PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اكسي متالون oxymetholone

---
‏۱۳۸۷-۰۷-۱۲‏, ۰۱:۴۶ بعد از ظهر
اكسي متالون كه با نام آنادرول هم فروش مي رود . يكي از قوي ترين استروئيد هاي خوراكي مي باشد كه در زير به آن مي پردازيم :
اكسي متالون يك استروئيد خوراكي است .اكسي با احتباس آب در بدن به سرعت باعث بزرگ تر به نظر رسيدن عظلات بدن مي شود و مصرف كننده در زمان كوتاه بسيار زود حجيم مي شود و در نتيجه اثر بخشي اكسي بسيار سريع و بالاست ولي عوارض استروژني آن نيز بسير بالا مي باشد .
بدن مصرف كننده با مصرف اكسي به سرعت پف ميكند و عضلات او حجيم اما صاف و بدون تفكيك به نظر مي رسد از اين رو اكسي براي عضله سازي داروي خوبي نمي باشد (البته از نظر كيفيت ) . ولي در افزايش قدرت به خاطر احتباس آب و نمك در بدن داروي فوق العاده اي مي باشد .
همچنين افزايش نمك هاي سديم پتاسيم و كلر باعث مي شود ورزشكار در حين تمرينات سخت دچار دچار ضرب خوردگي و آسيب ديدگي نشود . به همين خاطر در ورزش هاي قدرتي مثل پاورليفتينگ و وزنه برداري در اوزان سنگين وزن از آن استفاده ميكنند .
اكسي باعث افزايش گلوبول هاي قرمز خون شده و در نتيجه باعث مي شود كه اكسيژن بيشتري به عضلات بدن برسد كه به همين خاطر كارايي ورزش كار در حين تمرين افزايش ميابد .
اكسي مانند پمپ آب عضلات را باد مي كند و ورزش كاران كه از آن بهره مي برند معمولا از اين كه به سرعت صاحب بدني حجيم مي شوند خوشحالند ولي به قيمت عوارض استروژني بالا و خطر ناك .
اكسي علاوه بر عوارض استروژني باعث عوارض روحي و رفتاري مانند ورزش زدگي نيز مي شود زيرا ورزشكار با مصرف اكسي از تعداد ست ها و روزهاي تمرين خسته نمي شود و گاها 6 روز در هفته تمرين مي كند و اين طور تمرين كردن در دراز مدت باعث ورزش زدگي مي شود .
اگر چه اكسي متالون داروي مناسبي براي آماده سازي قبل از مسابقات پرورش اندام نمي باشد ولي از استروئيد هاي ديگر در دوران حجم كمك بيشتري به فرد مصرف كننده مي كند .
از اين رو 1-6 هفته مي توان از اكسي متالون استفاده كرد . اما بايد پس از مصرف حتما از آنتي استروژن هاي قوي و داروهاي ديورتيك استفاده كرد و عوارض اين دارو را به حداقل رساند .
توصيه مي شود براي بار اول مصرف اكسي به هيچ عنوان از 1.5 قرص 50 ميلي گرمي بالاتر نرويد . بهتر است از اكسي را به همراه وعده هاي غذايي صبحانه و عصرانه استفاده كرد و از ساعت 19 به بعد به خاطر اينكه ممكن است باعث بالا رفتن فشلر خون در خواب شود به هيچ عنوان مصرف نكنيد .
سعي كنيد به هيچ عنوان دوره اكسي را بيشتر از 6-8 هفته ادامه ندهيد چون باعث صدمات شديدي روي كبد مي شود و همچنين با سمي شدن كبد باعث ايجاد برخي تومورهاي بدخيم و خوش خيم در كبد مي شود .
ورزشكار بالاي 100 كيلو مي تواند از اين دارو تا دوز 150 ميلي گرم در روز به مدت 3 هفته استفاده كند .
به علت عوارض آندروژني بالا همزمان از آنتي استروژن ها براي كاهش عوارض استفاده كنيد .
از عوارض جانبي اكسي ميتوان سردرد و سرگيجه و حالت تهوع و عوارض آندروژني مانند ژنيكو ماستي (بزرگ شدن نوك سينه ها در آقايان) و همچنين سمي شدن كبد در استفاده بلند مدت را نام برد .
اگر چه با استفاده هم زمان از اكسي و سوستانون يا دكا ميتوان در عرض 6 هفته 6-9 كيلو عضله سازي كرد . اما قبل از خريد اكسي به فكر خريد آنتي استروژن ها باشيد تا از عوارض آن بكاهيد .

دوز مصرفي : 50 تا 100 ميليگرم روزانه
مدت ماندگاري در تست هاي كنترل دوپينگ : 8 هفته
مدت فعاليت اكسي در بدن : 16 ساعت

http://www.bodybuilderschoice.com/imgprep/Anadrol-50-LG.jpg

چنگیز
‏۱۳۸۸-۰۶-۲۷‏, ۰۸:۳۳ بعد از ظهر
من یه دوره رفتم حجم وحشتناکی میده ولی 99 درصدش آب زیر پوست
البته اکثر استروئید های خوراکی این خاصیت رو دارند ولی این یه چیزدیگس

به نظر من اصلا استفاده نکنید

aghil
‏۱۳۸۸-۰۷-۰۴‏, ۰۳:۲۸ قبل از ظهر
mamnon.kolan ba in daro mokhalefam,zemne inke fek mikonam aslesh kamtar to bashgahaye ma peyda beshe ke bekhad azash estefade she.mazerrate jense 2 ham ke ....dar har sorat mamnon

Senior Manager
‏۱۳۸۸-۰۷-۰۴‏, ۰۷:۰۵ قبل از ظهر
دوست عزیز ....جناب آقای aghil
به قوانین فروم احترام بذارین و فارسی تایپ کنید
در صورت تکرار اخطار دریافت میکنید

bodyguard
‏۱۳۸۸-۰۷-۰۴‏, ۰۱:۰۵ بعد از ظهر
این دارو به کسانی که مشکل کم خونی شدید دارند و یا کسانی که سرطان خون دارند تجویز میشه.به شدت برای کبد سمی بوده و حتی مواردی مشاهده شده که با مصرف چند عدد از این قرصها کبد با مشکلات بسیار جدی روبرو شده.
تقریبا در دنیا این دارو از رده خارج محسوب شده و طرفدار زیادی ندارد(به جز ایران)

امیر رضا
‏۱۳۸۸-۰۷-۰۴‏, ۰۸:۱۴ بعد از ظهر
اکسی مصرف کردن پول و وقت هدر کردنه.
هم عوارضش زیاده هم اینکه مقطعی هستش

vatanfa
‏۱۳۹۰-۰۱-۲۸‏, ۰۹:۳۱ بعد از ظهر
سلام
من حدودا 17 سالمه و قدم هم حدودا فکر کنم 170 و خرده ای باشه وزنم هم حدودا 55 هست،حدود 1.5 ساله که بدنسازی کار میکنم،کلا هم لاغر اندام هستم و فکر کنم از دی ان ای هام باشه.
من یه بسته قرص اکسی خریدم میخوام حجم بگیرم اما این مقاله ها رو که خوندم دوبه شک شدم که مصرف کنم یا نه البته نمیخوام زیاد مصرف کنم حداکثر 30 تا هفته ای 4 بار میرم باشگاه

به نظر شما اساتید محترم من این قرص ها رو مصرف کنم یا پسش بدم؟

dashul_khan
‏۱۳۹۰-۰۵-۰۱‏, ۰۵:۱۵ بعد از ظهر
دوست عزیز شما سنتون در حدیه که میتونید به صورت تغذیه طبیعی و فوقش با مکمل ها ( که اگه اصل باشن خیلی هم خوبن) وزنتونو رو بالا بیارید  و اصلا نیازی به مصرف هیچگونه استروئید یا هورمون ندارید.

به فکر آینده و بدن خودتون هم باشید.

موفق باشید دوست من.

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۰-۰۶-۰۲‏, ۱۰:۴۱ بعد از ظهر
سلامخواستم بگم دمتون گرمممممممممممممممممممممم بخاطر اینکه اطلاعات به این گرونیو بدون منت در اختیار همه میزارین.بازم ممنون

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۰-۰۶-۰۳‏, ۰۱:۰۴ بعد از ظهر
بازم سلام مربی من میگه باید 50 تا قرص اکسی با دوز 50 برم.همراه با کراتین و پزوتیین کازیین و وی.میشه یه زاهنمایی بکنین؟من ترسم از اکسیه وگرنه بقیش ک برا حجم لازمه.ممنون میشم سوالمو با دلیل توضیح بدین.

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۶-۰۳‏, ۰۱:۴۲ بعد از ظهر
مربیه شما مجبوره بگه اکسی مصرف کنی!!!
چون بعد از 2 هفته کلی آب جمع میشه تو بدنت و حسابی پف میکنی و مربیت هم از شما برای تبلیغ محصولاتش استفاده میکنه
اما همین ترسی که داری نشون میده که به عوارضش اگاهی داری
اونم با استروئیدهایی که الان معلوم نیست کجا داره تولید میشه

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۰-۰۶-۰۳‏, ۰۲:۲۶ بعد از ظهر
اخه من نه عجله دارم نه علاقه ای به استزیید چون اول راهم برا همین استرویید الان لازم ندارم.اما تو شهر ما که اصفهان باشه سواد مربیامون 10 سال از شما ها عقب تره.حرفم که بهشون می زنی می گن چون دوره نرفتی می ترسی.بازم ممنون.

climax
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۷‏, ۱۱:۱۹ بعد از ظهر
oxymetalon اسم دیگه ی oxymetholone هست یا چیزه دیگه ای هست . یه 20 تا oxymetalon گرفتم با مارک oxybolone که 50 میلی گرم هست . اگه کسی استفاده کرده یا اطلاعاتی داره منون میشم راهنمایی کنه .

Senior Manager
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۸‏, ۰۸:۳۵ قبل از ظهر
همینه...فرقی نداره

Ali bada
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۹‏, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
سلام به تمامی دوستان آیا قرص اکسی متولون برای بدن خوبه؟
قد:173
وزن:55

T.A.K.T.A.Z
‏۱۳۹۰-۰۹-۰۹‏, ۰۸:۳۰ بعد از ظهر
سلام به تمامی دوستان آیا قرص اکسی متولون برای بدن خوبه؟
قد:173
وزن:55
استروئید کلا خوب نیست مگر برای کسی که کارش پرورش اندام باشه!
برای شما اصلا خوب نیست فکرشم نکن،شما با مکمل و تغذیه درست و حسابی میتونی کمبود وزنتو جبران کنی.

/\/!\/\/\-/
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۰‏, ۰۲:۴۶ بعد از ظهر
نه علی جون دادا استرویید کلا برا سن شما نیست.در مورد اکسی هم اگه صفحه ی قبلی،پست اول رو بخونی میفهمی که بدرد نخوره!!!خیلی ضرر داره.

reza.k
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۰‏, ۰۶:۰۹ بعد از ظهر
3سال بدنسازی کار میکنم 17 سالمه اکسی متولون خوب نیست؟برادر عريزم يكي از بدترين استروئيدها را انتخاب كردي با تجربه اي كه توسط دوستام بويژه... 1.بچه دار نشدن(عقيمي)2.بخاطر تبديل شدن به هورمون زنانه يا خاصيت اندروژنيك بالا ايجاد نوك سينه كه گاه فقط باعمل جراحي قابل درمانه .بهر صورت عجله نكن وحساب شده تمرين كن .موفق باشي:گل رز:

haji1
‏۱۳۹۰-۰۹-۱۰‏, ۱۰:۱۰ بعد از ظهر
3سال بدنسازی کار میکنم 17 سالمه اکسی متولون خوب نیست؟

در سن 17 سالگی مصرف استروئید خوب نیست عوارض خیلی زیادی داره استروئید معمولا بعد از 22 سالگی مصرف می کنند
بلوغ زودرس و همچنین جلوی افزایش قد می گیره و...
بهتر مکمل مصرف کنی

sajad123456789
‏۱۳۹۰-۱۲-۰۵‏, ۰۳:۱۹ بعد از ظهر
اينترکيب قويترين و موثرترين در عين حال پر عارضه ترين استروييد خوراکي موجود ميباشد. اثرات آنابوليکي و آندروژنيکي اين دارو بسيار زياد است به طوري که در کوتاه مدتباعث افزايش خيره کننده حجم و قدرت عضلاني مي شود . البته عمده اين حجم حاصلاحتباس آب و املاح است . اين دارو در برخي کشورها مانند ايران به اکسي متولونمشهور است و طرفداران زيادي هم دارد . اين دارو بيشتر از اينکه به توسعه کيفيعضلات بپردازد به توسعه کمي و در حقيقت به پف دادن عضلات اهميت ميدهد و مصرف آن درفصول حجم صورت مي پذيرد . البته احتباس آب و املاح ايجاد شده در اثر مصرف اين داروباعث ميشود احتمال آسيب پذيري مفاصل به حداقل ممکن برسد .
موارد مصرف ‌: اكسی‌ متولون‌ یك‌استروئیدآنابولیك‌ است‌ كه‌ مانند سایراستروئیدهای‌ انابولیك‌ در درمان‌ كم‌ خونیناشی‌ از ضعف‌ شدید مغز استخوان‌ وپیشگیری‌ از عواقب‌ آنژیوادم‌ ارثی‌ و یادرمان‌تاخیر در رشد، مصرف‌ می‌شود . البته در بدنسازی برای افزایش حجم عضلانی و قدرتاستفاده میشود .
مكانیسم‌ اثر : استروئیدهای‌انابولیك‌ بادخالت‌ در متابولیسم‌ پروتئین ‌ها و تحریك ‌اشتها باعث‌ تغییر ذخیره‌پروتئین‌ می‌ شوند . همچنین‌ با افزایش‌ تولید اریتروپوئیتین‌ و افزایش‌ میزان‌گلبول‌های‌ قرمز و هموگلوبین‌ باعث‌ بهبود كم‌ خونی ‌می‌ شوند .که در نتیجه در اثرورزش باعث افزایش حجم عضلانی و افزایش قدرت میشود .
موارد منع‌ مصرف ‌: در صورت‌ابتلاء به‌ سرطان‌ پستان ‌، عیب‌ شدید كار كبد،افزایش‌ شدید كلسیم‌ خون‌ و سرطان‌پروستات‌ نباید مصرف‌ شود .
هشدارها
1 . در صورت‌ وجود ناراحتی‌ قلبی‌ یاسابقه‌ انفاركتوس‌ میوكارد باید بااحتیاط مصرف‌ شود .
2 . این‌ دارو ممكن‌ است‌ باعث‌ كاهش‌قندخون‌ در افراد دیابتی‌ شود .
عوارض‌ جانبی ‌: آكنه‌ یا روغنی‌شدن‌ پوست‌،بزرگ‌ شدن‌ كلیتوریس‌ در زنان‌ یا آلت‌تناسلی‌ مردانه‌، خشن‌ شدن‌ صدادر زنان‌،اختلالات‌ قاعدگی‌ و رشد غیر طبیعی‌ مو،افزایش‌ نعوظ در مردان‌، تحریك‌پذیری ‌مثانه‌، حساس‌ شدن‌ پستان‌ها و ژینكوماستی‌ از عوارض‌ جانبی‌ دارو هستند.ودر استفادهای زیاد و طولانی مدت آسیبهای برگشت ناپذیر کبدی
تداخل‌های‌ دارویی ‌: مصرف‌همزمان‌ اكسی‌ متولون‌ با داروهای‌ ضد انعقاد ممكن‌ است‌ باعث‌ افزایش‌ اثرات‌ این‌داروها شود . مصرف‌ همزمان‌ با سایر داروهای‌ سمی ‌برای‌ كبد ممكن‌ است‌ باعث‌تشدید عوارض‌ سمی‌ دارو بر روی‌ كبد شود .
نكات‌ قابل‌ توصیه‌
1 . درمان‌ با دارو باید باحداقل‌مقدار مصرف‌ شروع‌ شود .
2 . مصرف‌ رژیم‌ غذائی‌ متعادل‌ ازنظرپروتئین‌ و كالری‌ برای‌ دست‌یابی‌ به‌ اثرات‌ درمانی‌ مناسب‌ لازم‌ است

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۱:۴۵ قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان و اساتيد صاحب فن

دوستان يه سوال از اونجايي كه تمام اوكسي ها از لحاظ عوارض هيچ فرقي باهم ندارن ميخواستم بدونم كسي تا حالا اكسي بولان مصرف كرده روش نوشته المان و از اون كسي كه تهيه اش كردم گفت تركه تحت المان
ميخواستم بدونم اين نوع ماركش به غير از عوارضش با ديگر برادرانش تفاوتش چيه؟؟
در كل نهايتا چند هفته ميتونيم مصرف اوكسي رو ادامه بديم ؟؟
واينكه مصرف همزمان اوكسي و تستوليك تداخلي ايجاد نخواد كرد در يك دوره؟؟؟
باتشكر

فقط دوستان از عوارضش نگينا چون بنده كامل در جريان عوارض هاي اوكس هستم

arashbandegan
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۴:۲۹ قبل از ظهر
فرقی نداره اکسی اکسییه دیگه اگه اصل باشه، جواب سوالات دیگه ات صفحه اول همین ترد هست، تداخل منظورت چیه، جفتش سطح تست رو تو بدنت بالا میبره به حدی که تمام سیستم هورمونی جن سی بدنت از کار میوفته دیگه میخای چی بشه چه تداخلی؟!

Capitan Black
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۱:۱۸ بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان و اساتيد صاحب فن

دوستان يه سوال از اونجايي كه تمام اوكسي ها از لحاظ عوارض هيچ فرقي باهم ندارن ميخواستم بدونم كسي تا حالا اكسي بولان مصرف كرده روش نوشته المان و از اون كسي كه تهيه اش كردم گفت تركه تحت المان
ميخواستم بدونم اين نوع ماركش به غير از عوارضش با ديگر برادرانش تفاوتش چيه؟؟
در كل نهايتا چند هفته ميتونيم مصرف اوكسي رو ادامه بديم ؟؟
واينكه مصرف همزمان اوكسي و تستوليك تداخلي ايجاد نخواد كرد در يك دوره؟؟؟
باتشكر

فقط دوستان از عوارضش نگينا چون بنده كامل در جريان عوارض هاي اوكس هستم

نميدونم اين عارضه رو هم ميدوني يا نه
تلفظش اوكسي بولين هستش اگه واقعا ترك باشه. يكي از عوارض اينه كه پشت پلك چشمات جوش ميزنه:پوزخند: البته اوكسي هاي ديگه
هيجاي بدن جوش نميزنن.اوكسي بولين واقعا قدرت ميده در مقايسه با اوكسي بلغار و ايراني

yasin91
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۱:۲۰ بعد از ظهر
نميدونم اين عارضه رو هم ميدوني يا نه
تلفظش اوكسي بولين هستش اگه واقعا ترك باشه. يكي از عوارض اينه كه پشت پلك چشمات جوش ميزنه:پوزخند: البته اوكسي هاي ديگه
هيجاي بدن جوش نميزنن.اوكسي بولين واقعا قدرت ميده در مقايسه با اوكسي بلغار و ايراني

زنده باشي دوست عزيز درسته بولين انقدر دوستان بولان ميگن ماهم ياد گرفتيم ميگيم بولان
حالا سوالي كه دارم نهايت اندازه ايي كه ميشه مصرف كرد چند هفته است ميشه 6 هفته مصرفش كرد؟؟؟

Capitan Black
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۱:۲۶ بعد از ظهر
زنده باشي دوست عزيز درسته بولين انقدر دوستان بولان ميگن ماهم ياد گرفتيم ميگيم بولان
حالا سوالي كه دارم نهايت اندازه ايي كه ميشه مصرف كرد چند هفته است ميشه 6 هفته مصرفش كرد؟؟؟

خواهش.اره فقط سعي كن از 6 هفته بيشتر نشه:گل رز:

yasin91
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۱:۲۹ بعد از ظهر
خواهش.اره فقط سعي كن از 6 هفته بيشتر نشه:گل رز:

دوست عزيز شرمندم بخدا هي سوال ميكنم

اخرين دزي كه بهش برسم يعني وسط هفته تا چندتا ميتونه باشه يعني ميتونه بيشتر از 3 تا بشه يا نه
مثلا طريقه مصرف اينجوري باشه
1 2 3 3 2 1

Capitan Black
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۶:۳۰ بعد از ظهر
دوست عزيز شرمندم بخدا هي سوال ميكنم

اخرين دزي كه بهش برسم يعني وسط هفته تا چندتا ميتونه باشه يعني ميتونه بيشتر از 3 تا بشه يا نه
مثلا طريقه مصرف اينجوري باشه
1 2 3 3 2 1
دوست عزيز ميشه ولي دوز بدنتو ميبري بالا اگه اصرار داري از تقسيم بندي زير استفاده كن
ه1:1 عدد بعد از ناهار
ه2:نصف بعد از صبحانه-1عدد بعد از ناهار
ه3: 1عدد بعد از صبحانه -1عدد بعد از ناهار
ه4: 1عدد بعد از صبحانه -2عدد بعد از ناهار
ه5: 1عدد بعد از صبحانه -1عدد بعد از ناهار
ه6: 1عدد بعد از ناهار

خودت كه ديگه عوارضشو ميدوني:پوزخند:

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۲-۰۲‏, ۰۸:۲۲ بعد از ظهر
كاپيتان جان ميشه اينم بگي كه باي كم شدن عوارضش در حين دوره در طول 6 هفته چه انتي استروژن ها و دزايي رو مصرف كنم
بازم سپاس كه جواب بنده رو ميدين

امیر توحیدی
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۶‏, ۰۴:۵۱ بعد از ظهر
سلام دوستان
من در حال طی کردن روزهای آخر دوره اکسی هستم(اکسی بلغاری)
بدلیل اینکه هم دیدم و هم بارها شنیدم که پس از اتمام دوره افت حجم شدید داریم میخواستم بدونم چطور عمل کنیم که این افت به حداقل برسه؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۲-۲۶‏, ۰۵:۲۹ بعد از ظهر
شما برو قسمت مباحث مختلف در مورد داروها
تراپی دوره جهت نگهداری حجم رو مطالعه کن

مهدی نوروزبهاری
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۶‏, ۰۸:۵۶ بعد از ظهر
سلام برای اولین بار میخوام یه دوره 50 تایی اکسی برم میشه دوز مصرف بگید؟وزنم 115 کیلو

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۶‏, ۱۰:۵۰ بعد از ظهر
دوزش 50 هستش دیگه؟ تا روزی 2 عدد میشه مصرفش کرد
امیدوارم از عوارضشم هم اگاه باشید. سعی کنید نهایتا 6 هفته مصرف بشه

مهدی نوروزبهاری
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۷‏, ۰۱:۵۶ بعد از ظهر
مرسی استاد کسایی.بله دوزش 50 است.میشه بگید از روزی نصف قرص شروع کنم یا یک قرص؟وزنم 115 کیلو.ممنون

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۷‏, ۰۲:۲۳ بعد از ظهر
والا من یکبار فقط مصرف کردم و اونم 8-9 سال پیش بود که هرمی مصرف کردم
اما کم و زیاد کردنش یچیز بیخودیه به نظر من. مثلا کم میکردن که چی بشه اخر دوره؟ یا بیخودی زیاد مشده که چی بشه؟
من میگم دارو با دوزی که جواب میده نباید زیاد بشه. بیخودی دوز بره بالا اثر بیشتری نداره. بیشتر=بهتر نیست!!
روزی یدونه کفایت میکنه. حین دوره هم اگه احساس کردین نوک سینه درد خفیف یا احساس مور مور شدن رو داره نولوادکس در کنارش بایستی مصرف بشه
چون عوارض استروژنی بالایی داره

مهدی نوروزبهاری
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۷‏, ۰۳:۱۲ بعد از ظهر
لطف کردین.زنده باشید که همیشه سووالهای ما رو بی پاسخ نمیگذارید.:گل رز:

امیر توحیدی
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۸‏, ۱۱:۰۲ بعد از ظهر
از بین اکسی های موجود در بازار کدوم یکی امکان تقلبی بودن کمتری داره؟ مثلا بلغاری یا lsp یا روسی؟ و اینکه قبلا پرسیده شد که در داروخانه ها هم موجوده اما من جواب درستی از سوال و جواب بچه ها نگرفتم اگه میشه بطور قاطع بگین از داروخانه میشه گرفت یا نه؟

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۳-۰۸‏, ۱۱:۰۶ بعد از ظهر
تو داروخانه هست. فکر کنم 2 شرکت هم تولید میکنن. از مابقی که نام بردین اطلاعی ندارم

سیناترا
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۱‏, ۰۲:۱۳ بعد از ظهر
بدون شک یکی از پر مصرف ترین استرویید های توی ایران هستش توی باشگاه مثل نقل نبات تجویز میشه.

reza.k
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۳‏, ۱۰:۳۰ قبل از ظهر
بدون شک یکی از پر مصرف ترین استرویید های توی ایران هستش توی باشگاه مثل نقل نبات تجویز میشه.
یکی از اون استرئید هایست که بدرد مفت نمیخوره عوارضش صددرصده نوک سینه/عقیمی وغیره ...من یکی از دوستام که اتفاقا از قهرمانان اسمی این رشته اس استفاده میکرد الانه مجبوره هر سال اب وچربی که جمع میشه در نوک سینه هاشو عمل ساکشن کنه.

yasin90
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۰۱:۱۸ بعد از ظهر
سلام دوستان بنده مدتيه دارم اكسي بولان مصرف ميكنم البته اونطور كه ميگن اب زيرپوست ميندازه واسه من ننداخته تا الان حجمي ام كه داده هم سفته هم 80 درصدش خشك فقط يه موضوعيه كه اذيت ميكنه دوروزيه تو سينه ام احساس ريش ريش شدن و درد دارم اين از چيه ؟؟؟
ازچه زماني بايد نولوادكس همزمان با دوره رو شروع كنم يعني از همين روزايي كه شروع به مصرف اكسي كردم يا از واواسط دوره شروع به خوردن نولوادكس كنم؟؟؟

سیناترا
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۴‏, ۰۹:۴۵ بعد از ظهر
سلام دوستان بنده مدتيه دارم اكسي بولان مصرف ميكنم البته اونطور كه ميگن اب زيرپوست ميندازه واسه من ننداخته تا الان حجمي ام كه داده هم سفته هم 80 درصدش خشك فقط يه موضوعيه كه اذيت ميكنه دوروزيه تو سينه ام احساس ريش ريش شدن و درد دارم اين از چيه ؟؟؟
ازچه زماني بايد نولوادكس همزمان با دوره رو شروع كنم يعني از همين روزايي كه شروع به مصرف اكسي كردم يا از واواسط دوره شروع به خوردن نولوادكس كنم؟؟؟
من جای شما بودم از همون شروع دوره میخوردم.الان هم دیر نشده شروع کن تا ژنیکو نگرفتی.

behshad0141
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۶‏, ۰۴:۱۶ بعد از ظهر

داداش این ریش ریش شدن و درد نشانه همون عارضه سینست مصرف نولوادکس رو شروع کن تا پیشگیری بشه .........

farhadd
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۱۰:۰۱ قبل از ظهر
اگه تاموکسیفن (نولوادکس) رو شروع نکنی مطمئنا دچار عارضه نوک سینه میشی...روزانه نصف قرص بعد صبحانه و نصف قرص بعد شام مصرف کنی کفایت میکنه

AMIR RONALDO
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۱۲:۱۷ بعد از ظهر
سلام اکسی بولان همون آناپولان هست یانه؟:گل رز:

مهدی نوروزبهاری
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۱۲:۳۹ بعد از ظهر
اقا فرهاد منظورت همون تاموکسیفن 20 میل هست دیگه؟10 میل صبح 10 میل هم شب؟:گل رز:

farhadd
‏۱۳۹۱-۰۴-۱۹‏, ۰۳:۲۷ بعد از ظهر
آناپولان و اکسی متالون و اکسی بولان همشون یکی هستند...
بله قرص های 20 میلی گرمی رو نصف کن که میشه 10 میلی گرم..نصف بعد صبحانه و نصف بعد شام...

crixalis
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۷‏, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
سلام
دوستان من 3 دوره اکسی مصرف کردم که دوره آخرم 100 میل بوده به مدت 25 روز، بدجور معتادش شدم :پوزخند: آخه لا مصب خیلی وحشیانه عمل می کنه
حالا می خوام یه دوره دیگه برم با پروتئین و آمینو و کراتین البته می خوام همراهش از پروویرون و نولوادکس هم بهره ببرم، دو ماهه که هیچی مصرف نمی کنم
ممنون میشم از نظراتون

سیناترا
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۷‏, ۱۱:۳۱ بعد از ظهر
سلام
دوستان من 3 دوره اکسی مصرف کردم که دوره آخرم 100 میل بوده به مدت 25 روز، بدجور معتادش شدم :پوزخند: آخه لا مصب خیلی وحشیانه عمل می کنه
حالا می خوام یه دوره دیگه برم با پروتئین و آمینو و کراتین البته می خوام همراهش از پروویرون و نولوادکس هم بهره ببرم، دو ماهه که هیچی مصرف نمی کنم
ممنون میشم از نظراتون
رفیق یکم درباره حجم دوره و پاکسازی و کلا درباره خصوصیات و عوارض که نصیبت شده توضیح میدی؟

crixalis
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۸‏, ۱۲:۴۹ قبل از ظهر
رفیق یکم درباره حجم دوره و پاکسازی و کلا درباره خصوصیات و عوارض که نصیبت شده توضیح میدی؟

عرضم به خدمت با سعادتت هفته اول و دوم تقریبا چیز محسوسی مشاهده نمی کنی ولی از هفته سوم خیلی وحشیانه عمل میکنه یعنی طوری میشه که وزنه هات به طور غیر عادی بالا میرن و خستگی حالیت نمیشه لامصب معجزه میکنه
از حجمم که خیلی بهره میبری ازش و اونم به خاطر احتباس املاح که پس از قطع دارو به تدریج به حالت نرمال بر میگرده و از حالت پفی در میاد
دوره پاکسازی با دارو تا حالا نداشتم و فقط با قطع مصرف به بدنم استراحت میدم
از عوارض دارو فقط عارضه ژینکو ماستی یا همون نوک سینه داشتم و دارم که اونم با یه آنتی استروژنی مثل نولوادکس حل میشه

kingofblack2010
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۸‏, ۰۱:۵۱ قبل از ظهر
عرضم به خدمت با سعادتت هفته اول و دوم تقریبا چیز محسوسی مشاهده نمی کنی ولی از هفته سوم خیلی وحشیانه عمل میکنه یعنی طوری میشه که وزنه هات به طور غیر عادی بالا میرن و خستگی حالیت نمیشه لامصب معجزه میکنه
از حجمم که خیلی بهره میبری ازش و اونم به خاطر احتباس املاح که پس از قطع دارو به تدریج به حالت نرمال بر میگرده و از حالت پفی در میاد
از عوارض دارو فقط عارضه ژینکو ماستی یا همون نوک سینه داشتم و دارم که اونم با یه آنتی استروژنی مثل نولوادکس حل میشه
خوب اگه بعد یه مدت به حالت نرمال برکی گردی چه سودی داره؟یعنی حجم و زوری که میده فقط در حین دورست؟بعدش همش از بین میره؟

crixalis
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۸‏, ۰۹:۳۶ قبل از ظهر
خوب اگه بعد یه مدت به حالت نرمال برکی گردی چه سودی داره؟یعنی حجم و زوری که میده فقط در حین دورست؟بعدش همش از بین میره؟

نه! اتفاقا حجم و زورت باقی می مونه به شرطی که میزان پروتئین و کربوهیدراتی که به بدنت میرسید زیاد افت نکنه
فقط حجمت از حالت پفی درمیاد و به حالت نرمال برمیگرده نه اینکه به حالت اول برگرده!!

سیناترا
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۸‏, ۰۱:۰۸ بعد از ظهر

متاسفانه شما خیلی داری زیاده روی میکنی و یرخی دوره میری و همین هم باعث شده که ژنیکو بگیری و متاسفانه فقط با عمل درست میشه نکن رفیق ارزش نداره اگه هم دوره میری دوره 25 روزه نرو چون تا بخواد تو بدن اثر کنه شما مصرفش رو قطع میکنی و فقط میمونه عوارض برای شما.

nasser4
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۸‏, ۰۶:۱۲ بعد از ظهر
اکسی متولون ظالم ترین دارو هاست تو بدنسازی بهت حجم میده اونم ابکی یک احساس خوشی و پری در بدنت احساس میکنی اما بعد از قطع تمامش میره چیزی که برات میمونه اب شدن خودت را هر روز میبینی و سپس افسردگی شدید به نظر من دیانابول بهتره

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۹‏, ۱۲:۲۵ بعد از ظهر
طبق تجربیات و دانش این بنده حقیر 60درصد وزنی که اکسی میده ماندگار هست و 40درصدش آب و در بعضی موارد چربی هم هست.
و این رو هم بگم یک مربی خوب میتونه این رو حتی در قبل از مسابقات با پاره ای از اقدامات هم مصرف کنه و کم هم نیستند که این کار رو می کنند ولی بسته به تیپ بدنی شخص و داروهای همراهی کننده این استرویید داره که بتوان در دوره کات مصرف بشه.
به نظر من از دیانابول های تایلندی کیفیت بالاتری برخوردار هست.
و بهترین آنتی استروژن کاربردی همراه اکسیمتالون تاموکسیفن هست چون اکسی خود به عنوان استروژن وارد عمل میشود نه اینکه بهش تبدیل بشه.!!!

سیناترا
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۹‏, ۰۱:۳۷ بعد از ظهر
یعنی شما میگی حین دوره اکسی از تاموکسی فن استفاده بشه؟
یه سوال اکسی هم باعث اکنه میشه یا نه؟

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۴-۲۹‏, ۰۲:۴۶ بعد از ظهر
من بطور کلی میگم فقط ولی تنظیم دوره و دز مصرفی رو که نمیگم هم تو فروم ممنوع هست و هم . . . .
بله بسته به شرایط از یه هفته قبل از دوره آغاز میشه و بعضی شرایط وسط دوره آغاز میشه و بعضیا آخر دوره.
گفتم که تا بدن و سوابق ورزشی دیده نشه نمی توان خیلی دقیق نظر داد.
ولی بهتر است برای دوره اول این رو استفاده نکنید چون در برخی شرایط به ناچار باید چند داروی دیگه برای رسیدن به مقصد و کم شدن عوارض همراهش مصرف کنید.

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۴-۳۰‏, ۱۰:۴۹ قبل از ظهر
یعنی شما میگی حین دوره اکسی از تاموکسی فن استفاده بشه؟
یه سوال اکسی هم باعث اکنه میشه یا نه؟

آکنه دلایل مختلفی داره اگر کبد مقاومی نداره و آنزیم هاش زود بالا میره و حساس هست بله.
اگر بدنت بالانس هورمونیش : استروژن و پرولاکتین و . . . زودتر از بقیه به هم میخوره بله جوش میزنه.
و دلایل دیگر.
پس جوش به خیلی از دلایل میبینی که بستگی داره ولی بطور کلی با احتیاطات قوی که میشه در نظر گرفت و داروهای همراهی کننده تا حد زیادی میشه جلوش رو گرفت.
و اگر فرد تنظیم کننده دورت ناشی باشه درصد آسیب پذیری بدنت رفته رفته بالا میره و عوارض زیادی رو تجربه خواهی کرد.
لبت پرخنده و شادیت بی پایان.

tumrus
‏۱۳۹۱-۰۴-۳۰‏, ۰۳:۲۳ بعد از ظهر
با سلام
از دوستان که انتی استروژن های قوی یا داروهای دیورتیک قوی اشنایی دارن یه راهنمایی کنند

من مقصد استفاده از اکسی متالون دارم برای یه ماه سنگین ورزن حساب میشم 100kg

" به نظر شما داروی جاگزینه این هست که بتوانم استفاده کنم "

ممنون
:گل رز:

saeedsaeed
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۳‏, ۰۵:۱۹ قبل از ظهر
دوستان جای این داور چه استروییدی رو توصیه میکنید ؟!

mostafa muscle
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۳‏, ۱۰:۴۲ قبل از ظهر
ببین عزیز هیچ استروییدی جایگزین نداره هر کدام برای کارایی خاصی و در مراحل خاصی و برای شرایط خاصی همراه داروهای خاصی تجویز می شوند.
ولی میشه هالوتستین و ترنابول و . . .

crixalis
‏۱۳۹۱-۰۵-۰۳‏, ۰۶:۳۷ بعد از ظهر
ببین عزیز هیچ استروییدی جایگزین نداره هر کدام برای کارایی خاصی و در مراحل خاصی و برای شرایط خاصی همراه داروهای خاصی تجویز می شوند.
ولی میشه هالوتستین و ترنابول و . . .

اکسی با ترانابول چه شــــــــــــــــود !!! :پوزخند:

سیناترا
‏۱۳۹۱-۰۵-۲۶‏, ۱۰:۰۷ بعد از ظهر
امروز رفتم پیش یکی از این دوا فروش ها یارو اکسی الحاوی رو ورق 10 تایش رو میداد 10 هزار تومن؟؟؟:متفکر:قیمتش چنده توی داروخونه؟

omiddavoodi
‏۱۳۹۱-۰۷-۱۰‏, ۱۱:۰۳ بعد از ظهر
امروز رفتم پیش یکی از این دوا فروش ها یارو اکسی الحاوی رو ورق 10 تایش رو میداد 10 هزار تومن؟؟؟:متفکر:قیمتش چنده توی داروخونه؟
الحاوی چند جا پرسیدم گفتن الان تو بازار نیست.
محصول ایران هورمون پیدا میشه که به نظر من از الحاوی خیلی بهتر جواب میده.
بسته 100 تایی رو 25 تومن می داد.البته تولید قدیم بود تاریخ انقضاء اش برج4 سال2013 بود
این قیمتی که به شما دادان وحشتناک بالاست

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۷-۱۰‏, ۱۱:۳۳ بعد از ظهر
اناپولون 50( اکسی کله شیری ) دونه 1000 هستش. اون ارزش داره.

alireza1985
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۰‏, ۰۱:۴۸ بعد از ظهر
باسلام به همه استاد خودم من الان ۴ روزه که دارم اکسی متولون ( شرکت ایران هورمون ) مصرف میکنم فلا روزی نصف احساس میکنم وقتی دارم تمرین میکنم خیلی عصبیم جوری که احساس میکنم دارم دعوا میکنم

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۰‏, ۰۱:۵۹ بعد از ظهر
خب يكي از عوارض هورمون ها همين افزايش پرخاشگري هستش
شما كه با نصف دارو، 25 ميليگرم به اين رسيدي،واي بر روزي كه 2 عدد مصرف كني :لبخند:

alireza1985
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۰‏, ۰۲:۰۳ بعد از ظهر
خوب بابا یه عمر آروم و ساکت بودیم :پوزخند::پوزخند::پوزخند::پوزخند::پوزخند::پوزخند:
یه سوال دیگه به پرسم اگه من با این دارو هفته ۱ بر یه آمپول تتسترون داروخانه هم بزنم چطوره :متفکر::متفکر::متفکر::متفکر::متفکر:

amin khan
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۱‏, ۰۲:۴۸ قبل از ظهر
حجم میگیری فراوون البته با اب و چربی و نوک سینه و یه گونی عوارض

سیناترا
‏۱۳۹۱-۰۸-۲۱‏, ۰۴:۰۳ بعد از ظهر
ادم میشناسم توی 8 ماه با همین اکسی واسه خودش غولی شده از اون موقعی که اومده بدنسازی 50 کیلو رو افزایش وزن داشته واقعا عجیب عمل میکنه دلم به حال ایندش میسوزه:|

امین1367
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۸‏, ۰۹:۳۰ بعد از ظهر
سلام .دوستان من سال 88 ...30 عدد مصرف کردم الته کپسولیش ود و باعث سوزش در مثانه و ادرار داشتم مخصوصا هر 5 و10 دقیقه یک بار ادارم داشتم

T!rDaD
‏۱۳۹۱-۱۲-۱۸‏, ۱۱:۳۲ بعد از ظهر
سلام .دوستان من سال 88 ...30 عدد مصرف کردم الته کپسولیش ود و باعث سوزش در مثانه و ادرار داشتم مخصوصا هر 5 و10 دقیقه یک بار ادارم داشتم
احتمالا بعد از قطع مصرف این اتفاق افتاده
تو مصرف اکسی متالون طبیعیه چون به شدت باعث تجمع آب میان بافتی میشه و اصطلاحا شما پف میکنی و حجم عظیمی میگیری
بعد از قطع مصرف هم به همون شدت همشو از طریق ادرار دفع میکنی و مچاله میشی
مصرف این دارو در بدنسازی به همین علل و عوارض بالا سالهاست که منسوخ شده

saberkhan
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۷‏, ۱۲:۴۱ قبل از ظهر
دوستان ببینید این اکسی ها اصل هستند ورقی 8 تومن خریدم مارک lsp که نام lsp و عکس شیر روی قرص ها هک شده . راستی با مصرف این قرص ها از ابتدای دوره باید تاموکسیفن و پروویرون مصرف کرد ؟ و اخر دوره قرص کلومیفن سیترات به مدت 15 روز ؟ لیورگل هم از ابتدای دوره باید مصرف بشه ؟ عرق خار شتر و کاسنی رو کجای دوره مصرف کنم ؟ کلا چند تا قرص 50 میل اکسی مجاز به مصرف در یک دوره هستیم ؟ فقط برای افزایش قدرت و توان ؟

http://s05.imageupper.com/1_t/2/V1363471262101075_1.jpg (http://imageupper.com/i/?S0500010020011V1363471262101075)

http://s05.imageupper.com/1_t/2/V1363471262101075_2.jpg (http://imageupper.com/i/?S0500010020021V1363471262101075)

Senior Manager
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۷‏, ۰۷:۴۲ قبل از ظهر
اناپولان 50یا همون اکسی کله شیری که الان همش شده چینی. 3 سال پیش دونه 1500 بود هر قرصش. الان چجوری 800حساب کرده؟:لبخند:
پیشنهادی به مصرفش ندارم. کسی دیگه الان سمت اکسی نمیره اخه
از شایعترین عوارضش نوک سینه ( ژنیکوماستی ) هستش که اگه مستعد باشید بطور حتم دچارش میشید و بهمین منظور باید از داروهایی نظیر نولوادکس استفاده کنید حین دوره
عرق کاسنی و ... هم در مقابل این دارو راه به جایی نمیبره.
دز مصرفشم نمیتونم چیزی بگم چون مشخص نیست چقدر ماده موثر تو این قرص هست ( چون اصل نیست ) ولی نهایتا 6 هفته مجازی مصرف کنی
ولی مجدد عرض میکنم ارزش مصرف نداره

havashenas
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۸‏, ۰۲:۵۰ بعد از ظهر
سلام خدمت همه اعضای عزیز انجمن.
من تازه عضو انجمن شدم.
یه سوال داشتم اگه میشه حتما جواب بدید.
من 8 ماهه که بدنسازی کار میکنم.
اوایل وزنم حدود 53 کیلو بود و یه دوره پروتئین و کراتین برداشتم و وزنم تو آخر دوره به 63 رسید.الان 3 ماهه که دوره نرفتم و وزنمم حدودا62 هستش.
واقعا کمبود وزن دارم.چون قدم 181 هستش و باید وزن نرمالم بالای 75 بود و خیلی از این وضع ناراحتم.
من یه کربو خریدم با 2 ورق 10 تایی اکسی متولون.
میخواستم بگم روزی 1 تا از اکسی متولون رو با کربو بخورم چقدر بهم وزن و حجم میده؟
با حرفایی که دوستان از اکسی متولون زده بودند میترسم خطرناک باشه.
البته بگما من اصلا نمیدونستم چیه و یکی از دوستای با سابقه در بدنسازی برام خریدش.
خواهشا راهنماییم کنید که آیا مصرف کنم یا نه؟
ممنون.

Arnold koochooloo
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۸‏, ۰۳:۴۰ بعد از ظهر
سلام خدمت همه اعضای عزیز انجمن. من تازه عضو انجمن شدم. یه سوال داشتم اگه میشه حتما جواب بدید. من 8 ماهه که بدنسازی کار میکنم. اوایل وزنم حدود 53 کیلو بود و یه دوره پروتئین و کراتین برداشتم و وزنم تو آخر دوره به 63 رسید.الان 3 ماهه که دوره نرفتم و وزنمم حدودا62 هستش. واقعا کمبود وزن دارم.چون قدم 181 هستش و باید وزن نرمالم بالای 75 بود و خیلی از این وضع ناراحتم. من یه کربو خریدم با 2 ورق 10 تایی اکسی متولون. میخواستم بگم روزی 1 تا از اکسی متولون رو با کربو بخورم چقدر بهم وزن و حجم میده؟ با حرفایی که دوستان از اکسی متولون زده بودند میترسم خطرناک باشه. البته بگما من اصلا نمیدونستم چیه و یکی از دوستای با سابقه در بدنسازی برام خریدش. خواهشا راهنماییم کنید که آیا مصرف کنم یا نه؟ ممنون. سلا دوست عزیز اول از همه عضویتت رو توی این سایت تبریک میگم.شما ابتدا باید به کاری که میخوای بکنی بیندیشی و ببینی دلیلت از استفاده اکسی چیه مثلا داشتن تیپ خوبه یا اینکه تو دوران حجم مسابقاتی باید بهت بگم اگه قسط شرکت در مسابقاتو نداری استفاده از اکسی میتونه بی دلیل باشه ولی اگه قسط شرکت در مسابقات رو داری بازم اگه یه خورده آگاه باشی از استروئید های دیگه ای مثل وینسترول(استانوزول)استفاده میکنی نه از اکسی/در نتیجه قرص اکسی متالون از کیفیت خوبی برخوردار نیست مگر اینکه کلی پف میکنی و...///////و راجع به این که چند تا قرص در روزمصرف کنی بستگی به دوزهر قرصت داره باید ببینی هر قرصت چند میله

YA30N
‏۱۳۹۱-۱۲-۲۸‏, ۱۰:۰۰ بعد از ظهر
عوارض داروی اکسی متولون

ما همیشه ذر مورد تاثیرات استرویید ها بر روی عضله و حجم آن توضیحات بسیاری میدهیم اما این بار قصد معرفی از عوارض دارویی به نام اکسی متولون توضیحاتی خواهیم داد دارویی که در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد را به نام عمومی استروئیدهای آنابولیک می شناسید ولی شایسته خواهد بود اگر این دارو را به نام استروئید آندروژن بنامیم چرا که خواص آندروژنی این دارو در قیاس با خواص آنابولیکی آن به طرز وحشتناکی بالاست!
آنادرول – ۵۰ در حقیقت نام تجاری همان دارویی است که در داخل ایران نیز به فراوانی تولید شده و به راحتی قابل دسترسی است و همه ما آن را به نام اکسی متولون می شناسیم! این دارو برای اولین بار در سال ۱۹۶۰ و توسط کمپانی داروسازی سینتکس تولید و روانه بازار شد. به دلیل اینکه ایـن دارو افزایش قابل ملاحظه تعداد گلبول های قرمز خون را رقم می زد از دیر باز و از ابتدای پیدایش این دارو، استفاده از آن برای درمان کم خونی های مقاوم به درمان های معمول نیز مرسوم شد و این مسئله تا به امروز نیز کماکان به قوت خود ادامه دارد هر چند امروزه و با پیدایش و ایضاً با همه گیر شدن داروهای جدیدتر و بهتر که خواص آندروژنی وحشتناک اکسی متولون را ندارند این داروهای نسل جدید که هورمون اریتروپتین را یک نمونه از این داروها می توان دانست جایگزین اکسی متولون شده است.
در سال ۱۹۹۳ میلادی کمپانی سینتکس که عمده ترین تولید کننده این دارو در جهان به شمار می رفت به دلیل اینکه ادامه تولید این دارو در سطح انبوه، دیگر همانند سابق توجیه اقتصادی و مالی نداشت میزان تولید و عرضه این دارو در بازار های آمریکا را به نحو چشمگیری کاهش داد اما چندی بعد و در سال ۱۹۹۸ به دنبال یافته های نوین در زمینه مهار و درمان بیماری ایدز که در این یافته بر اهمیت مصرفداروهایی همانند اکسی متولون به منظور جلوگیری از به تحلیل رفتن توده های عضلانی در مبتلایان به ایدز تاکید شده بود تولید انبوه و عرضه آن در بازارهای داخلی آمریکا دوباره و با شدت تمام از سر گرفته شد با این تفاوت که این بار شرکت داروسازی یونیمد این دارو را با همان نام تجاری آنادرول -۵۰ تولید و روانه بازار می نمود و کمپانی سینتکس که اولین تولید کننده ایـن دارو در جهان بود فعالیت خود در مورد این دارو را به بازار یابی در کشورهای مختلف جهان و اعطای مجوز تولید این دارو به کشورهای مختلف محدود کرده بود.

تاثیرات اغواء کننده
با توجه به در نظر گرفتن قیمت نسبتاً پایین دارو و با توجه به اینکه این دارو تقریباً در تمام دنیا به سهولت قابل تهیه و دسترسی است اکسی متولون را مـی تـوان مـوثرترین و قوی ترین استروئید اقتصادی در کل جهان دانست به گونه ای کـه افـراد مبتدی و کسانی که سابقه چندانی در مصرف استروئید نداشته اند با مصرف یک قرص در روز از این دارو به مدت ۶ هفته موفق به افزایش ۱۰ الی ۱۵ کیلوگرمی وزن خود می شوند و صد البته باید به این مهم نیز اشاره ای داشته باشیم که سهم عمده ای از ایـن افزایش وزنـی کـه بـا مصرف این دارو حاصل می شود در نتیجه احتباس آب و امـلاح و تجمع چـربـی زاید در بـدن رقم می خورد و متاسفانه درصد قابل توجهی از وزن گرفته شده در طول دوره نیز پس از قطع دارو فروکش می کند!
اگر چه افزایش وزن ناشی از مصرف اکسی متولون عمدتاً به احتباس آب و املاح و در برخی موارد هم به افزایش توده چربی زاید در بدن باز می گردد ولی با این وجود کم نیستند کسانی که از همین افزایش وزن و حجم نیز به شدت احساس رضایت کرده و در صدد تشدید و حتی تکرار آن بر می آیند و شاید شنیدن این مهم برای شما نیز خالی از لطف نباشد که در خلال افزایش وزن و حجم خیره کننده ای که افراد با خوردن این دارو و در کوتاه ترین زمان ممکن تجربه می کنند افزایش قدرت بدنی و افزایش چشمیگر رکوردها نیز کاملاً مشهود است.

روغنکاری مفاصل
با افزایش وزن آبداری که از مصرف اکسی متولون حاصل می شود مفاصل نیز به دلیل احتباس آب فراوان در بدن به نوعی می توان گفت که روغنکاری شده و بافت های همبند که تا دیروز در جریان رکورد گیری و در جریان تمرینات سنگین، دردناک ظاهر شده و دچار التهاب می شدند بدون درد و یا دست کم با تقلیل قابل ملاحظه درد، فشار سنگین تمرینات را به خوبی تحمل می کنند و ناگفته پیداست که میزان مصدومیت در جریان اجرای برنامه های سنگین و فشرده نیز با مصرف این دارو کاهش معنی داری می یابد.

فشار مضاعف بر مفاصل
البته به این مهم نیز باید توجه داشت که افزایش برق آسای وزن و حجم اگر چه به دلیل آبدار بودن وزن و حجم افزوده شده در طول دوره از یک سو به نرم شدن مفاصل و استحکام بافت های همبند کمک می کند ولی از سوی دیگر خود همین بالا رفتن وزن، فشار مضاعفی بر مفاصل و بافت های همبند وارد خواهد کرد که این فشار مخرب مخصوصاً در طول روز و در جریان زندگی روزمره و عادی کاملاً محسوس خواهد بود.

عوارض استروژنی
توجه داشته باشید که با افزایش برق آسای قدرت بدنی و با افزایش محسوس رکوردها مخصوصاً در حرکاتی همانند پرس سینه و جلو بازو احتمال پارگی تاندون ها و حتی عضلات در جریان تمرین نیز وجود خواهد داشت و کسانی که از این دارو استفاده می کنند با تمام وجود عوارض استروژنی بالای این دارو را حس می کنند و بدیهی است کسانی که مستعد ابتلاء به عارضه نوک سینه باشند با مصرف اولین دزهای این دارو این عارضه را تجربه کرده و کسانی که به این عارضه مبتلا هستند با مصرف این دارو با بزرگ شدن توده های پستانی و با وخیم تر شدن اوضاع مواجه خواهند شد و در این میان تنها معدود افرادی هستند که بدن‌شان در برابر استروژن حساسیت منفی چندان بالایی ندارد و عوارض استروژنی ناشی از مصرف اکسی متولون در مورد این افراد به عوارض ناگواری همانند نوک سینه و … ختم نمی شود و درست به این دلیل نیز استفاده از داروهای آنتی استروژن در کنار دوره هایی که از اکسی متولون در این دوره ها استفاده می شود شدیداً الزامی خواهد بود. با مبنا قرار دادن متیل تستوسترن قدرت آنابولیکی اکسی متولون را می توان ۴۵ ارزیابی نمود و این در حالی است که قدرت آندروژنی این دارو با مبنا قرار دادن متیل تستوسترن که مشتقاتی از هورمون مردانه تستوسترون است در حدود ۳۲۰ ارزیابی شده است و این به این معنی است که این دارو شدیداً به هورمون زنانه تبدیل می گردد و به جرات می توان گفت که اکثریت قریب به اتفاق ورزشکارانی که در داخل کشور و در نتیجه استفاده از استروئیدها به عارضه نوک سینه مبتلا شده اند این عارضه را مدیون مصرف اکسی متولون هایی هستند که در داخل ایران تولید شده و از دیر باز نیز به راحتی قابل تهیه بودند.
در برخی منابع به این مسئله اشاره شده است که این دارو به خودی خود به هورمون زنانه استروژن تبدیل نمی شود و عوارض زنانه ای که از مصرف آن در بدن شکل می گیرد نیز ناشی از تبدیل شدن این هورمون به هورمون زنانه پروژسترون است و از این نظر این دارو را با داروی ناندرولون قیاس می کنند اما اصل ماجرا هر چه باشد توفیری نمی کند و عوارض زنانه ای که با مصرف این دارو در بدن پدیدار می شود غیر قابل انکار است.

عوارض پروژسترونی
در مورد عوارض پروژسترونی باید به این مهم اشاره کنیم که بر طبق مستندات پزشکی که در امروزه در دست است داروهایی همانند ناندرولون، اکسی متولون ، متان درستنولون و حتی خود تستوسترون در میان استروئیدهای خوراکی و تزریقی بیشترین میزان تبدیل به هورمون زنانه پروژسترون را دارند.

مقابله با هورمون های زنانه
گفته می شود که اکسی متولون علاوه بر تبدیل به پروژسترون بر روی گیرنده های استروژن که عموماً در نوک سینه قرار دارند نیز اثر گذاشته و این گیرنده را به شدت فعال می کنند و از این رو برای مقابله با بروز عوارض زنانه در مصرف اکسی متولون به ناچار باید از داروهای بلوکه کننده گیرنده های استروژنی نظیر تاموکسیفن و کلومیفن استفاده نمود .

عوارض جانبی آندروژنی
همانگونه که ذکر شد قدرت آندروژنی اکسی متولون نیز شدیداً بالاست و از این رو عوارض جانبی مرتبط با این مقوله نیز با مصرف این دارو در شدت های بالا دیده می شود که از آن جمله می توان به چرب شدن پوست، آکنه ، افزایش رشد موهای زاید در بدن و صورت اشاره نمود. به ندرت می توان کسی را یافت که این دارو را مصرف کرده و از عارضه جوش های پوستی که در تمام بدن حادث می شود در امان مانده باشد و گفته می شود که بهترین انتخاب برای مهار این عارضه نیز داروی اکوتان بوده است که بر روی غدد تولید کننده چربی که در پوست فعال هستند اثر کرده و از فعالیت بیش از حد این غده ها به خوبی جلوگیری کرده و بدین ترتیب از بروز جوش های ناهنجار پوستی که عموماً با مصرف اکسی متولون دیده می شود به خوبی پیشگیری می کند.

طاسی سر
در این میان افرادی که از عارضه ریزش مو رنج برده و یا به هر دلیل از طاسی سر می ترسند باید به این مهم توجه داشته باشند که یکی دیگر از عوارض شایع مصرف اکسی متولون که حتی با مصرف دزهای پزشکی و درمانی این دارو نیز به فراوانی دیده شده است ریزش مو و طاسی است و این دسته از افراد حتی الامکان نباید از این دارو استفاده کنند.

عوارض کبدی
از دیگر تبعات منفی اکسی متولون فشار و استرس سنگینی است که این دارو به کبد وارد می کند چرا که به منظور محافظت نمودن این دارو از گزند تجزیه شدن در کبد از ترفند متیل دار کردن در آن بهره گرفته شده است و همین مسئله نیز فشار بسیار سنگین این دارو بر کبد را رقم زده است و با توجه به اینکه دز مصرف این دارو در طول روز نیز در قیاس با دیگر داروهای مشابه همانند دیانابول و وینسترول که این داروها نیز حاوی گروه متیل هستند بسیار بالاست می توان به این نتیجه رسید که تخریب بافت کبد با مصرف اکسی متولون بسیار شایع تر و جدی تر از زمانی است که شما دیانابول یا وینسترول مصرف می کنید. اکسی متولون امروزه عموماً به صورت قرص های ۵۰ میلی گرمی تولید و عرضه می شود و در متون پزشکی دز مجاز این دارو در حدود ۱ الی ۵ میلی گرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن در طول روز توصیه شده است و این گفته به این معنی است که یک فرد عادی نهایتاً مجاز به مصرف ۱۰ قرص از این دارو در روز خواهد بود و با در نظر گرفتن اینکه هر قرص از این دارو حاوی ۵۰ میلی گرم ماده موثر است و با علم به اینکه ماده موثر این دارو فشار بسیار سنگینی بر کبد وارد می کند خود تصور کنید که مصرف دزهایی به این سنگینی که در منابع پزشکی نیز مجاز شمرده شده است تا چه اندازه می تواند برای کبد سمی و مضر باشد. بی شک کسی که از دزهای این چنینی این دارو در مدت های طولانی و حتی کـوتاه استفاده کند شدیداً در معرض خطـر بـروز تومورهای کبدی خوش خیم و در نهایت به شدت در معرض خطر بروز سرطان کبد خواهد بود. عـارضه ای که نوک سینه و احتباس آب و املاح در بدن و تجمع چربی زاید از نظر کشندگی حتی به گردپای اینعارضه نیز نمی رسند!
اما خوشبختانه ورزشکارانی که از این دارو استفاده می کنند در صورتی که به نمونه های اصل که واقعاً حاوی ۵۰ میلی گرم ماده موثر و مرغوب در هر قرص باشد دسترسی پیدا کنند نیاز به دزهای این چنینی ندارند و مصرف روزانه ۱ الی ۳ قرص برای بهره مند شدن از آثار مثبت این دارو کفایت خواهد کرد و لازم به ذکر است که برای دور ماندن از عوارض مخرب این دارو، سنگین تر کردن دز مصرف دارو نیز ابداً جایز نخواهد بود. گفته می شود با توجه به سمی بودن این دارو برای کبد، دوره مصرف این دارو نیز نباید بیش از ۴ الی ۶ هفته تمدید شود و توصیه شده است که در طول دوره نیز بالانس آنزیم های کبدی مرتباً باید توسط پزشک بررسی گردد.

عوارض کلیوی
افرادی که از این دارو در دزهای بالا و در دوره های طولانی مدت استفاده می کنند ممکن است مشکلات کلیوی را نیز تجربه کنند به این معنی که احتباس آب و املاح فراوان در بدن و افزایش فشار خون که هر دو با مصرف این دارو رخ می دهد استرس سنگینی به کلیه‌ها وارد کرده و در طـولانـی مـدت می تواند به نارسایی های کلیوی نیز منجر شود.
عوارض پس از قطع مصرف
عوارض جانبی اکسی متولون به همین چند مورد خلاصه نمی شود و زمانی که مصرف دارو را قطع می کنید با دفع شدن آب و املاح احتباس شده در بدن با افـت نـاگهانی و شدید وزن و حجم مواجه شده و همه چیز را از دست رفته می بینید و این در حالی است که میزان ترشح هورمون تستوسترون در بدن نیز به دلیل بالا بودن سطح سرمی اکسی متولون در خون در طول دوره به شدت کاهش یافته است و توصیه می شود که برای بالانس کردن ترشح هورمون‌ها در خود بدن پس از قطع مصرف اکسی متولون از داروهایی نظیر هاچ‌ سی‌ جی‌ استفاده شود.

karizma
‏۱۳۹۲-۰۲-۳۰‏, ۱۲:۴۵ قبل از ظهر
سلام دوستان...من 1.5 ساله بدون هیچ گونه مکملی دارم کار میکنم..ولی واقعآ از نظر قدرت کم می آرم و وزنه هام ثابت شدن..یکی از دوستام گفت که 2 ورق اکسی داره از ترکیه براش آوردن از این مصرف کن..حالا من چند تا سوال داشتم که :
1 - همراه با اکسی تاموکسیفن مصرف کنم عوارضش چقدر کم میشه...
2 - بعد از قطع 2 ورق اکسی قدرتم باقی میمونه یا نه؟؟
3 - با 2 ورق مصرف کردن همه عوارضی که نام برده شد شامل من میشه یا در مصرف طولانی مدت شامل میشه؟؟؟

Hooper
‏۱۳۹۲-۰۲-۳۰‏, ۱۱:۵۸ قبل از ظهر
سلام دوستان...من 1.5 ساله بدون هیچ گونه مکملی دارم کار میکنم..ولی واقعآ از نظر قدرت کم می آرم و وزنه هام ثابت شدن..یکی از دوستام گفت که 2 ورق اکسی داره از ترکیه براش آوردن از این مصرف کن..حالا من چند تا سوال داشتم که :
1 - همراه با اکسی تاموکسیفن مصرف کنم عوارضش چقدر کم میشه...
2 - بعد از قطع 2 ورق اکسی قدرتم باقی میمونه یا نه؟؟
3 - با 2 ورق مصرف کردن همه عوارضی که نام برده شد شامل من میشه یا در مصرف طولانی مدت شامل میشه؟؟؟

از من میشنوی مصرف نکن.اونی که واست اینو تجویز کرده نمیشه اسمشو گذاشت دوست! داشتیم کسانی رو که حتی با دز درمانی دچار سرطان کبد شدن.این دارو مصرفش در موارد حرفه ای هم با احتیاط مصرف میشه چه برسه شما.شما برو سراغ مکمل اول.کراتین و بتاآلانین رو ترکیب کن ببین قدرتت چی میشه:گل رز:

karizma
‏۱۳۹۲-۰۲-۳۰‏, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
کسی از این اکسی استفاده کرده کیفیتش خبر دارین؟؟؟
http://upload7.ir/images/04724083842941520394.jpg
چجوری مصرفش کنم؟؟؟

claud
‏۱۳۹۲-۰۲-۳۰‏, ۱۱:۵۰ بعد از ظهر
کسی از این اکسی استفاده کرده کیفیتش خبر دارین؟؟؟
http://upload7.ir/images/04724083842941520394.jpg
چجوری مصرفش کنم؟؟؟
من پیشنهاد میکنم مصرف نکنید چون بهشت اکسی به جهنمش اصلا نمی ارزه از کسانی که این دارو رو استفاده کردن عوارضی مثل ریزش مو ژنیکوماستی و بالارفتن فشار خون و انزیم های کبدی بسیار شایع بوده که به ناچار دوره رو نیمه تمام گذاشتن

tubreh
‏۱۳۹۲-۰۳-۱۰‏, ۰۲:۰۳ بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز
خسته نباشید
من حدود چند سال هست که به صورت مقطعی بدنسازی کار میکنم ، یعنی به خاطر مشغله ها ول میکنم و دوباره شروع میکنم.
تا حالا دوبار تو دوره ی کراتین با کربو رفتم ، یه بار هم تو دوره ی پروتئین . الانم که دو باره شروع کردم: رفتم تو دوره ی کراتین با کربو و حالا که دوره م تموم شده طبق نظر مربیم باید برم تو دوره کراتین با کربو پروتئین بهمراه قرص های HMB شرکت ویدر و اضافه بر اون اکسی متالون.
البته اینم بگم مربیم مربی شناخته شده ای هست و مکمل های اصل بهم میده(چون خداروشکر تا حالا نه بدنم جوش زده و نه مشکلی برام پیش اومده)
ولی تو این دوره که قرص و پروتئین بهم داده خواستم یه تحقیقی بکنم در مورد قرص ها.هم HMB و هم اکسی متالون
دوره اکسی متالون هم اینطوری برام تعریف شده که
به مدت 5 هفته
روز اول : یک قرص
روز دوم: یک و نصفی
روز سوم :دو قرص
روز چهارم :یک و نصفی
روز پنجم : یک قرص
و اینو هم بهم گفت که بعد از پایان دوره تا چند ماه حق ندارم که دیگه تو دوره ی اکسی متالون برم.
می گفت حتما اکسی متالون رو باید از داروخونه تهیه کنی و اون هم از نوع ایرانیش باید باشه .تاکید داشت که مصرف اکسی متالون به عهده ی خودم هست و در صورتیکه دوست داشته باشم می تونم ازش استفاده کنم و به اختیار خودمه.
ضمن اینکه میگفت نوع بدن من مزومرفی هست و به خاطر اینکه توی سن 24 سالگی هستم و بدنم تقریبا مو نداره به خاطر کم بودن استرویید بدنم بالاخره مجبور میشم ازش استفاده کنم.
با اینکه این بخش از تالار مربوط به اکسی هست اگر دوستان یه مشاوره کوچیک در مورد قرص های HMB بهم بدن ممنون میشم.
قدم 170 هست و وزنم 64 کیلو.
دوستان من سلامتیم خیلی بیشتر از بدنم برام مهمه
رو این حساب با توجه به حرفایی که زدم دوست داشتم نظر شما دوستان که در این زمینه خبره هستین رو بدونم .
با تشکر و سپاس فراوان

Hooper
‏۱۳۹۲-۰۳-۱۰‏, ۰۷:۱۰ بعد از ظهر
HMB مکمل عالی و خوبیه و مشکلی نداره اگه اصل باشه اما برسیم به اکسی و اینکه قراره به روزی دوتا برسونیش کلا این دارو اصلا توصیه نمیشه تازه بدن شما مزومرفه یعنی gynecomastia با این دارو سریع میاد سراغتون و بدنتون هم فقط احتباس آب میاره و لاغیر که بعد دوره فروکش میکنه.باب شده مربی ها از بچه 16 ساله گرفته تا پیرمرد 50 ساله که فقط واسه تناسب اندام میان باشگاه اکسی و متان تجویز میکنن و اونها با دیدن پف بدنشون احساس شان ری بودن بهشون دست میده اما بعد از دوره در کمال ناباوری با افت سریع حجم و نوک سینه و جوش های بدنی و هزاران عارضه درونی از باشگاه میرن بیرون و مربی ها هم چاره کار رو در مصرف دوباره و بجان خریدن عوارض میبینن.شما یه سر به تاپیکهای قبلی بزن تا آگاه تر بشی دوست گلم:گل رز:

tubreh
‏۱۳۹۲-۰۳-۱۰‏, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
HMB مکمل عالی و خوبیه و مشکلی نداره اگه اصل باشه اما برسیم به اکسی و اینکه قراره به روزی دوتا برسونیش کلا این دارو اصلا توصیه نمیشه تازه بدن شما مزومرفه یعنی gynecomastia با این دارو سریع میاد سراغتون و بدنتون هم فقط احتباس آب میاره و لاغیر که بعد دوره فروکش میکنه.باب شده مربی ها از بچه 16 ساله گرفته تا پیرمرد 50 ساله که فقط واسه تناسب اندام میان باشگاه اکسی و متان تجویز میکنن و اونها با دیدن پف بدنشون احساس شان ری بودن بهشون دست میده اما بعد از دوره در کمال ناباوری با افت سریع حجم و نوک سینه و جوش های بدنی و هزاران عارضه درونی از باشگاه میرن بیرون و مربی ها هم چاره کار رو در مصرف دوباره و بجان خریدن عوارض میبینن.شما یه سر به تاپیکهای قبلی بزن تا آگاه تر بشی دوست گلم:گل رز:

مرسی و ممنون . با مطالعاتی که انجام دادم و این مشورتی که شما دادین به کلی از مصرف اکسی متالن منصرف شدم.واقعا به عوارضش نمی ارزه.
حالا می خواستم بپرسم ایا جایگزینی برای این محصول هست که این عوارض رو نداشته باشه؟حالا خیلی مهم نیست که با این سرعت زیاد حجم بیاره.
یا فقط همون ترکیب کراتین و کربوپروتئین و HMB برای این دوره من کافیه ؟

Senior Manager
‏۱۳۹۲-۰۳-۱۰‏, ۰۹:۳۴ بعد از ظهر
میتونه همینا کافی باشه. مکملی نیست که کار استروئید رو با عوارض کمتر بخواد انجام بده. اصلا دوتا لاین متفاوت هستن
بدن باید سالها وزنه بخوره و تغذیه بشه تا بشه یه بدن عضلانی. بنابراین تو این ورزش بمون و سختی بکش تا به هدفت برسی
موفق باشی

saeid_fitness
‏۱۳۹۲-۰۵-۱۵‏, ۰۹:۴۲ قبل از ظهر
به نظر من اکسی فقط واسه اکتومورفا خوبه اونم وقتی قصد شرکت تو مسابقه دارن که یکم از زمان عقب موندن و در کنارش البته استانازول و دکا و ..... و تاموکسیفن و پرو ویرون مصرف کنن :سوت:

asdfghjkl
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۰۸:۲۵ بعد از ظهر
سلام بنده سال 83 باشگاه شروع کردم بعد سال 87 اکسی متالون مصرف کردم وزنم بعد باشگاهو حدود 3سال کامل رها کردم الان بدنم خیلی شل شده مخصوصا سینهام سینهام نوک دار شدن یه نفر به من بگه چیکار باید بکنم خوب بشه ؟الانم حدود 2 ماهه رفتم باشگاه

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۰۹:۱۸ بعد از ظهر
يعني چي سينه هات نوك دار شده:پوزخند: اين اصطلاح نوك سينست در كل چيزه ديگست
از زمان مصرفت خيلي گذشته
به دكتر مراجعه كن

asdfghjkl
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۱۰:۱۱ بعد از ظهر
سینه هام افتاده خیلی شل شده وقتی تیشرت میپوشم ضایع نشون میده به خصوص سینه سمت راستم وزنم هم 90 کیلو شده با قد180 چیکار کنم سینه هام سفت بشه از زمان مصرفم 3سال گذشته

Capitan Black
‏۱۳۹۲-۰۶-۲۲‏, ۱۰:۱۴ بعد از ظهر
اينجوري كه نميشه تشخيص داد بايد عكي بزاري
ضمت اينكه ميگيد وزنتونم 90 شده با اين اوصاف مشكل سينتون بيشتر به خاطر چربي در اين ناحيه هست و كمي هم اب

Nima hp
‏۱۳۹۳-۰۱-۱۶‏, ۱۰:۴۵ بعد از ظهر
سلام من 18 سالمه.///قدم 186///وزنم 73///..2ساله تمرین میکنم///...یه دوره رفتم کراتین..پروتئین..اکسی متالون (کله شیری) یا همون انابولون///فقط از قرص اکسی متالون میترسم اما مربی میگه بعد تمرین دفع میشه ضررش کمتر میشه....الان دوتا سوال دارم....اول اینکه 10ورقه 10 تایی از اونا دارم و میخوام تو 6 هفته تموم کنم..میخوام بببینم حجمو وزنی که این دوره بهم میده پس از پایانه دوره موندگاره یا همش اب میشه و دوباره اسکلت میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!و چجوری میتونم بعد تموم شدن دوره کاهش حجمو وزنمو به حداقل برسونم+اگه دیگه تو دوره های بعدی از این قرصا مصرف نکنم..بازم باید اخر دوره انتی استروزن مصرف کنم یا نه؟؟؟؟؟////////من تازه عضو سایت شدم زیاد بلد نیستم..اگه زحمتی نیس ادرس ندین همینجا توضیح بدید...در ضمن من 1عدد قرص انابولون کله شیری بعد صبحانه و دو عدد قبل تمرین مصرف میکنم و الان 4 روزه دارم استفاده میکنم....قربون شما

alityson
‏۱۳۹۳-۰۱-۱۶‏, ۱۱:۳۰ بعد از ظهر
سلام بنده سال 83 باشگاه شروع کردم بعد سال 87 اکسی متالون مصرف کردم وزنم بعد باشگاهو حدود 3سال کامل رها کردم الان بدنم خیلی شل شده مخصوصا سینهام سینهام نوک دار شدن یه نفر به من بگه چیکار باید بکنم خوب بشه ؟الانم حدود 2 ماهه رفتم باشگاه

نوک سینه.جز عوارض شایع استرویید هاست.
شما حتما به پزشک مراجعه کن.
ولی برای ععارضه نوک سینه-قرص پریرون استفاده می کنن

این اکسی متالون_توی داروخانه ها هم گیر میاد؟؟؟؟
قیمتش چنده؟؟

سلام من 18 سالمه.///قدم 186///وزنم 73///..2ساله تمرین میکنم///...یه دوره رفتم کراتین..پروتئین..اکسی متالون (کله شیری) یا همون انابولون///فقط از قرص اکسی متالون میترسم اما مربی میگه بعد تمرین دفع میشه ضررش کمتر میشه....الان دوتا سوال دارم....اول اینکه 10ورقه 10 تایی از اونا دارم و میخوام تو 6 هفته تموم کنم..میخوام بببینم حجمو وزنی که این دوره بهم میده پس از پایانه دوره موندگاره یا همش اب میشه و دوباره اسکلت میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!و چجوری میتونم بعد تموم شدن دوره کاهش حجمو وزنمو به حداقل برسونم+اگه دیگه تو دوره های بعدی از این قرصا مصرف نکنم..بازم باید اخر دوره انتی استروزن مصرف کنم یا نه؟؟؟؟؟////////من تازه عضو سایت شدم زیاد بلد نیستم..اگه زحمتی نیس ادرس ندین همینجا توضیح بدید...در ضمن من 1عدد قرص انابولون کله شیری بعد صبحانه و دو عدد قبل تمرین مصرف میکنم و الان 4 روزه دارم استفاده میکنم....قربون شما
اول همه اینو بت بگم_که اوکسی متالون یه جورایی پر عوارض ترین استرویید جهانه.
که بعد یه دوره 8تا14 کیلو وزن میده معمولا.
اکسی به عضله سازی کمک کرده و حجم آب زیر پوست هم به طور وحشتناکی زیاد میکنه.و بعد دوره عضله میمونه اما آب کم کم دفع میشه(میشه گفت حدود 50% حجمی که گرفتی)میره.
و اگر هم می خوای حجم عضلانیت از بین نره.حتما مصرف آنتی استروژن ها یادت نره_هم بخاطر عوارضش -هم بخاطر حجمت

Heartvoice
‏۱۳۹۳-۰۱-۱۷‏, ۰۹:۳۰ قبل از ظهر
این اکسی متالون_توی داروخانه ها هم گیر میاد؟؟؟؟
قیمتش چنده؟؟

سلام

اکسی متالون ایران هورمون رو اکثر داروخانه ها دارن قیمت جدیدش رو نمی دونم شهریور سال 91 بسته ای 28 هزار تومن آزادش بود قیمتش تقریبا نصف اکساندرولون ایران هورمون هست قکر کنم حدودا باید آزادش الان 60 هزار تومن باشه ولی بازم دقیق نمی دونم

موفق باشید

Senior Manager
‏۱۳۹۳-۰۱-۱۷‏, ۱۱:۵۱ قبل از ظهر
اکسی ایران هورمون ورقی 5 تومن داروخانه

Binam
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۰۶:۵۲ بعد از ظهر
عوارض جانبي اكسي ميتوان سردرد و سرگيجه و حالت تهوع و عوارض آندروژني مانند ژنيكو ماستي (بزرگ شدن نوك سينه ها در آقايان) و همچنين سمي شدن كبد در استفاده بلند مدت را نام برد .

تمام این عوارض قطعی هست ؟ یا اینکه ممکن هست استفاده بشه و این عوارض رو نداشته باشه؟ ویا اینکه این عوارض در صورت مصرف زیاد بوجود میاد؟

لازم هست هم زمان باهاش از مکمل هم استفاده بشه یا خودش کار خودش رو میکنه؟

و اینکه برای اینکه نتیجه بده چه مقدار لازمه؟

Heartvoice
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۰۷:۲۵ بعد از ظهر
عوارض جانبي اكسي ميتوان سردرد و سرگيجه و حالت تهوع و عوارض آندروژني مانند ژنيكو ماستي (بزرگ شدن نوك سينه ها در آقايان) و همچنين سمي شدن كبد در استفاده بلند مدت را نام برد .

تمام این عوارض قطعی هست ؟ یا اینکه ممکن هست استفاده بشه و این عوارض رو نداشته باشه؟ ویا اینکه این عوارض در صورت مصرف زیاد بوجود میاد؟

سلام

دوست عزیز همه ی عوارض تو یک فرد دیده نمیشه یکی کبدش خراب میشه یکی کلیه هاش یکی ب ی ض ه و... بستگی به بدن طرف داره ولی سمی شدن کبد بر اثر استفاده از این دارو
و استفاده نکردن آنتی استروژن نوک سینه 100 درصد هستش

در بعضی موارد عوارض دارو خوب میشن بعضی عوارض هم تا مدت ها با طرف همراه خواهد بود
دوز مصرفیش هم از 50 تا 100 میلی گرم هست
دوست عزیز در کنار هر استروئیدی اگه مکمل استفاده نشه فقط طرف وقت ،هزینه رو تلف کرده و عوارض رو الکی به جون خریده

در آخر دوست عزیز اکسی متالون از پر عوارض ترین استروئیدهای موجود می باشد به هیچ عنوان استفاده نکنید الان کمتر کسی رو می بینید از اکسی متالون استفاده کنه

موفق باشید

alityson
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۰۷:۴۶ بعد از ظهر

استرویید ها همیشه عوارض دارن.به خصوص اکسی که قوی ترین استروییده
.و میتونه توی یه دوره حدود8 تا14 کیلو وزن بده.اگه همزمان باهاش مکمل مصرف شه که مطمئنا تاثیرش بهتر میشه.
ولی توی دوره های استروییدی مهم نیست چقدر حجم به دست میاری مهم اینه که چقدرشو بتونی نگه داری

Binam
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۰۷:۵۱ بعد از ظهر
چند صفحه اول رو خوندم کلا منصرف شدم.......

alityson
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۱۰:۲۳ بعد از ظهر
چند صفحه اول رو خوندم کلا منصرف شدم.......

اکسی واقعا افتضاحه.

مکمل مصرف کن .بدون ضرر

Binam
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۱۰:۳۳ بعد از ظهر
اکسی واقعا افتضاحه.

مکمل مصرف کن .بدون ضرر

اتفاقا مکمل خیلی خوب بهم جواب داده و 10-12 کیلو از اولین روزی که رفتم باشگاه اضافه کردم!

منتهی آدم اثرات حجمی استروئید رو میبینه و اینکه زود تر هم مثل اینکه تاثیر میزاره,وسوسه میشه!

beats
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۵‏, ۱۰:۵۱ بعد از ظهر
سلام، بعد از تموم شدن دوره ی این استروید مزخرف چند درصد عضله میمونه؟ همش که آب نمیشه؟ دوست من 10 کیلو وزن گرفته با این استروئید، میخوام بدونم چقدر لاغر میشه بعد از تموم شدن دورش!؟

saeid_fitness
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۶‏, ۱۰:۲۲ قبل از ظهر
سلام، بعد از تموم شدن دوره ی این استروید مزخرف چند درصد عضله میمونه؟ همش که آب نمیشه؟ دوست من 10 کیلو وزن گرفته با این استروئید، میخوام بدونم چقدر لاغر میشه بعد از تموم شدن دورش!؟

اگه بعد دوره ریکاوری و تراپی خوبی داشته باشه با مکملای خوب و پروتئین بالا حدود 4 5 کیلو رو میتونه نگه داره بازم بستگی به بدنش داره

T!rDaD
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۶‏, ۱۱:۲۹ قبل از ظهر
اگه بعد دوره ریکاوری و تراپی خوبی داشته باشه با مکملای خوب و پروتئین بالا حدود 4 5 کیلو رو میتونه نگه داره بازم بستگی به بدنش داره
سلام
خیلی بعیده که بتونی همچین کاری بکنی چون اگه از 10 کیلو بتونی 5 کیلوش رو نگه داری یعنی 50% رو تونستی حفظ کنی و این یعنی یه استروئید با پروفایل ایده آل که با اکسی متالون محاله
در کل شما بهترین و با کیفیت ترین استروئید رو مصرف کنید(که اکسی متالون اصلا تو رده با کیفیت ها نیست) در نهایت و پس از قطع مصرف با رعایت تراپی و تغذیه و تمام فاکتورهای دیگه اگه بتونید 20% از اون حجم و وزن رو نگه دارید هنر بزرگی کردین و نگه داشتن 50% تقریبا غیر ممکنه
این هورمون که سالهاست در سطح حرفه ای بدنسازی مصرفش منسوخ شده به شدت باعث احتباس آب میشه و پس از قطع مصرفش هم یکی از عوارض شایعش تکرر و تسلسل ادراره چون بدن به سرعت میخواد اون آب رو دفع کنه
نتیجه اینکه مصرف کننده بعد از قطعش از روز اول هم مچاله تر میشه و چیزی جز ترک های زیاد پوستی واسش باقی نمیمونه
حالا عوارض دیگه مثل ژنیکو و ... به کنار

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۶‏, ۱۱:۵۶ قبل از ظهر
اکسی یا همون انادرول به استروژن تبدیل نمیشه و یه بیس DHT داره پس اروماتز نمیشه تنها دلیل اینکه باعث عوارض استروژنی میشه اینه که به صورت غیر مستقیم باعث میشه بدن استروژن زیادی رها کنه توی خون , بنظر من با یه انتی اروماتز مثل لتروزول میشه تا حد قابل قبولی جلوی احتباس اب و فشار خون رو در اثر استفاده از این استرویید گرفت البته بشرط کنترل مصرف سدیم...

T!rDaD
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۶‏, ۰۶:۰۷ بعد از ظهر
اکسی یا همون انادرول به استروژن تبدیل نمیشه و یه بیس DHT داره پس اروماتز نمیشه تنها دلیل اینکه باعث عوارض استروژنی میشه اینه که به صورت غیر مستقیم باعث میشه بدن استروژن زیادی رها کنه توی خون , بنظر من با یه انتی اروماتز مثل لتروزول میشه تا حد قابل قبولی جلوی احتباس اب و فشار خون رو در اثر استفاده از این استرویید گرفت البته بشرط کنترل مصرف سدیم...
فرمایش شما متین
منتهی تراپی لتروزول برای اکسی متالون به صورت موردی جوابگو هست و نمیتونیم واسه عموم یه تراپی قطعی و موثر به حسابش بیاریم
اینجا توضیحات خوبی هست:
http://www.steroid.com/Anadrol.php

saeid_fitness
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۷‏, ۰۸:۴۷ قبل از ظهر
سلام
خیلی بعیده که بتونی همچین کاری بکنی چون اگه از 10 کیلو بتونی 5 کیلوش رو نگه داری یعنی 50% رو تونستی حفظ کنی و این یعنی یه استروئید با پروفایل ایده آل که با اکسی متالون محاله
در کل شما بهترین و با کیفیت ترین استروئید رو مصرف کنید(که اکسی متالون اصلا تو رده با کیفیت ها نیست) در نهایت و پس از قطع مصرف با رعایت تراپی و تغذیه و تمام فاکتورهای دیگه اگه بتونید 20% از اون حجم و وزن رو نگه دارید هنر بزرگی کردین و نگه داشتن 50% تقریبا غیر ممکنه
این هورمون که سالهاست در سطح حرفه ای بدنسازی مصرفش منسوخ شده به شدت باعث احتباس آب میشه و پس از قطع مصرفش هم یکی از عوارض شایعش تکرر و تسلسل ادراره چون بدن به سرعت میخواد اون آب رو دفع کنه
نتیجه اینکه مصرف کننده بعد از قطعش از روز اول هم مچاله تر میشه و چیزی جز ترک های زیاد پوستی واسش باقی نمیمونه
حالا عوارض دیگه مثل ژنیکو و ... به کنار
خود من بعد دوره هام 1 کیلو هم کم نمی کنم هیچی نشد نداره دوست عزیز اگه بخوای همه چی شدنیه :صلح:

T!rDaD
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۷‏, ۱۰:۰۸ قبل از ظهر
خود من بعد دوره هام 1 کیلو هم کم نمی کنم هیچی نشد نداره دوست عزیز اگه بخوای همه چی شدنیه :صلح:
سلام مجدد
خوب من وظیفه خودم میدونم به شما به عنوان یک استثنای عالم بدنسازی تبریک عرض بکنم :صلح:
چون شما کافیه در طول 1 سال 3 تا دوره برید و مثلا 15 کیلو اضافه کنید و دیگه تا پایان دوران ورزشی تون اصلا هم نیازی به مصرف دارو ندارین
بعد از اون هم کافیه با تغذیه و مکمل به حفظ اون حجم و وزن بپردازید
بنده یحتمل تا کنون خواب تشریف داشتم :تشویق:

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۷‏, ۱۰:۳۵ قبل از ظهر
سلام مجدد
خوب من وظیفه خودم میدونم به شما به عنوان یک استثنای عالم بدنسازی تبریک عرض بکنم :صلح:
چون شما کافیه در طول 1 سال 3 تا دوره برید و مثلا 15 کیلو اضافه کنید و دیگه تا پایان دوران ورزشی تون اصلا هم نیازی به مصرف دارو ندارین
بعد از اون هم کافیه با تغذیه و مکمل به حفظ اون حجم و وزن بپردازید
بنده یحتمل تا کنون خواب تشریف داشتم :تشویق:
با کمال احترام من کاملا با نظرتون مخالفم , کسی ک دارو وارد بدنش می کنه رسپتورهای اندروژن عضلات ب تستسرون حساسیتشونو از دست میدن پس کسی م بهترین تراپی رو هم کرده باشه بدنشو فقط برای 5-6 ما می تونه نگاه داره و برای حفظ بدنش دوباره باید دوره بره بخاطر همینه من هیچ اعتقادی ب داعمی بودن عضلات ندارم یعنی معتقدم تراپی باید انجام شه ولی کسی ک تراپی هم کنه حداقل باید سالی ی دوره بره ک بدنش نریزه.

T!rDaD
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۷‏, ۱۰:۳۹ قبل از ظهر
با کمال احترام من کاملا با نظرتون مخالفم , کسی ک دارو وارد بدنش می کنه رسپتورهای اندروژن عضلات ب تستسرون حساسیتشونو از دست میدن پس کسی م بهترین تراپی رو هم کرده باشه بدنشو فقط برای 5-6 ما می تونه نگاه داره و برای حفظ بدنش دوباره باید دوره بره بخاطر همینه من هیچ اعتقادی ب داعمی بودن عضلات ندارم یعنی معتقدم تراپی باید انجام شه ولی کسی ک تراپی هم کنه حداقل باید سالی ی دوره بره ک بدنش نریزه.
سلام عرض کردم قربان
شما یه بار دیگه با دقت پست بنده رو مطالعه کن
منظور منم اینه که همچین چیزی نمیشه که دوستمون گفت یعنی:

خود من بعد دوره هام 1 کیلو هم کم نمی کنم
وگرنه این همه بدنساز حرفه ایی در حد مستر المپیا دل درد ندارن که مکرر دارو مصرف میکنن
منم داشتم همین حرف شما رو میزدم منتهی با شوخی :خنده:

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۷‏, ۱۰:۴۳ قبل از ظهر
سلام عرض کردم قربان
منظور منم اینه که همچین چیزی نمیشه که دوستمون گفت یعنی 1 کیو هم بعد از دوره کم نکنی
وگرنه این همه بدنساز حرفه ایی در حد مستر المپیا دل درد ندارن که مکرر دارو مصرف میکنن

دقیفا حرفتون درسته :گل رز: من دوستم پارسال 80 کیلو بود امسالم 80 کیلوه ولی دور بازوی پارسالش 41 بود الان 38 :خنده: نمیشه وزنو ملاک قرار داد واگرنه ممکنه بدن توده عضلانیش از دست بره و بجاش چربی بگیره :چشمک: جی کاتلر میگه من تو خونه دمبل خریدم واسه زمان بازنشستگیم تمرین کنم دمبل بالای 35 کیلو هم ندارم اینجا چون دلیلی نداره ادم چیزی بسازه ک داعمی نیست (این دیگه واضحه معنیش) بحرحال جسارت نشه من منظورتونو متوجه نشده بودم

saeid_fitness
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۸‏, ۱۱:۱۵ قبل از ظهر
سلام عرض کردم قربان
منظور منم اینه که همچین چیزی نمیشه که دوستمون گفت یعنی:

ببین دوست عزیز وقتی از عضلات کار کشیده نشه خود بخود بدن از حجم عضلاتش کم میکنه چه دوره رفته باشی چه نه
منم بدنمو به دارو عادت نمیدم خیلی کم دوره میرم و آره اگه بخوام همیشه می تونم نگهش دارم ولی معمولا دو 1 سال بدنسازی نیازه یکی دو ماه به بدن استراحت داد و چون زیاد فشار نمیاری به عضله از حجمش کم میشه :چشمک:

behshad0141
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۸‏, ۰۱:۰۳ بعد از ظهر
خب آره بعد دوره قدرت کم میشه و دوستان درست میفرمایند که بتونی 50%حجمو نگه داری خیلیه....ولی من اینو قبول ندارم که بعد دوره افت حجم و قدرت محسوس باشه ولی دردسری که بعد دورست اینه که دچار تمرین زدگی میشیم یعنی درحین دوره من به شخصه حاضرم حتی 6 جلسه در هفته تمرین کنم البته با برنامه منظما ولی بعد دوره حس تمرین با اون شدت از آدم گرفته میشه!!..اوکسی متالون هم که به نظر من اصلا ارزش زیاد کردن نداره من به شخصه اکسی فقط دو هفته اول فقط برای استارت قدرت افزایش قدرتم استفاده میکنم و اصلا با اوکسی دنبال حجم نیستم!!

تو حرفه ای ها هم بحث فرق میکنه...آخه طرف روزی 500م تست انانتات مصرف میکنه بعد دوره هرچقدرم تلاش کنه تستسترونش نمیتونه به اندازه نصف این مقدار هم برسونه که!!

باز ببخشید من نظرمو گفتم نظر شما اساتید محترم تره:گل رز:

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۱-۲۹‏, ۰۷:۰۷ بعد از ظهر
خب آره بعد دوره قدرت کم میشه و دوستان درست میفرمایند که بتونی 50%حجمو نگه داری خیلیه....ولی من اینو قبول ندارم که بعد دوره افت حجم و قدرت محسوس باشه ولی دردسری که بعد دورست اینه که دچار تمرین زدگی میشیم یعنی درحین دوره من به شخصه حاضرم حتی 6 جلسه در هفته تمرین کنم البته با برنامه منظما ولی بعد دوره حس تمرین با اون شدت از آدم گرفته میشه!!..اوکسی متالون هم که به نظر من اصلا ارزش زیاد کردن نداره من به شخصه اکسی فقط دو هفته اول فقط برای استارت قدرت افزایش قدرتم استفاده میکنم و اصلا با اوکسی دنبال حجم نیستم!!

تو حرفه ای ها هم بحث فرق میکنه...آخه طرف روزی 500م تست انانتات مصرف میکنه بعد دوره هرچقدرم تلاش کنه تستسترونش نمیتونه به اندازه نصف این مقدار هم برسونه که!!

باز ببخشید من نظرمو گفتم نظر شما اساتید محترم تره:گل رز: حرفه ای ها هیچ وقت بدنشون خالی نمیشه ( هیچکدوم تراپی نمی کنند) یه اصلاح دارن ب اسمCruise از اون ب جای تراپی استفاده میکنند...

"All Eyes On Me"
‏۱۳۹۳-۰۳-۱۸‏, ۰۳:۰۰ بعد از ظهر
ی بسته اوکسی اناپولان کله شیری دستم رسیده جعبه مشکلی نداره تاریخشو زده 30/6/11 تا 29/6/15
یکی ازدوستان میگفت بالای ورق قرص دری خط تاریخ انقضا بصورت برجسته حک شده وسریال داروزده
برای این نوشته :
LOT8M30061 1E2006
من تشخیص میدم بنابه حرف دوستم جعبش مدت داره ولی روی ورق قرص ها برای سال 2006 بوده نظرشما چیه؟
تابستان سال گذشته دونه ای 5 تومن بود ورقی میشه 50 ت
الان دونه ای چنده؟کسی قیمت داره؟

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۱۸‏, ۰۹:۰۴ بعد از ظهر

باز ببخشید من نظرمو گفتم نظر شما اساتید محترم تره:گل رز:

من تصمیم گرفتم از این 12 تا انانتات 8 تاشو بزنم تا الان 5 تاشو زدم. 4 تاشو دوره بعدی اگه رفتم میزنم نرفتم که ماهی 1 دونشو میزنم .. . چون دیگه همه بم گفتم نزن و خطر داره .. حجم زیادی بهم نداده شاید 1 کیلو .. اینکه میگن بعد از استفاده چون سطح تستسرون میاد پایین و لاغر تر میشم ترسیدم .. بعدش 1 دونه icg بزنم بسه ؟ :متفکر:

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۳-۱۹‏, ۱۱:۵۱ بعد از ظهر
من تصمیم گرفتم از این 12 تا انانتات 8 تاشو بزنم تا الان 5 تاشو زدم. 4 تاشو دوره بعدی اگه رفتم میزنم نرفتم که ماهی 1 دونشو میزنم .. . چون دیگه همه بم گفتم نزن و خطر داره .. حجم زیادی بهم نداده شاید 1 کیلو .. اینکه میگن بعد از استفاده چون سطح تستسرون میاد پایین و لاغر تر میشم ترسیدم .. بعدش 1 دونه icg بزنم بسه ؟ :متفکر:
ماهی یه دونه ؟ فقط باعث مختل شدن رشدت میشه و عوارض واگرنه رشد ک روش حساب نکن
اها و الان ی موضوع میمونه که کم کسی ازش خبر داره ! الان با این 4 تا تستی ک زدی ترشح هرمونیت زیاد کم نشده و تراپی هاش سی جی نیاز نیست و اگه هاش سی جی بزنی برعکس ترشح ال اچ و اف اس اچ رو سرکوب میکنه ک کارت خراب تر میشه....

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۲۰‏, ۰۷:۱۲ بعد از ظهر
ماهی یه دونه ؟ فقط باعث مختل شدن رشدت میشه و عوارض واگرنه رشد ک روش حساب نکن
اها و الان ی موضوع میمونه که کم کسی ازش خبر داره ! الان با این 4 تا تستی ک زدی ترشح هرمونیت زیاد کم نشده و تراپی هاش سی جی نیاز نیست و اگه هاش سی جی بزنی برعکس ترشح ال اچ و اف اس اچ رو سرکوب میکنه ک کارت خراب تر میشه....

من تا الان 7 تا انانتات 250 زدم . اگه دیگه نزنم لازم نیست icg بزنم ؟ یا کلومیف اینا بخورم ؟

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۳-۲۰‏, ۰۷:۱۶ بعد از ظهر
من تا الان 7 تا انانتات 250 زدم . اگه دیگه نزنم لازم نیست icg بزنم ؟ یا کلومیف اینا بخورم ؟
سایز بیضه هات کوچیکتر شدن ؟

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۳-۲۰‏, ۰۹:۵۵ بعد از ظهر
سایز بیضه هات کوچیکتر شدن ؟

بذا ببینم :پوزخند: نه فکر نکنم .. ولی حس شهوت رو زیاد کرده :نمیبینم: چه کنم؟

دردی درون
‏۱۳۹۳-۰۵-۱۷‏, ۰۷:۳۱ بعد از ظهر
من ميخوام يه دوره 5 هفته اي اكسي ايراني برم روزي تا 3 تا خواهشا نگین پرعوارضه چون میدونم، منتها بین الحاوی و ایران هورمون گیر کردم ،عده ای میگن الحاوی قوی هستش عده ای میگن ایران هورمون البته اون جلد سیاهاش که الان فکرنکنم باشه،بنظرتون کدوم بخرم

دردی درون
‏۱۳۹۳-۰۵-۱۷‏, ۰۸:۰۴ بعد از ظهر
یه بامعرفتی نیست جواب بده چون فردا صبح میوام بخرم :ناراحت:

arinboy
‏۱۳۹۳-۰۵-۱۷‏, ۰۸:۰۹ بعد از ظهر
داداش پر از عوارضه باید انقد گفت تا بیخیال شی :پوزخند: ولی اگه باز میخوای مصرف کنی ایرانی رو بخر حداقل

Heartvoice
‏۱۳۹۳-۰۵-۱۷‏, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
من ميخوام يه دوره 5 هفته اي اكسي ايراني برم روزي تا 3 تا خواهشا نگین پرعوارضه چون میدونم، منتها بین الحاوی و ایران هورمون گیر کردم ،عده ای میگن الحاوی قوی هستش عده ای میگن ایران هورمون البته اون جلد سیاهاش که الان فکرنکنم باشه،بنظرتون کدوم بخرم

سلام

ایران هورمون کلا کمپانی خیلی قوی تو داروسازی هست

در کل زیاد با هم فرقی ندارن ولی ایران هورمون تو داروهای هورمونی خیلی خوب عمل میکنه مثل اکساندرولون یا اکسی یا فلوتامید و... فوقالعاده موثر هستن
من هروقت اکساندرولون ایران هورمون رو استفاده می کنم معنی اصل بودن استروئید رو میفهمم یعنی چی

در آخر بگم که اکسی متالون احتیاج شدید به پاکسازی داره

موفق باشی

دردی درون
‏۱۳۹۳-۰۵-۱۷‏, ۱۰:۳۶ بعد از ظهر
سلامایران هورمون کلا کمپانی خیلی قوی تو داروسازی هستدر کل زیاد با هم فرقی ندارن ولی ایران هورمون تو داروهای هورمونی خیلی خوب عمل میکنه مثل اکساندرولون یا اکسی یا فلوتامید و... فوقالعاده موثر هستنمن هروقت اکساندرولون ایران هورمون رو استفاده می کنم معنی اصل بودن استروئید رو میفهمم یعنی چیدر آخر بگم که اکسی متالون احتیاج شدید به پاکسازی دارهموفق باشیممنون داداشم،شنیدم این اکسی های جدید ایران هورمون زیاد قوی نیست،در کل ایران هورومون شرکت خوبیه! هدفت از اکساندرولون چی بود?وزن وحجم وقدرتت چه تغییر کرد اخه امساندرولون داروی ضعیفیه،چون تعریفش کردین وسوسه شدم

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۵-۱۷‏, ۱۱:۱۷ بعد از ظهر
ممنون داداشم،شنیدم این اکسی های جدید ایران هورمون زیاد قوی نیست،در کل ایران هورومون شرکت خوبیه! هدفت از اکساندرولون چی بود?وزن وحجم وقدرتت چه تغییر کرد اخه امساندرولون داروی ضعیفیه،چون تعریفش کردین وسوسه شدم

اکسی متالون :8کیلو افزایش وزن در یک دوره و 8 کیلو افت وزن بعد دوره

T!rDaD
‏۱۳۹۳-۰۵-۱۸‏, ۰۹:۱۶ قبل از ظهر
سلام
اکسی متالون شرکت الحاوی فوق العاده نسبت به ایران هورمون با کیفیت تره
اصلا اون قدیم هم فقط تو داروخانه ها الحاوی موجود بود
ولی این اکسی های داروخانه ای کلا کیفیتشون مثل 15-20 سال پیش نیست
راجع به عوارضش هم بچه ها توضیح دادن
به شدت داروی بی ارزشیه

Heartvoice
‏۱۳۹۳-۰۵-۱۸‏, ۱۰:۰۶ بعد از ظهر
ممنون داداشم،شنیدم این اکسی های جدید ایران هورمون زیاد قوی نیست،در کل ایران هورومون شرکت خوبیه! هدفت از اکساندرولون چی بود?وزن وحجم وقدرتت چه تغییر کرد اخه امساندرولون داروی ضعیفیه،چون تعریفش کردین وسوسه شدم

سلام

من اکساندرولون رو بیشتر به هدف قدرت استفاده می کنم ولی خوب یکم هم حجم میده کلا همه ی استروئید ها قدرت میده ولی اکساندرولون نسبت به عوارض کمش و پایین بودن قدرت آندروژنیکش قدرت خوبی میده

موفق باشی

bermuda535
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۷:۰۵ بعد از ظهر
Lower Anadrol Doses:

While 50mg a day is commonplace, Anadrol doses of 25mg per day can often be enough. 25mg Anadrol doses will simply be half a tab per day. 25mg per day is a much safer dose for a first time user, and it will also be far more side effect friendly. Remember, Anadrol isn’t a side effect friendly steroid. TheOxymetholone (http://www.steroid.com/Oxymetholone.php) hormone is highly estrogenic, can greatly promote high blood pressure and cholesterol and is extremely hepatotoxic. Lower Anadrol doses can make such issues much easier to control. While you may not gain 20-30lbs with such use, you should still be able to make significant gains so as long as your diet and training protocols are proper. Lower Anadrol doses can also be very beneficial to cutting cycles, specifically competitive bodybuilding (http://www.steroid.com/Bodybuilding-and-Steroids.php)contest cycles. A low dose of Anadrol at the end of a diet can help the individual fill out nicely. Some have a hard time controlling water with this type of Oxymetholone use, but 25mg Anadrol doses will make it far more controllable than 50mg.
High Anadrol Doses:

An Anadrol dose of 25-50mg per day is all the Oxymetholone most men will ever need. If more is desired and the steroid was tolerated well at the 25-50mg range, more can be considered. However, keep in mind the higher the dose the greater the risk. Anadrol doses of 75-100mg per day can be used by some men, but no man has any reason to surpass the 100mg mark. Doses above 100mg per day will all but assure side effects. Data has also shown that doses above 100mg do not typically produce results greater than 100mg. This steroid appears to have a sharp fall off point in terms of dosing level to return. Many also often report Anadrol doses above 100mg per day to significantly reduce their appetite, which can make growth extremely difficult.
Anadrol Doses – Duration of Use:

Regardless of your Anadrol doses, where they may fall, no man should use this steroid for more than eight weeks. In fact, most men should not extend use past six weeks if they are going to protect their health. Use that extends past six weeks also appears to provide little benefit in terms of growth, meaning there’s really no point in extending use. Many men will find the bulk of the results occur within the first four weeks of use regardless of the Anadrol doses. This makes 4-6 weeks the perfect time frame for most men. Such a time frame of use will be the safest and will typically produce all the desired and obtainable results of this steroid.

دوستان که توضیح بیشتر میخان بگن کمکشون کنم

حداقل دوز مصرفی که کمترین عارضه رو داشته باشه بین 25 تا 50 میلی گرم در روز هست
حداکثر دوز مصرفی (برای افراد حرفه ای) بین 75 تا 100 میلی گرم در روز

و طول دوره باید بین 4 تا 6 هفته تنظیم بشه

Moh@mmad
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۷:۱۷ بعد از ظهر
اشغالترین استرویید دنیا همین اکسیه

bermuda535
‏۱۳۹۳-۰۶-۰۳‏, ۰۹:۱۹ بعد از ظهر
اشغالترین استرویید دنیا همین اکسیه

با حرفت موافقم محمد جان اما برطرفدارترین استرویید دنیاس همین اکسی
البته بخاطر ارزون و دردسترس بودن و مصرف راحتش نسبت به استرویید های دیگس

محبوبیت جهانی استرویید ها :
Popular Steroids

Anadrol (http://www.steroid.com/Anadrol.php)
Anavar (http://www.steroid.com/Anavar.php)
Clenbuterol (http://www.steroid.com/Clenbuterol.php)
Deca Durabolin (http://www.steroid.com/Deca-Durabolin.php)
Dianabol (http://www.steroid.com/Dianabol.php)
Equipoise (http://www.steroid.com/Equipoise.php)
Halotestin (http://www.steroid.com/Halotestin.php)
Human Growth Hormone (http://www.steroid.com/Human-Growth-Hormone.php)
Masteron (http://www.steroid.com/Masteron.php)
Primobolan (http://www.steroid.com/Primobolan.php)
Primoteston (http://www.steroid.com/Primoteston.php)
Sustanon 250 (http://www.steroid.com/Sustanon-250.php)
Testosterone Cypionate (http://www.steroid.com/Testosterone-Cypionate.php)
Testosterone Enanthate (http://www.steroid.com/Testosterone-Enanthate.php)
Testosterone Propionate (http://www.steroid.com/Testosterone-Propionate.php)
Testoviron (http://www.steroid.com/Testoviron.php)
Trenbolone (http://www.steroid.com/Trenbolone.php)
Winstrol (http://www.steroid.com/Winstrol.php)