PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تستسترون انانتات testosterone enanthate

---
‏۱۳۸۷-۰۷-۱۱‏, ۰۲:۴۵ قبل از ظهر
يكي از معروفترين و مهم ترين تستسترون ها تستسترون انانتات مي باشد كه نوع ايراني آن نيز به وفور در داروخانه ها به فروش مي رسد و در دوزهاي 100 و 250 ميليگرم يافت مي شود . تستسترون انانتات يا همان دپوت نسبت به تستسترون خالص از قدرت بيشتري برخوردار است و به همان نسبت اثر استروژني آن كمتر است .
و مانند تستسترون طبيعي دوام آن حدود 2 هفته مي باشد . وتوصيه ميشود مانند تستسترون حداقل در يك نوبت يا 2نوبت در هفته تزريق شود . تستسترون دپوت در دوره هاي حجم استفاده مي شود . و علت خاصيت استروژني به نسبت بالا استفاده از آنتي استروژن ها نظير نولوادكس و مسترلون و hcg به همراه آن حتما براي كاهش عوارض نا مطلوب آن ضروري مي باشد .
طبق آزمايشاتي كه انجام شده موثر ترين و كم خطر ترين ميزان متوسط مصرف تستسترون انانتات 250 تا 750 ميليگرم در هر هفته مي باشد .

دوز مصرفي براي حرفه اي ها : 250-750 ميليگرم در هفته
ميزان ماندگاري دارو در تست هاي كنترل دوپينگ : 5 ماه

http://uksteroidsonline.net/images/TEN2001.jpg

سیاوش
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۲‏, ۰۸:۱۲ بعد از ظهر
میگم این تست اناناتهای ایرانی با کیفیتن؟ما که مصرف کردیم غیر از اضافه شدن شهوت و ابکی شدن بدن چیز دیگه ای ندیدیم!اخه تو خارجم مثل اینکه طرفدارایی پیدا کرده!

Mohsen
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۳‏, ۰۴:۴۵ بعد از ظهر
مال کدام دارو سازی بود؟
نسبت به استروئید های دیگری که ایران زده با کیفیت است
آره اب زیادی زیر پوست میندازه ولی اون قدرها هم بد نیست و نسبت به قیمتش خوبه ولی برای مبتدی ها

سیاوش
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۴‏, ۰۸:۲۱ قبل از ظهر
ابوریحان
این تستسترون مگه مبتدی غیر مبتدی داره؟

Mohsen
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۵‏, ۱۲:۲۲ قبل از ظهر
ابوریحان خوبه
کلا تست انانتات بیشتر در میان مبتدی ها رواج داره
کسی که می خواد حرفه ای کار کنه استروئیدی را انتخاب می کنه که اب زیادی ندازه و بعد از دوره بیشترش از دست نره

سیاوش
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۵‏, ۰۶:۵۷ بعد از ظهر
پس همون پروپیونات و سوستانون از بقیه بهترن

---
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۵‏, ۰۷:۵۴ بعد از ظهر
اگه منظورت اينه كه بهترين دارو براي دوره رفتن پريپيونات و سوستانون هستش اشتباه ميكني .

سیاوش
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۵‏, ۰۸:۲۳ بعد از ظهر
منظورم در بین تستهاست

---
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۵‏, ۰۸:۳۹ بعد از ظهر
منظورم در بین تستهاست

در بين تستسترون ها فقط و فقط تست پريپيونات .

mohsen sat
‏۱۳۸۸-۰۳-۱۶‏, ۰۹:۴۳ قبل از ظهر
فقط تستولیک=پروپیونات

dashul_khan
‏۱۳۹۰-۰۱-۱۹‏, ۰۵:۴۷ بعد از ظهر
یکی از دوستان میگفت مصرف تستسترون انانتات و غیره ( حالا از هر نوع ) باعث ریزش مو میشه ، آیا درسته؟؟؟

و اینکه حجمی که از مصرف تستسترون به دست میاد ، بعد از مدتی از بین میره یا خیر؟؟؟

و اینکه مصرف تستسترون انانتات بدون هیچ مکمل و داروی دیگه ای فایده ای داره یا خیر؟؟؟

با تشکر

arashi
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۵‏, ۰۸:۱۳ بعد از ظهر
سلام من امروز رفتم داروخانه و 12 تست انانتات 100 میل شرکت ابوریحانو خریدم و بار اولمم هست می خوام از استرویید استفاده کنم.به نظر شما هفته ای یکی بزنم یا 2 تا؟کلومفین هم خریدم تو دوره بخورم یا آخر دوره؟ hcg چی؟لطفا کمک کنید مرسی از اساتیدو18 سالمه وزن 75 قد 182-3 2 سالم هست 1 کله تمرین می کنم

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۵‏, ۰۸:۴۸ بعد از ظهر
سلام
زیر 20 سال اصلا توصیه نمیشه به مصرف استروئید
مابقی هم بخوان مسابقه بدن مصرف میکنن....وگرنه لزومی به مصرف استروئیدها نیست

arashi
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۵‏, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
سلامزیر 20 سال اصلا توصیه نمیشه به مصرف استروئیدمابقی هم بخوان مسابقه بدن مصرف میکنن....وگرنه لزومی به مصرف استروئیدها نیست من دیگه خریدم خواهش میکنم راهنمایی کنید

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۵‏, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
فکر نکنم از 15 تومن پولش بیشتر شده باشه
اون تست ها رو برام بفرست...من مبلغش رو بهت عودت میدم
خوبه؟؟
قرار نیست بابت هرچیزی که پول دادی خودتو به خطر بندازی که عزیزم

arashi
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۵‏, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
فکر نکنم از 15 تومن پولش بیشتر شده باشه
اون تست ها رو برام بفرست...من مبلغش رو بهت عودت میدم
خوبه؟؟
قرار نیست بابت هرچیزی که پول دادی خودتو به خطر بندازی که عزیزم داداش بحث پولش نیست 100 میل که آخه ضعیفه اگه شما گذاشتی من با دل خوش 1 تست بزنم 1 hcg میزنم تستسترونم عادی میشه دیگه:ناراحت::ناراحت::ناراحت::ناراحت::ناراحت::ناراحت::ناراحت:

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۵‏, ۱۰:۵۲ بعد از ظهر
خب بزن اقا...:لبخند:
اگه میدونی درسته دیگه چرا سوال میکنی پس؟؟

arashi
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۵‏, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
خب بزن اقا...:لبخند:
اگه میدونی درسته دیگه چرا سوال میکنی پس؟؟ داداش شما جواب پست ا ولمو بدی با اطمینان بیشتری میزنم

arashi
‏۱۳۹۰-۰۷-۲۶‏, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
اقا یکی جواب پست اول منو بده خواهشن

rafcity
‏۱۳۹۰-۰۸-۰۸‏, ۱۱:۴۰ قبل از ظهر
تستسترون ابوریحان بهتره یا کاسپین (آندرون)؟

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۸-۰۸‏, ۱۲:۰۳ بعد از ظهر
مثلما ابوریحان معتبرتره که صادر هم میشه

dashul_khan
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۱۲:۴۸ قبل از ظهر
توی دوره این استروئید.چه موقع مصرف بشه بهتره؟؟؟
مثلا قبل از تمرین یا بعد از تمرین یا حالا هر ساعتی.........!
ممنون

mr.olympia
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۰۱:۵۳ قبل از ظهر
توی دوره این استروئید.چه موقع مصرف بشه بهتره؟؟؟
مثلا قبل از تمرین یا بعد از تمرین یا حالا هر ساعتی.........!
ممنون
به نظرمن اصلش اینه که استرووییدروقبل 6 7 بعدظهرتزریق کنی...بعدتمرین بهتربایدباشه!!!

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۰‏, ۰۸:۱۷ قبل از ظهر
هیچ فرقی و اصل و فرعی نداره
مهم ثابت نگه داشتن تست در سطح خون هستش. قبل و بعد تمرینش مهم نیست

dashul_khan
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۰۸:۴۶ بعد از ظهر
افشین جان منظورتونو از ثابت نگه داشتن سطح تستسترون نفهمیدم!!!
میخوام بدونم روشش چیه؟
چه کارایی باید انجام داد
چه کارهایی نباید انجام داد!
و به چه مساعل و مواردی مربوط میشه این موضوع؟؟؟؟؟

و اینکه با انجام دادن و ندادن چه کارهایی میشه حد اکثر استفاده رو از این دارو برد تا ضرر کمتری هم ببینیم؟

متشکرم از شما:گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۱-۳۱‏, ۱۰:۰۶ بعد از ظهر
منظور از ثابت نگه داشتن اینه که منظم تزریق بشه. یک خط درمیان نباشه. تایمش جهت تمرین مهم نیست
و اما بهترین و عقلانی ترین کار اینه که با دوز کم بهترین result رو داشته باشی. بیخودی دوز اضافه نکن

kia777
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۵‏, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر
سلام تستسترون انانتات میخوام بزنم من بازیکن فوتبالم وبدن خوبی ندارم بزنم نتیجه میگیرم ممنون

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۵‏, ۰۹:۵۳ بعد از ظهر
دنبال چه نتیجه ای هستی دوست عزیز؟

kia777
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۵‏, ۱۰:۰۴ بعد از ظهر
میخوام حجم بدنم بالا بره

10 تا 250تست انانتات به همراه کراتین و کربو خالص ممنون اگه جوابمو بدین

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۵‏, ۱۰:۱۲ بعد از ظهر
نمیشه منکر شد که حجم نمیگیری. چرا میگیری! اما به چه قیمتی؟
شما از عوارض این دارو هم اگاه هستی؟ اخه برای فوتبال نیست این دارو. حتی برای بدنسازی هم نیست
اینا دارو هستن. من از اونایی نیستم که خودم رطب بخورم و منع رطب کنم برای شما
ولی یه بدنساز هم براش عادی نیست استفاده از هورمون تستوسترون، باور کن الوده نشی خیلی برد کردی

kia777
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۵‏, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
اخ من اینو نمیخواستم بگم من تی ملی هم بازی میکنم و اگه تا 1 ماه دیگه وزنمو ایده ال نکنم مسابقات اسیای در امارات رو از دست میدم اجازه بده بیشتر توضیح ندم شاید به نفعم نباشه ممنون جوابمو بده

تستم ابو ریحانه خوبه ؟بعد از دوره هم به دستور دکتر تیم دوره تراپی میرم hcg 5 تا در 1 هفته درسته یا نه اگه چیزی کمه کمکم کنین ممنون؟

اینو نگفتم تست انانتات 250

Evra
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۶‏, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر
اگه این تست رو بزنی و 1ماهه دیگه هم مسابقات باشه اونموقع دوپینگی اعلام نمیشی؟؟؟:متفکر:
اینارو بچه هایه تیم ملی که بهتر میدونن:چشمک:

kia777
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۶‏, ۱۱:۴۲ قبل از ظهر
بعد از این دوره چون با دوز بالایی نیست اثر دوپینگیش 1 ماه اینو دکتر تیم بهم گفته مسابقاتم 1 ماه 20 روز دیگه است وگفتن که اگر مامورای تست دوپینگ تست بگیرن که انشا الله نمیگیرن خودشو نشون نمیده

من شنیدم بعد از دوره بیشترش میره تست انانتات250 درسته؟ پس چی بجای اون مصرف کنم که عوارضشم کم باشه قیمتشم خوب متعادل باشه ؟

که زودم از دست نره ممنون

Evra
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۶‏, ۱۲:۰۹ بعد از ظهر
http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?58-%D8%AA%D8%B3%D8%AA%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%A7%D8%AA-testosterone-enanthate

پسته اول رو بخون ببین زده چند ماه تو بدن میمونه واسه تستاسه کنترله 2پینگ

kia777
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۶‏, ۰۱:۱۸ بعد از ظهر
من شنیدم بعد از دوره بیشترش میره تست انانتات250 درسته؟ پس چی بجای اون مصرف کنم که عوارضشم کم باشه قیمتشم خوب متعادل باشه ؟

سیناترا
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۶‏, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
اگه میخوای انانتات مصرف کنی المانیش رو مصرف کنه داروخونه داره 6000 تومن.

dashul_khan
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۰۳:۱۲ بعد از ظهر
من الان تو هفته 6 هستم.
هفته آینده که هفته هفتم هست و باید 1 دونه (شنبه) تزریق کنم یه مسافرت خیلیم هم پیش اومده،باید چیکار کنم؟؟؟ یعنی من از جمعه تـــــــــــــــــا دوشنبه اصلا نیستم.
باید چیکار کنم؟؟؟

یعنی واقعا این موضوع رو اعصابمه و داره روح ذهنمو میخوره...........:ناراحت::نمیبینم:

Evra
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۰۹:۱۴ بعد از ظهر
حالا جواب دهیش تو 6 هفته چطور بوده؟؟؟من که پرپیونات زدم انگار نه انگار تا هفته ی 7م

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۰‏, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر
خب باید مرتب باشه تزریق. ولی پیشنهاد میکنم 5 شنبه بزنی.
.
.
Evra جان فکر کنم تقلبی بوده. یا دوزت ناچیز بوده

dashul_khan
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۱۲:۳۶ قبل از ظهر
افشین جان این هفته شنبه و سه شنبه زدم، جمعه هم مجبورم که برم ، هرچند اگه هم نرم و شنبه تزریق کنم 1شنبه و 2 شنبه تعطیلیه.......

یه راه خوب بذار جلو پام :گریه::گریه:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۱۱‏, ۱۲:۴۰ قبل از ظهر
اهان 2 بار زدی:متفکر: درمانگاه بازه پسر. برو بزن

♔ αϻἰг κнаη ♔
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۸‏, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
من 8 تا تست 250 تو 4 هفته تزریق کردم از اول اردیبهشت تا اوایل خرداد ماه
بدون انتی استروژن
الان تو یکی از سینه هام یه چیز غده مانندی هستش(نوک سینه) که نگرانم کرده
جستجو کردم تو وب بهش می گن عارضه نوک سینه؟

ایا در مورد من صدق می کنه
من تو دوران بلوغ هم دچارش شده بودم که خود به خود رفع شده بود
ایا بعد گذشت تقریبا یه ماه و نیم استفاده از انتی استروژن فایده ای داره؟
اگه داره کدوم انتی استروژن.

ممنون میشم جوابمو بدین بدجوری نگرانم کرده:ناراحت::ناراحت::ناراحت:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۱:۱۷ قبل از ظهر
در دوران بلوغ تغییرات بدنی امری طبیعیه و به قول خودتون به مرور رفع میشه
شما بایستی به دکتر مراجعه کنید نه یه بدنساز!
اگه با دارو رفع بشه که تجویز میکنه

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۱۱:۴۴ قبل از ظهر
اگز عکس میتونستی بزاری میتونم تشخیص بدم اگر هم خواستی پیش دکتر عمومی هم میتونه تشخیص بده فقط درمانش سخت هست.
تا حالا آنتی استروژن چیا خوردی؟

♔ αϻἰг κнаη ♔
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۱:۴۷ بعد از ظهر
اقا مصطفی انتی استروژن اصلا مصرف نکردم تا حالا
راستش شنیده بودم که برا تست 250 لازم نیست برا اون مصرف نکردم
الان چی می تونم مصرف کنم؟
ممنون از توجهتون:گل رز::گل رز:

behshad0141
‏۱۳۹۱-۰۴-۰۹‏, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
فرقی نمکینه چند میلی گرم به هرحال استروئید مصرف کردی و تعادل هورمونی بدنتو به هم زدی و از هورمون مصنوعی استفاده کردی !!بخصوص تست انانت که احتباس آب زیاد داره!!
واسه برگردوندن سریع هورمون های بدن به حالت طبیعی باید از آنتی استروژن استفاده کنی!!

اگه الان دوره رو تموم کردی میتونی از hcgاستفاده کنی !!همین جواب میده بهت!!3هفته هفته ای یدونه بزن!!

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۰‏, ۰۱:۴۷ قبل از ظهر
داروخانه ای بخوای بگیری تاموکسیفن روزی 20 میلیگرم + هاش سی جی 1500 واحدی هفته ای 1 دانه تا 3 هفته فقط تاموکسیفن رو تا 4 هفته بخور چون هاش سی جی زیاد به استروژن تبدیل میشه واسه همینم تا 1 هفته بعد از آخرین تزریقش باید بخوری.
موفق باشی.

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۰‏, ۰۱:۵۲ قبل از ظهر
در ضمن مصرف آنتی استروژن ربطی به دز مصرفی استرویید نداره بستگی به حساسیت بدن فرد نسبت به استروژن و هدف و عوامل دیگری داره.
من خودم تا 1000 میلیگرم تستسترون بدون آنتی استروژن عوارضی تجربه نکردم ولی کسایی رو میبینم که حتی با دیدن پوکه تستسترون هم نوک سینه میارن پس احتیاط شرط عقل هست.
یا علی مدد.

man3oor
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۷‏, ۰۴:۱۹ بعد از ظهر
سلام
من 1 سال میشه بدنسازی کار میکنم
تصمیم گرفتم تست آنانتات استفاده کنم - برای یک دوره
میخوام 6 تا 100 تو 6 هفته بزنم
hcg هم تا 2 هفته بعدش بزنم
آنتی استروژن واجبه؟؟
حالا تست آنانتات و HCG رو نمیخوام از باشگاه بگیرم:منتظر:
فروشش تو داروخانه ها آزاده؟؟
اگه کسی آدرس جای معتبر تو مشهد داره لطفا بگه....:گل رز:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۷‏, ۰۴:۲۵ بعد از ظهر
هفته یدونه تست 100 رو نزنی خیلی بهتره!! این مقدار زیر دوزی هستش که نتیجه بخش باشه

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۷‏, ۰۵:۱۷ بعد از ظهر
سلام
من 1 سال میشه بدنسازی کار میکنم
تصمیم گرفتم تست آنانتات استفاده کنم - برای یک دوره
میخوام 6 تا 100 تو 6 هفته بزنم
hcg هم تا 2 هفته بعدش بزنم
آنتی استروژن واجبه؟؟
حالا تست آنانتات و HCG رو نمیخوام از باشگاه بگیرم:منتظر:
فروشش تو داروخانه ها آزاده؟؟
اگه کسی آدرس جای معتبر تو مشهد داره لطفا بگه....:گل رز:

اول باید شرایط بدنیت مشخص بشه مثل: درصد چربی بدن و شرایط بدنت بیماری خاص یا مصرف داروی خاصی که داری و کبدت چرب نباشه و از این مساعل و اگر که می خوای همینطوری دیمی دوره هم بری حداقل 250 میلیگرم در هفته باید بزنی وگرنه نزنی بهتره واسه یه پیک خودت رو نجس نکن.

موفق باشی.

man3oor
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۷‏, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
اول باید شرایط بدنیت مشخص بشه مثل: درصد چربی بدن و شرایط بدنت بیماری خاص یا مصرف داروی خاصی که داری و کبدت چرب نباشه و از این مساعل و اگر که می خوای همینطوری دیمی دوره هم بری حداقل 250 میلیگرم در هفته باید بزنی وگرنه نزنی بهتره واسه یه پیک خودت رو نجس نکن.
موفق باشی.

سلام
ممنون از پاسخ
روزی 1 تا 2 ساعت تمرین میکنم
تست 250 در نظر بگیرید
شرایط بدنم سالمه. ولی کلا آدم لاغری هستم
قد176 وزن 63 سن 27
فروشش تست آنانتات و HCG تو داروخانه ها آزاده؟؟

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۸‏, ۰۱:۲۹ قبل از ظهر
اگر آشنا باشه بهتره ولی میدن نگرانی نداره.
نیازی هم به HCG نیست با کلومیفن کارت راه میفته چون دز بالایی نیست و مدت زمان کم هم دوره میری.

man3oor
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۸‏, ۰۶:۳۲ بعد از ظهر
سلام
خیلی ممنون
برای مصرف کلومید هر روز ۵٠ میلی گرم خوبه؟؟
تا 10 روز بعد از دوره باید ادامه داشته باشه ولی از کی باید شروع بشه؟؟:گل رز:

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۵-۱۸‏, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
معمولا پاکسازی نصف دوره استروییدی در نظر گرفته میشه اگر 6 هفته باشه .
10 روز اول 50 میلیگرم کلومیفن روزانه و 10 روز دوم 10 میلیگرم نولوادکس روزانه.
البته پاکسازی هم باید خود شما یا عکستون دیده بشه مثل دوره استرویید ولی شما دیگه پرسیدین منم بصورت همون اطلاعات مختصر جواب میدم ولی دقیق تر و عوارض کمتر برای نتایج بیشتر مسلما توصیه میشه.
امیدوارم دوره های بعد محتاتانه تر برخورد کنید.!!!
موفق باشید.

ارشیا
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۸‏, ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
سلام خسته نباشید از سایت بدرد بخورتون تشکر میکنم:لبخند:
23 سالمه علاقمند به بدنسازی قبلا بدنسازی کار می کردم.
الان یه 8الی 9 ماه هست که پیوسته کار میکنم 5 روز تو هفته . از مربیم یه دوره گرفتم .که 10 تا (تستوستورن انانتات 250) ا میلی گرم . بهم داده با آمپول ویتامین (ای) که با هم بزنم
برنامش اینجوریه که هفته اول 2 تابزنم. هفته دوم و سوم هفته ای 3 تا و هفته چهارم هم 2 تا مجموعا 10 تا میشه البته در کنارش قزص VIRIGEN و یک پروتیین که کربو هم داره.
سواله من اینه که هفته ای 3 تا زیاد نداده بهم که هفته دوم وسوم بزنم؟؟؟
و دچاره عارضه ی سینه و یا ریزش مو نمیشم؟؟
مشخصات بدنیم هم قد 191 وزن 78 تا بدنه نسبتا خشک و خوبی دارم عضلاته تفکیک شده
دورم و هنوز شروع نکردم لطفا قبل از اینکه اشتباهی ازم سر بزنه راهنماییم کنید ...

*ممنون**

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۸‏, ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
دوز دارو رو زمانی باید ببری بالاتر که بهت جواب نده. اما وقتی فلان شخص حتی با 1 عدد و یا 2 عدد در هفته پاسخ مناسبی بگیره لزومی نداره همینطوری دوز بره بالاتر

ارشیا
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۸‏, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
میشه بیشتر راهنمایی کنی داداشه گلم
یعنی دقیقا باید چیکار کنم؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۹‏, ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
یکم دورت رو طولانی تر کن. 4 هفته که دوره نمیشه. دوزش رو هم بالاتر نبر. با همون 2 تزریق در هفته هم میشه ادامه داد.
مگر اینکه از مربیت سوال کنی دلیلش رو بخوای! بلاخره یه جوابی داره برا سوال شما. اخر هر هفته هم فشار خونت رو چک کن ببین نرماله یانه.

ارشیا
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۸‏, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
سلام خسته نباشید:ناراحت:
داداش من امروز دومی تستسترون با ویتامین ای رو زدم
نوک سینه سمت راستم حساس شده کمی درد و باد داره چییییییییییکار کنم حالااا!!!!!!!!!!!
ترو خدا سریع جواب بدین این پست و خوندید
شنبه یکیشو زدم امروزم دومیشو چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ناراحت::ناراحت:

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۹‏, ۱۲:۲۹ قبل از ظهر
با دوتا تست بعید میدونم دچار عارضه ژنیکوماستی بشی!

ارشیا
‏۱۳۹۱-۰۶-۰۹‏, ۰۸:۰۸ قبل از ظهر
داداش واسه خودمم عجیبه !!
ولی یه ذره زده
نباید باهاش آنتی استروژنی چیزی استفاده میکردم؟
بعد اگر بزنه دور رو باید قطع کنم؟
خواهشا به جفت سوال ها جواب بده
مرسی

سیناترا
‏۱۳۹۱-۰۶-۱۱‏, ۱۰:۴۸ بعد از ظهر
سلام خسته نباشید:ناراحت:
داداش من امروز دومی تستسترون با ویتامین ای رو زدم
نوک سینه سمت راستم حساس شده کمی درد و باد داره چییییییییییکار کنم حالااا!!!!!!!!!!!
ترو خدا سریع جواب بدین این پست و خوندید
شنبه یکیشو زدم امروزم دومیشو چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ناراحت::ناراحت:
تاموکسی فن از داروخونه بگیر روزی 20 میل بخور.

jayali
‏۱۳۹۱-۰۶-۲۷‏, ۱۲:۳۳ بعد از ظهر
مدیر درست میگن تزریق استروئد تو دوره نوجوانی درست نیست چرا که باعث مختل شدن رشد طبیعی بدن می شود و در اینده پشیمون میشی
به نظر من چند سال صبر کن که رشد بدنت کامل بشه اون وقت هر کار خواستی بکن

nima1580
‏۱۳۹۱-۰۷-۰۸‏, ۰۷:۳۶ بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشید
1سوال داشتم من حدود 1 سال و نیم هست که بدنسازی کار میکنم البته نه به صورت پیوسته .الان 1کی از دوستان 1دوره استرویید پیشنهاد کرده که اینجا مینویسم اگه میشه لطف کنید و راهنمایی کنید در مورد عوارض و اثراتش ممنونم.
TECTOTEPOHA-PEOPIONATIN
PARABOLIN
METABOLON (که قرص هستش)
بازم ممنون.

majid nazari
‏۱۳۹۱-۰۷-۱۴‏, ۰۹:۳۴ قبل از ظهر
دوستان الان 1 هفتس هرجا دنبال تست انانت 250 شرکت ابوریحان میگردم گیرم نمیات اگه کسی سراغ داره 10 " 20 تاشو خریدارم مرسی

BADAN3AZ
‏۱۳۹۲-۰۱-۱۵‏, ۰۱:۵۱ قبل از ظهر
دوستان الان 1 هفتس هرجا دنبال تست انانت 250 شرکت ابوریحان میگردم گیرم نمیات اگه کسی سراغ داره 10 " 20 تاشو خریدارم مرسی

سلام دوست عزیز.
از یکی از دوستانم شنیدم که تستوسترون آنانتات ایرانی دیگه تولید نمیشه و اونایی هم که تو ایرانه درجه دو هستش یعنی لابر اتواره. دوستم گفت تو همشون الآن همون ناندرلون 25 هستش. تازه بهم گفت هرچقدر که میخوای برات بیارم. حالا راست و دروغش پای خودش

آقا من میخوام ی دوره تست آنانتات برم. سنم 20 هستش. حجم عضلاتم خشک و خوبه. 3 سال بدنسازی کار میکنم. وزنمم 73 .
تا حالا دوره ی تست آنانتات رفتم و از دوز 300 بالاتر نرفتم. فقط یک دفعه ناخواسته یک هفته فقط یه هفته از دوره رسید به 500 .
الان میخوام دوره تست آنانتات برم داروییی هم که میگیرم به احتمال 100 درصد تست آنانتات ایرانی نیست. حالا یا آلمانی یا....
حالا کلا سعی میکنم *** خوبشو بگیرم.
آقا چند عدد پیشنهاد میدید؟ چه دوزی در هفته برای حداقل عوارض و نتیجه ایده آل؟

up up up

Heartvoice
‏۱۳۹۲-۰۱-۱۷‏, ۱۲:۱۳ بعد از ظهر

سلام

در حال حاضر Testosterone Enanthate شرکت ابوریحان تولید میشه ولی سخت پیدا میشه کلا استروئید های ساخت داخل بد پیدا میشه دوتا هورمونی که به وفور تو داروخانه ها پیدا میشه یکی اکسی متالون هست که واقعا مفت نمی ارزه نادرلون هم زیاد جالب نیست فقط واسه موارد درمانی خیلی خوب هستش

iliad
‏۱۳۹۲-۰۱-۱۷‏, ۱۱:۴۲ بعد از ظهر
من نصف شرق تهران رو گشتم یه داروخانه دو تا ایرانی داشت یه جا هم تو الهیه پیدا کردم المانی داره دونه ای 8 تومن!

Hooper
‏۱۳۹۲-۰۱-۱۸‏, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
فعلا تولید نمیشه یا اگه تولید شه بسیار کم.سر تحر*م ها مواد اولیه از کشورهای دیگه میاوردن فعلا دستشون نرسیده.اینو خود یارو تو داروخونه بهم گفت.اتفاقا اونجا هم آلمانی داشت دونه 6 تومن!

Bbehnam
‏۱۳۹۲-۰۱-۱۹‏, ۰۱:۱۶ قبل از ظهر
منم تو شیراز این مشکلو داشتم و تونستم از چندتا دوست و صاحب داروخونه هفته ای 5 تا بگیرم . خیلی نایاب هست . المانیشو شنیدم یجا 10 تومن میده که قیمت اصلیش 5 تومنه

Bbehnam
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۶‏, ۱۲:۵۸ قبل از ظهر
تست آلمانی سراغ دارم .. کسی خواست پیغام بده

BADAN3AZ
‏۱۳۹۲-۱۰-۲۳‏, ۰۸:۱۸ قبل از ظهر
آنانتات تو مشهد ریخته!!!

Sina AZ
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۸‏, ۰۸:۳۹ بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیز
یکی از دوستام یه سوالی از من کرد من تو زمینه ی داروها خیلی اطلاعات ندارم گفتم اینجا بپرسم از شما
این دوستمون 10 تا تست 250 ابوریحان گرفته گیر سه پیچم داده بزنه فقط یکی بهش گفته 5 هفته هفته ای دوتا
یکی دیگه گفته اینجوری نیست هفته اول 1 دونه .دوم و چهارم 2تا سوم 3تا هفته اخرم 1دونه. من خودم حالت اولو بیشتر دیدم نظر شما چیه؟ سنش 26 .5سالم سابقه تمرین داره

سیناترا
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۸‏, ۰۹:۰۷ بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیز
یکی از دوستام یه سوالی از من کرد من تو زمینه ی داروها خیلی اطلاعات ندارم گفتم اینجا بپرسم از شما
این دوستمون 10 تا تست 250 ابوریحان گرفته گیر سه پیچم داده بزنه فقط یکی بهش گفته 5 هفته هفته ای دوتا
یکی دیگه گفته اینجوری نیست هفته اول 1 دونه .دوم و چهارم 2تا سوم 3تا هفته اخرم 1دونه. من خودم حالت اولو بیشتر دیدم نظر شما چیه؟ سنش 26 .5سالم سابقه تمرین داره
مصرف استرویید باید اصولی باشه بهش بگو بره پیش یه مربی!

Moh@mmad
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۹‏, ۱۲:۳۸ بعد از ظهر
استرویید کلا زیر نظر پیغمبرم باشید عوارض خودشو ب جا میزاره

سیناترا
‏۱۳۹۲-۱۱-۲۹‏, ۱۱:۴۳ بعد از ظهر
استرویید کلا زیر نظر پیغمبرم باشید عوارض خودشو ب جا میزاره

100% ولی وقتی کسی که میخواد استفاده کنه باید حداقل بره زیر نظر یه ادم کار بلد تا بتونه اصولی و با کمترین عوارض ممکن دارو مصرف کنه!

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۱-۰۸‏, ۰۵:۱۸ بعد از ظهر
سلام به دوستان عزیز

دوست عزیز باید با دوز پایه شروع کرد ....من به شخصه دوره تستسترون انانتاتم با 250 میلیگرم ادر هفته کلی جواب گرفتم و نیازیم به دوز اضافه کردن نبود آب زیادیم ننداخته بودم و افزایش قدرت و حجم فوق العادیم داشتم البته با تامین پروتئین مورد نیاز بدنم...رژیم غذاییت اگه اوکی باشه مطمئن باش با کمترین دز جواب میگیری!!

alityson
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۲‏, ۱۰:۱۶ بعد از ظهر
من کلا با تستسترون حال نمی کنم.:پوزخند:
ولی میگن هفته ای یدونه250 بزنم تاثیر داره.
آیا واقعا واسه دوره های حجم خوبه؟؟

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۲‏, ۱۰:۵۵ بعد از ظهر
من کلا با تستسترون حال نمی کنم.:پوزخند:
ولی میگن هفته ای یدونه250 بزنم تاثیر داره.
آیا واقعا واسه دوره های حجم خوبه؟؟
برعکس بنظر من دوره بدون تست دوره نیست :پوزخند: ولی تنها ب شرطی ک انتی اروماتز داشته باشی و جلو استروژن رو بگیری اونم بهترین تست پروپنات استفاده بشه

alityson
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۲‏, ۱۱:۰۱ بعد از ظهر
برعکس بنظر من دوره بدون تست دوره نیست :پوزخند: ولی تنها ب شرطی ک انتی اروماتز داشته باشی و جلو استروژن رو بگیری اونم بهترین تست پروپنات استفاده بشه

ایرانیش بده؟؟؟
خارجی داروخانه ای هم هست.
اگه فقط هفته ای 250 بزنم.بازم تراپی می خواد:متفکر:

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۳‏, ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
ایرانیش بده؟؟؟
علی جان خودم استفاده کردم ولی از داروخونه ای جواب خوبی نگرفتم.مال من المانی داروخونه ای بود ولی جواب مورد نظر رو نگرفتم.فکر نکنم ابوریحان هم جواب مظلوبی بده
برای تراپی هم 100% که باید تراپی انجام بشه 100%

alityson
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۳‏, ۱۲:۲۹ قبل از ظهر
علی جان خودم استفاده کردم ولی از داروخونه ای جواب خوبی نگرفتم.مال من المانی داروخونه ای بود ولی جواب مورد نظر رو نگرفتم.فکر نکنم ابوریحان هم جواب مظلوبی بده

ممنون.ولی 250 در هفته خیلی کمه.

فکر کنم همون کلومید با تاموکسیفن کافی باشه

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۳‏, ۰۱:۴۵ قبل از ظهر
یادمه دکتربندگان اشاره کرده بود به میزان تستسترون خون درافراد
بدن بطورمعمول درهفته 120-150 میلی گرم تستسترون تولید میکند در ماه میشه 500 میلی گرم
وقتی شما تست مصرف میکنی بیضه ها تنبل میشه از خارج بدن تست وارد میشه کارکرد غدد داخلی هیپوفیز(تنظیم کننده در ترشح هورمون های فولیکول وال اچ)دچارکاهش میشه
تستسترون ها معمولا طول عمری دارند انانتات یکبار تا دوبار درهفته استفاده میشه ماکسیمم 15 روزاست موندگاری درخون دارد 250-750 درهفته پروپیونات هر3روز یکبار برای ثابت نگه داشتن سطح سرمی خون 100تا300 میلی گرم درهفته
تستسترون ساسپنشن محلول دراب بین ورزشکاران قدرتی استفاده میشود 2-3 روز درجریان خون فعال است که بعداین مدت خاصیت انابولیک راازدست میدهدوموارد دیگر.......
باورکنیدبخدا قسم باتمرین استراحت تغذیه میشه یبدن مشتی ساخت استفاده ازاستروید برامسابقه است.قهرمان هایی هم که استفاده میکنند هفته ای یبار دکترمیرند ازمایشای مربوطه روانجام میدهند تاجایی که جاداره عوارض وبه حداقل میارن بازم عوارض هست سرخود ودیمی اقدام بمصرف نمیکنند
الان طوری شده طرف 6ماه سابقه تمرین نداره یچیزی شنیده میره از هورمون استفاده میکنه اونم مربی نما ها وگرنه مربی خوب اصن مصرف استرویید روبکسی پیشنهاد نمیده.
نمونه های زیادی دیدم طرف هگزاویر تاریخ گذشته زده سرطان کبد گرفته یدوره براکسی گرفته اکسی ودیانابول باهم استک کرده سرخود عین نقل انداخته بالا 1 سال بیمارستان بستری بوده
بزارخیالتو راحت کنم کسی هم که علمی داره براحتی دراختیارشما قرار نمیده فکرنکن انجمنو زیروکنی یدوز پیداکنی مصرف کنی.باس بای مربی باتجربه کارکشته مشورت بشه تاکید میکنم مربی نه رفیقت که باهم میرفتین کشتی از فلان کسک شنیدی.

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۳‏, ۱۱:۱۱ بعد از ظهر

ابوریحان ک از دم تقلبیه هرچی تو داروخونست.........باز المانی صد شرف داره به این

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۳‏, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
ایرانیش بده؟؟؟
بدن نصف همین مقدار تولید میکنه پس چکاریه بیای تست صنعتی بریزی داخلش سرکوبش کنی ؟

alirahimi
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۳‏, ۱۱:۵۲ بعد از ظهر
ابوریحان ک از دم تقلبیه هرچی تو داروخونست.........باز المانی صد شرف داره به این
از اون حرفا بودا ....!!!!
انانتات 250 ابوریحان به وفور در اغلب داروخونه ها یافت میشه که کاملا اصل واثر بخش هستن .

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۱۲:۰۶ قبل از ظهر
نه اتفاقا صحت داره
متاسفانه بازار داره مکمل و داروی تقلبی تزریق میکنه به داروخانه ها
ابوریحان تقلبی خواستی بیا نشونت بدم لذتش رو ببری...

alirahimi
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۱۲:۱۳ قبل از ظهر
نه اتفاقا صحت داره
متاسفانه بازار داره مکمل و داروی تقلبی تزریق میکنه به داروخانه ها
ابوریحان تقلبی خواستی بیا نشونت بدم لذتش رو ببری...
والا ما که هرچی انانتات ابوریحان رسیده دستمون اصل بوده ...
یعنی به انانتات که تو کشور خودمون هم تولید میشه رحم نکردن؟؟!!!!
باورم نمیشه ، تقلبیش چجوریاس شکل وشمایلش و ...؟؟

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
ای بابا...جدیدا مثل چین دارن با برندها بازی میکنن.
انانتات سالهای پیش ( حدود 5-6 سال قبل ) تو کشورهای خارجی هم تقلبیش بود...الان که پخشش تو داخل کم شده رو اوردن به تقلبیش
فرومهای خارجی رو یه سر بزن
شکل و شمایلش تغییر نکرده. یه سری جزئیات داره که از عنوان کردنش معذورم. سرچ کنید اطلاعات خوبی بدست میاد
من چند نمونه میذارم براتون
http://forums.steroid.com/attachments/pictures-fake-steroids/55703d1127153391-test-eth-aburaihan-fake-fakerealheightbos.jpg
http://forums.steroid.com/attachments/anabolic-steroids-picture-forum/100845d1247153616-enanthate-250-aburaihan-co-img_0491.jpg
توی تصویر دوم نوک امپولها رو ببین...
چاپی که به راحتی پاک میشه و روی پلاستیک جای امپول هست رو ببین
کیفیت اون پلاستیک هم اگه بدنساز قدیمی باشی بگیری دستت متوجهش میشی :چشمک:
ما یه عمره خرید و فروش میکنیم، ضمن اینکه خود داروخانه ای اقرار کرده از بازار میگیره

/HO3EIN/
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۰۲:۲۴ قبل از ظهر
از قدیم خارج از ایران ابوریحان تقلبی بود

این پست نظره منه تایید یا رد حرف کسی دیگه نیست

چون قیمت بالایی داره اروپا اومدن تقلبیشو زدن اما هیچ تقلب زنی بیکار نیست بیاد یه ویال پر کنه که کلا 2400 قیمتشه تازه قیمت فروشش اینه بعد اگه همیچین موضوعی بود خود شرکت یه کاری میکرد الکی اعتبار کسب نکرده که دوتا تقلبی زن بیاد نابودش کنه اینا رده درمانی دارن الکی که نیست بیخیال باشن حالا باز بگی دارو خونه 4تا سوما یا سوستانون غیر مجاز بفروشه باز یه حرفی اما این دارو واسه بیمار ساخته شده اگه تقلبی بود حتما جمع میشد

این شایعه هام بعضی از دارو فروش ها درست میکنن که بگن اره اینا به درد نمیخوره بیا من اصلشو دارم جریان همون مکمل دبی وامریکاست

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۰۹:۴۸ قبل از ظهر
ویال نه...اینا امپوله :چشمک:
بهرحال عوام تفکرات خودشون رو دارن.
اتفاقا تا چندی قبل همیشه تو این سایت از داروهای ساخت داخل حمایت میشد.
اما چون بروز و دست اندرکار هستیم تو این ورزش و حشر و نشری با نفرات اول و زنجیره تامین داریم، بهرحال اخبار و اطلاعات ناب و دست اول از همینجا توسط کاربرای حزب باد درز پیدا میکنه بین سایتهای دیگه
شرکتهای بیچاره خبر ندارن عاملهای پخششون چه ضرری میزنن به خودشون، منافع شرکت مهم نیست. منافع شخصی الویت داره
ویتاپی بطور مثال همینطوری شکست خورد...:لبخند:
قیمت مهم نیست، فروش بالا در سطح کشور مهمه. یاد بنده خدایی افتادم که میگفت مگه کراتین چقدر سود داره که تقلبیش رو میزنن. نگاه به امار فروش این مکمل نمیکنه. این دارو هم همینطور. از بین هر 10 مراجعه کننده ای که دارم محاله ممکنه 8 سوال نکنه تست هم بزنم یا نه!!
.
.
دوستان در نظر داشته باشید تا اطلاع ثانوی از تست داروخانه استفاده نکنید
تقلبی این دارو به سرعت داره تمام داروخانه ها رو فرا میگیره
از دوستانتون کمک بگیرید تو همین انجمن چون از اقصی نقاط کشور دور هم جمع هستیم
اینطوری متوجه میشید تو شهرتون هنوزم اصل هست یا تقلبی اونجا هم داره پخش میشه

*BABAK KH*
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۱۱:۱۲ قبل از ظهر
ینی تست انانتات داروخونه ای هم تقلبیه؟؟

M_i_M
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۱۱:۲۴ قبل از ظهر
ینی تست انانتات داروخونه ای هم تقلبیه؟؟

توضیح دادند بابک جان اقا افشین نه همشون ولی با این روند که داره پیش میره به زودی همین اتفاق میوفته

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۱۱:۴۳ قبل از ظهر
تست شرکتی برای داروخانه سود نداره. کلا اینو بدونید دوستان
محصولاتی که شرکت برای داروخانه یا هر عامل فروش دیگه ای ( مثلا نمایندگی ) بیار سود چندانی نداره
فقط فروشش انحصاری میشه، یعنی جای دیگه حق فروش نداره
الان apex و ساترن و اوپتیموم سودی نداره واسه داروخانه
پس مرض نداره بره اون رو بیاره گینر MN ( ماسل نوتریشن ) میارن میفروشن توی داروخانه!! بخاطر سودشه فقط
آقای سلامی هم به عینه دیده بود ویال 20 میل میدادن 7000 به داروخانه!!! چون اونجا به ظاهر همه چی معتبره
تازه تقلبی زنها فکر میکنید کیا هستن؟ کار درستهای این ورزش...بچه های بدرد بخور و زرنگ
میاد هزینه میکنه و با رابطه برندی رو تولید میکنه مثل ابوریحان که کسی به مغزشم خطور نکنه تقلبیه

لابد میپرسید نظارت؟ نظارتی هم در کار نیست
من خودم تو این دستگاه هستم دیگه

alityson
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
بدن نصف همین مقدار تولید میکنه پس چکاریه بیای تست صنعتی بریزی داخلش سرکوبش کنی ؟

پس.همون.
نمیزنم.راحت:پوزخند:

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۰۷:۴۴ بعد از ظهر
از اون حرفا بودا ....!!!!
انانتات 250 ابوریحان به وفور در اغلب داروخونه ها یافت میشه که کاملا اصل واثر بخش هستن .

من خودم خریدم تقلبی بود مستقیم هم از داروخانه:ناراحت: ب داروخانه هم نمیشه اعتماد کرد

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۱۰:۰۹ بعد از ظهر
از قدیم خارج از ایران ابوریحان تقلبی بود

این پست نظره منه تایید یا رد حرف کسی دیگه نیست

چون قیمت بالایی داره اروپا اومدن تقلبیشو زدن اما هیچ تقلب زنی بیکار نیست بیاد یه ویال پر کنه که کلا 2400 قیمتشه تازه قیمت فروشش اینه بعد اگه همیچین موضوعی بود خود شرکت یه کاری میکرد الکی اعتبار کسب نکرده که دوتا تقلبی زن بیاد نابودش کنه اینا رده درمانی دارن الکی که نیست بیخیال باشن حالا باز بگی دارو خونه 4تا سوما یا سوستانون غیر مجاز بفروشه باز یه حرفی اما این دارو واسه بیمار ساخته شده اگه تقلبی بود حتما جمع میشد

این شایعه هام بعضی از دارو فروش ها درست میکنن که بگن اره اینا به درد نمیخوره بیا من اصلشو دارم جریان همون مکمل دبی وامریکاست
وقتی حدود 500 م گ تست وارد بدن می کنید می بینید ک سطح تست بدن میاد روی حدودا 2500 ولی من ازمایش دادم حدودا رو 300 بود یعنی چی ؟ یعی اینکه هم سطح تست بدنم افت داشته تو مصرف هم تست نبوده داخلش...هرکسی شک داره می تونم براش برگه ازمایشمو بزارم ببینه:چشمک: خدا ب داد کسای ک دارن تسترون درمانی میشن برسه ک تا الان تست بدنشون با این وضع نرمال بوده بعدش یهو بهشون تستسرون نمیرسه ک ب اصلاح بهش می گن Cold Turky سرچ کنید مطلب جالبیه....کلا انسان ها هم بیشرف شدن رفته دیگه صاحب داروخونه براش مهم نیست سلامتی کسی فقط سودددد....پول برسه دستش گور بابای سلامتی .......دوستم داروفروشه قسم می خوره ک ی چیزایی ب داروخونه *** میده ک من شنیدم باورم نمیشد....کلا داروخونه جدیدا داره براش میصرفه *** از بازار بخره...نظارت هم کشکی بیش نیست

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
راه تشخیصش الان همین عکسایی که آقای کسایی گذاشتن؟!:متفکر:

این داروخونه ها اصن خیلی جنایتکار شدن من خودم یکی از آشناهام میگفت ویتامین های تاریخ مصرف گذشته رو هنوز دست مشتری میدیم و مردم عادیم که نگاه نمیکنن ب اینجورجیزا فک میکنن داروخونه نظارت داره واقعا خدا ازشون نگذره!!:منتظر:

بعد 1 سوال دیگه شما ک میفرمایید سطح تست رو میاره پایین بهرحال اون عده ای هم که بعنوان درمان تست مصرف میکنن کم نیستن بعد اینجوری مشخص نمیشه!!..ینی واقعا همه چی کشک؟!...ینی واقعا اینهمه عوارض داروها بیان میشه دیگه دارو تقلبیم باشه چه باید کرد:نمیبینم:

من بخاطر همین مسئله اصل بودن فقط از تست داروخونه ای استفاده کردم و به هیشکی دیگه اعتماد نداشتم الان دیگه بیخیال اینم باس بشیم:ناراحت:

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۱۱:۳۹ بعد از ظهر
نه اون عکسها فقط نمونه بود.
محمد ^Mohammad^ (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?20456-Mohammad) مصرف کرده چند وقت پیش
اشغال بودنش براش مسجل شده. هنوزم صلیش هستا. نه اینکه نباشه. ولی از قبل مونده
اتفاقا توی شهرستانها بهتر گیر میاد

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۱۱:۴۸ بعد از ظهر
راه تشخیصش الان همین عکسایی که آقای کسایی گذاشتن؟!:متفکر:

این داروخونه ها اصن خیلی جنایتکار شدن من خودم یکی از آشناهام میگفت ویتامین های تاریخ مصرف گذشته رو هنوز دست مشتری میدیم و مردم عادیم که نگاه نمیکنن ب اینجورجیزا فک میکنن داروخونه نظارت داره واقعا خدا ازشون نگذره!!:منتظر:

بعد 1 سوال دیگه شما ک میفرمایید سطح تست رو میاره پایین بهرحال اون عده ای هم که بعنوان درمان تست مصرف میکنن کم نیستن بعد اینجوری مشخص نمیشه!!..ینی واقعا همه چی کشک؟!...ینی واقعا اینهمه عوارض داروها بیان میشه دیگه دارو تقلبیم باشه چه باید کرد:نمیبینم:

من بخاطر همین مسئله اصل بودن فقط از تست داروخونه ای استفاده کردم و به هیشکی دیگه اعتماد نداشتم الان دیگه بیخیال اینم باس بشیم:ناراحت: نگاه کن دوست من , شما وفتی داری تسترون درمانی میشی هر 2ماه باید ازمایش بدی پس اگه داروت تقلبی باشه می فهمی ب راحتی :چشمک: دکتری هم ک ببینه ی دارو تقلبیه ب مریضاش میسپاره ک ازین مارک نگیرید ...این لامصب معلوم نیست چی توشه ک تستسترون نیست و ترح تستسترون رو هم سرکوب میکنه....گمون کنم توش استروژن خالص کرده بودن چون مثل بادکنک باهاش باد میکنه صورتت:پوزخند:

Heartvoice
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۴‏, ۱۱:۵۶ بعد از ظهر
پارسال که تو سایت ایران هورمون می رفتم تستوسترون اننات رو جزء محصول هایی گذاشته بود که قرار تو بازار بیاد الان توسایتش میرم جژء محصولاتش گذاشته
http://www.iranhormone.ir/Default.aspx?tabid=91&ProdID=10&CatID=3

یعنی اگه ایران هورمون هم بزنه تقلبیه ؟:متفکر:

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۱۲:۱۰ قبل از ظهر
خیر
حتی تست 100 ابوریحان هم اصلیه کماکان. چون کسی نمیره سمتش بخاطر دوزش
اقا قصد ما اطلاع رسانیه نه زیر سوال بردن شرکتهای داروساز بدبخت!!
کاسپین الان تست داره سالم و بدون اینکه حرفی توش باشه
.
.
صحبت ابوریحان بود

Heartvoice
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۱۲:۲۶ قبل از ظهر
راستش من به خاطر این شک کردم چون من تیرماه 92 دارو از ایران هورمون خوردم همون موقع شدید تکرر ادرار گرفتم گذاشتم بعد از عید هم امتحان کردم باز تکرر ادرار شدید گرفتم ولی سری جدیدش اصلا این جوری نیست الان دارم میخورم خبری از تکرر نیست برای همین شک کردم چندتا ورق اکساندرولون به اون گرونی دارم 1 ماه دیگه بیشتر تاریخ نداره از ترسم دیگه طرفش نمیرم باید بندازمش بیرون :سوت:

/HO3EIN/
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۱۲:۵۸ قبل از ظهر
من الان تست 100 دارم تست 250ام دارم بعد با توجه به حرف که نوک امپول هاکوتاه بلنده اومدم تست 100 رو با 250 کنام هم گذاشتم همشون سرشون یه مقدار کوتاه بلنده با شرکت تماس گرفتم گفت به هیچ عنوان تقلبی نیست این سری سر تحریم با اون طرفشون یه مشکلاتی پیش اومده شیشه ها بد شده یه مقدار کوتاه بلنده

البته اینم بگم کلا این سری دوم که بعد از نایاب نشدن تست دوباره اومد به بازار به نظرم یه مقدار کیفیتش کمتره

وقتی حدود 500 م گ تست وارد بدن می کنید می بینید ک سطح تست بدن میاد روی حدودا 2500 ولی من ازمایش دادم حدودا رو 300 بود یعنی چی ؟ یعی اینکه هم سطح تست بدنم افت داشته تو مصرف هم تست نبوده داخلش...هرکسی شک داره می تونم براش برگه ازمایشمو بزارم ببینه:چشمک: خدا ب داد کسای ک دارن تسترون درمانی میشن برسه ک تا الان تست بدنشون با این وضع نرمال بوده بعدش یهو بهشون تستسرون نمیرسه ک ب اصلاح بهش می گن Cold Turky سرچ کنید مطلب جالبیه....کلا انسان ها هم بیشرف شدن رفته دیگه صاحب داروخونه براش مهم نیست سلامتی کسی فقط سودددد....پول برسه دستش گور بابای سلامتی .......دوستم داروفروشه قسم می خوره ک ی چیزایی ب داروخونه *** میده ک من شنیدم باورم نمیشد....کلا داروخونه جدیدا داره براش میصرفه *** از بازار بخره...نظارت هم کشکی بیش نیست

یه مقدار واضح تر توضیح میدی؟این عدد ها که گفتی واحدش چیه؟

الان 500میلیگرم تست میزنی؟چی میاد روی 2500؟

اصلا اون مقداری که توی برگه ازمایش هست میزانی هست در 1میلی لیتر واحدشم نانو گرم هست نرمالشم از 2.5 هست تا10

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۱۱:۰۵ قبل از ظهر
با شرکت تماس گرفتم گفت به هیچ عنوان تقلبی نیست این سری سر تحریم با اون طرفشون یه مشکلاتی پیش اومده شیشه ها بد شده یه مقدار کوتاه بلنده

از اونجایی که زنگ نزده بودی داروسازی ابوریحان و این حرف بیشتر به ممد کول میخورد، حساس شدم و
زنگ زدم پاسخهای دقیقی شنیدم
خانمی که در قسمت ارشیو محصولات فعالیت میکرد توضیح دادن:
تاریخ اگه روی امپول با ساخت خود امپول همراه باشه پاک نمیشه، ولی ما اینجا بعضیا رو خودمون داخل شرکت تاریخ میزنیم که اگه تلاش کنید به سختی پاک میشه.
در جواب سوال بنده که اگه با یکبار دست کشیدن روی امپول تاریخ کمرنگ و قسمتیش پاک بشه هم گفتن: خیر. بچ نامبر محصول رو هم میخواست که پیگیری کنه
سوال دومم در مورد کج و کوله بودن و کوتاه بلند بودن سر امپولها بود. توضیح دادن:
زمانی که امپول بصورت استریل وارد شرکت میشه نوکش بسته هست و در قسمتی بنام پلینگ اینا سرش حرارت داده میشه و باز میشه و دارو داخلش ریخته میشه. مجدد درش تو همین قسمت بسته میشه که تمام سعی شرکت بر این هستش که کوتاه بلندی نداشته باشه. ولی ( دفرمه ) کج و کوله بودن توجیه نداره و باز هم برای اون محصول بچ نامبر خواستن چون توی ارشیو نمونه ها همگی سالم و مرتب بودن. ضمن اینکه شیشه ها داخل کشور تولید میشه و مجدد داخل همون شرکت به شکل اولش درمیاد، ارتباطی به تحریم نداره
در اخر هم ضمن تشکر از اطلاع رسانی گفتن مورد تاریخ و دفرمه بودن پیگیری میشه. و هر محصولی که مشاهده کردین و مورد دار بود با شماره سریال و ... اطلاع بدین تا بشه پیگیری کرد.
.
.
من بدم میاد کسی دروغ بگه و سرشو بالا بگیره
من آدم پیگیری هستم تو این موارد. میرم دنبالش و تهش رو در میارم. آدم در قبال حرفش باید مسئولیت پذیر باشه
کسی بگه بلد نیستم یا نمیدونم سرش رو نمیبرن که. ولی خودتو اینکاره نشون بدی و هیچی نباشی بدم میاد
الانم شما بنده و کاربران رو چی فرض کردی که میای میگی تحریم ؟ زنگ زدی ابوریحان و گفتن تحریمه اینطوری شده؟
واقعا این پاسخ درخور یه شرکت داروسازی هست؟ اونم در قسمت فنی که طرف مقابلت سطحی جواب نمیده و وظیفش میدونه کامل توجیه کنه و پیگیر باشه
لذا یک هفته اخراج میکنم تا شاهد همچین اتفاقاتی تو این سایت حداقل نباشیم

alityson
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۱۲:۴۳ بعد از ظهر
من خودم خریدم تقلبی بود مستقیم هم از داروخانه:ناراحت: ب داروخانه هم نمیشه اعتماد کرد

آره مال منم تقلبی از آب در اومد.
اوضاع کشور داغونه

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۰۷:۰۷ بعد از ظهر
من الان تست 100 دارم تست 250ام دارم بعد با توجه به حرف که نوک امپول هاکوتاه بلنده اومدم تست 100 رو با 250 کنام هم گذاشتم همشون سرشون یه مقدار کوتاه بلنده با شرکت تماس گرفتم گفت به هیچ عنوان تقلبی نیست این سری سر تحریم با اون طرفشون یه مشکلاتی پیش اومده شیشه ها بد شده یه مقدار کوتاه بلنده

البته اینم بگم کلا این سری دوم که بعد از نایاب نشدن تست دوباره اومد به بازار به نظرم یه مقدار کیفیتش کمتره

یه مقدار واضح تر توضیح میدی؟این عدد ها که گفتی واحدش چیه؟

الان 500میلیگرم تست میزنی؟چی میاد روی 2500؟

اصلا اون مقداری که توی برگه ازمایش هست میزانی هست در 1میلی لیتر واحدشم نانو گرم هست نرمالشم از 2.5 هست تا10
بستگی ب ازمایشگاه داره ک واحدش نانوگرم باشه یا چیز دیگه.

King PDA
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
از اونجایی که زنگ نزده بودی داروسازی ابوریحان و این حرف بیشتر به ممد کول میخورد، حساس شدم و
زنگ زدم پاسخهای دقیقی شنیدم
خانمی که در قسمت ارشیو محصولات فعالیت میکرد توضیح دادن:
تاریخ اگه روی امپول با ساخت خود امپول همراه باشه پاک نمیشه، ولی ما اینجا بعضیا رو خودمون داخل شرکت تاریخ میزنیم که اگه تلاش کنید به سختی پاک میشه.
در جواب سوال بنده که اگه با یکبار دست کشیدن روی امپول تاریخ کمرنگ و قسمتیش پاک بشه هم گفتن: خیر

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/6884c87e75d5ec731.jpg http://upload.tehran98.com/upme/uploads/6884b96f13d7b3612.jpg http://upload.tehran98.com/upme/uploads/6884f9df4ac887463.jpg

اينا رو الان رفتم واسه خاطر اينكه تاپيك رو خوندم از داروخونه گرفتم

نوشته هاي روي پوكه با ناخن اصلا پاك نميشه !!! و واسه اطمينان با لبه چاقوي آشپزخونه امتحان كردم و همينجوري كه توسط اپراتور شركت گفته شده بود

فقط قسمت تاريخ توليد و انقضا با لبه تيز چاقو پاك شد ولي نوشته هاي پوكه اصلا پاك نشد!!!

تو عكس آخري هم كه يكيشون كوتاه هستش مربوط به بچ نامبر ديگه هستش

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۶‏, ۰۱:۳۰ قبل از ظهر
سلام استاد کسایی من بنا به مشکل پزشکی(سندرم کلاین *****)تست انانتات زیرنظر پزشک مصرف میکنم اشاره کردی تقلبیه میشه ازتقلبیش عکس بذاری؟
ورمیدارن داروهارواتکامیکنند من میرم چندبسته میگیرم اگه فیکه پس بدم

ازمیدران انجمن عذرخواهی میکنم همینکه دیدم تقلبی دستم رفت روکیبرد خواهش میکنم پست تکراری منو پاک کنید.عکس واستدلالات استاد کسایی درصفحات بعد موجود بود

دکتر بهت هاش سی جی هم داده ؟ یا فقط تستسرون؟ تزریق هفته ای یا 14 روز؟ هفته ای چقدر؟

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۶‏, ۰۲:۰۳ قبل از ظهر
من خودم تحت درمانم 4 ساله ازمایش ژنتیکم دادم باس تااخرعمرمصرف کنم بخاطرسطح سرمی خون یسری مشکلات شخصی که اینجا جاش نیست برا همه قابل درک نیست اونایی که گرفتارن عین من درک میکنن
دکترم گفته اگرهمچین مواقعی به مشکل عدم دسترسی برخوردی ازناندرلون استفاده کن دوزشوطبق قوانین انجمن نمیگم که خواننده ها ناخواسته خود خواسته خدا خواسته تزریق نکنن اعتبار سایت میاد پایین دز مصرفی من طبق ازمایشات جواب بدنم به داروست الان 2سال پیش 2 تا ناندرلون داروخانه ای میزدم بدنم جواب میداد بعد گذشت ی پریود زمانی بدن(رسپتورهای بدن(گیرنده دریافت کننده اندروژن)) نسبت به دارو مقاوم میشنو با اون مقدار جواب نمیگرن الان اباید دوزبیشتریو بزنم حالا نمیگم چقدر همه نرن دنبالش ناندرلون ایرانی عالیه حیف که دوزش پایینه الفا فارما اصلشو زدم اشتها حجم این خاصیت انابولیک به کنار اندروژنیکش به حدایرانی ها نرسید حالا نمیدونم یعمر ایرانی زدم اینطوریه یا؟....بارکد الفاروتوسایتش زدم تایید کرد با 25 بودنش سوراخ سوراخ میشی بگذریم
hcg 1اله تحت درمانم دکترگفته شاید خوب شی فعلا جوابی نگرفتم
الان به قول استاد کسایی دکترادوست دارن هفته دیگه هم بری مطبشون کلید اخرو رو نمیکنن ادم نما هستن نه ادم دکتری خوبه که شرافت کاری داشته باشه اعتبارشو به پول نفروشه
4 سال پیش ماهی 2 تا تست 250 میزدم طبق ازمایشات الان ماهی 1 دونه هم کارمو راه میندازه

T!rDaD
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۶‏, ۱۲:۱۶ بعد از ظهر
سلام
افشین خان کاملا درست میگه و اخیرا تست های ایرانی فوق العاده بی کیفیت شدن درست برعکس قدیم که هورمون ایرانی واقعا محشر بود
الآن قابل اطمینان ترین تست انتات همون آلمانی هاست که داروخانه ها میارن
البته کم گیر میاد اما اگه پیگیر بشین میتونید پیدا کنید
قیمتش هم از دونه ای 8 تا 12 تومن بسته به انصاف داروخانه متفاوته

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۶‏, ۱۲:۲۱ بعد از ظهر
من خودم تحت درمانم 4 ساله ازمایش ژنتیکم دادم باس تااخرعمرمصرف کنم بخاطرسطح سرمی خون یسری مشکلات شخصی که اینجا جاش نیست برا همه قابل درک نیست اونایی که گرفتارن عین من درک میکنن
دکترم گفته اگرهمچین مواقعی به مشکل عدم دسترسی برخوردی ازناندرلون استفاده کن دوزشوطبق قوانین انجمن نمیگم که خواننده ها ناخواسته خود خواسته خدا خواسته تزریق نکنن اعتبار سایت میاد پایین دز مصرفی من طبق ازمایشات جواب بدنم به داروست الان 2سال پیش 2 تا ناندرلون داروخانه ای میزدم بدنم جواب میداد بعد گذشت ی پریود زمانی بدن(رسپتورهای بدن(گیرنده دریافت کننده اندروژن)) نسبت به دارو مقاوم میشنو با اون مقدار جواب نمیگرن الان اباید دوزبیشتریو بزنم حالا نمیگم چقدر همه نرن دنبالش ناندرلون ایرانی عالیه حیف که دوزش پایینه الفا فارما اصلشو زدم اشتها حجم این خاصیت انابولیک به کنار اندروژنیکش به حدایرانی ها نرسید حالا نمیدونم یعمر ایرانی زدم اینطوریه یا؟....بارکد الفاروتوسایتش زدم تایید کرد با 25 بودنش سوراخ سوراخ میشی بگذریم
hcg 1اله تحت درمانم دکترگفته شاید خوب شی فعلا جوابی نگرفتم
الان به قول استاد کسایی دکترادوست دارن هفته دیگه هم بری مطبشون کلید اخرو رو نمیکنن ادم نما هستن نه ادم دکتری خوبه که شرافت کاری داشته باشه اعتبارشو به پول نفروشه
4 سال پیش ماهی 2 تا تست 250 میزدم طبق ازمایشات الان ماهی 1 دونه هم کارمو راه میندازه
دکترتون هیچی از تستسترون درمانی نمیدونه.....برید دکترتون رو عوض کنید حداقل ی دکتر پیدا کنید ک حداقل ی چیزی از این پروسه سر در بیاره....

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۷‏, ۰۱:۵۹ قبل از ظهر
اساتید این تست انانتات آلمانی چطوره کیفیتش؟!

من ک با این اوصافی که شما فرمودین شهرستانم هستم تستای ابوریحان اینجا همه اصلن!!

Capitan Black
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۷‏, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
نه اون عکسها فقط نمونه بود.
محمد ^Mohammad^ (http://forum.bodybuilder.ir/member.php?20456-Mohammad) مصرف کرده چند وقت پیش
اشغال بودنش براش مسجل شده. هنوزم صلیش هستا. نه اینکه نباشه. ولی از قبل مونده
اتفاقا توی شهرستانها بهتر گیر میاد

سلام جناب مهندس
جريان اين تست هاي ابوريحان چيه؟
من تعداد زيادي امپول رسيده دستم نكنه تقلبي باشن؟:متفکر:
فقط اينو بگم با چاقو اره اي كشيدم رو شيشه امپول نه نوشتنيهاش پاك شد نه تاريخش توليد و انقضاش همه هم يك دست و يك اندازه بودن همراه با جعبه كامل:سوت:

Capitan Black
‏۱۳۹۳-۰۲-۱۷‏, ۱۱:۱۲ بعد از ظهر
اساتید این تست انانتات آلمانی چطوره کیفیتش؟!

من ک با این اوصافی که شما فرمودین شهرستانم هستم تستای ابوریحان اینجا همه اصلن!!

تست الماني كيفيت خيلي خوبي داره.البته پيدا كردنش سخت شده هفته قبلي يه چندتايي رسيد دستم دونه اي 10 دادم به بچه ها حالشو بردن:پوزخند:
ابوريحانو بچه ها ميگن تقلبي شده بعضي جاها.كاسپين بگيري خيالت راحته:چشمک:

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۲‏, ۱۲:۳۰ بعد از ظهر
تست الماني كيفيت خيلي خوبي داره.البته پيدا كردنش سخت شده هفته قبلي يه چندتايي رسيد دستم دونه اي 10 دادم به بچه ها حالشو بردن:پوزخند:
ابوريحانو بچه ها ميگن تقلبي شده بعضي جاها.كاسپين بگيري خيالت راحته:چشمک:

بله میدونم ابوریحان تقلبی شده ولی تو من تا الان هرچی داشتم اصل بود تا امروز تغییر کرده نوشته های روی آمپول هاش کوچیکتر شده!!فک کنم تولید شرکته البته!!

bosslost
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۲‏, ۱۲:۵۳ بعد از ظهر
بله میدونم ابوریحان تقلبی شده ولی تو من تا الان هرچی داشتم اصل بود تا امروز تغییر کرده نوشته های روی آمپول هاش کوچیکتر شده!!فک کنم تولید شرکته البته!!

اقا این تست دیگه دورش گذشته من ندیدم جدیدا رو بدنا جواب خاصی بده

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۲‏, ۰۱:۰۲ بعد از ظهر
سلام .. من قدم 175 وزنم 57 لاغرم
من الان 6 7 ماهه بدنسازی کار میکنم ..
یه سری پودر و استروئید خریدم میشه راهنمایی کنید ..
پروتین مخلوط فکر کنم مارک inner armour - mass peak
آمینو اسید سایتک 5600
کراتین الیمپ
با استروئید testeviron depot (testestron annantat) 250 روشم عکس پنگول ببر .. یه بسته که دهتا توشه

اینارو که میخورم استروئید رو هم هر 5 روز یا 6 روز یه دونه میزنم ..
فقط میخوام وزن بگیرم ... حجم آبدار هم بده مشکل ندارم..فقط و فقط وزن بیارم ..الان 2 تاشو زدم تا الان که وزنم فرقی نکرده

1-الان اینا خوبه گرفتم یا نه ؟ این 10 تارو که زدم باید hcg بزنم یا نه ؟ چنتا بزنم ؟
2-این دورم که تموم شد دوره بعدی چی استفاده کنم بهتره ؟
3- این رو عضلانی میزنم .. موضعی بزنم بهتره یا عضلانی ؟

ممنون :گل رز:

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۲‏, ۰۳:۰۳ بعد از ظهر
اقا این تست دیگه دورش گذشته من ندیدم جدیدا رو بدنا جواب خاصی بده
آقا من خودم دارم استفاده میکنم بعد شما میگی جوابدهی نداره تازه تست انانتات ابوریحان از کیفیت بالایی برخورداره صادر میشه!!

تستسترون دپو یا انانتات پایه اکثر دوره های حجمیه و با هفته ای 1 بار تزریق هم جوابدهی داره!!

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۲‏, ۰۳:۱۱ بعد از ظهر
سلام .. من قدم 175 وزنم 57 لاغرم
من الان 6 7 ماهه بدنسازی کار میکنم ..
یه سری پودر و استروئید خریدم میشه راهنمایی کنید ..
پروتین مخلوط فکر کنم مارک inner armour - mass peak
آمینو اسید سایتک 5600
کراتین الیمپ
با استروئید testeviron depot (testestron annantat) 250 روشم عکس پنگول ببر .. یه بسته که دهتا توشه

اینارو که میخورم استروئید رو هم هر 5 روز یا 6 روز یه دونه میزنم ..
فقط میخوام وزن بگیرم ... حجم آبدار هم بده مشکل ندارم..فقط و فقط وزن بیارم ..الان 2 تاشو زدم تا الان که وزنم فرقی نکرده

1-الان اینا خوبه گرفتم یا نه ؟ این 10 تارو که زدم باید hcg بزنم یا نه ؟ چنتا بزنم ؟
2-این دورم که تموم شد دوره بعدی چی استفاده کنم بهتره ؟
3- این رو عضلانی میزنم .. موضعی بزنم بهتره یا عضلانی ؟

ممنون :گل رز:

دوست عزیز شما همیشه تو همه مراحل زندگیت همینجوری عجول هستی؟! شما اول دارو و مکملتو میخری بعد سوا میپرسی!!

عزیز من ذهنیت شما از استروئید اشتباهه استروئید فقط در کنار تغذیه مناسب و تمرین مناسب و جهت افزایش حجم تمرین قدرتی جواب میدی!!

تستی که شما داری استفاده میکنی همون تست اناتاته نمیدونم مال تو اصله یا نه !!با دو آمپول که جواب نمیگیری!! دورش 6-7 هفتست!!چون استروئید استفاده نکردی بدنت جواب میده هفته ای یدونه کافیه!!

بعد دوره هم hcg و نولادکس استفاده کن چون آب میندازه!!

اگه سنت زیر 22 هست اشتباه بزرگی کردی استروئید مصرف کردی!!

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۲‏, ۰۳:۲۴ بعد از ظهر
دوست عزیز شما همیشه تو همه مراحل زندگیت همینجوری عجول هستی؟! شما اول دارو و مکملتو میخری بعد سوا میپرسی!!

عزیز من ذهنیت شما از استروئید اشتباهه استروئید فقط در کنار تغذیه مناسب و تمرین مناسب و جهت افزایش حجم تمرین قدرتی جواب میدی!!

تستی که شما داری استفاده میکنی همون تست اناتاته نمیدونم مال تو اصله یا نه !!با دو آمپول که جواب نمیگیری!! دورش 6-7 هفتست!!چون استروئید استفاده نکردی بدنت جواب میده هفته ای یدونه کافیه!!

بعد دوره هم hcg و نولادکس استفاده کن چون آب میندازه!!

اگه سنت زیر 22 هست اشتباه بزرگی کردی استروئید مصرف کردی!!

نه داداش 27 سالمه .. اینارو یکی از دوستام که اطالاعات خوبی داشت برام تهیه کرده ... استروئیدم خوب هست یا عوضش کنم ؟ 10 تا تو بستش هست که هفته ای یه دونه میزنم تقریبا .. تا الان 2 تاشو زدم .. بعد از تموم شده 10 تاش حتما باید hcg مصرف کنم ؟ اگه نکنم چی میشه ؟

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۲‏, ۰۵:۲۰ بعد از ظهر
نه داداش 27 سالمه .. اینارو یکی از دوستام که اطالاعات خوبی داشت برام تهیه کرده ... استروئیدم خوب هست یا عوضش کنم ؟ 10 تا تو بستش هست که هفته ای یه دونه میزنم تقریبا .. تا الان 2 تاشو زدم .. بعد از تموم شده 10 تاش حتما باید hcg مصرف کنم ؟ اگه نکنم چی میشه ؟

تست انانتات تست خوبیه پایه اکثر دوره های حجمه هفته ای 1-2 تا 250جواب میده!!
ازHcg استفاده کن تا تستسترون طبیعی خون به حالت قبل برگرده!!

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۲‏, ۰۸:۳۷ بعد از ظهر
استروئید بهتر از انانتات هست که حجم بیشتری بده ؟ فقط حجم بده ... آبکی هم بود مهم نیست .. وزنو ببره بالا؟؟؟ :سوت:

pedram_hb
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۲‏, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
استروئید بهتر از انانتات هست که حجم بیشتری بده ؟ فقط حجم بده ... آبکی هم بود مهم نیست .. وزنو ببره بالا؟؟؟ :سوت:

همه ی استرویید ها .عوارض دارن.استرویید خوراکی هم که خیلی حجم میده (میتونه در 1ماه 8تا 14 کیلو بده)و بسیار پر عوارضه اکسی متالونه که در داروخانه ها قابل خریده.

سوستانون هم حجم میده.تستسترون ترکیبیه

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۳‏, ۰۱:۲۸ بعد از ظهر

تستسترون ها کلا پایه دوره های حجم هستن و به نظر من دوره حجمی بدون تستسترون یعنی ول معطلی!!

هیچ چیزی به اندازه تستسترون نمیتونه حجمو ببره بالا سوستانون هم ترکیب چهار تا تستسترون هستش!! فقط تو مقدار عوارض تست پروپیونات(تستولیک)سالم ترینه !!

استروئید های خوراکی هم حجم وحشتناکی میدن که دوست عزیزمون اشاره کرد که به نظر من حتی اشاره کردنش هم حرومه اکسی متالون هست که فوق العاده عوارض بالایی داره!!

دوست من ما میگیم آبکی یعنی بعدقطع مصرف دارو آب و املاح از بین میره و وزنت میاد پایین بعدا تو میخوای آبکی بیای بالا!!یخورده معقولانه فکر کن خواهشا!!

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۳‏, ۰۹:۲۰ بعد از ظهر
تستسترون ها کلا پایه دوره های حجم هستن و به نظر من دوره حجمی بدون تستسترون یعنی ول معطلی!!

هیچ چیزی به اندازه تستسترون نمیتونه حجمو ببره بالا سوستانون هم ترکیب چهار تا تستسترون هستش!! فقط تو مقدار عوارض تست پروپیونات(تستولیک)سالم ترینه !!

استروئید های خوراکی هم حجم وحشتناکی میدن که دوست عزیزمون اشاره کرد که به نظر من حتی اشاره کردنش هم حرومه اکسی متالون هست که فوق العاده عوارض بالایی داره!!

دوست من ما میگیم آبکی یعنی بعدقطع مصرف دارو آب و املاح از بین میره و وزنت میاد پایین بعدا تو میخوای آبکی بیای بالا!!یخورده معقولانه فکر کن خواهشا!!

همه ی استرویید ها .عوارض دارن.استرویید خوراکی هم که خیلی حجم میده (میتونه در 1ماه 8تا 14 کیلو بده)و بسیار پر عوارضه اکسی متالونه که در داروخانه ها قابل خریده.

سوستانون هم حجم میده.تستسترون ترکیبیه

بیشتر برای دوره ی بعدیم میخواستم .این ده تارو که میزنم تموم میشه پودرام داره تموم میشه تقریبا .. . بعد از این دورم که مواردش رو بهتون گفتم .. دوره بعدی از چه چیزایی استفاده کنم
میخوام یه دوره دیگه برم اینم فقط حجم بهم بده .. وزن اضافه کنم
از چه استروئید به غیر این که الان میزنم ( تستویرون دپات ) استفاده کنم بهتر هست ؟؟؟؟؟:متفکر:
با چه پودر هایی و کلا چی بخرم ؟ ممنون

pedram_hb
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۳‏, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
بیشتر برای دوره ی بعدیم میخواستم .این ده تارو که میزنم تموم میشه پودرام داره تموم میشه تقریبا .. . بعد از این دورم که مواردش رو بهتون گفتم .. دوره بعدی از چه چیزایی استفاده کنم
میخوام یه دوره دیگه برم اینم فقط حجم بهم بده .. وزن اضافه کنم
از چه استروئید به غیر این که الان میزنم ( تستویرون دپات ) استفاده کنم بهتر هست ؟؟؟؟؟:متفکر:
با چه پودر هایی و کلا چی بخرم ؟ ممنون

بعد این دوره استروییدی.تراپی کن و یه استراحی به بدنت بده.عوارضش خیلی بالاس

پودر ها واسه دوره های حجم هم بخوای بگیری.یه گینر(true mass BSN-SERIUS MASS OPTIMUM)توی فروشگاه سایت هم هست.یه کراتین - مولتی ویتامین( فارماتون)خوبه
توی استرویید ها هم واسه حجم:تستسترون ها_دیانابول.بولدنون

اگه شما فقط به دنبال وزن اضافه کردنی.پودر ها و معجون های گیاهی زیادی تو بازاره.با قیمت خیلی کم

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۲:۴۹ بعد از ظهر
دوست عزیر شما که هدفتون اضافه وزن در کنار تغذیه از گینر و کراتین استفاده کنی بهتره!!

خودتو الکی به دارو آلوده نکن!!

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۰:۲۷ بعد از ظهر
2 تا دیگه تستسرون انانتات ابوریحان دوستم داشت نمیزد.. ازش گرفتم ..الان 12 تا تسترون انانتات دارم که 2 تاش ابوریحان هست و باقیش مدل تایلندی خارجی که نمیدونم چی هست .. جفتش روش خورده تستسرون انانتات .. مشکل نداره این 2 تا ابوریحان رو هم بزنم ؟
کلا میشه 12 تا که تا الان 3 تاشو زدم .. 12 تا زیاد نیست ؟ یا بزنم مشکل ایجاد نمیشه ؟ :سوت:

Bbehnam
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
2 تا دیگه تستسرون انانتات ابوریحان دوستم داشت نمیزد.. ازش گرفتم ..الان 12 تا تسترون انانتات دارم که 2 تاش ابوریحان هست و باقیش مدل تایلندی خارجی که نمیدونم چی هست .. جفتش روش خورده تستسرون انانتات .. مشکل نداره این 2 تا ابوریحان رو هم بزنم ؟
کلا میشه 12 تا که تا الان 3 تاشو زدم .. 12 تا زیاد نیست ؟ یا بزنم مشکل ایجاد نمیشه ؟ :سوت:

دوز موثر انانتات هفته ای 500 میل هست . ببین تایلندی ها چند میله

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۰:۵۴ بعد از ظهر
دوز موثر انانتات هفته ای 500 میل هست . ببین تایلندی ها چند میله

جفتش 250 میله ... باید کلا چنتا زد ؟ 12 تا خوبه ؟

Bbehnam
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
هفته ای دوتا ولی در کنارش حداقل دکا هم باید بزنی .. تست انانتات ایرانی جدید اگه گرفته باشی مثل قبل جواب نمیده . روش نوشته 250 ولی اندازه 25 میل هم تاثیر نداره

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۱:۲۰ بعد از ظهر
هفته ای دوتا ولی در کنارش حداقل دکا هم باید بزنی .. تست انانتات ایرانی جدید اگه گرفته باشی مثل قبل جواب نمیده . روش نوشته 250 ولی اندازه 25 میل هم تاثیر نداره

دکا چی هست ؟
بازم نگفتی این 12 تا خوبه یا بیشترش کنم ؟ :پوزخند:
2 تاش فقط ایرانی هست که اونم تولید سال 2012 تا 2017 وقت داره ..

Bbehnam
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۱:۳۵ بعد از ظهر
12 تا میشه 6 هفته . نمیدونم بدنت نیاز به دارو داره یا نه . ولی بین 6 تا 8 هفته واسه دوره اول خوبه . اگه نزدی تاحالا که نزنی بهتره . بعدش که بدنت افت کرد از لحاظ روانی اذیت میشی .
دکا همون ناندرلون هست

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۱:۴۶ بعد از ظهر
12 تا میشه 6 هفته . نمیدونم بدنت نیاز به دارو داره یا نه . ولی بین 6 تا 8 هفته واسه دوره اول خوبه . اگه نزدی تاحالا که نزنی بهتره . بعدش که بدنت افت کرد از لحاظ روانی اذیت میشی .
دکا همون ناندرلون هست

3 تاشو زدم ..خب داداش ناندرلون چیه ؟ :پوزخند:

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۴‏, ۱۱:۵۹ بعد از ظهر
اگه مال یه شرکت استفاده کنی بهتره دیگه نیازی نیس همون 10 تا رو بزن دیگه 10 هفته هم زیاده دیگه هفته ای 2تا بزن زود تمومش کن ولی الکی افتادی تو دارو هدف دار داری کار نمیکنی!!

اگه کلا تستا رو از ابوریحان استفاده میکردی بهتر بود!!

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۱۲:۰۴ قبل از ظهر

داداش این مسخرست دیگه !!دوز موثرش همونه که من خودم مصرف دارم 250-500 میل ابوریحان اگه اینطوری نبود پس جواب موثرم نمیداد!!

منتهی مشکل اینجاست که ابوریحان تقلبیش زیاد شده که دز موثر نداره اصلا!!

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۱۲:۰۶ قبل از ظهر
3 تاشو زدم ..خب داداش ناندرلون چیه ؟ :پوزخند:

آقا شما تاحالا از استروئید مصرف نکردی همون یک استروئید کافیه استک نکن !!

بعد ناندرلون اصل هم نداریم اصلا فقط داروخونه ای هست که دز موثرش پایینه!!

parsboyr
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۶:۵۰ بعد از ظهر
انانتات رو تا چند هفته میشه ادامه داد؟؟ با دوز ثابت هفته ای 500 ؟؟؟
یکی گفت 12 هفته!!! زیاد نیست؟

T!rDaD
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۷:۲۰ بعد از ظهر
انانتات رو تا چند هفته میشه ادامه داد؟؟ با دوز ثابت هفته ای 500 ؟؟؟
یکی گفت 12 هفته!!! زیاد نیست؟
سلام
بستگی به دوره داره از حداقل 300 تا حداکثر 2000 میلی گرم در هفته میشه مصرف کرد
تو دوره های حرفه ای حجم بین 16 تا 24 هفته هم میشه مصرف کرد تازه اونم با دوز 2000 میلی گرم در هفته و البته با یه PCT اساسی
ولی اون مال بنده و جنابعالی نیست
دوره با دوز 500 میلی گرم رو معمولا بین 6 تا 8 هفته میبندن ولی مصرف اناتات خالی هم خیلی جالب نیست

CREATINE
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
سلام
درسته انانتات باعث ضعف سیستم ایمنی بدن میشه و فرد دچار سرماخوردگی میشه ؟!

parsboyr
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
سلام
درسته انانتات باعث ضعف سیستم ایمنی بدن میشه و فرد دچار سرماخوردگی میشه ؟!

انانتات رو نمیدونم ! اما درمورد پرپیونات این موضوع صدق میکنه!

abtinakbari
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۸:۴۷ بعد از ظهر
سلام من دوره اولمه میخوام هفته ای 250 مبل تست آنانتات بزنم و روزی 30 میل اکساندرولون آخر دوره ام تاموکسیفن و کلومید نظرتون چیه؟تست و حذف کنم فقط اکساندرولون بخورم بهتر نیست؟نتیجه ای میده؟

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۸:۵۳ بعد از ظهر
سلام من دوره اولمه میخوام هفته ای 250 مبل تست آنانتات بزنم و روزی 30 میل اکساندرولون آخر دوره ام تاموکسیفن و کلومید نظرتون چیه؟تست و حذف کنم فقط اکساندرولون بخورم بهتر نیست؟نتیجه ای میده؟
اکساندرولون استروئید ضعیفیه نمیتونی به تنهایی استفاده کنی

جواب که میده ولی این یعنی الکی خودتو به دارو آلوده کنی با مصرف این مقدار تستسترون اگه پیشرفتی هم داشته باشی چشمگیر نیست چون بدن خودش تا 150 میل تستسترون در هفته تولید میکنه!!

abtinakbari
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۰۹:۲۹ بعد از ظهر
مجبورم بدنم استپ کرده دیگه تکون نمیخوره من بوکسورم نسبت به هم وزن های خودم ضعیفم اینجوری نمیشه ادامه داد مگر نه همیشه پروتئین و bcaaو... بوده وزنم 88 قدم 184 بد نیست هیکلم اما مثل هم ردیفا نمیتونم 30 تا بارفیکس برم و... حالا به نظرتون اکساندرولون و تست انانتات دوره خوبیه؟یا داروی دیگه ای جایگزین کنم؟

hassan.iran
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۵‏, ۱۱:۲۳ بعد از ظهر
چیه بابا زرتی میرید تست میزنید:بیفایده:.بکشید بیرون ازش.خداییش خعلی عوارض سنگین داره:ناراحت:.اینده خودشو نشون میده که دیگه....:گریه::گریه:

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۱۲:۰۲ قبل از ظهر
چیه بابا زرتی میرید تست میزنید:بیفایده:.بکشید بیرون ازش.خداییش خعلی عوارض سنگین داره:ناراحت:.اینده خودشو نشون میده که دیگه....:گریه::گریه:

چه عوارضی داره داداش ؟

/HO3EIN/
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۰۱:۵۹ قبل از ظهر

جواب که میده ولی این یعنی الکی خودتو به دارو آلوده کنی با مصرف این مقدار تستسترون اگه پیشرفتی هم داشته باشی چشمگیر نیست چون بدن خودش تا 150 میل تستسترون در هفته تولید میکنه!!

داداش میشه بگی کجا گفته بدن هفته ای 150میل تست تولید میکنه؟

تا جایی که من اطلاع دارم بین 24 تا حداکثر 76 میل میتونه تولید کنه

abtinakbari
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۰۹:۰۹ قبل از ظهر
چی بزنیم جاََش؟

hassan.iran
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۱۰:۱۴ قبل از ظهر
چی بزنیم جاََش؟

وقتی میتونی با یه برنامه خوب و چندتا مکمل اصل که تو همین سایت موجوده بهتری بدنو داشته باشی چرا بری دنبال دارو و استروئید.از اقا افشین کمک بگیر واقعا دلسوزانه راهنماییت میکنه.نمونش همین داداش گلم اشکان جان بدن به این خوبی و زیبایی داره ولی یک میل هم تا حالا دارو استفاده نکرده.
خودتو تو چاه نندازhttp://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2427-معرفی-استروئیدها-و-دوره-های-مرتبط

یه چرخی تو سایت بزنید اطلاعات خوبی بدست میارید.

hassan.iran
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۱۰:۱۷ قبل از ظهر
چه عوارضی داره داداش ؟

http://forum.bodybuilder.ir/showthread.php?2427-معرفی-استروئیدها-و-دوره-های-مرتبط
این مطلبو بخون

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۶‏, ۰۳:۰۸ بعد از ظهر
داداش میشه بگی کجا گفته بدن هفته ای 150میل تست تولید میکنه؟

تا جایی که من اطلاع دارم بین 24 تا حداکثر 76 میل میتونه تولید کنه

دوست عزیز اولا عددی نمیشه تعیین کرد واسه کسی چون تو لید هورمون تو بدن به شرایط غذایی و فعالیت بدنی و .. تاثیر داره بعد اطلاع شما غلطه منم عرض کردم تا 150 میل میتونه که بازم بسته به شرایط شخص داره!!

آره ممکنه واسه یه آدم عادی همینجوری باشه ولی نمیتونی باکسی مقایسش کنی که ورزش قدرتی انجام میده که ترشح تست رو میبره بالا!!

/HO3EIN/
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۷‏, ۰۱:۰۱ قبل از ظهر
دوست عزیز اولا عددی نمیشه تعیین کرد واسه کسی چون تو لید هورمون تو بدن به شرایط غذایی و فعالیت بدنی و .. تاثیر داره بعد اطلاع شما غلطه منم عرض کردم تا 150 میل میتونه که بازم بسته به شرایط شخص داره!!

آره ممکنه واسه یه آدم عادی همینجوری باشه ولی نمیتونی باکسی مقایسش کنی که ورزش قدرتی انجام میده که ترشح تست رو میبره بالا!!
چرا عدد نمیشه تعیین کرد؟
بیا اینم از مقاله گرفتم رنج نرمال تست تولیدی بدن در طول یک هفته 24تا76 میلیگرم میباشد که97تا99 درصد از ان به صورت پیوندی و بقیه ان به صورت تستسترون ازاد میباشد
اطلاعات من غلطه شما بیار درستشو بگو؟ فقط از خودتون حرف در نیارید دوتا مبتدی میخونه اونو سرلوحه کار خودش قرار میده

شما داشتی به اون دوستومون میگفتی دارو نزن بدن تا هفته ای150 میل تولید میکنه؟اسمی از بدن تغذیه اب هوا نیاوردی

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۸‏, ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
چرا عدد نمیشه تعیین کرد؟
بیا اینم از مقاله گرفتم رنج نرمال تست تولیدی بدن در طول یک هفته 24تا76 میلیگرم میباشد که97تا99 درصد از ان به صورت پیوندی و بقیه ان به صورت تستسترون ازاد میباشد
اطلاعات من غلطه شما بیار درستشو بگو؟ فقط از خودتون حرف در نیارید دوتا مبتدی میخونه اونو سرلوحه کار خودش قرار میده

شما داشتی به اون دوستومون میگفتی دارو نزن بدن تا هفته ای150 میل تولید میکنه؟اسمی از بدن تغذیه اب هوا نیاوردی

مقاله آره میگه بدن هر فرد روزی 7 میلیگرم تست تولید میکنه منم خوندم ولی این واسه فرد عادیه بدن ورزشکار قدرتی ترشح تستسترون بیشتری داره !!ثانیا من این حرفمو از دوتا از اساتید اینجا نقل قول کردم که خودشون صاحب نظرن در این زمینه!!بعد مگه ما دوز تعیین کردیم کسی بیاد سرلوحه قرار بده !!عزیز من خودم مصرف تستسترون چندین دوره داشتم اگه بدن مثلا 50 میلیگرم هفته ای تولید کنه بنابراین با تزریق 250 میلیگرم باید رشد چشمگیری از نظر عضلانی داشته باشه !!دوستمون گفتش هفته ای یدونه تست 250 بزنه چون بدن تا نصف این مقدارومیتونه تولید کنه ارزش نداره گفتم که تولید هورمونم بسته به شرایط تغذیه تمرین استراخت و ...تاثیر داره!!

الان مهم این نیس که بدن چند میلیگرم تستسترون تولید میکنه مهم اینه که با 250 میلیگرم تست که تازه اگه 250 باشه (چون بعضیا دوز موثرشون الکیه) رشدچشمگیر نیست که طرف بخواد خودشو آلوده به دارو کنه !!

the.fable
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۸‏, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
سلام
دوستان من 20 سالمه یک برادر دارم 18 ساله نسبت به من ریش و سیبیل کامل دراورده و صداشم مردانه ترو بم تر هست ولی من صدام نازکه و ریش و سیبیل کمی هم دارم
کلا نظر خودم بر اینه که احتمال زیاد تستوسترون خونم پایینه
می خوام برای تقویت صفات مردانه یک دوره مکمل مصرف کنم ببینم چی میشه
چه مکملی پیشنهاد میدید ؟ ترجیحا به صورت ژل و کرم که روی پوست می مالن یا خوردنی باشه چون فکر می کنم با تزریقی به مشکل بر بخورم

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۳-۰۸‏, ۰۱:۲۱ بعد از ظهر
سلام
دوستان من 20 سالمه یک برادر دارم 18 ساله نسبت به من ریش و سیبیل کامل دراورده و صداشم مردانه ترو بم تر هست ولی من صدام نازکه و ریش و سیبیل کمی هم دارم
کلا نظر خودم بر اینه که احتمال زیاد تستوسترون خونم پایینه
می خوام برای تقویت صفات مردانه یک دوره مکمل مصرف کنم ببینم چی میشه
چه مکملی پیشنهاد میدید ؟ ترجیحا به صورت ژل و کرم که روی پوست می مالن یا خوردنی باشه چون فکر می کنم با تزریقی به مشکل بر بخورم

دوست عزیزشما پیش یه متخصص غدد برید سوالتون رو مطرح کنید...من و داداشم هم همسنیم اون ریشش از من پرپشت تره ولی من صدام کلفت تره:بامزه:شما واسه خودت هیچ وقت تشخیص نده که تستسترونت پایینه برو پیش متخصص یه آزمایش هورمونی هم بده چکاپ کن خودتو!!

مکمل هایی هستن برای تقویت هورمون های بدن که به پروهورمون معروفن از اونا هم میتونی استفاده کنی!!

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۳-۱۹‏, ۰۶:۲۸ بعد از ظهر
الان طبق 2تاعکسی که اقا افشین گذاشتن:
این تقلبا اون علامت هم پایین تر ازنمونه های اصلی وهم اینکه تاریخش براحتی پاک میشه عایا؟واون پلاستک سفید خشاب ها نازک ترشده؟ علامت ونشانه های نمونه های تقلبی چیند؟
تست المانی که دوستان اشاره کرده بودند بین 8-12 تومنه ومیزانش 250 واقعی است یا کم تره؟
دوستان کسی علاعم تقلبی هارومیدونه راهنمایی کنه من لازم دارم میخام برم داروخانه هاروبگردرم:منتظر::نمیبینم:

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۳-۱۹‏, ۰۹:۳۳ بعد از ظهر
سلام دوستان همینطوری از رو هوا تست انانتات 250 نزنید برای یه مبتدی(سابقه کمتر از یکسال حرفه ای) خیلی خیلی قویه

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۳-۲۰‏, ۱۲:۲۶ قبل از ظهر
سلام دوستان همینطوری از رو هوا تست انانتات 250 نزنید برای یه مبتدی(سابقه کمتر از یکسال حرفه ای) خیلی خیلی قویه
داداش من همینطوری نمیرنم برای مشکل پزشکیم میزنم ماهی 2تا الان اکثرااشغال شده قبلاها قوی بود الان نه
من 4ساله میزنم ماهی 2 تا دیگه مث 3سال پیش خوب گیرنمیاد

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۳-۲۰‏, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
داداش من همینطوری نمیرنم برای مشکل پزشکیم میزنم ماهی 2تا الان اکثرااشغال شده قبلاها قوی بود الان نه
من 4ساله میزنم ماهی 2 تا دیگه مث 3سال پیش خوب گیرنمیاد

ببخشید سوءتفاهم نشه منظورم شما نبودید....کلی به همه گفتم

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۳-۲۶‏, ۰۷:۴۴ قبل از ظهر
سلام
دوستان این تستسترون اناتات المانی موجود درداروخانه ازنظرکیفیت تایید میشه از ابوریحان بهتره؟منظورم ابوریحان 4ساله پیشه نه این جدیدها که اشغاله
چون خارجیه بیمه هزینشو میده یا نه؟
من 8500 قیمت دارم قیمت اصلیش بین چه رنجیه؟
یجا میگن 8.5-12.5 کمترهم هست بگردی؟
و اینکه میگن محصولات الفا فارما مثلا دکا ش 250 تقسیم بر 3 میشه اینم 250 ش تقسیم بر 3 میشه یا میزان 250 ش واقعی؟
باید برم ازمایش بدم ابوریحان هام هم تموم شده بچه ها میگن المانی ها قابل اعتماد تره بگم دکتر بنویسه طبق معمول همیهش 10 تاش میشد 18 هزار الان میشه 85 تومن
کسی تست برای درمان هیپوگنادیسم مورد ارزونتر سراغ نداره؟من 4ساله هزینه درمانمو خودم میدم خسته شدم
یمدت بود hcg ایرانی خوب بود بعد کمیاب شد ما رفتیم سوییسی زدیم بعد دکترگفت المانی خوبه ولی 3 تاش 80 خورده ای شد اینم شده داستانه این میگم حالاکه هزینه میکنم مث سویسی ها بی کیفیت نباشه
اساتید ودوستان لطفا منوراهنمایی کنند
پ.ن=برای درمان هیپوگنادیسم مصرف میکنم

Mr.musel
‏۱۳۹۳-۰۳-۲۸‏, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان و اساتید بنده 27 سالمه یک سال مرتب بدنسازی کار میکنم دیروز دهتا تست ایرانی گرفتم سوالم اینکه
بعد از اتمام دوره مسلمن بدن حجم میاره این حجم آیا موندگاره یا بعد از چند روز به حالت اول برمیگرده بدن درضمن چطور میشه ثابت نگهش داشت
و اینکه چند هفته اینارو استفاده کنم؟
سپاس

فرستاده شده از GT-S7272ِ من با Tapatalk

Mr.musel
‏۱۳۹۳-۰۳-۲۸‏, ۱۱:۱۶ بعد از ظهر
کسی جواب نمیده؟

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۳-۲۹‏, ۱۲:۱۸ قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان و اساتید بنده 27 سالمه یک سال مرتب بدنسازی کار میکنم دیروز دهتا تست ایرانی گرفتم سوالم اینکه
بعد از اتمام دوره مسلمن بدن حجم میاره این حجم آیا موندگاره یا بعد از چند روز به حالت اول برمیگرده بدن درضمن چطور میشه ثابت نگهش داشت
و اینکه چند هفته اینارو استفاده کنم؟
سپاس

سلام این حجم به هیچ وجه موندگار نیستو بعد ی مدت از بین میره ب مرور زمان کمتر و کمتر میشه

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۳-۲۹‏, ۱۲:۳۱ قبل از ظهر
کسی جواب نمیده؟

ببخشید من قرار نبود جواب بدم ولی سوال شما کلی هست....
شما بفرمایید که قبلا چه دوره هایی رفتید؟
اگه باره اوله استروئید مصرف میکنین باید بگم تست 250 برای شما قوی هست و انتخاب های مناسبتری داشتید....دوم اینکه سعی کنید مصرف پروتئین رو طی دوره بالا ببرین چون تست 250 قویا روی سنتز پروتئین کار میکنه و میتونید حجم خوبی کسب کنید.....سوم اینکه 2عدد اچ سی جی بعد از دوره لازم دارین و طی دوره شبی یکی تاموکسیفن 20....چهارم اینکه مقدار مصرف به بدن شما بستگی داره....من خودم شاگردام رو میفرستم آزمایش تا ببینم سطح تست خونشون چقدره بعد میزان مصرف رو میگم چون این سطح تو افراد مختلف متفاوته....ولی با این حال انتظار حجم و قدرت مناسبی میره اما واسه موندگاری بعد از دوره حتما 2 عدد hcg 5000واحدی زده بشه علتش هم اینه که شما وقتی تست میزنی دیگه بی.ضه ها تست تولید نمیکنن چون هیپوفیز فقط وقتی دستوره تولید تست رو میده که سطح تست خون پایین بیآد خب حالا با قطع تزریق تست شما باید هرچه سریعتر بی.ضه ها رو به حالت عادی برگردونی تا افت تست و حجم نداشته باشی لذا آمپول اچ سی جی این دستور رو به هیپوفیز برای تولید هرچه بیشتر میده و تست بدن شما یهو افت نمیکنه که دچار افت حجم بشی و بی.ضه ها به حالت عادی برمیگردن....پنجم اینکه تست به تنهایی دوره حساب نمیشه ایحال مصرف شما نباید بیشتر از 5 هفته باشه...با تکنیک های تغذیه ای و مکملی بعد از دوره و اچ سی جی حدودا 40درصد حجم قابل نگهداری هست....اگه سواله دیگه ای بود پ خ کنید دوستان دیگه هم که پ خ میکنن سوال میپرسن من فقط به سوالات درباره ی استروئیدها جواب میدم چون منابع برای تسلط به مسایل مکملی زیاد و در دسترس هست

Mr.musel
‏۱۳۹۳-۰۳-۳۰‏, ۰۲:۴۱ بعد از ظهر
ببخشید من قرار نبود جواب بدم ولی سوال شما کلی هست....
شما بفرمایید که قبلا چه دوره هایی رفتید؟
اگه باره اوله استروئید مصرف میکنین باید بگم تست 250 برای شما قوی هست و انتخاب های مناسبتری داشتید....دوم اینکه سعی کنید مصرف پروتئین رو طی دوره بالا ببرین چون تست 250 قویا روی سنتز پروتئین کار میکنه و میتونید حجم خوبی کسب کنید.....سوم اینکه 2عدد اچ سی جی بعد از دوره لازم دارین و طی دوره شبی یکی تاموکسیفن 20....چهارم اینکه مقدار مصرف به بدن شما بستگی داره....من خودم شاگردام رو میفرستم آزمایش تا ببینم سطح تست خونشون چقدره بعد میزان مصرف رو میگم چون این سطح تو افراد مختلف متفاوته....ولی با این حال انتظار حجم و قدرت مناسبی میره اما واسه موندگاری بعد از دوره حتما 2 عدد hcg 5000واحدی زده بشه علتش هم اینه که شما وقتی تست میزنی دیگه بی.ضه ها تست تولید نمیکنن چون هیپوفیز فقط وقتی دستوره تولید تست رو میده که سطح تست خون پایین بیآد خب حالا با قطع تزریق تست شما باید هرچه سریعتر بی.ضه ها رو به حالت عادی برگردونی تا افت تست و حجم نداشته باشی لذا آمپول اچ سی جی این دستور رو به هیپوفیز برای تولید هرچه بیشتر میده و تست بدن شما یهو افت نمیکنه که دچار افت حجم بشی و بی.ضه ها به حالت عادی برمیگردن....پنجم اینکه تست به تنهایی دوره حساب نمیشه ایحال مصرف شما نباید بیشتر از 5 هفته باشه...با تکنیک های تغذیه ای و مکملی بعد از دوره و اچ سی جی حدودا 40درصد حجم قابل نگهداری هست....اگه سواله دیگه ای بود پ خ کنید دوستان دیگه هم که پ خ میکنن سوال میپرسن من فقط به سوالات درباره ی استروئیدها جواب میدم چون منابع برای تسلط به مسایل مکملی زیاد و در دسترس هست
واقعن ممنون که اینقدر کامل جواب دادید.هنوز شروع نکردم میتونم عوضشون کنم پیشنهاد شما برای انتخاب دیگه چی هست؟
و سوال دیگم اینکه تاموکسفین و کلومفین کافی نیست حتما باید hcg استفاده کنم؟
تاموکسفین و کلومفین رو باهم میشه استفاده کرد
با تشکر فراوان آقا احسان

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۳-۳۰‏, ۰۸:۱۳ بعد از ظهر
سلام
والا سوال شما رو اصلا نمیشه جواب داد
شرایط شما رو باید مربیتون بسنجه و دوره واستون بچینه...
اما واسه دوره اول به نظر پریموبلان یا اکساندرلون یا تستولیک25 و امثالهم به نظر منطقیتر بیاد
برای بخش دوم سوال شما باید عرض کنم هاش سی جی خیلی سریعتر بیضه ها و سطح تست رو به حالت نرمال میرسونه خب در نتیجه بدن زودتر نرمال میشه و کمتر افت حجم دارید اما حالا تا شما بیآی با کلومیفن و قرص سطح تست رو به حالت نرمال برسونی طبیعتا بیشتر طول میکشه و در این مدت کاهش بیشتر حجم دارید
تاموکسیفن هم برای پایین آوردن استروژن هست تا نوک سینه نزنی چون تست اضافی در بدن تولید هورمون زنانه میکنه....
لطفا واسه استروئید اصلا عجله نکنید چون اگه اشتباه تجویز بشه جدا از عوارض بدن رو خراب میکنه ....که دیگه چطور بدن خراب میشه خودش 50 صفحه توضیح داره.....
موفق باشید

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۳۱‏, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
سلام
والا سوال شما رو اصلا نمیشه جواب داد
شرایط شما رو باید مربیتون بسنجه و دوره واستون بچینه...
اما واسه دوره اول به نظر پریموبلان یا اکساندرلون یا تستولیک25 و امثالهم به نظر منطقیتر بیاد
برای بخش دوم سوال شما باید عرض کنم هاش سی جی خیلی سریعتر بیضه ها و سطح تست رو به حالت نرمال میرسونه خب در نتیجه بدن زودتر نرمال میشه و کمتر افت حجم دارید اما حالا تا شما بیآی با کلومیفن و قرص سطح تست رو به حالت نرمال برسونی طبیعتا بیشتر طول میکشه و در این مدت کاهش بیشتر حجم دارید
تاموکسیفن هم برای پایین آوردن استروژن هست تا نوک سینه نزنی چون تست اضافی در بدن تولید هورمون زنانه میکنه....
لطفا واسه استروئید اصلا عجله نکنید چون اگه اشتباه تجویز بشه جدا از عوارض بدن رو خراب میکنه ....که دیگه چطور بدن خراب میشه خودش 50 صفحه توضیح داره.....
موفق باشید

من برا 7 تا انانتات که زدم .hcg نزدم... تاموکسیفن و کلومید مصرف کردم .. یه 5 روز میشه که روزی 2 تا تامو با شبی 1 دونه کلومید میخورم...ولی اصلا قرص جالبی نیست .. از وقتی مصرف کردم سره سینه هام یه چوری شده.. انگار نوکش برجسته شده :ناراحت: یک هفته استفاده کنم بسه ؟ تو بیشتر داره اذیتم میکنه .. فکر هم نکنم 7 تا انانتات 250 تاثیری داشته اصلن

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۳-۳۱‏, ۰۹:۰۵ بعد از ظهر
تاموکسیفن رو باید حین تزریق هم مصرف میکردید....برجستگی نوک سینه هم بخاطر اون نیست....اگه شما حتی کلومید نخورید بدن خودش تست رو کم کم به حالت نرمال میرسونه ولی خب هدف ما اینه زمان این پروسه کم بشه.....هاش سی جی هم واسه 7تا تست بستگی به بدن داره اما تست 250 از تمام استروئیدهای دنیا قویتر هست

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۳۱‏, ۰۹:۲۶ بعد از ظهر
تاموکسیفن رو باید حین تزریق هم مصرف میکردید....برجستگی نوک سینه هم بخاطر اون نیست....اگه شما حتی کلومید نخورید بدن خودش تست رو کم کم به حالت نرمال میرسونه ولی خب هدف ما اینه زمان این پروسه کم بشه.....هاش سی جی هم واسه 7تا تست بستگی به بدن داره اما تست 250 از تمام استروئیدهای دنیا قویتر هست

یک هفته دیگه میخوام باز برم دوره .. میخوام دوتا کلیر ماسل با گلوتامین و گینر بردارم ... حدود 600 بشه تمامش.. به نظرتون چی بردارم ؟ تست هم میخوام بردارم .. چی بردارم به نظرتون ؟ یه چیزی میخوام فقط حجم بده و کم خطر ترینش باشه.... دوستم تو دورش الان امادرین با ویتامین ای مخلوط میزنه .. ولی من کم خطر میخوام .. چیا بگیرم خوبه ؟ :متفکر::قلب:

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۴-۰۱‏, ۰۱:۰۸ قبل از ظهر
یک هفته دیگه میخوام باز برم دوره .. میخوام دوتا کلیر ماسل با گلوتامین و گینر بردارم ... حدود 600 بشه تمامش.. به نظرتون چی بردارم ؟ تست هم میخوام بردارم .. چی بردارم به نظرتون ؟ یه چیزی میخوام فقط حجم بده و کم خطر ترینش باشه.... دوستم تو دورش الان امادرین با ویتامین ای مخلوط میزنه .. ولی من کم خطر میخوام .. چیا بگیرم خوبه ؟ :متفکر::قلب:
والا نمیشه گفت....مربیه شما باید شرایط شما رو بسنجه.....ندیده که اصلا نمیشه دوره تجویز کرد....حتی مربی هم باید حدود یکماه تمرین و بدن شما رو زیر نظر داشته باشه بعد واستون دوره تجویز کنه که البته مربی ها الان از داعش بدتر شدن....

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۴-۰۴‏, ۱۰:۴۳ بعد از ظهر
حالا بم بگین چی بزنم ؟؟؟؟
پریبیونات با سوستانون که نوشتن که درد داره زدنش... منم اصلا دوس ندارم درد داشته باشه .. انانتات خیلی عالی بود اصلا نمیفهمیدم میزد . البته پرستارشم خوشگل بود :پوزخند: الان چی بزنم ؟ موندم ؟ کمک کنید لطفا :سوت:

mohamadreza666
‏۱۳۹۳-۰۴-۰۵‏, ۰۳:۱۹ قبل از ظهر
درصد افت بدن پس از تموم شدن دوره چقدره؟؟؟
حجم خشک میده یا پفکی؟؟؟

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۴-۰۶‏, ۱۲:۰۲ بعد از ظهر
درصد افت بدن پس از تموم شدن دوره چقدره؟؟؟
حجم خشک میده یا پفکی؟؟؟

بستگی به دو عامل داره
اگه انتی اروماتز مصرف بشه افت بسیار کم و حجم خشک و حجم کم
اگه مصرف نشه افت زیاد- احتباس اب زیاد-حجم پفکی و البته زیاد

soheil 70
‏۱۳۹۳-۰۴-۰۸‏, ۰۴:۵۵ بعد از ظهر
اساتیدتست انانات بیشتر بدن رو چرب میکنه یا ناندرلون؟

ehsan bsn
‏۱۳۹۳-۰۴-۰۸‏, ۰۵:۰۵ بعد از ظهر
این دیگه چه سوالی بود؟
:منتظر:

soheil 70
‏۱۳۹۳-۰۴-۰۸‏, ۰۵:۰۷ بعد از ظهر
این دیگه چه سوالی بود؟
:منتظر:

واسه چی؟

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۴-۰۹‏, ۱۲:۰۱ قبل از ظهر

تستسرون انانتات به خاطر اینکه استروژن زایی بیشتری داره بیشتر چربی مینداره

faraz-nri
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۱‏, ۱۱:۲۵ قبل از ظهر
با سلام و خسته نباشید
من می خواستم یه دوره برم و مربیم یه برنامه بهم داده که راستش یکم میترسم. قبلا چند بار دوره رفتم و دوره ی اولم نیست
وزنم 86 وقدم 190

دیانابول(روزانه/mg ) / ناندرلون(هفته) /تست250(هفته)
هفته1: 10/ 100/ 250
هفته2: 15 / 150/ 500
هفته3: 20 / 200/ 500
هفته4: 25/ 200/ 500
هفته5: 20/ 150/ 250
هفته6: 10/ 100/ 250

لطفا راهنمایی کنید که این دوره میتونه برام مشکل ساز باشه یا نه.
از 8 تا ناندرلونی که تو اوج قراره بزنم می ترسم. در ضمن دوره های شستو شو مثل hcg و کلومیفن و تاموکسیفن رو هم داده.
با تشکر

T!rDaD
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۱‏, ۱۲:۰۳ بعد از ظهر
با سلام و خسته نباشید
من می خواستم یه دوره برم و مربیم یه برنامه بهم داده که راستش یکم میترسم. قبلا چند بار دوره رفتم و دوره ی اولم نیست
وزنم 86 وقدم 190

دیانابول(روزانه/mg ) / ناندرلون(هفته) /تست250(هفته)
هفته1: 10/ 100/ 250
هفته2: 15 / 150/ 500
هفته3: 20 / 200/ 500
هفته4: 25/ 200/ 500
هفته5: 20/ 150/ 250
هفته6: 10/ 100/ 250

لطفا راهنمایی کنید که این دوره میتونه برام مشکل ساز باشه یا نه.
از 8 تا ناندرلونی که تو اوج قراره بزنم می ترسم. در ضمن دوره های شستو شو مثل hcg و کلومیفن و تاموکسیفن رو هم داده.
با تشکر
سلام
اون دیانابول تو دوره خوبه ولی به صورت kick start
در نتیجه دیگه تا آخر دوره نباید ادامه پیدا کنه و بعد هفته 4 بهتره قطع بشه وگرنه افت شدیدی بعد از قطع مصرف در انتظار شماست
تست انانتات رو هرمی مصرف کردن کار بیخودیه و بهتره از اول تا اخر دوره دوزش همون 500 میلی گرم یکسان باشه
ضمن اینکه در حضور تست اناتات و دیانابول اون ناندرلون دکانوآت اونم با همچین دوز پایینی هیچ لزومی نداره و اضافیه
چون دوره اولتون نیست و قبلا سابقه مصرف داشتین همچین دوره ای اشکال نداره ولی مشروط بر اینکه هم آنتی/بلوکه استروژن ضمن دوره داشته باشید و هم تراپی پایانی
چون همچین دوره ای خطر ژنیکو هم داره اما چون نسبت قد و وزنتون میگه احتمال زیاد اکتومرف هستین ژنیکو خیلی جدی نیست ولی بهتره پیشگیری کنید

soheil 70
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۱‏, ۰۱:۰۶ بعد از ظهر
تیرداد جان از شنبه میخوام یه دوره خشک برم مکملام شامل پروتیین کازیین + کارنیور+گلوتامین+الکارنتین+پمپ هستش
2 بار هم تجربه دوره استروییدی رو داشتم.
حالا به نظرت کنار اینا تو دوره یه چنتا تست انانات بزنم باعث چرب شدنم میشه یا روند عضله سازیم رو بهتر میکنه؟

T!rDaD
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۱‏, ۰۶:۱۹ بعد از ظهر
تیرداد جان از شنبه میخوام یه دوره خشک برم مکملام شامل پروتیین کازیین + کارنیور+گلوتامین+الکارنتین+پمپ هستش
2 بار هم تجربه دوره استروییدی رو داشتم.
حالا به نظرت کنار اینا تو دوره یه چنتا تست انانات بزنم باعث چرب شدنم میشه یا روند عضله سازیم رو بهتر میکنه؟
سلام
چند دونه تست انانتات زدن دوره محسوب نمیشه و بهتره اصلا بدن رو آلوده نکنید
همون مکمل ها کفایت میکنه
ضمن اینکه تست اناتات الزاما باعث آبدار شدن/ چرب شدن بدن نمیشه و میشه با رژیم و برنامه تمرینی درست خشک اومد بالا و تازه توده چربی رو هم کمتر کرد و صد البته که این موضوع ربط زیادی به تیپ بدنیتون داره
و اینکه من شخصا مخالف سرسخت مصرف پمپ هنگام دوره استروئیدی هستم

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۱‏, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
سلام
همون مکمل ها کفایت میکنه
ضمن اینکه تست اناتات الزاما باعث آبدار شدن/ چرب شدن بدن نمیشه و میشه با رژیم و برنامه تمرینی درست خشک اومد بالا و تازه توده چربی رو هم کمتر کرد و صد البته که این موضوع ربط زیادی به تیپ بدنیتون داره

چرا نباید در دوره استروئید پمپ مصرف بشه ؟

soheil 70
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۲‏, ۱۰:۰۳ قبل از ظهر
سلام
همون مکمل ها کفایت میکنه

به این خاطر گفتم چن تا دونه که اگه بدن چرب میشه زیاد نزنم. ولی اگه چرب نشه مشکل نداره یه دوره کامل باهاش میرم بدنمم جوریه که هم راحت چربی میگیره و هم راحت کات میشه. راستی چرا مخالفی با پمپ تو دوره استروییدی؟

T!rDaD
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۲‏, ۱۰:۱۵ قبل از ظهر
چرا نباید در دوره استروئید پمپ مصرف بشه ؟

راستی چرا مخالفی با پمپ تو دوره استروییدی؟
سلام و صبح بخیر
استروئید ها باعث میشن که فشار خون شما بالا بره
پمپ هم دقیقا همین کار رو میکنه
مصرف همزمان این دو نتیجه ش میشه فشار مضاعف به قلب
منتهی خیلی از عزیزان اعتقاد دارن که مشکلی پیش نمیاد و اینا حرف رایگانه و منطقشون اینه که چون همزمان مصرف کردن و دیدن هیچ اشکالی پیش نیومده !
این دوستان توجه نمیکنن که خیلی از عوارض آنی نیست و سالهای بعد تاثیرش رو نشون میده
بدبختانه خیلی ها تو این ورزش جوری رفتار میکنن که انگار قراره فقط تا 30 سالگی عمر کنن و خوش باشن و دیگه برای بعد از اون سن برنامه ای ندارن

soheil 70
‏۱۳۹۳-۰۴-۱۲‏, ۱۰:۴۱ قبل از ظهر
سلام و صبح بخیر
استروئید ها باعث میشن که فشار خون شما بالا بره
پمپ هم دقیقا همین کار رو میکنه
مصرف همزمان این دو نتیجه ش میشه فشار مضاعف به قلب
منتهی خیلی از عزیزان اعتقاد دارن که مشکلی پیش نمیاد و اینا حرف رایگانه و منطقشون اینه که چون همزمان مصرف کردن و دیدن هیچ اشکالی پیش نیومده !
این دوستان توجه نمیکنن که خیلی از عوارض آنی نیست و سالهای بعد تاثیرش رو نشون میده
بدبختانه خیلی ها تو این ورزش جوری رفتار میکنن که انگار قراره فقط تا 30 سالگی عمر کنن و خوش باشن و دیگه برای بعد از اون سن برنامه ای ندارن

سلام صبح شما هم بخیر
ممنون از راهنماییت.
اقا به نظرت قضیه این تست رو چیکار کنم نزدیک 700 پول مکملام شده میخوام بهترین نتیجه رو بگیرم میتونی بیشتر راهنماییم کنی؟

erfann
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۶‏, ۰۷:۳۷ بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال داشتم. من چند میل enantheate داشتم به مدت یک هفته موندن توی جیب کیف از این دانشجوییا . میخوام ببینم با توجه به گرمای هوا و اینکه تو یخچال نبودن الان سالمن یا خراب شدن؟یه چیز دیگه اینکه بالاخره نفهمیدیم ابوریحان بهتره یا این المانیا؟

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۶‏, ۱۰:۳۱ بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال داشتم. من چند میل enantheate داشتم به مدت یک هفته موندن توی جیب کیف از این دانشجوییا . میخوام ببینم با توجه به گرمای هوا و اینکه تو یخچال نبودن الان سالمن یا خراب شدن؟یه چیز دیگه اینکه بالاخره نفهمیدیم ابوریحان بهتره یا این المانیا؟

کدوم آلمانیا ؟ اسمش چیه ؟ عکسشو میذاری ؟

yns_no
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۶‏, ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
اگه تغییر رنگ نداده و حالت روغنیش هنوز هست مشکلی نداره. من خودم کاتالوگ تست ابوریحانو خوندم.بیشتر مکمل فروشام ک یخچال ندارن تو همون هوای معمولیه.من خودمم دارم تو کمده

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۷‏, ۰۲:۰۱ قبل از ظهر
ابوریحان بعدازسال 92 دیگه کیفیت سابق نداره اشغال شده
باید تاریخ انقضاش
2012-2017 باشه
از2012 به بعدینی تولیدهای
2013-2018
2014-2019
بی کیفیت هستند معلوم نیست توش چی هستند

erfann
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۷‏, ۰۲:۰۸ بعد از ظهر
ابوریحان بعدازسال 92 دیگه کیفیت سابق نداره اشغال شده
باید تاریخ انقضاش
2012-2017 باشه
از2012 به بعدینی تولیدهای
2013-2018
2014-2019
بی کیفیت هستند معلوم نیست توش چی هستند

مرسی بابت جواب. داداش من خودم تو شرکت پخش دارو کار میکنم ولی همچین چیزی نشنیدم میشه دلیلشم اگه میدونی بگی منظورم اینه ک چه جوری به این نتیجه رسیدی

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۷‏, ۰۲:۲۹ بعد از ظهر
مرسی بابت جواب. داداش من خودم تو شرکت پخش دارو کار میکنم ولی همچین چیزی نشنیدم میشه دلیلشم اگه میدونی بگی منظورم اینه ک چه جوری به این نتیجه رسیدی
شما که شرکت پخش داروهستی چطوردرجریان نیستی ! بایدبجای ابوریحان ازیشرکت دیگه استفاده کنی چون کیفیت سابق نداره مثل کاسپین خوبه ولی کیفیتش پایینتره کارتم راه میندازه یا بری سراغ المانی ها
اقا افشین هم صفخات قبل اشاره کردند یزحمت بکش مطالعه کن
من برای درمان استفاده میکنم چندساله
وقتی میزنی جدیدارو اصن تست خونتم بالاکه نمریه میادش پایین

erfann
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۷‏, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
کار ما پخش اینجور داروها نیست ما تو پخش بهداشتی دارویی هستیم ولی کارم یه جوریه که با ویزیتورای این شرکتا و مسول خرید های داروخونه ها در رفت وامدم . مرسی بابت جواب داداش. اگه واقعا سطح تستو نیاره بالا آشغاله و اگه اینجوری باشه ینی نظارت تو این زمینه در حد صفره

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۷‏, ۱۱:۰۷ بعد از ظهر
کار ما پخش اینجور داروها نیست ما تو پخش بهداشتی دارویی هستیم ولی کارم یه جوریه که با ویزیتورای این شرکتا و مسول خرید های داروخونه ها در رفت وامدم . مرسی بابت جواب داداش. اگه واقعا سطح تستو نیاره بالا آشغاله و اگه اینجوری باشه ینی نظارت تو این زمینه در حد صفره
خوداقا افشین هم بابت نظارت صفحه هات پیشین اشاره کردند
پیشنهادم اینه ازتست انانتات المانی استفاده کنی یا کاسپین
اگرهم تهران هستی داروخانه های سمت رباط کریم گیشا داروخانه ساران خ فرشته یسر برو اونجا شاید هنوزم هم گیر بیادبرای تولید سال 90 البته شک دارم چون خودم همشونو سرزدم ولی سرزدنش ضرری نداره شاید شانس شما بود:بامزه::گل رز:

erfann
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۸‏, ۰۳:۵۴ بعد از ظهر
اقا من سه تا تست ۲۵۰ ابوریحان تا الان زدم از جوابدهیشم راضی نبودم به نظرتون واسه تست هوی بعدیم المانی بگیرم؟عیب نداره نصف دوره ابوریحان زدم نصفشو المانی ؟

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۸‏, ۰۴:۳۰ بعد از ظهر
اقا من سه تا تست ۲۵۰ ابوریحان تا الان زدم از جوابدهیشم راضی نبودم به نظرتون واسه تست هوی بعدیم المانی بگیرم؟عیب نداره نصف دوره ابوریحان زدم نصفشو المانی ؟
ازهمون هاست که خاکستری روش نوشته؟جز اون تاریخ جدیدهاست که گفتم؟
بیخیالش شو مصرفشو قطع کن فقط تست تودورتونه؟
اون ابوریحان بی کیفیت بوده شماالمانی بگیر مصرف کن
قیمتش هم بین 8500-11 تومن متغیرمیباشد

renger
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۸‏, ۰۸:۱۸ بعد از ظهر

دوست عزیز با 3 تا که نمیشه انتظاری داشته باشی شما دوره رو کامل کن جوابشو 100% میبینی

erfann
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۸‏, ۰۹:۱۶ بعد از ظهر
دوست عزیز با 3 تا که نمیشه انتظاری داشته باشی شما دوره رو کامل کن جوابشو 100% میبینی

میدونم داداش منظورم اینه که اگه ابوریحانا تقلبین و تست توشون نیست از این به بعد المانی بزنم.

erfann
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۸‏, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
ازهمون هاست که خاکستری روش نوشته؟جز اون تاریخ جدیدهاست که گفتم؟
بیخیالش شو مصرفشو قطع کن فقط تست تودورتونه؟
اون ابوریحان بی کیفیت بوده شماالمانی بگیر مصرف کن
قیمتش هم بین 8500-11 تومن متغیرمیباشد

تاریخش مشکیه ولی تا ۲۰۱۸ هستش.چند تا داشتم کنار هم قرار دادم اندازه هم بودن. المانیش دم دستم هست قیمتش ۸ تومن

dolphin
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۸‏, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
بعضی از بدنا دیر به دارو جواب میدن بعضیا سریع مث خود من تازه تو هفته چهارم یا پنجم دارو تو بدنم جا میوفته و جوابدهیش شروع میشه حالا شما هم واس قلق بدنت دستت بیاد زیاد عجله نکن ببین جز کدوم دسته از بدنا هستی با 3 تا دونه تست جواب انچنانی رو مد نظر قرار نده به دراز مدت فکر کن.

erfann
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۸‏, ۰۹:۴۱ بعد از ظهر
بعضی از بدنا دیر به دارو جواب میدن بعضیا سریع مث خود من تازه تو هفته چهارم یا پنجم دارو تو بدنم جا میوفته و جوابدهیش شروع میشه حالا شما هم واس قلق بدنت دستت بیاد زیاد عجله نکن ببین جز کدوم دسته از بدنا هستی با 3 تا دونه تست جواب انچنانی رو مد نظر قرار نده به دراز مدت فکر کن.
داداش بحث من چیزی دیگس . بحثم اینه که اگه چیزی که میزنم تقلبی باشه طبیعتا یا تا اخر دوره جواب نمیگیرم یا جوابی که بگیرم عوارضش خیلی بیشتر از عوارض تسته چون اصن معلوم نیست چی توش هست که بزنی فقط پف میکنی

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۸‏, ۰۹:۵۱ بعد از ظهر

تست هاتون کاملا تقلبی اند و از مشتقات دگزامتازون پر شدن و بعد مصرفش صورت مثل بادکنک باد میشه و چرب !!!
دورتون رو یا متوقف کنید یا اون 3 تزریق رو کلا درنظر نگیرید و با تست المانی دورتون رو دوباره شروع کنید

dolphin
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۸‏, ۱۰:۳۲ بعد از ظهر
اقا یعنی تستای ابو ریحان از داروخونه تقلن:نمیبینم:

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۸‏, ۱۱:۰۰ بعد از ظهر
اقا یعنی تستای ابو ریحان از داروخونه تقلن:نمیبینم:

سه نمونه وجود داره :
1.اصل با کیفیت قدیمی که هنوزم تاریخ داره
2.تقلبی تولید 2013 2014
3.اصل تولید 2013 2014 که اشغاله

dolphin
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۸‏, ۱۱:۲۲ بعد از ظهر
منظورم داروخونه هستش یعنی من الان برم داروخونه تست انانتات بگیرم تقلبی بهم میده یعنی امکانش هست چون دارو هستشو خطرهای فراوان؟

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۹‏, ۱۲:۲۱ قبل از ظهر
منظورم داروخونه هستش یعنی من الان برم داروخونه تست انانتات بگیرم تقلبی بهم میده یعنی امکانش هست چون دارو هستشو خطرهای فراوان؟

احتمالش هست
نمیدونم چرا اینقدر اعتماد به داروخونه زیاده
من خودم به داروخونه سر میزنم کلی مکمل تقلبی میبینم
دوستم اونجا کار میکنه میگه فارماتون تقلبی میخریم برچسب شبنم میزنیم روش !
یا ویتامین ای و مولتی های تاریخ گذشته رو دونه ای میفروشیم....
و بعضی داروهاشونو از بازار تقلبی میخرن
کلا کصافت کاری کم نمیکنن

erfann
‏۱۳۹۳-۰۴-۲۹‏, ۰۹:۵۶ قبل از ظهر
مرسی محمد جان بابت جوابت .

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۵-۱۹‏, ۰۸:۳۸ بعد از ظهر
انانتات ابوریحان بهتر حجم و وزن میده یا سوستانون مدیاتچ ؟؟؟:سوت:

bosslost
‏۱۳۹۳-۰۵-۱۹‏, ۱۱:۰۸ بعد از ظهر
انانتات ابوریحان بهتر حجم و وزن میده یا سوستانون مدیاتچ ؟؟؟:سوت:

سوالت درست نیست باید بگی انانتات غیر از اب حجم هم میده ؟

سوستانون مدیتیچ داروی خوبیه برا حجم .. خودش به تنهای با تغذیه ی خوب حجم مدنظرتو بت میده ...............

vvahiddm
‏۱۳۹۳-۰۶-۱۳‏, ۱۲:۵۱ قبل از ظهر
احتمالش هست نمیدونم چرا اینقدر اعتماد به داروخونه زیادهمن خودم به داروخونه سر میزنم کلی مکمل تقلبی میبینمدوستم اونجا کار میکنه میگه فارماتون تقلبی میخریم برچسب شبنم میزنیم روش !یا ویتامین ای و مولتی های تاریخ گذشته رو دونه ای میفروشیم....و بعضی داروهاشونو از بازار تقلبی میخرنکلا کصافت کاری کم نمیکننالان توی قسمت پرسش و پاسخ سایت ابوریحان بودم گفته بود چند وقتیه که اصلا تولید نمیشه این دارو(تاریخش فک کنم واسه برج دو بود)دلیلشم نبود مواد اولیه ذکر کرده بودیعنی الان حدود دو ساله ما تحریم دارویی شدیم و مواد اولیه بهمون ندادن پس میشه اینطور گفت که خرید این دارو خریته همون کاری ک خودم کردم الان سه تاش تو دستمه هیچکدومم هم قد نیستن (برعکس نمونه المانی) و تاریخ و سریالشم با ناخن پاک میشه اما اثینا مهم نیس میخاستم بدونم میشه یه طوری اون از اون داروخانه شکایت بشه که ***مو بکنم تو ** ننشون؟پدرسگا نمیگن حالا بدنسازا ب جهنم اون بدبختی که بیماره خودش کم دردسر داره که اینطوری میکنیم تو***ش؟؟؟؟

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۱۳‏, ۰۲:۲۱ قبل از ظهر
الان توی قسمت پرسش و پاسخ سایت ابوریحان بودم گفته بود چند وقتیه که اصلا تولید نمیشه این دارو(تاریخش فک کنم واسه برج دو بود)دلیلشم نبود مواد اولیه ذکر کرده بودیعنی الان حدود دو ساله ما تحریم دارویی شدیم و مواد اولیه بهمون ندادن پس میشه اینطور گفت که خرید این دارو خریته همون کاری ک خودم کردم الان سه تاش تو دستمه هیچکدومم هم قد نیستن (برعکس نمونه المانی) و تاریخ و سریالشم با ناخن پاک میشه اما اثینا مهم نیس میخاستم بدونم میشه یه طوری اون از اون داروخانه شکایت بشه که ***مو بکنم تو ** ننشون؟پدرسگا نمیگن حالا بدنسازا ب جهنم اون بدبختی که بیماره خودش کم دردسر داره که اینطوری میکنیم تو***ش؟؟؟؟

وقتی اون بالا بالایی ها دزدی میکنن کلفت.....ازین داروخونه کوچیک چ انتظاری هست ؟
به قولا زورشون میرسه دیگه....و وظیفه ما اینه اگاهی پیدا کنیم و نخریم
چرا دروغ بگم تو *** منم کردن همین ابوریحان رو :ناراحت:

Mohsen2013
‏۱۳۹۳-۰۶-۱۳‏, ۰۹:۲۶ قبل از ظهر
یکسری تست ۲۵۰ انانتات هست جعبه ده تایی باریک داره نوشته ساخت المان اما روی جعبه همه جاش فارسی نوشته! خوبه اینا یا ...

**sylvester**
‏۱۳۹۳-۰۶-۱۳‏, ۱۱:۱۶ قبل از ظهر
یکسری تست ۲۵۰ انانتات هست جعبه ده تایی باریک داره نوشته ساخت المان اما روی جعبه همه جاش فارسی نوشته! خوبه اینا یا ...
خودم استفاده کردم کیفیتش بد نیست.اگه نمیتونی محصول بهتر و مطمین تری بگیری همونو بگیر که حداقل تا حدودی خیالت راحته که توش بجای تست ویتامین ای و ناندرلون 25 نبوده

Mohsen2013
‏۱۳۹۳-۰۶-۱۳‏, ۰۲:۰۲ بعد از ظهر
خودم استفاده کردم کیفیتش بد نیست.اگه نمیتونی محصول بهتر و مطمین تری بگیری همونو بگیر که حداقل تا حدودی خیالت راحته که توش بجای تست ویتامین ای و ناندرلون 25 نبوده
این امپولها موثر تره یا این کپسول که عکسشو گذاشتم
http://www.upload7.ir/imgs/2014-09/52140210553883589615.jpg
محصول ارگانن ساخت هلند

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۱۴‏, ۱۲:۵۴ قبل از ظهر
این امپولها موثر تره یا این کپسول که عکسشو گذاشتم
http://www.upload7.ir/imgs/2014-09/52140210553883589615.jpg
محصول ارگانن ساخت هلند

فوق االعاده مشکوکه به تقلبی بودن.

Mohsen2013
‏۱۳۹۳-۰۶-۱۵‏, ۰۳:۳۹ بعد از ظهر
فوق االعاده مشکوکه به تقلبی بودن.
از کجا تشخیص دادید تقلبیه؟!

Bbehnam
‏۱۳۹۳-۰۶-۳۱‏, ۱۲:۰۵ قبل از ظهر
کیفیت سری جدید تستهای ایرانی نسبت به تست های المانی چطوره ؟؟ (اونهای که مصرف کردن لطفا پاسخ بدن)

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۳۱‏, ۱۲:۰۹ قبل از ظهر
کیفیت سری جدید تستهای ایرانی نسبت به تست های المانی چطوره ؟؟ (اونهای که مصرف کردن لطفا پاسخ بدن)

تست ایرانی از دم تقلبین ابوریحان
باور نمیکنی عکساشو برات بزارم

کاسپین خوبه اونم به سختی پیدا میشه
المانی هم جدیدا نسبت به همه تست های انانتات بهتره ولی بازم کیفیت سابقو نداره.

Bbehnam
‏۱۳۹۳-۰۶-۳۱‏, ۱۲:۳۹ قبل از ظهر
الان من چندتایی از این تست ابوریحان دارم که تاریخش با ناخون پاک میشه ولی تاریخ تولید و انقضا و بیتچ نامبرش با آمپولش یکی هست ! اینم تقلبیه ؟!

http://upload7.ir/imgs/2014-09/55872299455968582701.jpg

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۶-۳۱‏, ۱۲:۴۲ قبل از ظهر
الان من چندتایی از این تست ابوریحان دارم که تاریخش با ناخون پاک میشه ولی تاریخ تولید و انقضا و بیتچ نامبرش با آمپولش یکی هست ! اینم تقلبیه ؟!

http://upload7.ir/imgs/2014-09/55872299455968582701.jpg

تقلبی نیست
شرکت تولید میکنه منتها تولیدهای 2013-2018 و 2014-2019 کیفیت سابق نداره معلوم نیست چی توشه خود محمد مصرف کرده بود تست بدنت هم بعد استفاده سری جیدی میاره پایین
اخرین بار یکی ازدوستان من پارسال استفاده کرده بود میل جن س یش ازبین رفته بود معلوم نیست چی توشه
کلا از تاریخ 2012 به اونور کیفیت لازم نداره
اگه میتونی فردا بروپسش بده
2011-2016
2012-2017 پیدا کردی بخر خوبه من خودم الان برای سال 2012 شو دارم راضی ام 2سال پیش خریدم
خیلی هم کمیابه

Bbehnam
‏۱۳۹۳-۰۶-۳۱‏, ۱۲:۵۵ قبل از ظهر
ممنون .محصولات کاسپین جدیدش رو میشه جایگزین ابوریحان کرد یا کلا با خیال راحت تست المانی بگیرم ؟

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۶-۳۱‏, ۰۱:۰۰ قبل از ظهر
ممنون .محصولات کاسپین جدیدش رو میشه جایگزین ابوریحان کرد یا کلا با خیال راحت تست المانی بگیرم ؟
تست کاسپین تا 2سال پیش خودم استفاده میکردم الان نمیدونم پیدا میشه یانه اگه پیدا کردی دوزش بیشتری مصرف کن
کیفیتش نسبت به ابوریحان قدیمی پایین تره بازم درحد نیست ولی جواب میده
تست المانی هم کیفیتش به پای ابوریحان نمیرسه متوسطه چون زدم دارم مقایسه میکنم
اگه میتونی سوس بگیر مگنوم bq pharma جفتشون کیفیت خوبی دارند که از فروشنده معتبر تهیه کنی
من خودم برای تست درمانی از سوس مگنوم استفاده میکنم راضیم المانی هم امتحان کردم درمقابل انانتات ابوریحان ضعیف بود
هدفت ارمصرف چیه؟

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۶-۳۱‏, ۰۴:۰۳ قبل از ظهر
دوستان من
اشتباه نوشتم سوس مگنوم سوستانون نیست
ترکیب 6 نوع تست هستش
اسمش هم test plex
ترکیبیه بعد یادم افتاد سوس نوع بیشتر نبود
شرمنده بخاطر اسپم

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۶-۳۱‏, ۰۳:۱۲ بعد از ظهر
همون سوس محسوب میشه. تست پلکس مگنوم که 150 و 300 هم داره

DANGER021
‏۱۳۹۳-۰۸-۱۴‏, ۰۷:۵۱ بعد از ظهر
سلام
من میخوام تست انانتات المانی 250(داروخانه ای) استفاده کنم
میخوام هفته ای ی دونه استفاده کنم برا 4 هفته ب نظرتون حجم میده؟؟؟
بیشتر مد نظرم صورتمه ک خیلی لاغر...
یا هفته ای 2 تا بزنم؟؟

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۸-۱۸‏, ۰۱:۳۶ بعد از ظهر
کسی تا حاللا تست المانی تقلبی دیده ؟

جدیدا کسی استفاده کرده ؟ جواب میده ؟

Hamed#
‏۱۳۹۳-۰۸-۱۸‏, ۰۱:۴۲ بعد از ظهر
آره محمد جان اومده به بازار.مربی ها میفروشن.