صفحه 2 از 24 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6 تا 10 , از مجموع 120

موضوع: همه چيز درباره چربي سوزي و چربي سوزها

 1. #6
  عضو اخراجی
  تاریخ عضویت
  شهریور ۱۳۸۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  914
  تشکر
  3,824
  5,348 بار در 949 پست
   از ایشان تشکر شده است

  پیش فرض

  انتخاب اول L-Carnitine  ال کارنيتين در بدن از ترکيب دو اسيدآمينه ليزين و متيونين ساخته مي شود. سلول هاي بدن براي سنتز کارنيتين به ويتامين هاي c, b6 و b3 (نياسين) نياز دارند. اما مي توان آن را از منابع غذايي مانند: گوشت قرمز، لبنيات و آواکادو نيز دريافت کرد. غذاهاي گياهي منبع خوبي براي اين ماده نمي باشند.

  نخستين گزارش ها در خصوص کارنيتين، در حدود سال هاي 1900، اين ماده را به عنوان يک ويتامين معرفي نمود و در سال 1905 دانشمندان روسي اين ماده را از عصاره ي گوشت جداسازي نمودند. ولي بعدها معلوم گرديد که اين ماده با پيش سازهاي آن يعني متيونين و ليزين در کبد و کليه قابل سنتز است.

  نام کارنيتين از ريشه ي لاتين کارنيس به معني گوشت گرفته شده است که اين انتخاب به دليل آن است که منابع غذايي اين ماده انواع گوشت و لبنيات مي باشند. نياز به اين ماده همانند کراتين از دو منبع برنامه ي غذايي و يا سنتز دروني بدن تأمين مي گردد. لازم به ذکر است روزانه حدود 60 ميلي گرم کارنيتين از طريق ادرار يا مدفوع از بدن دفع مي گردد.

  کارنيتين همانند کراتين به ميزان قابل توجهي در عضلات اسکلتي يافت مي شود.
  وضيفه اصلي آن در بدن کمک به سوخت و ساز وتبديل غذا به انرژي مي باشد. کارنيتين اين عمل را از طريق انتقال اسيدهاي چرب بلند زنجيره به داخل ميتوکندري ها جهت بتااکسيداسيون آن ها انجام مي دهد. از طرف ديگر مصرف چربي ها به عنوان منبع انرژي موجب صرفه جويي در مصرف گليگوژن عضلات گرديده و با حفظ ذخاير گليکوژن به تأخير در بروز خستگي ورزش کار مي انجامد.
  عرضه کنندگان اين مکمل معتقدند مصرف مکمل کارني تين موجب افزايش ذخاير اين ماده درعضلات گرديده و در نتيجه انتقال اسيدهاي چرب از غشاي ميتوکندري با سهولت بيش تري انجام شده و اکسيداسيون چربي ها با کفايت بيش تري انجام مي شود. بر اين اساس، مصرف مکمل کارني تين را عاملي جهت افزايش کاتابوليسم چربي ها و در نتيجه کاهش وزن و افزايش توان فعايت هاي هوازي معرفي مي نمايند.
  مصرف مکمل اين ماده پس از گزارش رسانه ها مبني بر آن که قهرماني تيم ملي فوتبال ايتاليا در جام جهاني 1982 با مصرف مکمل کارني تين مرتبط بوده است، افزايش چشم گيري داشت.
  ال کارنيتين دوست قلب مي باشد، به طوري که سال هاي متمادي براي درمان بيماري هاي قلبي استفاده مي شده است. علاوه بر اين، مطالعات نشان داده است که اين ماده مي تواند بازده و عمکرد قلب را با استفاده از تحريک تدارک انرژي براي قلب و پيشرفت همه کارهاي آن افزايش دهد. مکمل کارنيتين سبب کاهش تري گلسيريد در افراد با تري گلسيريد بالا مي شود.
  بسياري از بدنسازان از اين مکمل به دلايل زير استفاده مي کنند:
  1) موجب پيشرفت رشد عضله و ماهيچه مي شود.
  2) انرزي را افزايش مي دهد.
  3) به سوزاندن چربي کمک مي کند.
  4) به پيشگيري از خستگي عضله کمک مي کند.

  به نظر مي رسد که کارنيتين مکمل امني باشد ولي به شرط آن که توصيه هاي کارخانه هاي سازنده آن مبني بر دقت در مقدار مصرف را رعايت نماييد. به طوري که دريافت روزانه آن بيش از 4 گرم در روز نباشد.
  از اثرات جانبي مصرف کارنيتين بايد گفت: مصرف زياد آن موجب شادي و سرخوشي نسبتا کمي مي شود که مي تواند گهگاهي براي پيشرفت وضعيت ذهن و فکر ما مفيد باشد. از ديگر اثرات جانبي کارنيتين بايد گفت، اگراين ماده بيش از 3000 ميلي گرم در روز مصرف شود، ممکن است بدن فرد، بوي ماهي بگيرد. حالت تهوع، اسهال، استفراغ و سردرد نيز در برخي افراد ديده شده است.
  اگرچه برخي مطالعات نشان گر آن است که با مصرف روزانه 6- 1 گرم از اين ماده سطح پلاسمايي آن افزايش مي يابد، ليکن براساس برخي مطالعات انجام شده مصرف مکمل کارني تين با افزايش ذخاير دروني اين ماده همراه نبوده است. بنابراين در خصوص اين مکمل مطالعات بيشتري مورد نياز است.
  کارنیتین ماده مغذی است که به انتقال چربیها به داخل میتوکندری (موتورسوخت سلولها) کمک میکند .چربی در میتوکندری میسوزد و تولید انرژی میکند و این انرژی صرف فعالیتهای بدن میشود.
  شکل دی-کارنیتین فعالیت بیولوژیک ندارد و حتی میتواند برای بدن سمی باشد.ولی شکل ال-کارنیتین فعال بوده و به سه صورت موجود است: ال-کارنیتین که برفعالیت قلب و عروق تاثیر مثبت دارد.استیل ال کارنیتین که برای درمان آلزایمر و مشکلات مغزی بکار میرود و پروپیونیل ال کارنیتین که برای درمان بیماریهای قلبی مانند آنژین و آریتمی کاربرد دارد.
  کارنیتین همچنین در ورزشکاران به عنوان ماده نیروزا برای افزایش کارایی ورزشی و تولید انرژی بیشتر بکار میرود.
  ال- کارنیتین اخیرا بطور گسترده در داروخانه ها به منظور لاغری به فروش میرسد زیرا باور بر این است که که این ماده سوخت چربیها را تسریع میکند و موجب مصرف بیشتر چربیها در افراد چاق و در نتیجه کاهش وزن آنها میشود.ولی تا کنون هیچ مطالعه ای نشان نداده که مصرف مکمل کارنیتین با دوز بالا موجب افزایش مقدار آن در خون و متعاقبا افزایش مصرف چربی شده باشد.

  مقدار مصرف :
  ال کارنیتین را معمولا به مقدار 500 تا 1000 میلیگرم 3 بار در روز همراه هر وعده غذایی مصرف میکنند و به سه شکل قرص،کپسول و پودر موجود است.

  عوارض مصرف:
  از جمله عوارض مصرف ال کارنیتین بیخوابی،تهوع،استفراغ،اسها ل و بی قراری است.عوارض جدی تر شامل طپش قلب،افزایش فشار خون و تب است.
  بعضی عوارض جانبی مصرف استیل ال کارنیتین میتواند جدی باشد مانند گیجی،تحریک پذیری،افسردگی،پرخاشگری،مش کلات عصبی و عوارض آلرژیک مثل خارش پوست،تورم و قرمزی زبان،لب و گلو و مشکلات تنفسی.

  موارد منع مصرف:
  اگر فرد دچار کم کاری تیروئید است نباید ال کارنیتین مصرف کند چرا که با کار هورمونهای تیروئید تداخل میکند.
  همچنین در افرادی که دیالیز میشوند این ماده منع مصرف دارد.
  در افرادی که ال کارنیتین را برای کاهش وزن مصرف میکنند خطر بروز بی اشتهایی عصبی (anorexia nervosa) وجود دارد زیرا ال کارنیتین اشتها را کم میکند و حساسیت فرد به لاغر شدن میتواند نهایتا منجر به بی اشتهایی عصبی شده و سوء تغذیه شدید را بدنبال داشته باشد.
  در دسته-بندی، از ال - کارنیتین به-عنوان یک محصول ثانوی آمینواسید به-دلیل قابلیت سنتز شدن آن در صورت حضور موادغذائی مشخصی نام برده می-شود. از عمده آمینواسیدهای مورد نیاز می-توان به lysine و methoin اشاره کرد که البته حضور یکسری مواد غذائی همچون ویتامین C و آهن نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. عمده-ترین عملکرد ارنیتین کمک به حمل زنجیره-های بلند اسیدهای چرب به داخل سلول-های پروئینی یا همان میتوکندری می-باشد.

  از آنجائی که اکسید شدن چربی در داخل میتوکندری به-وسیله پروسه بتا اکسیداسیون صورت می-گیرد. بدون کارنیتین.

  چربی نمی-تواند وارد سلول گردد و بدین ترتیب هیچ چربی-سوزی و یا اکسید چربی انجام نمی-شود. این خاصیت کارنیتین باعث شهرت آن به-عنوان یک مکمل چربی-سوز شده است.
  مشکل اصلی در حمایت از کارنیتین به عنوان یک چربی سوز این است که دکتر افراد به اندازه کافی در بدنشان سنتز تولید کارنیتین جهت کمک به روند اکسید شدن چربی صورت نمی-گیرد. حتی مشخص شده که بدن افراد چاق تمایل زیادی برای تولید بیشتر کارنیتین در قیاس با افراد ماهیچه-ای دارد. شاید این به این خاطر باشد که افراد چاق نیازمند پروسه بیشتر چربی هستند.

  کارنیتین برای اولین بار در سال ۱۹۰۵ از طریق گوشت استخراج شد.

  عمده کارنیتین در عضله ذخیره می-شود. به-گونه-ای که میزان ان در عضله حدود ۵۰ تا ۲۰۰ برابر بیشتر از کارنیتین موجود در پلاسمای خون می-باشد. بهترین منبع تأمین کارنیتین از طریق رژیم غذائی گوشت و محصولات لبنی می-باشد.
  مقدار متوسط دفع کارنیتین از طریق بدن به صورت روزانه حدود ۶۰ میلی-گرم است که عمدتاً از راه ادرار و صفرا این کار صورت می-گیرد در صورتی که فرد در رژیم غذائی-اش از گوشت و محصولات لبنی استفاده نکد این میزان دفع تا کمتر از ۲۰ میلی-گرم در روز کاهش می-یابد. برخی شواهد دال بر این است که کولین Choline دارای ساختار شیمیائی مشابه با کارنتین می-باشد و به نظر می-رسد به حفظ کارنیتین در بدن کمک می-کند.
  هنوز بر سر مکمل کردن کارنتین به-عنوان یک اکسید کننده چربی بحث و جدل وجود دارد. اما این ماده غذائی دارای خواصی است که کمتر شناخته شده-اند. اینها خواصی هستند که باعث افزایش بازدهی تمرین می-گردند.
  کارنتین به کاهش سطح لاکتیت Loctate در طول تمرین کمک می-کند و بدین ترتیب منجر به کاهش خستگی و افزایش استقامت در تمرین می-شود. تحقیقات زیادی نشان داده است که کارنتین باعث ارتقاء روند ریکاوری پس از تمرین با شدت می-شود. به افرادی که به-صورت روزانه و برای مدت ۳ هفته ۳ گرم کارنتین داده شده بود درد عضلانی کمتری را پس از تمرین تجربه کرده بودند.
  ضمن اینکه میزانانزیم عضله مربوط به آسیب-دیدگی عضلات بر اثر تمرین نیز در آنها کاهش یافته بود.
  (تصور بر این است که این تأثیر از طریق افزایش استواری غشاء بین سلولی به-وسیله کارنتین موجود در عضله صورت می-گیرد.
  کارنتین همچنین به کاهش تأثیر رادیکال-های آزاد کمک می-کند. رادیکال-های عضلات محصولات ثانوی هستند که بر اثر متابولیسم اکسیژن ایجاد می-گردند و موجب تورم عضلانی و تأخیر در ریکاوری کامل عضلانی می-شوند. تمرینات سخت باعث می-شود که به صورت موقتی سیستم ایمنی بدن تنزل پیدا کند و زمانی که این شرایط بروز نماید بدن مستعد ابتلاء به هر نوع بیماری عفونی می-گردد.
  به-نظر می-ِس کارنتین در کمک به پایداری و افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن پس از تمرین نقش مهمی دارد.
  یکی از فواید دیگر کارنتین کمک به ارتقاء تسعه سلول-ها قرمز ون جدید در بدن می-باشد که بدین ترتیب بر میزان حمل اکسیژن به داخل عضلات نیز افزوده می-شود. دوز صرفی کشنده کارنتین حدود ۶۳۰ گرم در روز می-باشد که خوشبختانه شانس اینکه یک نفر بخواهد این مقدار را دریافت کند تقریباً غیرممکن است چون این احتمال وجود دارد که تنها در صورت دریافت ۶ گرم کارنتین دچار اسهال شوید.
  میزان توصیه شده کارنتین دریافتی به صورت روزانه حدود ۲ تا ۴ گرم می-باشد که می-بایست آن را نیز تقسیم کرده و در وعده-های مجزا دریافت کرد مصرف ۲ گرم کارنتین پس از تمرین هم به روند ریکاوری کمک می-نماید و هم از احساس درد عضلانی بیش از حد پس از تمرین می-کاهد.
  ویرایش توسط مصطفی خانی : ‏۱۳۸۹-۰۲-۳۱‏ در ساعت ۰۲:۰۷ بعد از ظهر

 2. فروشگاه آنلاين کارت شارژ بي بي شارژ
 3. 11 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

  --- (‏۱۳۸۹-۰۲-۳۱‏), FitnessClub (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۳‏), hamidbarca (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), liliiii (‏۱۳۹۲-۰۸-۲۲‏), navid_a (‏۱۳۸۹-۰۲-۳۱‏), R.K (‏۱۳۸۹-۰۳-۳۰‏), sonyericsson (‏۱۳۸۹-۰۳-۱۴‏), T.A.K.T.A.Z (‏۱۳۸۹-۰۲-۳۱‏), محمد حسینی (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), امین مشرقی (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), سیمرغ قله ی قاف (‏۱۳۸۹-۰۲-۳۱‏)

 4. #7
  عضو اخراجی
  تاریخ عضویت
  شهریور ۱۳۸۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  914
  تشکر
  3,824
  5,348 بار در 949 پست
   از ایشان تشکر شده است

  پیش فرض

  چربي سوز مورد علاقه من hydroxycut muscletech

  قبل از معرفي اين مكمل بايد بگم استفاده از بهترين چربي سوزها بدون ر‍ژيم غذايي صحيح غير ممكن است پس شرط اول چربي سوزي رژيم !!!
  اين مکمل را کمپاني مکمل سازي «MuscleTech» تهيه و عرضه کرده است. کمپاني سازنده اين مکمل نيز بر عدم وجود ماده افدرين در ترکيب اين مکمل تاکيد مي کند. ماده افدرين ماده اي محرک مي باشد که خواص چربي سوزي بسيار قدرتمندي نير دارد اما به دليل عوارض جانبي ناگواري که بر جاي مي گذارد از سالها قبل ممنوع اعلا م شده است.

  مکملي که در اين قسمت معرفي مي شود بدون اينکه از ماده شيميايي افدرين بهره بگيرد، با افزايش متابوليسم و تشديد سوخت و ساز در بدن، از ميزان چربي موجود در بدن مي کاهد. اين مکمل همچنين از ذخيره شدن چربي در بدن نيز جلوگيري مي کند. اين خاصيت و ويژگي مخصوصا براي کساني که نمي توانند رژيم غذايي کم چرب را رعايت کنند، از اهميت ويژه اي برخوردار است. اين مکمل همچنين با تشديد فرايند چربي سوزي و تشديد فرايند تبديل چربي به انرژي، بر ميزان انرژي موجود در بدن نيز مي افزايد.
  طريق مصرف: روزانه 3 وعده و در هر وعده نيز 3 کپسول از اين مکمل را به همرا 1 ليوان آب مصرف کنيد. کپسولها را ترجيحا بين 30 الي 60 دقيقه قبل از هر وعده غذايي مصرف کنيد. بيش از 9 کپسول در روز مصرف نکنيد و 6 ساعت فاصله زماني بين مصرف اين مکمل و خواب شبانه را رعايت کنيد. براي در امان ماندن از عوارض گذرا و سطحي که ممکن است با مصرف اين مکمل ايجاد شود ، هفته اول مصرف را با 1 کپسول در هر وعده آغاز کنيد و در هفته دوم، دز مصرف هر وعده را به 2 کپسول و در هفته سوم نيز آن را به 3 کپسول در هر وعده افزايش دهيد.

  براي کسب نتيجه مطلوب از اين مکمل، رژيم غذايي کم قند و کم چربي و برنامه تمريني هوازي مناسب را فراموش نکنيد. در دوره مصرف اين مکمل از خواب بعد از ظهر پرهيز کنيد و آب مصرفي روزانه را نيز افزايش دهيد.
  هشدار:مصرف اين مکمل در دوره بارداري و شيردهي براي زنان باردار ممنوع است. مصرف اين مکمل براي سنين زير 18 سال نيز ممنوع است. قبل از مصرف اين مکمل با پزشک خود مشورت کنيد. در صورتي که از بيماري و يا عاضه خاص از قبيل: فشار خون بالا، قند خون، بيماريهاي قلبي، نارسايي کليه، بيماري کبدي و يا بيماريهاي رواني نظير: افسردگي رواني، اضطراب و .. رنج مي بريد، قبل از مصرف اين مکمل از پزشک خود کسب تکليف نماييد. اين مکمل باعث افزايش نسبي دماي بدن مي شود بنابراين از مصرف آن در محيطهاي بسيار گرم خودداري کنيد. در حين فعاليت و کار شديد و يا قبل از آن از مصرف اين مکمل خودداري کنيد.

 5. 11 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

  --- (‏۱۳۸۹-۰۲-۳۱‏), babialex (‏۱۳۹۳-۰۳-۲۸‏), hamidbarca (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), navid_a (‏۱۳۸۹-۰۲-۳۱‏), R.K (‏۱۳۸۹-۰۳-۳۰‏), shovaleye (‏۱۳۹۲-۰۹-۲۴‏), sonyericsson (‏۱۳۸۹-۰۳-۱۴‏), T.A.K.T.A.Z (‏۱۳۸۹-۰۲-۳۱‏), محمد حسینی (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), امین مشرقی (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), سیمرغ قله ی قاف (‏۱۳۸۹-۰۲-۳۱‏)

 6. #8
  عضو اخراجی
  تاریخ عضویت
  شهریور ۱۳۸۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  914
  تشکر
  3,824
  5,348 بار در 949 پست
   از ایشان تشکر شده است

  پیش فرض

  چربي سوز termonex


  پیشرفته ترین فرمول thermogenic برای کم کردن وزن, و سوخت و ساز سریع چربی , مواد

  شامل مکمل
  کافئین Anyhydrous : 250mg
  عصاره چای سبز : 375mg
  Octopamine هیدروکلراید : 200mg
  Evodiamine : 40mg
  همسر Yerba : 200mg
  Synephrine : 20mg
  Naringin : 50mg
  ال تیروزین : 300mg
  Diiodotyrosine : 100mcg
  Iodotyrosone : 100mcg
  اجزاء
  stearate منیزیم و ژلاتین.

  طریقه مصرف ,
  نگاهی سه کپسول دو تا سه بار در روز. 30 دقیقه قبل از غذا و / یا ورزش کردن. شروع با استفاده از 1 / 2 دوز توصیه شده (2 کپسول 2 یا 3 بار در روز) برای دسترسی به تحمل کنید.

  هشدار : آیا کپسول 12 در 24 ساعت دوره تجاوز نمی کند. برای استفاده توسط زنان باردار و یا پرستاری. به دنبال توصیه های مراقبت های بهداشتی حرفه ای اگر شما هر گونه وضعیت پزشکی. کاهش یا قطع استفاده کنید در صورت لرزش را تجربه کنید. عصبانیت. بیخوابی. سردرد یا palpatations قلب است.

 7. 9 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

  --- (‏۱۳۸۹-۰۲-۳۱‏), FitnessClub (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۳‏), hamidbarca (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), navid_a (‏۱۳۸۹-۰۲-۳۱‏), R.K (‏۱۳۸۹-۰۳-۳۰‏), sonyericsson (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), T.A.K.T.A.Z (‏۱۳۸۹-۰۲-۳۱‏), محمد حسینی (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), امین مشرقی (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏)

 8. #9
  عضو اخراجی
  تاریخ عضویت
  شهریور ۱۳۸۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  914
  تشکر
  3,824
  5,348 بار در 949 پست
   از ایشان تشکر شده است

  پیش فرض

  ال- تيرواكسين L-Thyroxine  اين دارو يك هورمون تركيبي ساخته شده غده ي تيروئيد است . اثر اين دارو شبيه L - T4 طبيعي مترشحه در غده ي تيروئيد مي باشد . ا ل - تيرواكسين L-Thyroxine يكي از دو هورموني است كه در غده ي تيروئيد ساخته مي شود . هورمون ديگر به نام L-Trliodthy يا L-T3 مي باشد كه مي توانيد مشخصات كامل آن را در بخش سيتومل بخوانيد . L-T4 ظاهرا از آن يكي (L-T3) سنگين تر و با ارزش تر مي باشد ، به همين دليل اغلب L-T4 در مدت زمان طولاني استفاده مي شود تا L-T3 .
  در خصوص پرورش اندام تغيير و تبديل كربوهيدرات ها ، پروتئين ها و چربي ها را سريع مي كند . در حين مصرف اين دارو بدن عموما كالري زيادي را مي سوزاند ، به خاطر اين كه از چربي ما مي تواند استفاده كند يا به گفته ي ديگر چربي سوزاننده ي بالايي است و به همين خاطر است كه كالري بالايي دريافت مي كند . ال- تيرواكسين L-Trliodthy عموما به وسيله ي ورزشكاراني كه در فصل مسابقه هستند مورد مصرف قرار مي گيرد . متاسفانه از اين دارو با دوزهاي بالا استفاده مي شود كه چيزي بالغ بر 400 ميكرو گرم تا 60 ميكروگرم است كه تنها چربي ها را نمي سوزاند بلكه كربوهيدرات و پروتئين نيز سوزانده مي شود .
  ورزشكار شك و ترديد ندارد ، كه اين دارو مي تواند اندازه ي عضلات را نيز كم كند ، اگر استروئيد همزمان به كار برده نشود . ال-تيرواكسين L-Trliodthy امروزه به ندرت مورد استفاده قرار مي گيرد ، چرا كه اغلب ورزشكاران سيتومل يا ترياكانا Triacana مصرف مي كنند . وقتي كه اين دارو صحيح مصرف بشود عوارض جانبي كمتري دارد . دوزهاي مصرفي از اين دارو كه بالا هستند و به ويژه دوزهايي كه سريع و زود در شروع مصرف ، بالا برده مي شوند مي توانند لرزش انگشتان و رعشه و تعرق خيلي زياد ، اسهال ، بي خوابي ، حالت تهوع ، ضربان قلب بالا ، بي تابي و ضايعات وزني را سبب شود . دوزهاي مصرفي كه توسط ورزشكاران مصرف مي شوند به طور نرمال در حد 40 تا 200 ( q) ميكروگرم در روز است .
  ما توصيه مي كنيم كه شما با يك دوز كوچك شروع كنيد و آهسته و آرام آن را افزايش دهيد و البته يكسان و متعادل براي چند روز .
  ال-تيرواكسين L-Trliodthy فقط در داروخانه با تجويز پزشك موجود مي باشد . 100 قرص 150 ميكروگرمي هرLevothroid تركيبي تقريبا 50 دلار در بازار سياه قيمت دارد . 100 قرص 200 ميكروگرمي هر Synthroid كه به وسيله ي شركت Boots ساخته مي شود به طور نرمال ، هم قيمت قبلي است . بر خلاف سيتومل و ترياكانا ، ال-تيرواكسين به ندرت در بازار سياه يافت مي شود

 9. 8 کاربر برای این پست سودمند از مصطفی خانی عزیز تشکر کرده اند:

  --- (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), hamidbarca (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), navid_a (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), R.K (‏۱۳۸۹-۰۳-۳۰‏), T.A.K.T.A.Z (‏۱۳۸۹-۰۳-۱۴‏), محمد حسینی (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), امین مشرقی (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۷‏), سیمرغ قله ی قاف (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۹‏)

 10. #10
  عضو اخراجی
  تاریخ عضویت
  مهر ۱۳۸۷
  نوشته ها
  3,032
  حالت من
  Ashegh
  تشکر
  9,915
  20,341 بار در 3,335 پست
   از ایشان تشکر شده است

  پیش فرض

  توصيه ميشود هرگز به قصد لاغري از داروي تيروكسين استفاده نكنيد . اين چربي سوز مكمل نيست و دارو هستش و اگر علم مصرفش را نداشته باشيد ممكن است براي هميشه مشكلات تيروئيدي پيدا كنيد . از اين دارو فقط براي مسابقات و آن هم 3-4 هفته مصرف ميشود .

 11. 9 کاربر برای این پست سودمند از --- عزیز تشکر کرده اند:

  FitnessClub (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۳‏), navid_a (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), R.K (‏۱۳۸۹-۰۳-۳۰‏), T.A.K.T.A.Z (‏۱۳۸۹-۰۳-۱۴‏), محمد حسینی (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۲‏), مصطفی خانی (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), کیارش (‏۱۳۸۹-۱۲-۱۲‏), امین مشرقی (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۱‏), سیمرغ قله ی قاف (‏۱۳۸۹-۰۳-۰۹‏)

صفحه 2 از 24 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

موضوعات مشابه

 1. مواد غذايي چربي سوز
  توسط milad faridnia در انجمن چربی سوزها
  پاسخ ها: 18
  آخرين نوشته: ‏۱۳۹۳-۱۲-۱۵‏, ۱۰:۴۲ بعد از ظهر
 2. آموزش پيدا كردن درصد چربي بدن
  توسط مصطفی خانی در انجمن اطلاعات عمومی و سلامتی
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ‏۱۳۸۹-۰۲-۲۴‏, ۰۸:۴۱ قبل از ظهر
 3. چربي سوزي با كراتين
  توسط --- در انجمن مباحث مختلف در مورد مكمل ها
  پاسخ ها: 13
  آخرين نوشته: ‏۱۳۸۸-۱۲-۲۰‏, ۰۴:۳۹ بعد از ظهر
 4. كمك در مورد خريد چربي سوز
  توسط black_heart در انجمن چربی سوزها
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: ‏۱۳۸۸-۰۵-۳۱‏, ۱۲:۲۵ قبل از ظهر
 5. همه چيز درباره استروئيد
  توسط آقا تختی در انجمن مباحث مختلف در مورد داروها
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: ‏۱۳۸۸-۰۲-۲۱‏, ۰۵:۳۵ بعد از ظهر

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •