuilder.ir/images/80461009065072869964.jpg


این مکمل که به معنی چاشنی حرارتی است در باطل هایی متفات مانند نارنجک عرضه میشود که درهر نارنجک 100 کپسول وجود دارد.
این مکمل میتواند انرژی بدن را به بالاترین سطح برساند.

در هر دو کپسول این محصول 500mg چای سبز،420mg کافئین،225mg پرتقال تلخ،200mg فنیل آلانین ،10mg قهوه و همچنین 25mg کاین که شکل خاصی از عصاره ی فلفل است وجود دارد.

برای 7 روز اول باید 2 کپسول در روز استفاده شود.
برای تمرین انفجاری 2 کپسول قبل از تمرین استفاده کنید
برای بهترین بازدهی 2 کپسول به محض بیدار شدن از خواب با معده ی خالی و 2 کپسول 30 دقیقه قبل از ناهار استفاده شود.

از 4 کپسول در روز نباید تجاوز کند.
باید حداقل در روز 8 لیوان آب بنوشید


http://img.bodybuilder.ir/images/04095657002786539114.jpg

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۲‏, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
پروتئین کازئین ماسل فارم که جدیدا وارد بازار شده
http://img.bodybuilder.ir/images/44750105568955599950.jpg

فقط هم تو BB دیدم
25 گرم پروتئین داره 2 گرم کربو
آنزیمهای لاکتاز و پروتاز هم داره
588 میلی گرم کلسیم که نشون می ده بهترین زمان مصرفش قبل از خوابه

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۴-۳۰‏, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
این هم جدیدترین محصولات شرکت Muscle Nutrition :

BCAA 4:1:1
شامل 3 آمینو اسید شاخه ای لوسین ، والین و آیزولوسین با نسبت های 4 ، 1 ، 1
http://img.bodybuilder.ir/images/66729640819067188789.jpg

AminoBull
شامل 9 آمینو اسید ضروری و 12 آمینو اسید غیرضروری
http://img.bodybuilder.ir/images/92853911060626743076.jpg

dolphin
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۷‏, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
قیمتم داری؟:متفکر:

افشین کسایی
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۷‏, ۱۰:۰۳ بعد از ظهر
امینو بول رو که فروشگاه سایت داره و 60 تومنه
بی سی آآ هم 50 تو بازار

{.ASHKAN.}
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۷‏, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
یک سوال مگه ما20نوع اسید امینه بیشتر داریم جرا این AminoBull بیست ویکی آمینو داره؟:سوت:

sajad2580
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۸‏, ۱۰:۲۶ قبل از ظهر
سلام دوستان من امینو بول رو مصرف کردم آمینو خوبی هستش

H@RD3R
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۱‏, ۰۶:۰۰ قبل از ظهر
http://www.olimp.ir/images/stories/ana1.png
كار آيي:

-حاوی دو منبع پروتئینی عالی ( پروتئین وی و پروتئین مرغ)
- افزایش دهنده حجم عضلانی در سریع ترین زمان ممکن
- حافظ تعادل ازت در بدن و مانع کاتابولیزم در حین تمرینات
- غنی ترین منبع پروتئین در زمان کاهش وزن
- موثر در بازسازی بافت ماهیچه ها پس از تمرینات ورزشی

تعريف عمومي :
محصول براي ورزشكاراني است كه در تلاش كسب توده عضلاني و انرژي بيشتر هستند.

این تخیلات نيست، حقيقت محض است!
آرژنين در آنابولیک آمینو 9000 مگا تبز به نسبت پروتئين عادي هيدروليز شده موجود در بازار موجب افزايش سنتز اكسيد ازت شده كه به جريان خون عضله كمك كرده و عناصر لازم را به آن مي¬رساند. علاوه بر مقدار زياد ال- آرژنين در اين فرآورده، اثر تحريكي روي ترشح هورمون در آن گنجانده شده كه براي دوره پس از تمرين حياتي است.
مهم است كه ال- آرژنين كه به گروه اسيد آمينه قليايي تعلق دارد، نقش مهمي در حفظ تعادل اسيد – قليا در بدن ايفا كند زيرا اين تعادل طي تمرين شديد مختل مي¬گردد. بدين سبب محتواي زياد ال آرژنين خيلي مهم مي¬باشد.
از سوي ديگر ال- پرولين اسيد آمينه اصلي ساختاري است كه در سنتز پروتئين و سوخت و ساز كلي، التيام زخم، واكنش آنتي اكسيد و پاسخ ايمني نقش اساسی دارد.

اين فرآورده با سرعت جذب شده و با سرعت خون و عضلات را با اسيد آمينه اشباع مي¬كند.
با توجه به نحوه حذب اين محصول براساس دي- و تري پپتيدها وآمينو اسيدهاي آزاد، اشباع سريع بدن ورزشكار با اسيد آمينه و حفظ وضعيت آنابوليك براي يك ساعت از زمان مصرف تضمين مي¬شود. افزودن پروتئين وي (BV=104) به جذب پروتئين مرغ كمك مي¬كند. هر دو منبع پروتئين به حفظ تعادل ازت در بدن حتي طي تمرين سخت كمك مي¬كنند. در ضمن هيدروليزه دستيابي به ميزان زياد اسيد آمينه با زنجير انشعابي را تضمين مي¬كند (ال- لوسين، ال -والين، ال- ايزولوسين، BCAA) كه مانع كاتابوليزم در حین تمرين می باشند.


تعريف تخصصي:

آنابوليك آمينو 9000 مگاتبز مناسب چه كساني است؟
اين فرآورده براي هر كس كه نیازمند پروتئین با کیفیت بالا و جذب سريع را دارد مناسب است. اين فرآورده براي افرادي كه مايلند توده و حجم عضلاني با رشد سريع پيدا كنند مناسب می باشد مانند ورزشكاران حرفه¬اي (بدنسازي، وزنه برداري) و افرادي كه به صورت تفریحی تمرين مي¬كنند.
اين فرآورده مكملی عالي براي بازتوليد پروتئين ورزشكاران و ايجاد استقامت در ورزش¬هاي رزمی است كه هم طي دوره كاهش وزن قبل از مسابقه و هم طي دوره آمادگي مصرف مي¬شود. در ضمن اين فرآورده يك مكمل عالي غذايي براي افراد داراي كمبود عناصر اگزوژن يا افراد چاق كه مايلند از چربي خلاص شوند و افرادي كه دارای روش زندگي فعال هستند و به عنوان منبع اضافي پروتئين در راستاي توليد عضله مفيد می باشد. آنابولیک آمینو 9000 مگا تبز با انتظارات خانم ها كه در دوره كاهش وزن، به تأمين پروتئين خود توجهي ندارند، متناسب است.
توصيه مي¬شود اين فرآورده طي دوره پس از تمرين با مكمل كربوهيدرات كربونوكس و چيلات كراتينین منيزيوم (كراتين مگناپاور الیمپ) و در مقادير توصيه شده توسط توليد كننده به كار رود تا حداكثر حجم عضلاني با كيفيت به دست آيد. ساير مكمل¬هائي كه متناسب هستند از دسته افزايش دهنده¬هاي سطح تستوسترون بوده كه شامل تريبوسترون 90 و آستوسترون است.يك فرآورده پروتئيني جامع كه در آن هيدروليزات آنزيمي با كيفيت عالي از دو منبع عالي پروتئين حيواني يعني پروتئين وي و پروتئين مرغ كسب شده است. اين تركيب امكان به وجود آمدن يك فرآورده اسيد آمينه را مي¬دهد كه در هيچ فرمول ديگر بر مبناي پروتئين هيدروليزه يافت نمي شود. به علاوه كاربرد پروتئين مرغ هيدروليزه در آنابولیک آمینو 9000 مگا تبز موجب افزايش گليسين تا 6 برابر، ال- آرژنين تا 2 برابر، ال -پرولين تا 1.8 برابر و ال آلانين تا1.4 برابر مي¬شود. گليسين در انتقال سیگنال های سیستم عصبي مرکزی كه به عنوان ناقل (فعال ساز گيرنده NMDA) عمل مي¬كنند نقش داشته و زيربناي سنتز اجزاء اسيدنوكلئيك (كه براي سنتز پروتئين لازم است) را تدوين مي-كند و به عملكرد صحيح فرآيند هماتوپويتيك (سنتز هم) یاری مي¬رساند. ال- آلانين، علاوه بر عملكرد ساختاري ايجــاد پروتئين هاي بدن، در جگر براي سنتز گلوكز به كار مي¬رود و لذا مانع عضله خواري مي¬شود (در صورتي كه قبل از تمرين مصرف شود) يا به ضميمه كردن سريع ذخاير انرژي و سنتز پروتئين كمك مي¬كند (مصرف بعد از تمرين). محتواي دو برابر بيشتر ال- ا

H@RD3R
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۱‏, ۰۶:۰۳ قبل از ظهر
http://www.olimp.ir/images/stories/a2.pngكار آيي:
1- قابلیت جذب فوری به منظور تولید انرژی
2- موثر در بازتولید عضلات
3- تاثیر ضدکاتابولیکی و مانع از هم پاشیدگی عضلات
4- کاهش دهنده احساس خستگی
5- تسریع در بهره گيري از انرژي
6- ازدياد متابوليسم اسيد آمينه ها
7- كمك به بازسازي و محافظ بافت هاي ماهيچه اي
8- رشد و نگهداري نيتروژن
9- افزايش حجم و قدرت


تعريف تخصصي:
انفجار انرژي آنابوليك را زماني كه عضلات شما را مي¬تركاند حس كنيد! باز ساخت سريع¬تر، توليد پروتئين هاي جديد و توده عضلاني كاملاً پودري!
BCCA اكسپلود يك دوز افراطي است يعني تا 6000 ميليگرم خالص¬ترين آمينو اسيد بلوري BCAA در هر وعده كه يك ركورد منحصر به فرد به شمار مي رود! اين آمينو اسيدها مواد اساسي در تشكيل عضله ها بوده و تا 40% وزن خشك آن رابه خود اختصاص مي دهند! اين فرآورده به نوعي آجر بناي آنابوليك به شمار رفته و كمك مي¬كند عضلاتي به سختي سنگ داشته باشيد. آمينو اسيدهاي آزاد سريع جذب جريان خون مي¬شودو (برخلاف پروتئين¬هاي غذا)لازم نيست تحت فرآيند هضم قرار گيرد. بنابراين درست پس از مصرف به منطقه اي مي¬رسد كه بيش از همه مورد نياز است يعني بافت عضلات. در آنجا فرآيند آنابوليك تشديد شده، ساخت پروتيئن سرعت مي گيرد و در باز توليد پس از تمرين و ايجاد توده خالص عضلاني كمك مي¬كند.
كاتابوليزم را فراموش كنيد!

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۲‏, ۰۴:۰۳ بعد از ظهر
ایول بی سی اا powder , الان از این گیر میاد؟

افشین کسایی
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۲‏, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
اره بابا چرا گیر نیاد....خوردمش. :صلح:
من از حجت جان گرفتم چند ماه پیش. خیلی کمک حالم بود.

the arrival
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۴‏, ۰۹:۴۳ قبل از ظهر
http://img.bodybuilder.ir/images/56200098847305950383.png (http://img.bodybuilder.ir/)


ساخت عضلات بیشتر از پروتئین به طور منظم آب پنیر:
تحقیقات انجام شده و منتشر شده در یک مجله علمی نشان می دهد که افراد با استفاده از فرمول اصلی در نیترو-TECH ® £ 8.8 به دست آوردند. عضلانی در شش هفته در مقایسه با افراد استفاده می شود که پروتئین اب پنیر به طور منظم، که به دست آورده 5.1 lbs.1

تحویل اسید آمینه سریع بعد از تمرین:
علاوه بر مواد تشکیل دهنده musclebuilding کلیدی آن، نیترو-TECH ® پروتئین شامل هر سه کلید خرید با فرم اسیدهای آمینه (آلانین، گلایسین و تورین) است و طراحی شده برای ارائه اسید آمینه های ضروری و proteinogenic (ساختمان پروتئین) اسیدهای آمینه که سرعت هضم و جذب شده توسط جریان خون - کمک در تعمیر سلول و رشد عضله و کمک به ایجاد نیترو-TECH ® کامل انتخاب سریع بعد از تمرین تحویل اسید آمینه است.
آلانین اسید آمینه دوم به طور گسترده استفاده می شود در سنتز پروتئین است، پس از لوسین، و اسید آمینه اولیه برای تولید قند قابل استفاده در آموزش شدید است. کارشناسان بر این باورند که مکمل با آلانین بعد از تمرین می تواند مبارزه با تجزیه عضله و کمک به ترویج سنتز پروتئین است.
گلایسین یک اسید آمینه است که به ایفای نقش در شکل گیری بسیاری از دیگر ترکیبات بیولوژیکی در بدن، مانند پروتئین و کراتین، ذکر شده است و حتی پشتیبانی از volumization سلول است.
تورین دوم فراوان ترین اسید آمینه یافت شده در عضله و کمک به در volumization سلول است.
ساخت استحکام بیشتر نسبت به پروتئین اب پنیر به طور منظم:
هر حرکت شبیه چمچه زنی نیترو-TECH ® شامل یک دوز پژوهش اثبات شده (3 گرم) از کراتین مونوهیدرات است. همراه در نیترو-TECH ®، پروتئین: پروتئین وی و کراتین ساخت قدرت بیشتری نسبت به پروتئین اب پنیر به طور منظم است. در یک مطالعه، با استفاده از آب پنیر / ترکیب کراتین نیترو-TECH ® یک هرزه حداکثر پرس سینه را تا 34 پوند افزایش یافته است، در مقایسه با تنها 14 پوند برای افراد با استفاده از آب پنیر به طور منظم protein.1

فوق العاده تمیز به فرمول پروتئین:
حرکت شبیه چمچه زنی تنها نیترو-TECH ® حاوی 30 گرم پروتئین، عمدتا از پروتئین اب پنیر جدا، ***** فوق العاده کنسانتره پروتئینی اب پنیر و پروتئین آب پنیر هیدرولیزه، منزوی، با بیش از 1 گرم کربوهیدرات و 1.5 گرم چربی! اغلب پودر های پروتئینی ارائه پروتئین قابل توجهی کمتر در هر حرکت شبیه چمچه زنی، در حالی که برخی از فرمول های پروتئین با چربی ها و کربوهیدرات ها بارگذاری می شود. پروتئین آب پنیر در نیترو-TECH ® ***** شده با استفاده از تکنولوژی چند مرحله *****اسیون کمتر چربی، لاکتوز و ناخالصی ها از منابع پروتئینی ارزانتر شده است.

بیشتر برای پول خود را:
بر خلاف رقابت، عملکرد محصولات سری شامل برتر از مواد تشکیل دهنده اصلی به مقدار دوز بندی بالینی است که به طور کامل فاش بنابراین شما می دانید دقیقا همان چیزی است که شما برای پرداخت.

بهترین در کلاس طعم:
هر طعم نیترو-TECH ® در سر تا سر تست طعم های شخص ثالث در برابر رقبا منجر به دست آورد.

the arrival
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۴‏, ۰۹:۵۹ قبل از ظهر
http://img.bodybuilder.ir/images/23143882845848988193.png (http://img.bodybuilder.ir/)تمرکز طولانی مدت و افزایش انرژی پاک:

اول به ترکیب کافئین 390mg و 150mg از L-theanine. این ترکیب منحصر به فرد نشان داده شده است برای بهبود تمرکز در افراد تا 90 دقیقه پس از ingestion.2 کافئین همچنین نشان داده شده است که به جک انرژی برای آموزش شدید intensity.3
بهترین پمپ عضلانی ممکن است:

اول به ترکیب 8000 میلی گرم L-مالات سیترولین و 200mg کورستین است. L-سیترولین شده است نظر علمی نشان داده شده است برای رسیدن به سطح آرژنین برتر اوج پلاسما در مقایسه با دوز بیشتری از L-arginine.4 کورستین شده بالینی نشان داده شده است برای افزایش شاخص های کلیدی تولید نیتریک اکساید و کاهش factor.5 vasoconstricting
رشد عضلات سریع تر:

ارائه بالینی ثابت شده 5000 میلی گرم دوز از creatine.6 به
بهبود فرایند عضله و مقاومت مصالح:

دوز 3200 میلی گرم بتا آلانین شده بالینی نشان داده شده دوز سوال این عنصر پنهان در یک ترکیب اختصاصی برای افزایش عضلات و قدرت سازی process.7 بیشترین دیگر پیش از تمرین فرمول ارائه.
طولانی تر و آموزش جلسات سخت تر:

پیش از تمرین، برای ارائه یک دوز 2500 میلی گرم از بتائین، که برای بهبود عضلانی endurance.8 قبل از تمرین نمی توانند این عنصر قدرتمند برای ارائه نشان داده شده است.

the arrival
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۴‏, ۱۰:۰۷ قبل از ظهر
http://img.bodybuilder.ir/images/34254393744560539726.png (http://img.bodybuilder.ir/)


رشد عضلات سریع تر:
هر وعده دو حرکت شبیه چمچه زنی از سلول-TECH ارائه 7 گرم منوهیدرات کراتین HPLC تایید و 3 گرم کراتین هیدروکلراید. افراد مصرف مقدار کراتین و کربوهیدرات ها عرضه شده در مرحله بارگذاری فن آوری سلول (نگاه کنید به جهات)، به طور متوسط ​​به دست آورد، 3،4 پوند عضله در 7 روز. افراد مصرف کراتین با آب به دست آورد تنها 0.8 pounds.1
افزایش مقاومت:
در مطالعه دیگری، افراد مصرف مقدار کراتین و کربوهیدرات های موجود در دو قاشق از سلول های فن آوری قابل توجهی قدرت خود را در پرس سینه، پرس پا و عضله دوسر curl.2 افزایش یافت
بهبود حمل و نقل مواد غذایی:
هر وعده دو حرکت شبیه چمچه زنی از سلول-TECH شامل 200mg از ترکیب قدرتمند آلفا لیپوئیک اسید (ALA) است. تحقیقات نشان می دهد که ALA کمک می کند تا در بهبود جذب کراتین و گلوکز به داخل سلول های عضلانی را از طریق حمل و نقل تخصصی.
حجم عضلانی بیشتر و پری:
سلول TECH چند مرحله ارائه ترکیبی از کربوهیدرات ها است که نیروهای قدرتمند انسولین سنبله بعد از تمرین است. این کراتین شاتل و دیگر مواد مغذی به عضلات کمک می کند و به سرعت دوباره ذخایر گلیکوژن، از تسهیل supercompensation گلیکوژن و شدید عضلات اثر گسترش است.
بدون دوچرخه سواری:
یک مطالعه بالینی، نشان داد که استفاده از سلول TECH به تنظیم شده کراتین transporters.3 را منجر شود این اجازه می دهد تا ورزشکاران برای ادامه استفاده از کراتین بهره مند شوند، به جای دوچرخه سواری و خاموش.
شاخه های زنجیره ای و سلول افزایش حجم اسیدهای آمینه:
علاوه بر مواد تشکیل دهنده musclebuilding کلیدی آن، فن آوری سلول تامین زنجیره ای شاخه اسیدهای آمینه L-لوسین، والین L-و L-isoleucine در نسبت 2:01:01. اسیدهای آمینه با زنجیره شاخه فرم آزاد اسیدهای آمینه - مولکول های منحصر به فرد است که به سرعت هضم و جذب را به جریان خون. سلول TECH همچنین حاوی اسیدهای آمینه تورین و آلانین است. این اسیدهای آمینه شکل آزاد، دو تن از فراوان ترین اسیدهای آمینه در ماهیچه ها و کمک در volumization سلول است.
بیشتر برای پول خود را:
بر خلاف رقابت، عملکرد محصولات سری شامل برتر از مواد تشکیل دهنده اصلی به مقدار دوز بندی بالینی است که به طور کامل فاش بنابراین شما می دانید دقیقا همان چیزی است که شما برای پرداخت.
بهترین در کلاس طعم:
هر طعم از سلول های فن آوری در سر تا سر تست طعم های شخص ثالث در برابر رقبا منجر به دست آورد
-----------------------------------
در یک مطالعه کنترل شده با پلاسبو بر روی 32 نفر به چهار گروه تقسیم شده و انجام شده در آزمایشگاه فیزیولوژی در گرینویچ، CT، افراد مصرف مواد تشکیل دهنده هسته در سلول های فن آوری با یک برنامه هاردکور آموزش عضلات بیشتری نسبت به کسانی که به مصرف کراتین با آب پس از 7 روز ساخته شده است (3.4 در مقابل 0،8 پوند) است. در واقع، پس از 28 روز، افراد با استفاده از مواد تشکیل دهنده هسته در سلول-TECH به دست آمده به طور متوسط ​​و مقدار 4.5 پوند است. عضله، در حالی که افراد با استفاده از کراتین با آب به دست آورد تنها £ 1.5.
تمام مواد تشکیل دهنده مبالغ به طور کامل فاش؟

بر خلاف رقبا که مقدار عنصر در فرمول خود را فاش نمی کند، سلول-TECH متفاوت است. دوز از مواد تشکیل دهنده آن بالینی معتبر و علمی آزمایش به طور کامل فاش بنابراین شما می دانید دقیقا همان چیزی است که شما در حال گرفتن.

the arrival
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۴‏, ۱۰:۱۴ قبل از ظهر
http://img.bodybuilder.ir/images/08946201474812361134.png (http://img.bodybuilder.ir/)

با کیفیت بهتر، کالری برای Hardgainer طراحی شده:
MASS-TECH ® وزن همه کاره ترین استفاده کننده موجود است، که می توانند به یک بار در روز و یا تقسیم دو وعده 1/2 مجزا است. فرمول قدرتمند و جدید، در حال حاضر ارائه عظیم 1170 کالری های مشتق شده از پروتئین با کیفیت بالا و سرعت هضم کربوهیدرات ها، و همچنین به عنوان چربی های تخصصی.
پروتئین بیشتری را در هر وعده از دیگر سودبرندگان وزن:
فرمول جدید و بهبود ویژگی های 80-سیستم های چند فاز گرم پروتئین، زمانی که مخلوط با 2 فنجان شیر بدون چربی، که تامین پروتئین های سریع، متوسط ​​و کند هضم است. سیستم چند فاز پروتئین فراهم می کند اسیدهای آمینه حیاتی به بدن در سرعت های مختلف برای تحویل طولانی اسیدهای آمینه در خون است.
BCAAs بیشتر و L-لوسین در هر وعده از دیگر سودبرندگان وزن:
دوز پروتئين فرمول زمانی که با 2 فنجان شیر بدون چربی مخلوط عظیم تامین
7 گرم L-لوسین و 13 گرم از BCAAs را، که کمک به سوخت عضلات اسکلتی خود را، حفظ ذخایر گلیکوژن عضله و کمک به کاهش مقدار تجزیه پروتئین.
اسیدهای آمینه برای اثر پیشرفته
فراتر از اجزای اصلی آن تامین، MASS-TECH ® همچنین مواد اضافی از قبیل دوز 3 گرم از L-آلانین را فراهم می کند. L-آلانین دوم پر استفاده ترین اسید آمینه لوسین بعد از L-در سنتز پروتئین است. حتی ذکر شده است، به ایفای نقش در تولید گلوکز برای تولید انرژی قابل استفاده است. این فرمول همچنین ارائه یک دوز 3 گرم گلایسین یک اسید آمینه است که ممکن است در شکل گیری بسیاری از دیگر ترکیبات بیولوژیکی در بدن، مانند پروتئین و کراتین کمک کند. تورین نیز گنجانده شده بود آن را به عنوان دومین فراوان ترین اسید آمینه موجود در عضله، پس از گلوتامین، و کمک سلول volumization.
ساخت قدرت سریع تر:
بر خلاف دیگر از برندگان برجسته که حاوی کمی به هیچ کراتین، MASS-TECH ® ارائه یک دوز 10-گرم بالینی اعتبار برای افزایش سریع قدرت است.
دوباره پر کردن ذخایر گلیکوژن:
لوازم 168 گرم کربوهیدرات ها از طریق کربوهیدرات پیچیده در چند فاز را به هر دو انسولین سنبله، به سرعت shuttling کراتین به عضله، و ترویج جبران گلیکوژن عضله، کمک به بدن را در حالت آنابولیک قرار دهید.
فرموله شده با چربی غنی از امگا:
فرمول طیف کامل حاوی چربی های اشباع شده کمتر از برندگان دیگر وزن و 5 گرم چربی غنی از امگا، فراهم می کند که انرژی متراکم کالری فرموله شده است.
بیشتر برای پول خود را:
بر خلاف رقابت، عملکرد محصولات سری شامل برتر از مواد تشکیل دهنده اصلی به مقدار دوز بندی بالینی است که به طور کامل فاش بنابراین شما می دانید دقیقا همان چیزی است که شما برای پرداخت.
بهترین در کلاس طعم:
هر عطر و طعم در سر به سر شخص ثالث تست طعم و مزه در برابر رقبای برجسته به دست آورد
--------------------
هنگامی که با دو فنجان شیر بدون چربی مخلوط MASS-TECH ® ارائه می شود بیش از 1170 کالری و 80 گرم پروتئین که 13 گرم از BCAAs را تامین می کند.فرمول نیز شامل علمی ترین شکل کراتین تحقیق شده است. علاوه بر این، MASS-TECH ® حاوی صفر چربی ترانس و صفر آسپارتام است.
چگونه توده-TECH کار میکند؟
این فرمول آن است نیز طراحی شده برای القاء hyperaminoacidemia، افزایش سریع و چشمگیر در سطح اسید آمینه است. این منجر به افزایش سنتز پروتئین است، که یک مکانیسم کلیدی است که همواره مواد منفجره رشد عضلانی می شود. علاوه بر این، MASS-TECH ® نیز با یک خوراکی هیدرات کربنی چند مرحله پیچیده به هر دو انسولین سنبله مهندسی، به سرعت shuttling کراتین به عضله، و ترویج جبران گلیکوژن عضله، کمک به قرار دادن بدن در حالت آنابولیک.

the arrival
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۴‏, ۱۰:۲۱ قبل از ظهر
http://img.bodybuilder.ir/images/00595246575221212924.png (http://img.bodybuilder.ir/)
http://img.bodybuilder.ir/images/95432648126332367585.gif (http://img.bodybuilder.ir/)


را افزایش می دهد تستوسترون به طور کلی:

بر خلاف بسیاری از محصولات دیگر که underdose D-آسپارتیک اسید، ANOTEST ™ حاوی دوز 3.12 گرم در دقیق حداکثر خدمت نشان داده شده است به افزایش تستوسترون با بیش از 40 درصد در حالی که ماندن در range.1 سالم
افزایش رایگان (فعال) تستوسترون:

پودر تستوسترون ارائه می شود که دوز علمی مورد مطالعه قرار بور، نشان داده شده است به افزایش تستوسترون آزاد و کاهش levels.2 استرادیول
تقویت غلظت آندروژن گیرنده:

نشان داده شده است دوز 2000mg دقیق را از L-کارنیتین به افزایش غلظت گیرنده های آندروژن، که اتصال به تستوسترون آزاد است. محققان در این مطالعه تئوری که آن را جذب تستوسترون به عضله cell.3 بهبود

2000mg از L-کارنیتین نشان داده شده است موثر باشد در بهبود بازیابی پس از آموزش در سه مطالعه جداگانه بشر را از طریق کاهش بافت ماهیچه damage.4، 5، 6
کاهش کورتیزول سرم:

ارائه ترکیبی خاص دوز 5300mg گلوتامین و BCAAs، نشان داده شده است برای کاهش کورتیزول سرم (هورمون کاتابولیک است که مانع از دستاوردهای عضلانی) 0.7
بدون PCT مورد نیاز:

این فرمول قوی با این نسخهها کار با بدن به طور طبیعی افزایش سطوح تستوسترون در حالی که ماندن در محدوده سالم.
بیشتر برای پول خود را:

بر خلاف رقابت، عملکرد محصولات سری شامل برتر از مواد تشکیل دهنده اصلی به مقدار دوز بندی بالینی است که به طور کامل فاش بنابراین شما می دانید دقیقا همان چیزی است که شما برای پرداخت.
بهترین در کلاس خود طعم:

هر عطر و طعم در سر تا سر تست طعم های شخص ثالث را در برابر رقبای برجسته به دست آورد.

Saman-Sh
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۴‏, ۱۲:۱۴ بعد از ظهر
ممنون..اما ترجمه اصلا مفهومه خوبی نداره..فکر کنم از دیکشنری گوگل استفاه کردین!

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۴‏, ۰۳:۴۱ بعد از ظهر
http://www.getmonstermix.com/images/mm19.PNG
بدون شرح:

Macklemore
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۶‏, ۰۲:۰۳ قبل از ظهر
معرفی محصول جدیدی از ماسل فارم به نام آمینو1
Amino1 MP :

http://img.bodybuilder.ir/images/15219923685521200987.jpg
-بازسازی عضله و ریکاوری سریعتر
-افزایش مقاومت و ATP
- شامل 10 گرم آمینو اسید و بی سی آ آ با نسبت 3:2:1

mesimax
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۶‏, ۰۱:۵۶ بعد از ظهر
سلام دوستان اخیراً خیلی از مکمل های اصل تو بازار فاسد هستن.بشخصه 1ماه پیش وی پی اچ دی رو باز کردم و امروز وی کمپلکس الیمپ.هر دو تاش فاسد بودن با اینکه تاریخ داشتن.و معمولان کمی پفکی تر میشن و مزه خیلی تلخی هم پیدا میکنن..به همین دلیل اگه خواستین یه پروتئین برای مصرف شخصی بگیرین حتماً اون رو جلوی فروشنده تست کنید.

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۶‏, ۰۳:۴۸ بعد از ظهر
بیشتر تو آزمایشگاه مشخص میشه اصالت مکمل نه از روی ظاهر چون صنعت تقلب سازی شریف کشورمون به پیشرفت های چشمگیری دست پیدا کرده است.:متفکر:

Flex70
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۷‏, ۰۹:۵۳ قبل از ظهر
سلام دوستان اخیراً خیلی از مکمل های اصل تو بازار فاسد هستن.بشخصه 1ماه پیش وی پی اچ دی رو باز کردم و امروز وی کمپلکس الیمپ.هر دو تاش فاسد بودن با اینکه تاریخ داشتن.و معمولان کمی پفکی تر میشن و مزه خیلی تلخی هم پیدا میکنن..به همین دلیل اگه خواستین یه پروتئین برای مصرف شخصی بگیرین حتماً اون رو جلوی فروشنده تست کنید.اره خصوصاphd که من شنیدم بی شرفا محصول تاریخ گذشترو وارد می کنن بعد روش تاریخ جدید میزنن والا چی میشه گفت:ناراحت:

s4hooman
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۷‏, ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
سلام دوستان اخیراً خیلی از مکمل های اصل تو بازار فاسد هستن.بشخصه 1ماه پیش وی پی اچ دی رو باز کردم و امروز وی کمپلکس الیمپ.هر دو تاش فاسد بودن با اینکه تاریخ داشتن.و معمولان کمی پفکی تر میشن و مزه خیلی تلخی هم پیدا میکنن..به همین دلیل اگه خواستین یه پروتئین برای مصرف شخصی بگیرین حتماً اون رو جلوی فروشنده تست کنید.

سلام

تا اونجایی که من میدونم مزه اش همینه غلظت زیادی (خیلی باحاله) هم داره به راحتی هم حل میشه شیرینی هم نداره من دارم ازش استفاده میکنم راضیم تازه دارم یکی دیگه هم میگیرم

چند خریدیش؟

mahdi69
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۷‏, ۰۸:۳۱ بعد از ظهر
این Monster Mix خیلی عالیه
کجا یافت میشه؟:پوزخند:

mesimax
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۷‏, ۰۹:۱۵ بعد از ظهر
آخه من قبلا وی الیمپ با طعم توت فرنگی گرفتم خیلی خوب بود اما الان 2تا باطعم توت فرنگی وشیر گرفتم.توت فرنگیه خوبه اما اون یکی خیلی ظاهرش فرق میکنه و خیلی پفش بیشتره.خیلی هم تهش تلخ میزنه و175 خریدم

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۸‏, ۰۱:۴۹ قبل از ظهر
این Monster Mix خیلی عالیه
کجا یافت میشه؟:پوزخند:

سلام بله عالیه خیلی وقت بود تو آرشیو عکسام بود ولی روسیه فکر کنم اولین بار تولیدش کرد بعد در سراسر دنیا با فرمولهای مختلف و با همین نام می فروشند تا اونجا که میدونم دنبالش نگرد نیست تو ایران.

MAXII
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۱:۳۹ بعد از ظهر
سینتا6 و سل مس 2
دو محصول bsn با ترکیبات متفاوت
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up9/79672275844861587476_thumb.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/viewer.php?file=79672275844861587476.jpg)


http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up9/84036740515160207189_thumb.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/viewer.php?file=84036740515160207189.jpg)

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۶‏, ۰۴:۴۴ بعد از ظهر
سینتا6 و سل مس 2
دو محصول bsn با ترکیبات متفاوت
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up9/79672275844861587476_thumb.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/viewer.php?file=79672275844861587476.jpg)


http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up9/84036740515160207189_thumb.jpg (http://www.pic1.iran-forum.ir/viewer.php?file=84036740515160207189.jpg)


عادل جان به نظرت میشه از این سینتا6 برای وعده بعد از تمرین استفاده کرد یا بهتره از وی ایزوله یا هیدرولیزه مصرف بشه؟

cenam
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۷‏, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
دوستان نظرتون در مورد این محصولات چیه مارک استارمارک اینم سایتش و عکس http://www.starmarklabs.us

این محصول گینرشه نظر بدید خوبه بگیریم ممنون
http://up.vatandownload.com/images/v2ugusoepi8ptchajdfn.jpg
http://up.vatandownload.com/images/v2ugusoepi8ptchajdfn.jpg

Hojjat.Zare
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
عادل جان به نظرت میشه از این سینتا6 برای وعده بعد از تمرین استفاده کرد یا بهتره از وی ایزوله یا هیدرولیزه مصرف بشه؟
این ساینتا 6 که عادل گذاشته ساینتا 6 ایزوله هست
بهترین زمان برای مصرفش هم وعده بعد تمرینه

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۱۲:۱۳ قبل از ظهر
این ساینتا 6 که عادل گذاشته ساینتا 6 ایزوله هست
بهترین زمان برای مصرفش هم وعده بعد تمرینه

حجت جان به نظرت برای وعده بعد از تمرین این بهتره یا یه وی هیدرولیزه یا ایزوله.آخه من تصمیم داشتم هیدروبیلدر بخرم

cenam
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۱۲:۱۷ قبل از ظهر
دوستان نظرتون در مورد این محصولات چیه مارک استارمارک اینم سایتش و عکس http://www.starmarklabs.us

این محصول گینرشه نظر بدید خوبه بگیریم ممنون
http://up.vatandownload.com/images/v2ugusoepi8ptchajdfn.jpg
http://up.vatandownload.com/images/v2ugusoepi8ptchajdfn.jpg

کسی نبود راهنمایی کنه ایا این گینر برای حجم خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hojjat.Zare
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۱۲:۲۴ قبل از ظهر
حجت جان به نظرت برای وعده بعد از تمرین این بهتره یا یه وی هیدرولیزه یا ایزوله.آخه من تصمیم داشتم هیدروبیلدر بخرم
این که گفتم ایزوله هست
پس میمونه هیدرولیز شده که نسل جدید پروتئین هاست ، باعث افزایش انحلال پذیری پروتئین ، جذب بهتر و سریعتر و حتی افزایش سطح انسولین در بدن میشه
البته ایزوله هم یه همچین ویژگی هایی داره با اثر کمتر
من باشم هیدروبیلدر رو از دست نمیدم :چشمک:

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۱‏, ۱۰:۳۰ بعد از ظهر
سلام
اینو جدا به همه دوستان توصیه میکنم برای 1 بار هم که شده یه امتحانی بکنند:

http://img.bodybuilder.ir/images/96856642025882168042.jpg (http://img.bodybuilder.ir/)


واقعا یه معجزه ست و اسمش هم برازنده شه!
به عنوان یه ترکیب قدرتی و استقامتی و حتی ریکاوری عالی عمل میکنه
یه نیگاه به ترکیباتش بکنید که سرگیجه اوره:
http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_big_bang

BAMARAM
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۲‏, ۱۲:۴۳ قبل از ظهر
ترکیباتش که توپه قیمت چجوریاس:پوزخند:

vahidmir
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۲‏, ۱۲:۰۵ بعد از ظهر
سلام
اینو جدا به همه دوستان توصیه میکنم برای 1 بار هم که شده یه امتحانی بکنند:

http://img.bodybuilder.ir/images/96856642025882168042.jpg (http://img.bodybuilder.ir/)


واقعا یه معجزه ست و اسمش هم برازنده شه!
به عنوان یه ترکیب قدرتی و استقامتی و حتی ریکاوری عالی عمل میکنه
یه نیگاه به ترکیباتش بکنید که سرگیجه اوره:
http://www.sciteconline.com/language/en/product.php?ver=1&name=scitec_big_bang

مکمل عالی من خریده ام و دارم استفاده میکنم ولی دقت داشته باشید بعد از 3 هفته بهتر 10 روز استراحت کنید

Schumi
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۲‏, ۰۱:۵۶ بعد از ظهر
سلام
دوستان عزيز اين مكملو ببينيد:
http://www.bodybuilding.com/store/cellucor/super-sport.html
يكي از دوستان امروز اينو بهم معرفي كرد براي بعد از تمرين تركيباتشو ببينيد.فك كنم خيلي خوب باشه

reza bigman
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۲‏, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
جدید ترین محصولات گاسپاری
http://gnc.imageg.net/graphics/product_images/pGNC1-13699357t300x300.jpghttp://www.sbmuscle.com/productimages/1gaspari/Glycofuse60serv.jpg

Hojjat.Zare
‏۱۳۹۱-۰۹-۰۷‏, ۱۲:۲۷ قبل از ظهر
http://www.allstarhealth.com/prodpics/250x250/121012-P26276.JPG


روغن ماهی شرکت MP

اثرات مفید روغن ماهی که حاوی چربیهای امگا 3 بنامهای دوکوزاهگزانوئیک اسید (DHA) و ایکوزا پنتانوئیک اسید (EPA) است ، در مطالعات متعدد به اثبات رسیده است.
بسیاری از افرادی که نمیتوانند ماهی مصرف کنند، برای بهره بردن از اثرات سودمند چربیهای امگا 3 ، اقدام به مصرف مکمل روغن ماهی میکنند
================

نقش های امگا 3 در بدن:

-کنترل چربیهای خون ( کاهش تری گلیسیرید و کلسترول )
- کاهش فشار خون
- جلوگیری از ایجاد لخته خون
- کاهش احتمال بروز سکته مغزی
- کاهش التهاب
-بهبود ورم مفاصل و کاهش درد در بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید
-کاهش افسردگی و اختلالات دو قطبی
-پیشگیری از آلزایمر
- کاهش احتمال ابتلا به برخی انواع سرطانها
- کاهش بیش فعالی در کودکان

===============
هر قرص ژله ای از این مکمل شامل:

1000MG OF FISH OIL
400MG OF EPA
300MG OF DHA

gh0st
‏۱۳۹۱-۰۹-۰۷‏, ۰۱:۵۳ بعد از ظهر
http://www.allstarhealth.com/prodpics/250x250/121012-P26276.JPG


روغن ماهی شرکت MP

اثرات مفید روغن ماهی که حاوی چربیهای امگا 3 بنامهای دوکوزاهگزانوئیک اسید (DHA) و ایکوزا پنتانوئیک اسید (EPA) است ، در مطالعات متعدد به اثبات رسیده است.
بسیاری از افرادی که نمیتوانند ماهی مصرف کنند، برای بهره بردن از اثرات سودمند چربیهای امگا 3 ، اقدام به مصرف مکمل روغن ماهی میکنند
================

نقش های امگا 3 در بدن:

-کنترل چربیهای خون ( کاهش تری گلیسیرید و کلسترول )
- کاهش فشار خون
- جلوگیری از ایجاد لخته خون
- کاهش احتمال بروز سکته مغزی
- کاهش التهاب
-بهبود ورم مفاصل و کاهش درد در بیماران مبتلا به آرتریت روماتوئید
-کاهش افسردگی و اختلالات دو قطبی
-پیشگیری از آلزایمر
- کاهش احتمال ابتلا به برخی انواع سرطانها
- کاهش بیش فعالی در کودکان

===============
هر قرص ژله ای از این مکمل شامل:

1000MG OF FISH OIL
400MG OF EPA
300MG OF DHA

یکی از مهمترین فرقهایی که این مکمل داره و جالب بود اینه که طعم میوه جات بهش زدن واسه اونهایی که باد گلو می زنن و بوی بد ماهی حس می کنن دیگه با باد گلو بوی میوه جات حس می کنن

MAXII
‏۱۳۹۱-۱۱-۰۵‏, ۰۹:۲۲ قبل از ظهر
فاز 8 ماسل تچ:


الکارنتین مایع ماسل فارم:


http://img.bodybuilder.ir/images/23049022890698651531.jpg (http://img.bodybuilder.ir/)


http://img.bodybuilder.ir/images/54956842443050411682.jpg (http://img.bodybuilder.ir/)

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۲‏, ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
پروتئین هگزاپرو شرکت المکس

http://www.8pic.ir/images/iyi0i4kg2x36goussks.jpg

نوع پروتئین : ترکیبی
هدف : افزایش حجم عضلانی
بهترین زمان مصرف : میان وعده وقبل از خواب(کما اینکه بعد از تمرین هم میشه)


میشه گفت در حال حاضر یکی از بهترین پروتئین هایی هست که تو بازار
موجوده و هم نمایندگی دبی داره و هم امریکایی...طعمشم اینجور که تو ریویوها خوندم
خیلی خوب بوده...از 6 نوع پروتئین تولید شده:1.وی کنستانتره 2.وی ایزوله3.وی هیدرولیزه
4.کازئین5.البومین(تخم مرغ)6.پروتئین شیر(کازئین و وی)...بی سی ای ای هم در ترکیباتش
هست...

اگر کمبود بودجه دارید میتونید پروتئین ترکیبی مثل این تهیه کنید و هم بعد تمرین
میل کنید هم میان وعده یا قبل از خواب...چون ترکیبی از تمام پروتئین هاست وبرای
کسی که میتونه فقط یه پروتئین برداره نظر شخصیم رو ترکیبی هست...

اگر توان مالیتون میکشه میتونید یکی از انواع وی که زود هضم
هستند رو بگیرید برای صبح ناشتا و بعد از تمرین و پروتئین ترکیبی
رو میان وعده و قبل از خواب مصرف کنید...

Mr.LEO
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۲‏, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
سعید خان حدود قیمتش چقدر هست؟ تو چه اندازه هایی هست؟
تو هر سروینگ چند گرم پروتیین هست؟

cenam
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۲‏, ۰۹:۰۰ بعد از ظهر
سعید خان حدود قیمتش چقدر هست؟ تو چه اندازه هایی هست؟
تو هر سروینگ چند گرم پروتیین هست؟

25gr

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۲‏, ۰۹:۳۲ بعد از ظهر
سعید خان حدود قیمتش چقدر هست؟ تو چه اندازه هایی هست؟ تو هر سروینگ چند گرم پروتیین هست؟ نمونه یو اس 5.5 پوندی و 3 پوندی داره که به ترتیب تا برسن ایران با تمام هزینه ها اولی بالای 450 و دومی حول و حوش 300 در میاد با دلار این روزا...نمونه دبی هم دقیق اطلاع ندارم ولی 2.5 کیلیوییش حدودا 300 بیوفته پات اگه باشه الان

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۳:۵۵ بعد از ظهر
اینم دو تا محصول جدید شرکت الیمپ با بسته بندی متفاوت:

http://img.bodybuilder.ir/images/00017698296417005651.png (http://img.bodybuilder.ir/)

یه ترکیب قدرتی - استقامتی که باعث بهبود کارآیی شما تا حد قابل توجهی در تمرین میشه
مناسب برای کسانی که نمیخوان/نمیتونن از ترکیبان نیتریک اکساید استفاده کنن

http://img.bodybuilder.ir/images/98992244276463103413.png (http://img.bodybuilder.ir/)

جدیدترین محصول پمپاژ خون این شرکت با ترکیبی متفاوت
حس واقعی خستگی ناپذیری در تمرین رو میتونید باهاش حس کنید

افشین کسایی
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۴:۱۹ بعد از ظهر
مرسی تیرداد خان.
من اموک رو مصرف کردم نصفش رو، هیچ تاثیری روی خودم نداشت:متفکر:
اما دادم به یکی از دوستان بعد از مصرف 2 کپسول تا 48 ساعت تپش قلب و بیقراری داشت
تا اخرش مصرف نشد این مکمل.

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۵‏, ۰۴:۳۳ بعد از ظهر
مرسی تیرداد خان.
من اموک رو مصرف کردم نصفش رو، هیچ تاثیری روی خودم نداشت:متفکر:
اما دادم به یکی از دوستان بعد از مصرف 2 کپسول تا 48 ساعت تپش قلب و بیقراری داشت
تا اخرش مصرف نشد این مکمل.
افشین جان اونی که تپش قلب گرفته یحتمل خیلی به کافئین حساس بوده وگرنه ترکیب نیتریک اکساید توش نیست
اکثر بچه هایی که استفاده کردن بالا رفتن حرارت بدن و توان خوب تو تمرین رو گزارش میدن
میزان مصرف هم برای بالای 70 کیلو 2 تا قبل از تمرین و زیر 70 کیلو 1 دونه توصیه شده
حالا من نمیدونم شما همزمان با مصرف این دارویی استفاده میکردی یا مثلا بلافاصله بعد از تموم کردن یه پمپاژ رفته باشی سراغ این
ولی خوب اینکه به یکی هم جواب نده و سازگار نباشه احتمالش هست مثل همه محصولات دیگه
شما فکر کنم هر مکملی زورش بهت نمیرسه که تکونت بده :صلح:

--- ENERGY ---
‏۱۳۹۲-۰۱-۰۱‏, ۰۹:۳۹ بعد از ظهر
Origin از کمپانی Genomyx

http://www.8pic.ir/images/08218783614963830613.jpg

نوع محصول : نیتریک اکساید (پمپاژ)

ماده اصلی : سیترولین (و بتائین)

مواد موثره :رودیولا روزا ـ تیانین ـ دی کافئین مالات ـ سینفرین

هدف : افزایش قدرت و استقامت ـ ضد استرس ـ افزایش انرژی
چربی سوزی ـافزایش ترشح هورمون رشد و ریکاوری

طریقه مصرف : برای اطمینان از نصف سروینگ (یک اسکوپ = 5 گرم)
شروع کرده و در ادامه به سروینگ کامل(دو اسکوپ = 10 گرم) افزایش
دهید.

هشدار :در دوران حاملگی و شیردهی مصرف نشود.
اگر سابقه بیماری خاص داشته و یا تحت درمان بوده(یا هستید)
قبل از مصرف با پزشک متخصص مشورت کنید.

..:: Ali ::..
‏۱۳۹۲-۰۴-۲۹‏, ۱۰:۳۸ بعد از ظهر
یک سوال مگه ما20نوع اسید امینه بیشتر داریم جرا این AminoBull بیست ویکی آمینو داره؟:سوت:

فکر کنم یه خرده دیره ولی... صرفا جهت پاسخ
نه, بیشتر از 20 نوع امینو اسید داریم ولی بدن برای ساختن پروتئین های مورد نیازش تنها از 20نوع از اونها استفاده میکنه. برای همینه که تنوع پروتئین هایی که بدن میسازه و میتونه بسازه تقریبا میلیاردها و با یه تقریب نامحدوده.

aidin.2014
‏۱۳۹۲-۰۴-۳۰‏, ۰۲:۵۲ بعد از ظهر
assault mp پمپه؟خوردن پمپ باعث چی میشه؟من یکم فشار خون دارم خوردن پمپ واسم به صلاحه؟

naghi0000
‏۱۳۹۲-۰۴-۳۰‏, ۰۳:۰۶ بعد از ظهر
ایدین جان منم فشار خون دارم پمپ نواکس پلودو مصرف کردم الانم ازالتو گرفتم هنوز بازش نکردم ولی من که با پمپ مشکل نداشتم ضربانمم نمیبرد بالا البته ورژن۲نواکس پلودبود که ضاهرا کافئین فری هست

aidin.2014
‏۱۳۹۲-۰۴-۳۰‏, ۰۳:۱۱ بعد از ظهر
پمپ رو میخوردی چه تعغیری میکرد بدنت؟مگه پمپ پمپازژ خومو بالا نمیبره؟بالا رفتن پمپاژ خون=بالا رفتن ضربان دیگه؟تو اینجوری نمیشدی؟

naghi0000
‏۱۳۹۲-۰۴-۳۰‏, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
نه فقط خسته نمیشدم لامصب مثل بمب بودم تو باشگاه رگامم کلفت میکرد دم خوبی به عضلاتم میداد خلاصه الان که تو استراحتم نمیخورم تمرینم بم نمیچسبه

aidin.2014
‏۱۳۹۲-۰۴-۳۰‏, ۰۳:۳۱ بعد از ظهر
بعد از تمرین چطور بود بدنت؟کاهش وزن هم داشتی؟پمپ رو با چی مصرف میکردی؟منظورم اینه کنارش جه مکمل دیگه ای مصرف میکردی؟

naghi0000
‏۱۳۹۲-۰۴-۳۰‏, ۰۴:۱۴ بعد از ظهر
انرژی میده با حجم من دوره کامل رفتم برای اضافه وزن پمپ ربطی به کاهش یا اضافه وزن نداره فقط انرژی

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۱۵‏, ۰۹:۴۹ بعد از ظهر
پمپ بول نوکس بتان کورت

http://www.muscleandstrength.com/store/media/products/bullnoxbanner.jpg

پمپ بول نوکس بتان کورت یک محصول جدید در دنیای بدنسازی بر اساس اکسید نیتریک و تستوسترون می باشد که دارای طعم بسیار خوشمزه و فوق العاده می باشد وسطح تستوسترون بدن را با کمک اکسید نیتریک بالا می برد واین به قوی تر شدن ودرشت شدن عضلات بدن ورزشکار کمک شایانی می کند.
BULLNOX همه عضلات بدن را برای فعالیت بهتر و بیشتر و همچنین رسید به بالاترین میزان حجم ( دم عضلانی مفید ) تحریک و آماده می کند .پمپ بتان کورت شما را از نظر روحی و جسمی برای تمرینات سخت و وحشیانه جهت رسیدن به بالاترین میزان پیشرفت آماده می کند.نکته جالب توجه در مورد پمپ بلونوکس بتان کورت این است که اثرات این محصول پس از استفاده طولانی مدت کاهش نمی یابد.
اثرات مهم بول نوکس( BULLNOX ) بتان کورت :حفظ قدرت عضلانی در طول تمرین به طور ثابت
پمپاژ خون عالی به همه عضلات بدن و رسیدن به حجم عضلانی فوق العاده
امکان انجام تمرینات با وزنه های سنگین تر و تکراهای بیشتر
بالا بردن سطح آرژنین و اکسید نیتریک برای پمپاژ خون بیشتر و بهتر
افزایش فیبرهای عضلانی و قلبی و عروقی (رشد در طول تمرین)
حداکثر رشد و تقویت عضلات

شرکت تولید کننده : Betancourt آمریکا

Bbehnam
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۴‏, ۰۹:۵۲ بعد از ظهر
Cobra Labs: The Curse

Pre-Workout
Our Ultimate Pre-Workout
Supported Goal: Improve Workout
Main Ingredient: Beta-Alanine
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/04c9ee9c1215b5db1.jpg

لینک محصول : http://www.bodybuilding.com/store/cobra-labs/the-curse.html

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۵‏, ۰۸:۰۳ قبل از ظهر
TANK
Creatine fortified muscle gainer

http://img.bodybuilder.ir/images/35048866509295561941.png

SUPPLEMENT FACTS


Serving size: 120 g (approximately 2.5 scoops)


Amount per serving
RDA*

Amount per serving
RDA*


Calories
462 kcal


Extra added “TANK MATRIX”:


Calories from Fat
23 kcal


MicronTec Micronized Creatine Monohydrate
3000 mgTotal Fat
2.5 g


L-Arginine HCI
2000 mgSaturated Fat
1 g


Momordica charantia extract
100 mgTotal Carbohydrate
80 gSugars
41 gDietary Fiber
0 gProtein
30 gSodium
55 mgPotassium
359 mg
18%


Phosphorus
315 mg
45%


Calcium
351 mg
44%


Vitamin C
200 mg
250%


Vitamin B6
0,21 mg
15%

*RDA%: Percent of the Recommended Daily Allowance.

http://www.sciteconline.com/language/uk/products/muscle_army/muscle_and_weight_gainer_shakes/tank

† RDA not established in the EU.

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/136903911669361.jpg
پریمیوم وی 100% ماسل تک"100% Premium Whey Protein " از سری پرفورمنس " Performance Series " در فرم کیسه ای در کمپانی ماسل تک " muscletech " تولید شده است .
از دیرباز انواع پروتئین وی در جهان مورد توجه و علاقه طیف وسیعی از ورزشکاران رشته بندسازی بوده و اکثر قهرمانان این رشته این نوع پروتئین را به تمام بدنسازان چه حرفه ای و چه آماتور توصیه کرده اند . از بارزترین ویژگی های این نوع پروتئین که از منبع اصلی لبنیات به خصوص آب پنیر تهیه می شود زود هضم بودم و جذب سریع آن به ماهیچه ها است طوری که می توان این نوع پروتئین را در تمام وعده های مصرف روزانه استفاده کرد .

وی پروتئین پلاس شرکت ماسل تک ترکیبی از 3 مدل پروتئین کنستانتره شده ، هیدرولیزه شده و پروتئین ایزوله را برای شما در 20 گرم از پیمانه 33 گرمی خود ارائه داده است .


وی هیدرولیز شده(Whey Hydrolyzed):
پروتئینی است که تا حدود زیادی ساختمان پروتئینی آن تغییر شکل داده و ساختکان پروتئینی آن تغییر یافته است و اجزای زنجیره پروتئینی آن تجزیه شده است و این مسئله باعث شده تا بیشتر خواص بیولیژیکی خود را از دست بدهد. اما همچنان منبع خوبی برای تامین اسیدآمینه های بدن میباشد.

وی کنستانتره (Whey Concentrate):
نوعی پروتئین وی میباشد که دارای 80% پروتئین است و 20% بقیه را لاکتوز و چربی و مواد معدنی تشکیل میدهد و خواص بیولوژیکی آن بهتر از وی ایزوله شده میباشد اما از لحاظ ریکاوری هیچ تفاوتی با هم ندارند.

وی ایزوله شده پریمیوم وی 100% ماسل تک :
همانطور که از اسم آن پیداست دارای 90%پروتئین و 10%رطوبت میباشد و بدون لاکتوز و چربی میباشد از این رو هضم آسانتری دارد. البته قیمت بیشتری هم دارد.

در کنار این سه مدل پروتئین این مکمل با تمرکز زیاد بر روی ریکاوری عضلات بعد از تمرین سخت بدنی با مقدار مناسب گلوتامین و آمینو های شاخه ای به ترمیم عضلات برای رسیدن به افزایش حجم خشک می رسد .

این مکمل را می توانیم در دسته پروتئین های mrp قرار دهیم به دلیل اینکه وجود 9 گرم کربوهیدرات و دارا بودن 120 کالری انرژی این مکمل را از خشک بودن منع می کند و نقطه ضعفی برای آن محسوب می شود که دلیل آن پایین آوردن هزینه ها و عموم پسند کردن این مکمل است . طبق معمول هر مکمل وجود مواد ومعدنی به همراه آمینو ها نیز در این مکمل دیده می شود .

جدول ارزش غذایی %100 Premium Whey Protein :
http://up.rzdownload.com/2013/01/136903911671362.jpg

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۳۶ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/138027304641.jpg گلیکومازی GLYCOMAIZE نام مکمل کربوهیدرات بدون طعم کمپانی اپتیمم است . گلیکومازی ترکیب 35 گرم کربوهیدرات زودهضم بدون طعم بهمراه ویتامین های مفید در ورزش است که به چربی اضافی اطراف شکم تبدیل نمیشود و تماماً در تمرین صرف سوخت و ساز و افزایش انرژی می شود . کربوهیدرات ها یکی از مواد بسیار موثر در افزایش سطح گلیکوزن خون هستند که غذای فعالیت عضلات به حساب می آیند ، گلیکوژن بسته های اماده شده از کربوهیدرات ، پروتئین و موادی هستند که برای تغذیه عضلات در بدن تشکیل می شوند که هر چه این بسته های تکمیل تر باشند عضلات بیشتر رشد می کنند . مکمل گلیکومازی دارای کربوهیدرات با کمترین میزان قند و کالری است که به چربی تبدیل نشود و به انرژی زمان تمرین برای ورزشکاران رشته های قدرتی محسوب می شود . ویژگی های گلیکومازی GLYCOMAIZE :* ترکیب برگرفته شده از طبیعت * بدون اضافه کردن ترکیبات مصنوعی و طعم دهنده ها * کمترین میزان کالری و قند * کمترین میزان چربی * استفاده شده از بهترین مدل کربوهیدرات زودهضم

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۳۷ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/1379482643981.jpg
اپتیمم نوتریشن در دسته مکمل های غذایی ریکاوری یا STRENGTH & RECOVERY خود مکمل 2:1:1 RECOVERYرا به عنوان یک مکمل ریکاوری قابل اطمینان و با حرفه های نگفته زیاد دارد . این مکمل یکی از معدود مکمل های غذایی است که صرفاً برای ریکاوری عضلات طراحی شده که جوابدهی 100% دارد . مکمل 2:1:1 RECOVERY دارای میزان قابل توجهی کربوهیدرات و پروتئین های با کیفیت است که هر دو این ماده در بالا بردن میزان ریکاوری عضلات دارای سوابق درخشانی هستند . به دلیل با کیفیت بودن مواد اولیه فرمول مکمل 2:1:1 RECOVERY سرعت بارگیری عضلات این مکمل بسیار بالاست اما چون کربوهیدرات بالایی دارد برای افرادی که اضافه وزن دارند مفید نیست . می توان از مکمل 2:1:1 RECOVERY در دوران چربی سوزی و کات عضلات هم استفاده کرد اما با رعایت برنامه غذایی بسیار دقیق که تحت نظر یک مشاوره غذایی باید صورت بگیرد .در این مکمل از 3 مدل پروتئین استفاده شده است . پروتئین وی هیدرولیزه شده ایزوله Hydrolyzed Whey Protein Isolates ، پروتئین کازئین Micellar Casein ، پروتئین سفیده تخم مرغ Egg Albumen که دلیل نامگذاری این مکمل با پسوند 2:1:1 این است که 5 گرم آمینواسید BCAA موجود در این مکمل با مقیاس 2:1:1 در افرمول این مکمل غذایی جای داده شده است .ویژگی ها اصلی مکمل 2:1:1 RECOVERY :* میزان کربوهیدرات 2 برابر پروتئین * استفاده از بهترین مدل های پروتئینی برای افزایش میزان بارگیری گلیکوزنی عضلات* 5 گرم آمینواسید گروه شاخه ای BCAA

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۴۰ بعد از ظهر
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/1a53e2e17b3b21fb1.jpg
آمینو AMINO CHEWABLES یک مکمل غذایی با طعمی مانند آبنبات است که در 2 طعم آلبالو و لیمویی تولید شده است . هدف تولید این مکمل استفاده از آمینواسیدهای ضروری و نیمه ضروری با فرم آبنبات است که در هر لحظه می توان از آن استفاده کرد .
ویژگی های اصلی آمینو AMINO CHEWABLES :* 1000 میلی گرم آمینواسید در هر وعده * دارای زنجیره کامل آمینواسیدهای شاخه ای * آمینواسیدهای با فناوری میکرونیزه Micronized خالص سازی شده اند* سرعت فوق العاده در تاثیرگذاری* طعم آبنباتی* استفاده آسان از مکمل در باشگاه و قبل از تمرین* بدون قند

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۴۱ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/1379358100021.jpgآمینو انرژی AMINO ENERGY (جوشان) نسخه جدیدتر مکمل غذایی آمینو انرژی کمپانی اپتیمم است که آمینو انرژی را در فرم قرص های جوشان فراهم می آورد . ویژگی های قرص های جوشان سهولت در استفاده از انها است که با فکر خلاقانه کمپانی optimum nutrition برای یک مکمل غذایی آن هم مکمل غذایی که درعرصه افزایش انرژی برای ورزشکاران است فراهم گردید است .برای تمام بدنسازان حرفه ای و آماتور استفاده از مکمل های غذایی افزایش انرژی مهم است بخصوص که بفکر افزایش میزان تفکیک عضلات خود و افزایش تمرین های هوازی باشند . تمرین های هوازی همیشه احتیاج به یک محرک دارد که امینوانرژی اپتیمم می تواند این نیاز را برطرف کند . آمینو انرژی اپتیمم طعم مناسبی دارد و همانند نوشابه های انرژی زا مانند هایپ و رد بول است که ورزشکاران از آن خسته نشوند . ترکیب آمینو انرژی برای افزایش استقامت بدن در مقابل تمرینات هوازی بسیار خوب است اما این مکمل نمی تواند به عنوان یک مکمل غذایی پمپ عضله دانست و توقع بیجا از آن داشت . آمینو انرژی یک مکمل مناسب برای ورزشکاران رشته های استقامتی مانند دوچرخه سواری و دو میدانی است البته با رعایت اصول ورزشی چون این مکمل یک دوپینگ محسوب می شود . ویژگی های اصلی آمینو انرژی AMINO ENERGY :* تنها 10 واحد کالری در هر وعده * 2100 میلی گرم آمینواسیدهای انرژی زا در هر وعده * 1000 میلی گرم بتاآلانین Beta-Alanine

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/e30251aa2ecf8ac31.jpgمکمل PLATINUM PRE-WORKOUT یکی از محصولات نسبتاً جدید اپتیمم نوتریشن است که البته فرمول جدیدی ندارد . PLATINUM PRE-WORKOUT در زمینه افزایش انرژی برای قبل از تمرین طراحی شده است و با وارد کردن مقادیر مناسبی از موادی که سطح نیتریک اکسید را در خون به بالاترین سطح می رساند باعث می شود که ورزشکاران بتوانند تمام مدت زمان تمرین خود را در موقعیت 100% باشند و خسته نشوند . PLATINUM PRE-WORKOUT در افزایش قدرت تمرینی هم بسیار موثر است . PLATINUM PRE-WORKOUT برای اینکه بتواند شما را یاری دهد تا بتوانید وزنه های سنگین تری بزنید از فرمول بتا آلانین و سیترولین در کنار هم استفاده کرده است. در ترکیب این مکمل غذایی از novel fruit هم استفاده شده است تا بتواند به بالاترین حالت سوخت و ساز بدن هم شما را برساند و هم چنین در طعم این مکمل تاثیر گذار باشد . ویژگی های اصلی PLATINUM PRE-WORKOUT :* 4 گرم سیترولین در هر وعده * 3.2 گرم بتا آلانین در هر وعده * 400 میلی گرم کافئین * 250 میلی گرم عصاره CAPSICUM FRUIT فلفل دلمه * 500 میلی گرم PHYTOBLEND * 200 میل گرم ویتامین C جدول ارزش غذایی پلاتینیوم پری وورک آت :http://upload.tehran98.com/upme/uploads/e30217efb2c288e12.gif

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/ce169c8cfcb6cf1b1.jpg پک OPTIMUM PERFORMANCE PACK یک بسته کامل از ویتامین ها ، مینرال ها و امینو اسیدهای ضروری برای ورزشکاران است . این پک اهداف بسیار بزرگی دارد و برای تمام بدنسازان حرفه ای توصیه میشود . ویتامین های یکی از موادی هستند که در کنار نرمش قبل از تمرین و تمرین اصولی و اجرای صحیح حرکات از آسیب دیدگی ورزشکاران جلوگیری می کند و راه رسیدن به هدفشان را برایشان آسانتر می سازد .OPTIMUM PERFORMANCE PACK دارای 59 ماده مغذی برای مردان ورزشکار است که در بسته بندی های جداگانه در یک پک مقوایی ارائه شده است و استفاده از آن بسیار آسان است . این بسته شامل 30 بسته است که هر بسته 7 قرص و کپسول است که تمام نیازیهای روزانه ورزشکاران را فراهم می سازد . ویژگی های اصلی پک ویتامین اپتیمم :* زنجیره کامل ویتامین ها ضروری برای ورزشکاران * دارای ویتامین D در فرم سافت ژل * دارای گلوکوزامین + CSA * مقادیر مناسبی از Beta-Alanine برای ورزشکاران * دارای Citrulline خالص جدول ارزش غذایی اپتیمم پک :http://upload.tehran98.com/upme/uploads/ce160daa143c76dc2.jpg

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۴۴ بعد از ظهر
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/3e462e2774cb806f1.png OPTI-MEN نام یکی از معروفترین مولتی ویتامین های جهان است که سابقه طولانی و درخشانی در دسته مکمل های غذایی مولتی ویتامین دارد . این مولتی ویتامین یک مولتی ورزشی است اما فقط برای مردان !البته این که میگوئیم فقط برای مردان به دلیل خواصی نیست اما بانوان می توانند از مولتی ویتامین مخصوص بانوان همین شرکت استفاده کنند اما حالا که داریم مولتی ویتامین OPTI-MEN را معرفی می کنیم پس بهتر است ویزگی های اصلی آن را بیان کنیم .ویژگی های مولتی ویتامین OPTI-MEN :* بیش از 350میلی گرم ویتامین های گروه B* دارای 5 فاکتور برای افزایش قوای ***ی مردان * زنجیره کامل مواد معدنی بهینه شده برای مردان* یهمراه امینواسیدهای ضروری برای مردان * ترکیب کاملاً گیاهی* بهبود دهنده کارایی دستگاه گوارشی جدول ارزش غذایی مولتی ویتامین اپتی من :http://upload.tehran98.com/upme/uploads/3e46875ca7604e652.jpg

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/1378739376381.jpg تمام بدنسازان حرفه ای عاشق مصرف آرژنین هستند چون تمرین با آرژنین مانند پرواز در آسمان ها است . وقتی که با قدرت خودتون سر وزنها رو پائئین می آورید و اونها رو در مقابل خودتون تسلیم شده می بینید . بیشترین ماده استفاده شده در بهترین مکمل های پمپ عضله آرژنین است . اولین ماده در هر جدول ارزش غذایی پمپ ها آرژنین است . بیش از 80% درصد ترکیب نیتریکس شرکت BSN که یکی از بهترین مکمل های افزایش انرژی است آرژنین می باشد . NO- Xplode ، NANO-X9 ، Super Pump250 ، Jack3d و .... از ماده ارزشمند آرژنین که یک آمینو اسید است در ترکیب خود استفاده می کنند .فواید آرژنین NITRIC BOOST :
- افزایش طبیعی ضربان قلب هنگام تمرین
- افزایش انرژی در ورزشهای استقامتی
- افزایش چشم گیر ترشح هورمون رشد در بدن تا 2 برابر
- چربی سوزی ملایم بدون کاهش حجم عضله
- افزایش چند برابری کیفیت عضلات
- افزایش قوای ***ی
- افزایش سرعت ریکاوری عضلات
- افزایش میزان جذب پروتئین
- کمک به رشد قد
- افزایش حجم رگ ها و نمایان شدن آنها
- افزایش سرعت ترمیم بافت های آسیب دیده
- بودن هیچگونه عوارض
- مناسب برای تمام تیپ های بدنی
- و ...در پزشکی این ماده ارزشمند برای بیمارانی که آسیب عضلانی دیده و عمل جراهی کردن تجویز می شود .
Nitric Boost محصول طلایی ، سبز رنگ شرکت اپتیمم در هر کپسول 1000 میلی گرم آرژنین از نوع غنی شده و خالص (A-AKG) وجود دارد که با درنظر داشتن میزان مصرف مجاز این مکمل که 3000 میلی گرم در روز است و بسته بندی این مکمل 180 قرصی است برای 60 روز کافی است .
تغییرات چشم گیری در بدن شما بعد از مصرف یک دوره این مکمل بوجود می آید اما به شما پیشنهاد می کنیم در کنار مصرف این مکمل یک پروتئین خوب و با کیفیت مثل Whey استفاده کنید تا به حداکثر بازدهی برسید .

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۴۵ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/1378739072771.jpg هر کس که می خواهد وزن ها در مقابل او سر خم کند ، موفق می شود چون این مکمل ارزشمند به کمک او می آید . در ترکیب آمینو انرژی نسبت به کاربرد آمینو های ضروری و آزاد کننده های نیتریک اکسید در بدن بسیار تاکید شده است . بتا آلاین طبیعی برای پمپاژ بهتر خون در عضله به همراه دسته کامل BCAA ها و آرژنین موجود تقویت شده تا شما را به رژیم کامل غذایی نزدیک کند . میزان کالری در این مکمل فقط و فقط 10 واحد است که نسبت به سایر رقیبان امتیاز با ارزشی محسوب می شود .دلیل اضافه کردن پسوند انرژی به انتهای این مکمل اصلاً بی دلیل نیست و با نگاه کردن به جدول ارزش غذایی این مکمل از دلیل نامگذاری آن با خبر می شویم .این مکمل در دو مرحله در بدن فرآیندی ایجاد می کند تا به هدف نهایی خود برسد ، مرحله اول تغذیه کامل ماهیچه ها با آمینو اسید ها و در مرحله دوم وارد کردن مواد آزاد کننده نیتریک اکسید ها برای افزایش انرژی و استقامت بدن در تمرین بدنسازی و همچنین افزایش سطح تمرکز روی وزنه ها .اپتیمم برای مصرف این مکمل 3 روش پیشنهاد می کند که افراد می توانند برحسب هدف خود و تنظیم میزان بهره برداری از این مکمل با در نظر داشتن جنبه اقتصادی از آن استفاده کنند.
هر پیمانه از این مکمل 9 گرم است .روش اول : 2 پیمانه در روز که معادل 9 گرم است در وعده قبل از تمرین
روش دوم : 4 پیمانه در روز که معادل 18 گرم است در دو وعده قبل از تمرین و بعد از تمرین
روش سوم : 6 پیمانه در روز معادل 27 گرم در سه وعده صبح ، قبل از تمرین و بعد از تمرین در مرحله دوم کارایی این مکمل که از مواد اولیه 100% طبیعی بهره برداری شده است موارد زیر وجود دارد .1- 100 میلی گرم کافئین گرفته شده از چای سبز
2- عصاره چای سبز
3- عصاره قهوه سبز
این مواد تاثیر بسزایی در افزایش انرژی موقه تمرین و سوزاندن چربی ها هستند .این مکمل در بسته بندی 30 روزه 270 گرمی با معیار 9 گرم در روز و در سه طعم پرتغال ، انگور و آلبالو ارائه شده است .

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۴۶ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/1378738557141.jpg ویژگی های اصلی پروکمپلکس گینر PRO COMPLEX GAINER :* فرمول بهینه شده برای افزایش وزن سریع * 650 واحد کالری در هر وعده* میزان شک بسیار کم* استفاده از 7 مدل پروتئین در ترکیب* حل شدن سریع در شیراین مکمل با دارا بودن امتیازات ویژه ای مانند 60 گرم پروتئین در هر وعده 165 گرمی که برای یک وعده در روز تهیه شده است . پروتو کمپلکس از چندین نوع پروتئین مانند ، وی ، آلبومین ، سویا و کازئین بهره می برد . انواع پروتئین هایی که هر کدام به یک تیپ بدنی سازگاری دارد و هر کدام برای اهداف بزرگی مصرف می شود . ماندگاری تمام مواد این مکمل در بدن 12 ساعت است و هم برای وعده قبل از تمرین و هم برای وعده بعد از تمرین بسیار مناسب است . وزن این مکمل در اندازه 4.5 کیلو است که هم در نوع قوطی و هم در نوع پاکتی ارائه شده است . اپتیمم بی شک بهترین کمپانی در تولید پروتئین بوده و با کیفیت ترین پروتئین هایی که در بازار وجود دارد محصول این شرکت است (بادی شاپ) پس صحبت کردن در مورد کیفیت پروتئین این محصول زیاد مناسب نیست چون امری غیر قابل انکار است . کربوهیدرات موجود در این مکمل از بهترین منابع تامین شده و در صورت انجام ورزش هوازی در زمان تمرین به چربی تبدیل نمی شود بلکه به مولکول های پروتئین چسبیده و کارایی پروتئین ها را 2 برابر می کند .
مکمل ارائه شده توسط ما با تضمین اصل بودن 100، ارائه شده و هولوگرام لیزری شرکا اپتیمم آمریکا را روی بسته بندی خود دارد . قیمت این مکمل در مقابل رغیبان خود مناسب است و کارایی آن 100% تضمین شده .
افزایش 10 کیلویی وزن بعد از استفاده از این مکمل برای شما امکانپذیر است در صورتی که به توصیه های مشاور بدنسازی خوب گوش کرده و به دقت اجرا کنید .یک توصیه ساده برای افراد که بعد از افزایش وزن و تمام شدن دوره مصرف مکمل به وزن قبلی خود می رسند :
در ترکیب تمام گینر ها گلوتامین وجود دارد اما به دلیل اینکه مقدار گلوتامین هر مکمل به مقدار مناسب مورد نیاز بدن نمی رسد توصیه می شود در کنار هر مکمل که مصرف می کنید حداقل یک بسته گلوتامین 300 گرمی برای مصرف 15 تا 20 روز تهیه کنید تا به بهترین کیفیت وزن برسید و وزن بالا آمده شما به حالت اول باز نگردد .جدول ارزش غذایی پروکمپلکس گینر PRO COMPLEX GAINER : http://up.rzdownload.com/2013/01/1378738557182.jpg

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۴۸ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/1378738148991.jpg سریوس مس SERIOUS MASS که به اشتباه بعضی از عزیزان اون رو توی ایران به نام سیروس مس میشناسند یکی از قدیمی ترین و بهترین مکمل های افزایش وزن weight gain است که در ایران هم طرفداران زیادی داشت . این مکمل به خاطر ترکیب بسیار مناسبی که دارد روی تمام افرادی که از این مکمل استفاده می کنند بهترین نتیجه را می دهد . سریوس مس در بسته بندی کیسه ای و ظرف پلاستیکی ارائه شده است که برای تمام نیاز های شما کارساز باشد .متاسفانه در کشور ما مدل تقلبی این مکمل بسیار زیاد است و شاید بتوان گفت نسبت مکمل های اصل نسبت به مکمل اورجینال 99 به 1 است . مدل کیسه ای این مکمل را اصلاً نخرید چون 99% تقلبیه اما اگر تونستید مدل ظرفی این مکمل را پیدا کنید بخرید .
این مکمل در هروعده خود 1250 کالری دارد که یکی از ویژگی های این محصول حساب میشود . اما دلیلی اصلی موفقیت این مکمل مقدار مناسب کربوهیدرات با کیفیتی در مقابل پروتئین وی است .ویژگی های سریوس مس SERIOUS MASS
- استفاده از بهترین مواد برای بالا بردن کالری سریوس مس
- 1250 کالری در هر وعده این مکمل
- 50 گرم پروتئین در هر وعده
- وجود 250 گرم کربوهیدرات در هر وعده بدون اضافه شدن شکر
- ترکیب پروتئین با گلوتامین و کراتین از بهترین مدل
- 25 مدل ویتامین و مینرال برای افزایش کارائیهر وعده از این مکمل 334 گرم است که معیار 2 پیمانه موجود در خود را دارد و جدول ارزش غذایی بر اساس آن معرفی شده است .
سریوس مس در این تاریخ در 3 اندازه 3 و 6 و 12 تولید میشود و با چهار طعم موز،شکلات،توت فرنگی و وانیل که شما خریدار محترم را از خرید نمونه های دیگر با طعم های دیگر هشیار می سازد .جدول ارزش غذایی سریوس مس SERIOUS MASS :http://up.rzdownload.com/2013/01/1378738149052.png

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۵۱ بعد از ظهر
معرفی برخی از محصولات ماسل تکhttp://up.rzdownload.com/2013/01/13698923833121.jpgمولتی و ویتامین الترا پریمیوم "Ultra Premium Vitamin " ماسل تک از سری الرتا پریمیوم . واقعاً آفرین به این حسن سلیقه و ابتکار . چند وقت بود که در زمینه مکمل های غذایی بخصوص مولتی ویتامین ها نوآوری های چشم گیری ندیده بودم ، با دیدن این مولتی ویتامین ماسل تک بسیار خوشحال شدم چون همین که یک شرکت بزرگ تولید مکمل های غذایی مانند ماسل تک به تولید یک مولتی ویتامین ورزشی برای ورزشکاران می پردازد اهمین استفاده از یک مولتی ویتامین خوب برای ورزشکاران هم بالاتر میشود ، حالا چه بهتر که این مولتی ویتامین از سری پریمیوم این شرکت هم باشد .ویتامین ها در اصل به عنوان مواد مغذی که از آسیب دیدگی ها جلوگیری می کنند شناخته شده هستند اما در ورزش مولتی ویتامین ها را می توان به عنوان نجات دهنده یک ورزشکار از بن بست رشد عضلات دانست . این مکمل غذایی با بالا بردن میزان ویتامین های ضروری یک ورزشکار در بدن به افزایش روحیه ورزشکار و دوری از خستگی ورزشی کمک بسزایی دارد . این مولتی ویتامین خالص سازی شده هیچ رقیبی ندارد و باید بدون اغرار گفت که بهترین مولیت ویتامین موجود در بازار جهانی است.در بسته های داخلی این مکمل 4 قرص و کپسول وجود دارد که در آن تمام ویتامین ها ، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها که خواصیت آنتی کاتابولیک دارند یافت میشود . همچنین ویتامین B6، ریبوفلاوین، سلنیوم، منگنز و تیامین بسیار زیادی در این مکمل موجود است. به علاوه منبع خوبی از کلسیم، روی، منیزیم و بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی دیگراست . در هر بسته از این مولتی ویتامین 260 میلی گرم saw palmetto و 300 میلی گرم امگا 3 وجود دارد .در بسته جعبه ای این مکمل 30 بسته پلاستیکی که هر کدام حاوی 4 کپسول است وجود دارد که تمام ویتامین ها و مواد معدنی به همراه آنتی اکسیدان ها و ... در آن وجود دارد .
ویژگی های Ultra Premium Vitamin :* وجود 20 نوع ویتامین و مواد معدنی Mineral* 260 میلی گرم عصاره saw palmetto* 135 میلی گرم ویتامین C* بسته بندی فوق العاده* وجود 30 تغذیه کامل* مشخص بودن مواد معدنی و ویتامین ها در هر وعده

جدول ارزش غذایی Ultra Premium Vitamin :http://up.rzdownload.com/2013/01/1369892383352.jpghttp://up.rzdownload.com/2013/01/136989238339373.jpg http://up.rzdownload.com/2013/01/136989248853271.jpgروش مصرف Ultra Premium Vitamin :می توانید هر بسته 4 تایی این مکمل را در یک روز و در 24 ساعت استفاده کنید. پیشنهاد خود من برای مصرف این مکمل اینه که 4 تا قرص رو یکجا دبعد از اینکه از خواب بلند شدید ناشتا میل بفرمائید .

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۵۳ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/136991750196711.jpgکراتین ترکیبی 100% Premium Creatine از سری پریمیوم 100% ماسل تک است .در یک مطالعه 12 هفته ای که از طریق کمپانی ماسل تک انجام شد مشخص گردید که کسانی که از کراتین مونوهیدرات خالص استفاده می کنند در این مدت فقط 1 پوند افزایش وزن داشته اند و کسانی که از Premium Creatine در طول همین 12 هفته استفاده کردند 7 پوند افزایش وزن داشته اند .استفاده از کراتین مونوهیدرات به تنهایی به دلیل آسیبی که به کبد و کلیه انسان وارد می کند بیشتر از 1 ماه توصیه نمی شود اما مکمل Premium Creatine با استفاده از ترکیب خود استفاده از کراتین ترکیبی را تا پایان اتمام مکمل فراهم آورده و در واقع محدودیت استفاده از کراتین ترکیبی را برداشته است . می توان Premium Creatine را جایگزین مناسبی بجای سل تک همین کمپانی محسوب کرد .ترکیب اصلی این مکمل به علاوه کراتین مونوهیدرات ، تائورین و آمینواسیدهای شاخه ای BCAA هستند . این ترکیبات تاثیر کراتین مونوهیدرات را چند برابر می کنند در صورتی هر کدام به تنهایی یک ماده عضله ساز بسیار قوی هستند .
ویژگی های Premium Creatine :* 5 گرم کراتین در هر وعده* 100 گرم آلفا لیپوئید اسید* به همراه آمینواسیدهای شاخه ای BCAA
جدول ارزش غذایی Premium Creatine :http://up.rzdownload.com/2013/01/136991750198062.jpgروش مصرف Premium Creatine :روش اول : روزانه 1 پیمانه از این مکمل را به همراه 300 سی سی آب قبل از شروع فعالیت ورزشی میل نمائید .روش دوم : روزانه 2 پیمانه از این مکمل می توانید استفاده کنید ، 1 پیمانه قبل از تمرین و 1 پیمانه در هنگام تمرین به همراه آب سرد .

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۵۴ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/136985406958341.jpg

گلوتامین الترا پریمیوم ماسل تک 100% خالص سازی شده .مهمترین ویژگی ریکاوری !هر ماهیچه بصورت طبیعی باید بعد از فشار یا آسیب دیدگی بافت ماهیچه ها که در زمان تمرین به وقوع
می پیوندد 72 ساعت در استراحت باشد که به حداکثر ترمیم خود دست پیدا کند . این عمر دلیل این است که بیشتر برنامه های حجم با تک عضله ای هستند یا اینکه زمان ریکاوری کامل در برنامه تمرین که همان 72 ساعت است رعایت شده است .گلوتامین با افزایش سرعت ترمیم بافت های ماهیچه آسیب دیده ، بعد از تمرینات غیر هوازی نقش اساسی خود را ایفا می کند و زمان مورد نیاز به برای ریکاوری عضله را به 24 ساعت کاهش می دهد تا بدنسازان با خیال راحت به تمرینات با وزنه خود در تمام 7 روز هفته ادامه دهند .بیشترین میزان حجم ماهیچه ها را ماده ای به نام گلوتامین تشکیل می دهد ، پس گلوتامین ارزشمندترین ماده بافت ماهیچه ها است اما شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چگونه بتوانیم این آمینوی با ارزش را به میزان و حجم ماهیچه های خود اضافه کنیم ؟جواب بسیار ساده است : بدنسازان و کل ورزشکاران قدرتی می توانند با توجه به شرایط بدنی خود در روز بین 10 تا 30 گرم گلوتامین که بیشتر بصورت پودر است و در دو وعده صبح و بعد از تمرین مصرف می شود استفاده کنند . مصرف گلوتامین در میزان مجاز ( 10 تا 30 گرم ) به هیچ عنوان برای بدن ضرر ندارد و مصرف آن در طولانی مدت بسیار در استقامت و بالا بردن کیفیت ماهیچه ها به بدنسازان کمک می کند .

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۵۶ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/136982462470421.jpgالترا آمینو 7000 "Ultra-Premium Amino 7000 " ماسل تک محصولی متفاوت از سری پریمیوم این شرکت است . اول از همه باید بگم دلیل نام گذاری این مکمل با پسوند 7000 اینه که بصورت خارق العاده این مکمل 7000 میلی گرم پروتئین وی را به همراه آمینواسیدهای ضروری و نیمه ضروری خود ارائه می دهد. این میزان پروتئین در یک وعده این مکمل آمینواسید خوراکی نوید بخش سرازیر شدن بیشتری میزان پروتئین به همراه امینواسید به عضلات شما می باشد .مزیت اصلی استفاده از آمینو این است که مقدار پروتئین در هر کپسول این مکمل مشخص است ، مثلا در این آمینو 1750 میلی گرم پروتئین در هر قرص وجود دارد که اگر فرد مصرفف کننده مایل باشد در یک وعده 7000 میلی گرم پروتئین استفاده کند از 4 قرص آن استفاده می نماید .این مکمل از آمینواسیدهای سری PEPTIDE استفاده نمی کنند یعنی آمینواسیدهای PEPTIDE که هضم آنها برای معده سخت تر از بقیه آمینواسیدهاست در فرمول این مکمل جایگاهی ندارد . ویژگی های Ultra-Premium Amino 7000 :* 7000 میلی گرم یا 7 گرم پروتئین وی در هر وعده* وعده 4 قرصی این مکمل* اندازه مناسب قرص ها* بدون آمینه اسیدهای PEPTIDE*تنها 30 واحد کالر یدر هر وعده* 7627 میلی گرم آمینواسید از تمام گروه ها در یک وعدهجدول ارزش غذایی Ultra-Premium Amino 7000 :http://up.rzdownload.com/2013/01/136982462477772.jpgروش مصرف Ultra-Premium Amino 7000 :روزانه حداکثر 4 قرص از این مکمل آمینواسید را در روز می توانید میل بفرمائید .بهترین وعده برای مصرف این مکم بعد از تمرین به همراه 1 لیوان آب

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۵۷ بعد از ظهر
http://upload.tehran98.com/img1/ywy5or9jid175a6rh34.jpgکرا کور "CreaCore " نام کراتین بسیار مرغوب کمپانی ماسل تک" muscletech " از سری کنسانتره است . CreaCoreیک کراتین بسیار متمرکز و قدرتمندی است که در هر وعده خود 1750 میلی گرم کراتین اچ سی آی "creatine HCI " است.کراتین HCI مدل کراتینی است که 2 برابر خالص تر از کراتین مونوهیدرات است . این مقدار کراتین HCI در یک وعده از مکمل کراتین برای اولین بار توسط این کمپانی ارائه شده است که تحقیقات زیادی در این مورد انجام گرفته تا به این مقدار کراتین در هر وعده رسیده شده است .
ویژگی های کراتین کور CreaCore :* افزایش رشد عضلانی و قدرت* بدون قند ، بدون شکر ، بدون کربوهیدرات* استفاده از کراتین HCL* مصرف 80 سروینگ این مکملاین کراتین در بسته بندی مخصوص سری کنسانتره و با وزنه 293 گرم تولید می شود .

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۵۹ بعد از ظهر
http://upload.tehran98.com/img1/w4x4rtd66dhljvt23ti2.jpgهیدروکسی استیم "hydroxystim " ماسل تک .این مکمل که در دسته چربی سوز ها قرار گرفته است حاصل تجربه ها و موفقیت های فراوان شرکت ماسل تک است که ترکیبی از 5 ماده خالص و قوی در تحریک فرآیند ترموجنیک بدن است . شرکت ماسل تک ادعا دارد این مکمل با تمام مکمل های موجود متفاوت است .
دقت فراوانی که در تنظیم مقدار بکار رفته در مواد اولیه این مکمل اعمال شده است باعث می شود انرژی فراوانی هنگام تمرین در بدن شما بوجود بیاید . اگر بخواهیم مثال بزنیم 100 میلی گرم کافئین موجود در هر کپسول این مکمل نه زیاد است که به دستگاه کوارشی آسیب برساند نه به سیستم عصبی ولی تاثیر معجزه آسای کافئین را در بر بگیرد .
hydroxystim با افزایش تمرکز شما در هنگام تمرین باعث می شود تجربه ای متفاوت از تمرین داشته باشید .
ماسل تک پیشرفت فراوانی در تولید نوع جدیدی از کپسول ها کرده که هم در اندازه و هم در کیفیت بی نظیر هستند . حتماً یادتان است که تمام هیدروکسی کات هایی که در قدیم وارد ایران می شدند در اثر حرارت و ضربات ناشی از حمل و نقل نادرست آسیب می دیدند و تعدادی از آنها می ترکیدند ، اما این مکمل با کپسول هایی تهیه شده است که در مقابل گرما بسیار مقاوم بوده و آسیبی در حمل و نقل نمی بینند.تهیه و ترجمه سایت بادی شاپ قطر این کپسول ها 5 میل و عرض آنها 20 میل است .
40 میلی گرم Yohimbe Extract موجود در این مکمل باعث می شود که حجم معده شما کاهش سایز داشته باشد و اشتهاء شما کم شود و میزان جذب چربی در بدن شما به حداقل برسد .

جدول ارزش غذایی hydroxystim :
http://upload.tehran98.com/img1/ceq9c3gy7u0xtodx4rrk.jpg
روش مصرف hydroxystim :
روزانه 3 کپسول . 1 کپسول صبح قبل از صبحانه و 2 کپسول 30 دقیقه قبل از تمرین

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۱۲:۵۹ بعد از ظهر
http://upload.tehran98.com/img1/jd7znu4j31pmy0xcl08.jpgشرکتی که در عرصه تولید مکمل های پمپی سابقه درخشانی داشته و در پرونده کاری خود محصول فوق العاده nanox9 را جای داده اینبار دست به تولید 167 گرم طلای ناب کرده . مکملی که در مورد آن صحبت می گوئیم Neurocore است .
هسته مرکزی مواد Neurocore را 5 ماده با ارزش به نام بتا آلانین ، ال سیترولین کراتین ، هیدروکلراید ، عصاره گل شمعدانی و کافئین تشکیل می دهند که بدن را به را در حالت انرژی باز قرار می دهند و با حفظ حجم عضله خشک به تفکیک مناسب از چربی ها می رسانند .

این مکمل در بالا بردن تمرکز بر روی وزنه در ورزش های غیر هوازی بسیار مناسب است و همچنین با دار بودن عصاره گل شمعدانی به بالا بردن قوای ***ی کمک می کند . این مکمل با دارا بودن 3000 میلی گرم هیدروکلراید که از کراتین گرفته شده است (ترجمه و تهیه سایت بادی شاپ )به بالا بردن قدرت عضلات و افزایش سرعت ریکاوری بسیار کمک می کند و با دارا بودن 3200 میلی گرم بتا الاین به بالا بردن کیفیت عضلات و ماندگاری آنها بعد از تمرین و مبارزه با هورمون کورتیزول کمک می کند .
3000 میلی گرم ال سیترولین که رقیب اصلی آرژنین محسوب می شود در این مکمل وجود دارد که با افزایش طبیعی ضربان قلب به افزایش ترشح هورمون رشد کمک کرده و بدن را در نهایت اوراکل خود قرار می دهد .

5 هدف اصلی این مکمل = افزایش انرژی ، افزایش تمرکز بر روی حرکات ، بالا بردن کیفیت ماهیچه ، پمپ عضله و افزایش دم عضلانی به همراه طولانی کردن مدت زمان آن

جدول ارزش غذایی Neurocore :
http://upload.tehran98.com/img1/1g5xsev8t9v1bamjepi.jpg
روش مصرف Neurocore :
روزانه 1 پیمانه 30 دقیقه قبل از تمرین

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۰۱:۰۰ بعد از ظهر
http://upload.tehran98.com/img1/zir09ocsdzj04in8d9l9.jpgنیترو ایزوله 65 Nitro isolate پروتئین ایزوله شرکت ماسل تک در گذشته بود . پروتئین یکی از سه گروه اصلی موادغذایی (کربوهیدرات، پروتئین، چربی) میباشد . این ماده عامل رشد و ساخت بافتهای عضلانی است.
نکته مهم آن است که بدن توانایی ذخیره پروتئین را برعکس چربیها و کربوهیدراتها که در بدن ذخیره میشوند، را ندارد و بایستی هر چند ساعت یکبار به بدن رسانده شود که این مسئله در مورد بدنسازان جدیتر میباشد.

پروتئین منابع مختلفی دارد که به طور کلی میتوان به دودسته گیاهی و جانوری تقسیم کرد.
پروتئینهای گیاهی منابعی همچون سویا، عدس و ... دارد.

یکی از مرغوبترین و خالصترین پروتئین هایی که در بازار فعلی موجود است پروتئین ایزوله است که از دسته پروتئین وی محسوب می شود .
مصرف یک پروتئین با سرعت جذب بالا در وعده بعد از تمرین بسیار حیاطی است چون سرعت جذب در زمان بعد از تمرین به دلیل تشنه شدن ماهیچه ها به مواد غذایی بسیار بالا است ، اما این دلیل نمی شود هرچقدر پروتئین می خواهید استفاده کنید و به این مسئله فکر کنید که تمام پروتئین ها جذب بدن می شود . خیر درصد زیادی از پروتئین استفاده شده در هر وعده بر اساس نوع آن دفع بیشتری از بدن دارد . پروتئین ایزوله گران است زیرا از قبل برای جذب به ماهیچه ها آماده شده است و کمترین میزان دفع از بدن را دارد .

نیتروایزوله ماسل تک از مواد مازاد خالص سازی شده است و با گروه آمینو های شاخه ای bcaa ترکیب شده است . عدد 65 که در کنار این مکمل مشاهده می کنید نمایانگر 65 گرم پروتئین ایزوله شده در هر وعده 81 گرمی این مکمل است یعنی معادل 130 درصد .

ویتامین آ و سی به همراه کلسیم ، آهن و سدیم در این مکمل بصورت طبیعی برای جلوگیری از آسیب دیدگی ها قرار گرفته است .

جدول ارزش غذایی Nitro isolate 65 :
http://upload.tehran98.com/img1/w3pt7oe0qce2f4f1r4g.jpg
روش مصرف Nitro isolate 65 :
روزانه حداکثر 1 پیمانه در یک وعده . بهترین وعده مصرفی این مکمل صبح ناشتا است اما ورزشکاران در وعده بعد از تمرین هم از آن استفاده
می کنند .

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۰۱:۰۱ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/136905077221451.jpgآنابولیک هالو " Anabolic Halo " سری پرو "Pro Series " از محصولات قدیمی و نام آشنا ماسل تک"Muscletech" است که در زمینه مکمل های پروهورمون خوراکی تولید شده است .
مکملی که در حال حاضر می خوام براتون معرفی کنم شاهکار شرکت ماسل تچ هست که در دسته پاراهورمون ها قرار می گیرد و توسط سایت بادی شاپ معرفی می شود . آنابولیک هالو تاثیرات شگفت انگیزی برای بدن شما به ارمغان می آورد به شرطی که 21 روز صبر کنید . بسیاری از مشاوران پرورش اندام در ایران متاسفانه دوز مصرف مکمل که در جدول ارزش غذایی مکمل به آن اشاره شده را قبول ندارند و از خود دوز پیشنهادی تجویز می کنند در صورتی که خود را از 120 مشاور و متخصص علوم تغذیه و دکترای ساخت دارو شرکت ماسل تچ با سواد تر می بینند . به این مطلب اشاره کردم چون همین تجویز های غیر اصولی باعث شدند تا آنابولیک هالو نتواند در ایران بدرخشد و پاراهورمون هایی مانند T-Bomb که از نظر من بی خاصیت هستند جای این مکمل با ارزش را بگیرد .
آنابولیک هالو 3922 میلی گرم آمینو و مواد ارزشمندی که سطح ترشح هورمون های رشد در بدن را به بالا ترین سطح می رسانند و بدنساز آماتور را از خوردن استروئید های خوراکی و تزریق هورمون های شیمیایی باز می دارد .

آنابولیک هالو با دارا بودن گروه ویتامین های B و دوز مناسب کلسیم ، آهن ، سدیم ترشح هورمون رشد (سوماتروپین ) را به بالاترین سطح می رساند .
آنابولیک هالو با دارا بودن کراتین مونوهیدرات ، اینوسین و امیتین افزایش چند برابر مواد را به ماهیچه ها بیشتر می کند و قدرت فوق العاده ای به شما هدیه می کند .
آنابولیک هالو با داشتن کارنیتین ، فیتوسترول ،کاموسین ، دی کلسیوم ، دی سیدیم ، دی پتاسیم و گاما قدرت عروق شما را برای عمل مواد و هورمون ها به 4 برابر افزایش می دهد .
آنابولیک هالو با دارا بودن گروه آمینو های شاخه ای BCAA ها به افزایش عمق ماهیچه و بالا بردن کیفیت عضلات و تفکیک آنها از چربی ها کمک بسزایی می کند .
آنابولیک هالو با دارا بودن گروه افزایش قدرت و انرژی که نام آن را اینسولوکیک گذاشته ماهیچه های شما را در حد انفجاز به دم عضلانی پایدار می رساند .
حالا اگر می خواهید از این موارد چشم پوشی کنید و از محصولات به اصطلاح پاراهورمون استفاده کنید .

آنابولیک هالو در سایز 2 پوندی 920 گرمی تولید و توزیع شده است که سه طعم تمشک وحشی ، پرتغالی ، گرفروت ارائه می شود .

جدول ارزش غذایی Anabolic Halo :
http://up.rzdownload.com/2013/01/136905077225462.jpg
این مکمل از سال 2011 با شکل و بسته بندی جدید در سری پرفورمنس قرار گرفته است .

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۰۱:۰۲ بعد از ظهر
http://up.rzdownload.com/2013/01/136903857491611.jpgهیدروکسی کات سری پرو Hydroxycut Pro چربی سوز قدیمی کمپانی ماسل تک است .
هیدروکسی کات نام یکی از معروفترین و معتبرترین و قدیمیترین مکمل های چربی سوز است که اولین شرکت ماسل تک در سال 2001 ارائه داده بود . این مکمل در طول سال هایی که تولید می شود مدل های بسیار زیادی دارد و تغییرات اساسی در این مکمل از زمان تولید تا الان بوجود آمده است . هیدروکسی کات به عنوان یکی از حرفه ای ترین مکمل های چربی سوز توانسته در این سال ها 2 بار به عنوان بهترین مکمل چربی سوز جهان تبدیل شود .
هیدروکسی کات بعد از لیپو سیکس لیکوئید تولید شد و به همین دلیل یکی از اولین مکمل های فرم مایع نیست اما از اولین شرکت های تولید کننده کپسول های فرم مایع و جامد است .
هیدروکسی کات با فرمول بسیار پیشرفته خود به سرعت در بدن تاثیر گذاری دارد و با قدرت هرچه تمام تر سعی می کند با حفظ حجم عضله فقط به کاهش حجم چربی ها بپردازد .
هیدروکسی کات پرو سری در اندازه 120 کپسولی مایع ارائه می شود و در بسته بندی خود از مدل 2 لایه استفاده کرده است یعنی هم دارای جعبه است و هم دارای قوطی .
Hydroxycut در ترکیب خود از کافئین استفاده می کند اما کافئین موجود در این مکمل از نوعی طراحی شده است که برای خواب مشکلی ندارد . دسته امینوهای چربی سوز هم در این مکمل وجود دارد ، افزایش دهنده متابولیسم بدن و فعالیت ترموژنیک هم در این مکمل وجود دارد .

مصرف هم زمان این مکمل به همراه cla و ال کارنیتین بیسار مناسب است البته برای هر چه بیشتر شدن حفظ عضلات باید در کنار آن از پروتئین whey هم استفاده کرد .
روش مصرف این مکمل روی جعبه قوطی درج شده است و بهترین روش مصرف آن هم همین مورد است .

هیدروکسی کات پرو از اوایل سال 2012 تولید نمی شود و جایگزین آن هیدروکسی کات الایت است که در آینده آن را برای شما معرفی می کنیم ، پس از خرید هیدروکسی کات های تاریخ 2012 خودداری کنید چون اصالت ندارد ، بهترین نسخه این مکمل در سال 2011 تولید شده که ما به شما خرید این نسخه ها را پیشنهاد می کنیم .

جدول ارزش غذایی هیدروکسی کات پرو :

http://up.rzdownload.com/2013/01/136903857505512.jpg
این مکمل در سایز 120 و 210 کپسولی تولید میشد .

Mehran_M
‏۱۳۹۲-۰۷-۱۳‏, ۰۱:۰۵ بعد از ظهر
محصولات یونیورسال
http://up.rzdownload.com/2013/01/137174057529471.jpg

اولین ویژگی بارز ایم مکمل تعداد 500 قرصی آن نسبت به رغبا است که معمولا در بالاترین سطح دارای 350 قرص هستند .

مهمترین فاکتورهای یک مکمل آمینو که هدف و درجه کیفیت آن را تعیین می کند :

- پروتئین موجود
- مقدار کالری
- میزان آمینوهای گروه BCAA
- میزان آرژنین
- میزان گلوتامین
-سایز قرص
- استقامت قرص ها
- تعداد قرص ها


اگر از میزان پروتئین فاکتور بگیریم و چشم پوشی کنیم آمینو Uni Liver بیشترین میزان مواد را دارد . ما به این مکمل درجه کیفیت AA می دهیم و به ان اعتقاد داریم . تمام دوره ها مثل چربی سوزی ، کات ، حجم می توانند در خود این مکمل را قرار بدهند . اما ما توصیه می کنیم دسته ای از ورزشکاران که در دوره حجم خشک هستد از این مکمل استفاده کنند.

آمینو اسید ها که امروزه به شکل های مختلفی از مکمل ارائه می شوند یکی از تاثیرگذار ترین مواد برای افزایش حجم عضله هستند و مصرف آنها هم در دوران حجم خشک و هم در دوران چربی سوزی بسیار موثر است .

میزان مصرف آمینو ها در افراد به بسته به شرایط بدنی آنها تفاوت دارد به صورتی که ورزشکاران حرفه ای برای زمان رژیم تا 25 یا 30 قرص آمینو در روز می خورند .


جدول ارزش غذایی AMINO Uni Liver :http://up.rzdownload.com/2013/01/137174057533492.jpg

http://up.rzdownload.com/2013/01/137173993269571.jpg


حتماً تا به حال از اطرافیان خود تاثیرات پروتئین گوشت که با نام بیف beef ارائه می شود را جویا شده اید . این پروتئین در واقع از گوشت گاو گرفته می شود اما با پروتئین معمولی متفاوت است . پروتئین گوشت از مدل های پروتئین سنگین و سخت هضم محسوب می شود به همین دلیل هم تهیه آن از گوشت سخت است و هم قرار دادن آن در مکمل های غذایی بدون داشتن عوارض و به دلیل بالا بودن طیف مصرف کنندگان همه پذیر بودن آن سخت است .
100% Beef Aminos محصول شرکت یونیورسال با دارا بودن تمام امینو اسید های ضروری و نیمه ضروری به همراه آمینو های شاخه ای در ترکیب آمینو ها بسیار قوی است اما این ویژگی تمام ماجرا نیست ، این آمینو میزان پروتئین موجود در هر وعده خود را از پروتئین گوشت ایزوله شده تامین می کند که برترین امتیاز و وجه متمایز کننده بودن این مکمل است .

هر وعده این مکمل 2 عدد قرص کچی بوده است که در هر وعده خود 6% یا 3 گرم پروتئین بیف دارد یعنی در هر قرص 1.5گرم پروتئین .
کالری 12 واحدی به همراه کربوهیدرات 0% آن باعث می شود تا تمام بدنسازان با تیپ های بدنی متفاوت از آن استفاده کنند . ویتامین c و a به همراه ویتامین b2 و b6 هم در این مکمل موجود می باشد .

هر بسته این محصول دارای 200 قرص کچی برای مصرف 30 تا 100 روز است .

برای اینکه با اندازه این قرص ها و شکل ظاهری آنها آشنا شوید در تصویر زیر نمونه قرص آمینو بیف و آمینو یونی لیور این کمپانی مقایسه شده است .

این مکمل را می توانید در دوره افزایش حجم عضله و افزایش وزن به همراه پروتئین و گلوتامین مصرف کنید . این مکمل در دوران چربی سوزی و کاهش وزن باعث جلوگیری از ریزش عضلات می شود . مصرف آمینو اسید های خوراکی در تمام مدت زمان طول سال منع نمی شود اما استفاده نادرست و بیش از اندازه آنها باعث نارسایی کبد و رسوب مواد در کلیه ها می شود که این امر توجه شما به طریقه مصرف مکمل های آمینواسید را خواهان است .

جدول ارزش غذایی 100% Beef Aminos :
http://up.rzdownload.com/2013/01/137173993275222.jpg

Saman-Sh
‏۱۳۹۲-۱۱-۳۰‏, ۰۲:۳۵ بعد از ظهر
عزيز اين تاپيك برا مكملهاي روز و جديده...اينايي كه ميزارين ماله چند سال پيشه!!!

vahid64
‏۱۳۹۳-۰۸-۲۳‏, ۱۰:۳۹ بعد از ظهر
اساتید لطفا راهنمایی کنید
توضیح کامل میخوام در مورد MuscleTech Anabolic Halo
واسه ریکاوری بعد تمرین خوبه؟
انگاری خیلی کامل و حسابیه
رقیبش چیا هستن؟
هم رده هاش؟
با سپاس

Hamed#
‏۱۳۹۳-۰۸-۲۴‏, ۰۷:۴۵ قبل از ظهر
بله تمرکز اصلی این محصول برای بعد تمرین هست ولی جوابدهیش روی بدنهای مختلف متفاوت هست.

اگه تغذیتون کامل هست و مکملهای ضروری رو تهیه کرده اید به سراغ این مکمل برید.


سوالتون رو در بخش مربوطه بپرسید:

پاسخ به سوالات در مورد مكمل ها (http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?394-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D9%83%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7/page2034)

surnamebody
‏۱۳۹۳-۱۱-۱۳‏, ۰۱:۳۳ بعد از ظهر
من زیاد مکمل مصرف کردم اما ابن انالولیک یک چیز دیگه بود داداش
کاش سوالتو یک جا مناسب میپرسیدی تا تجربمو میتونستم برات بگم

AQa_BaBAk
‏۱۳۹۳-۱۱-۱۳‏, ۰۱:۴۴ بعد از ظهر
پمپ C4 با فرمول جدید از شرکت Cellucor
چند برابر قوی تر از فرمول قدیمی

http://img.bodybuilder.ir/images/70090159303574877642.png (http://img.bodybuilder.ir/)

Lets Go_To The-Training
‏۱۳۹۴-۰۴-۲۶‏, ۱۲:۵۵ بعد از ظهر
سری بلک محصولات ماسل فارم با فورمولاسیون ویژه و اندکی تغییر :پوزخند:

http://img.bodybuilder.ir/images/86631676308276118054.jpg

http://img.bodybuilder.ir/images/99192568135937440292.jpg

http://img.bodybuilder.ir/images/56990152468127904697.png

http://img.bodybuilder.ir/images/53276640503094115008.jpg

http://img.bodybuilder.ir/images/03079282940688184814.jpg

http://img.bodybuilder.ir/images/80732824725459011234.jpg

http://img.bodybuilder.ir/images/99078507040346000086.jpg

kingadel
‏۱۳۹۴-۰۴-۲۸‏, ۱۲:۵۹ قبل از ظهر
این سری بلک ماسل فارم چه جالبن. کجا *** میاد ؟

Lets Go_To The-Training
‏۱۳۹۴-۰۴-۲۸‏, ۱۲:۳۵ بعد از ظهر
آقا اسپم نکن :|

کجا *** میاد ینی چی

1947
‏۱۳۹۴-۰۹-۰۸‏, ۰۲:۳۳ قبل از ظهر
پروتئین شرکت optimumnutrition با نام اختصاری ON.....:پوزخند::پوزخند::پوزخند:

http://img.bodybuilder.ir/images/55477073773248821981.jpg (http://img.bodybuilder.ir/)

SPS Manager
‏۱۳۹۴-۰۹-۰۸‏, ۱۱:۲۰ قبل از ظهر
منظورتون گینر هست دیگه؟
کراتین ترکیبی ها هم دونه های شکر ندارن
ولی کربوهیدرات زود جذب دارن

Hamid Rezaaa
‏۱۳۹۴-۰۹-۰۸‏, ۰۳:۵۰ بعد از ظهر
منظورتون گینر هست دیگه؟
کراتین ترکیبی ها هم دونه های شکر ندارن
ولی کربوهیدرات زود جذب دارن


نه دقیقا منظورشون پروتئین
این محصول گینر نیست ، پروتئین فوق العاده باکیفیت ایروله هستش.

تو ایران من نمونه اش رو ندیده بودم.

SPS Manager
‏۱۳۹۴-۰۹-۰۸‏, ۱۱:۴۹ بعد از ظهر
بله درسته
من با پرو کمپلکس گینر اشتباه گرفتم
حق با شماست

911
‏۱۳۹۵-۰۷-۰۱‏, ۱۲:۴۲ بعد از ظهر
دوستان محصولات Twinlab و Bpi چطوریه کیفیتشون(وی ها و گینراشون)؟ الان تنها مارکی خارجی که داروخانه ها دارن همین دو تاس

Sent from my D6503 using Tapatalk

ژوژو
‏۱۳۹۵-۰۷-۰۱‏, ۱۲:۵۰ بعد از ظهر
عالیه

911
‏۱۳۹۵-۰۷-۰۱‏, ۰۱:۱۴ بعد از ظهر
عالیه
نسبت به اپمیموم کیفیتشون چطوره؟ کدوم بهتره؟ BPI یا Twinlab؟

ژوژو
‏۱۳۹۵-۰۷-۰۱‏, ۰۱:۳۰ بعد از ظهر
Bpi کيفيتش بهتراز توئين لب هستش ،درسطح همون اپتيموم هستند

911
‏۱۳۹۵-۰۷-۰۳‏, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
Bpi کيفيتش بهتراز توئين لب هستش ،درسطح همون اپتيموم هستند
الان تو بازار فقط whey HD هست از BPI من تو سایت BB دیدم تو best seller اش Best Protein بود این همونه یا فرق داره؟

M.ahmadi
‏۱۳۹۵-۰۷-۰۳‏, ۱۰:۰۷ بعد از ظهر
فرق داره

911
‏۱۳۹۵-۰۷-۰۴‏, ۰۹:۳۹ قبل از ظهر
فرق داره
کدوم بهتره؟ چون من هرچی گشتم Best Protein پیدا نکردم تو داروخانه ها، فقط Whey HD هست

SPS Manager
‏۱۳۹۵-۰۷-۰۴‏, ۱۱:۲۰ قبل از ظهر
best protein بهتره

911
‏۱۳۹۵-۰۷-۰۴‏, ۰۱:۳۰ بعد از ظهر
best protein بهتره
نتونستم پیدا کنم متاسفانه برای همین فعلا وی و بیخیال شدم گینر تویین لب گرفتم خوبه دیگه؟

arash70
‏۱۳۹۵-۰۷-۰۴‏, ۰۲:۴۹ بعد از ظهر
best protein بهتره

تقلبی کپی اصلش هست
اون وی ای که به من فروخته بودن تقلبی در اومد 250 تومن هم رفت تو آب جوب
BPI Best Protein بود

همین Whey HD و پروتیین تویین لب خوبن فعلاً